38447
  • bardocz
    #20674
    Köszi, akkor lehet inkább hanyagolom :DD
    Joy az van, futni is futna, tapasztalat meg tudás, na az nincsen.
  • Her Laca
    #20673
    No igen:)
    Itt jön képbe pl az,hogy tudj navigálni:)
    Ez alap. Bár nem bonyolult nagyon de azért nem is 5 perc alatt elsajátítható.
    Azért nem kell túlmisztifikálni a dolgot ,de az tény ,hogy pl az ATAG on ,vagy a szervezett háborúkban (ott mindig 100 játékos van) már komoly és felkészült krapekok vannak. Nem csak szőrmentén ismerik a repülést,de vérre menő viták vannak egyes gépek teljesítményéről ,de olyanokról,hogy tizedmásodpercekről és centiméterekről vitatkoznak:)
    Más világ na:)

  • Amaymon
    #20672
    "Clod-ban van olyan mód, ahol a hűtővel, és hasonlókkal nem kell foglalkozni? Mert látom csak 10euro steam-en. Bár eléggé béna vagyok még itt is, de lehet kipróbálnám."

    Abban pont az a lényeg hogy foglalkozz vele :D Clod HC játékosoknak való. Nagyon jól emulált az avionika TF 3.01-es peccsel. Jó PC kell hozzá. A belépő cpu i7(5) és min. egy NV 6xx, hogy normálisan fusson. Kevés konkurens játékos van a szerón, per pill 24 ember. Azok is vér fanatikusok, szinte behozhatatlan előnnyel.

    Szoktam ott repkedni, heti néhányszor, de általában az a vége, hogy inkább átjövök WT-zni. Egyszerűen nincs hely ismeretem, a minimapon nem tudom biztosra hol vagyok (ezért spotolni is nehezebb, mint itt), és úgy baromi nehéz harci szituba keveredni. WT-ben több a sikerélmény. Fél év alatt WT FRB-n össze szedhetsz 1000 feletti pkt, ATAG-on már pro vagy ha évi 300-at :)
  • Her Laca
    #20671
    Megnéztem. Be tudod állítgatni ,egészen le lehet butítani.
    Mondjuk azt tudni kell,hogy ide kell a joy anélkül esélytelen a dolog,itt a lövés a célzás sem olyan egyszerű,a gépek viselkedése is más.
  • Her Laca
    #20670
    Fogalmam sincs:) Elvileg asszem be lehet állítani,de online talán csak egy -két szerver van ami úgy működik.
    Én sose próbáltam.


    Cifu!

    Ez lehetséges ,de biztos lesznek sokan ,vagy kevesen akik többre vágynak.
    A nehézségek sokszor több motivációt jelentenek :) Legalábbis én mindig így voltam vele.
    Annó Il2 vel ofline sokat repkedtem,az AI már nem volt ellenfél.
    Az UBI nak volt szervere na oda beficcentem,hogy akkor most (már nagyon királynak éreztem magam) mindenkit lelövök.Volt egy Lengyel srác Katarchuck (a mai napig jóban vagyunk) na az 100 ból 100 X lealázott.
    Hónapokig gyakoroltam,,visszanéztem a harcainkat ,mit ,hogy csinál,és fél év után először legyőztem:)Azt az érzést nem tudom elmondani:)Utána egyre többször.
    Később Rátaláltam a Lobby ra ahol nagyon sok szerver és játékos volt.
    Láttam ,hogy 2 VO.101 Pumás repked egy szerveren ,(én már akkor azt hittem ,hogy én vagyok a levegő császára) beléptem ,köszöntem illendően és nem kis arccal megkérdeztem,hogy nem baj e,hogy lelövöm őket.
    Mondták,hogy természetesen nem baj. Úgy megaláztak,hogy majdnem ketté törtem a joy omat:) Megint jött pár hónap szerény készülődés.
    Azt megtanultam,hogy mindig van egy jobb ,és a szerénység az fontos:)))
    Szóval aki a repülést ,és ezt a korszakot szereti az szerintem tovább fog lépni.
  • twi452
    #20669
    Na igen voltak jópáran a tetvek :) Jó régi videó ez már, csak a túlélés volt a cél, egy csapattársam volt velem ő szépen tisztogatott mögöttem akit csak tudott :) Őt valahogy teljesen figyelmen kívül hagyták csak rám jött az összes japó :)
  • Coral Springs
    #20668
  • Coral Springs
    #20667
    Jól betalált a fél enemy team, engem ilyenkor már szétvetne az ideg. Bár én a fordulgatás helyett emelkedtem volna.
  • bardocz
    #20666
    Clod-ban van olyan mód, ahol a hűtővel, és hasonlókkal nem kell foglalkozni? Mert látom csak 10euro steam-en. Bár eléggé béna vagyok még itt is, de lehet kipróbálnám.
  • [NST]Cifu
    #20665
    @Her Laca: A többség nem lép tovább, mert nem élvezik azt, hogy 5 percig csak a célzóna felé repülnek, az AB pörgős, élvezetes játékot nyújt nekik, miért váltsanak. Aki meg ki is akarja magát próbálni, az azzal szembesül, hogy a sokkal kevesebb játékos miatt már HB-ben se áll a helyzet magaslatán az MM, és hamar elveszi az ember kedvét az, hogy folyamatosan lemossák az égről a jobb (vagy jobban kifejlesztett) gépekkel repülő, sokkal tapasztaltabb, sokszor squadban lévő ellenfelek...

    @Coral Springs: Hmmm, most, hogy mondod, head-on esetén tényleg jól jöhet, majd kipróbálom, köszi az ötletet :)
  • twi452
    #20664
    kb ennyire lehet megcsinálni bill-el itt
    1:18-tól
  • Coral Springs
    #20663
    Azért egy kezdetleges változatot be lehet mutatni, viszont az csak akkor hatásos ha valaki head on -ra invitál.
  • Her Laca
    #20662
    Írtam is ,hogy nem tudom ott működni fog e :)
    De előbb utóbb szerintem mindenki tovább fog lépni és akkor biza előjönnek ezek a szép manőverek:)
  • Her Laca
    #20661
    Bocs ezt nem hagyhattam ki itt a profik csinálnak valami hasonlókat:)
  • [NST]Cifu
    #20660
    Szvsz arcade-ban ez az instruktor miatt nem fog működni rendesen, én is próbálkoztam hasonló manőverrel, de nem engedi rendesen kivitelezni őket.

    Így marad a parasztmegoldás: ívelőlapokat kiteszed, motort nullára, és ha elég ostoba, hogy ne forduljon le, akkor pont az orrod elé kerül.

    Persze ha nehezebb / zuhanásban jobban gyorsuló géped van, akkor ez a megoldás, vagyis zuhansz, sebességet gyűjtesz, és lehagyod...
  • Her Laca
    #20659

    A kék csíkot húzó csinálja,szép elnyújtott. Azért kell gyakorolni:)
  • Her Laca
    #20658
    Úgy képzeld el, hogy csinálsz egy vezetett orsót, amikor csak a gép hossztengelye körül forog a gép. A palástorsónál pedig a forgástengely kívül esik a gépen, lényegében egy henger palástján repülsz, miközben az orsót csinálod. a gép orra pedig előre befelé néz a henger belseje felé, mivel húzod is.

    Valami ilyesmi.
    Előbb csak csűrsz, és az a vezetett orsó. Azért pedál is jó ha van hozzá mert be is kéne lépni a valóságban de itt ez most nem lényeg.
    Ha a vezetett orsót meghúzod (mármint a botot) és orsó közben végig húzva van, akkor palást orsó lesz, mert miközben emelkedsz, közben csűrsz is.
    Így a sebességed állandó marad ,viszont a megtett út hosszabb mint aki ugyanazzal a sebességgel egyenesen repül,ergo megelőz.
  • Deviome
    #20657
    Dettó ugyan ilyen vagyok Én is. :D Bár örjöngeni nem szoktam. xD
    Én kicsit leálltam a játékkal, mert iszonyat nyomorék vagyok. felszállok. 2 perc repülés. Első enemi-t meglátom. Na mondom leszedem. Gondolat közben már oda a valamim. :D


    Azt mondjátok már el, hogy a Yaw nálatok is úgy rángat?? Engem ez nagyon idegesít. Engedhetné lassabban is vissza. Mert ahogy yaw-al fordulok az enemy után és elengedem a yaw-ot. A gép beleng meg mindent csinál, de a célon tartani a gépet képtelenség. Lehetne állítani ennek az érzékenységét, hogy milyen gyorsan mozduljon vissza eredeti pozícióba. Amúgy Én is egy Logitech extreme 3d pro joy-t használok és még azzal is borzalmas a yaw irányítása.
  • Coral Springs
    #20656
    A gyávát már én is megkaptam nem egyszer, például ( #20470 ) itt is pár napja.
  • Her Laca
    #20655
    Azért legyél te is megértőbb. Itt nincsenek kőbe vésett szabályok,mindenki a saját játékát játssza.Ki így ki úgy ,tehetségétől ,vérmérsékletétől,értékrendjétől függően. Ezeken nem szabad idegeskedni.
    Én megkaptam már,hogy népművészeti agyagedény ,no meg gyáva vagyok,mert miért nem állok le velük dogolni,lévén ők bátor ,és borzasztó jó dogfight pilóták.
    Most erre mit mondhat az ember?:)
    Mondtam,hogy tökéletesen igaza van,de ha megnézi a statot akkor látszik is,hogy ők bátor halottak,én meg gyáva élő volnék.Abba is maradt a hőbőrgés.
    Azóta pl evvel az angol sráccal egész jóba vagyok,egyszer szintbe összeakadtunk,volt egy kis forgolódás,aztán leesett. Elnézést is kért :)
    Szóval mindenki játssza a maga játékát.
  • twi452
    #20654
    http://youtu.be/JQ83vEw10SY?t=1m48s
  • Animefox
    #20653
    Rajzold már le.... valahogy nem tudom elképzelni a figurát...
  • Coral Springs
    #20652
    Na ez meg a másik agydefekt, amikor valaki ott dekkol a kifutón, rosszabb esetben felette köröz, abban bízva hogy majd aki megtámadja, azt lelövi a légvédelem. Miről beszélünk ? Persze ez is egy lehetőség amivel lehet élni, ha egy komolyabb túlerő van a picsádban én azt mondom, miért ne. Ha nincs senki mögötted, akkor viszont valami taktikát alkalmazva ki kell menni harcolni, vagy ki kell lépni. De sokan még 1 vs 1 -ben is megpróbálják a légvédelem fölé csalogatni az ellenfelet, ebben van valami tisztelet ? Túlsúlyban vannak sajnos a hülyegyerekek, felesleges firtatni.
  • Amaymon
    #20651
    Szerintem nem vette az adást, hogy tudatosan kíséred és amit a látótérbe kerültél tak tak :)
  • Action
    #20650
    Értem. Köszönöm a válaszokat! :)
  • [NST]Cifu
    #20649
    Igen, a lényeg, hogy legmagasabb berakott gép besorolása számít. Tehát ha mindegyik gép reserve v. 0 v. 1, akkor a 0-1 bracketbe rak, ha viszont van bent egy 5-ös, akkor már a 4-5 bracketbe.
  • Her Laca
    #20648
    Persze itt sem mindig és minden egyértelmű. Azért ugye vannak a gyakorlatlanabb srácok,akiknek minden kill "fontos" ők aztán nem ismernek se istent se embert,a zuhanó gépet aminek már szárnya sincs is lövik,csak ,hogy pontocskáik legyenek.:)
    De ahogy Gida mondotta, a Sast nem érdeklik a keselyűk,hagy nekik koncot:))
    Na meg vagy amikor előzékeny vagy oszt a koma úgy érzi ,hogy azért csak megkínál egy kis vassal,nehogy túl könnyű legyen a géped:)
    Van is egy ilyen videóm is. Na ott bepipultam.
    itt
  • twi452
    #20647
    igen az aktív gépeid alapján sorsol be nem a szinted alapján
  • Action
    #20646
    Sziasztok!

    Még csak pár napja játszom és egy olyan kérdésem lenne hogy olyan szintre sorol be kb. a MM amilyen géppel repülök? Tehát hiába vagyok egy országban pl 5-ös szintű ha reserve gépekkel repülök akkor visszarak alacsonyabb szintű gépek közé?
  • Coral Springs
    #20645
    Azt arra kapod ha lelősz 12 -nél több gépet. Régebben ha jól emlékszem még 14-15 volt a határ.
  • Amaymon
    #20644
    Teljesen egy az általunk ismeretlen rendszer szerint fog zajlani. WWW mód opcionális lesz úgy tudom. Mindenesetre nem olyan veszélyes ahogy látszik, mert a peshka könnyű célpont a németnek. Sok függ a map készítőktől is.
  • Amaymon
    #20643
    WT-ben is lehetne úriembernek lenni sokszor, és kiléphetne mikor leszáll, de kell inkább az airfielden ül akár 1 óra hosszat bosszantásképp, pedig kiléphetne RB-n büntetlenül. Nagyon ritka, mikor megkéri az ellenfelet valaki ne lőjetek le, cserébe kilépek.
  • [NST]Cifu
    #20642
    A "semmi" védelem nem igaz, ugyanis a német oldalon is kell lennie attacket gépeknek, illetve mindkét oldalon vadász gépeknek, amelyek feladata az ellenséges attackerek felaprítása...
  • Nortai
    #20641
    Ezt is, hogy miért kaptam rejtély. kép
  • Her Laca
    #20640
    Nem deglik meg:) van akinek ez fontos. Sokan úgy fogják fel ezt mintha igazi harc lenne.
    Amúgy semmire. No meg akkor biztos hogy megkapom :)
  • f24sg
    #20639
    Pont ez jutott eszembe!
    2 év arty gyűlölet után az első gameplay teaser, hogy valaki, aki ellen ugyanúgy SEMMI védelmed nincs, felülről-hátulról seggbe-aláz és tovarepül. Ráadásul egy USSR Peska a "nemes" GER Panthert

    csak nekem az az érzésem, hogy ezek (Gaijin) nem olvasgatták SOSE a WG fórumokat?

  • Amaymon
    #20638
    Na még van pár nappal több, mint egy hónap a tankos részig, ha betartják a ps4 launch-t.

    Személyes véleményem, hogy a lehető legrosszabb dologról csináltak animációt. Szarrá bombáztak egy tankot :))

    WoT-os Artyk után nem éppen lelkesítő teaser.
  • Amaymon
    #20637
    Bocs elnéztem ez nem a vége képernyő.
  • Amaymon
    #20636
    Mi a különös? Láthatólag mintha nem nagyon tudta volna kihasználni. 1 kill az egész meccs alatt? :))) Az sokkal furább, mint hogy ott van.

    A másik oldalon nem volt menet közben egy magas szintű gép? Csak nem tűnt fel, mert a végeredménynél csak az ucsót mutatja.
  • Amaymon
    #20635
    CloD-ban Mire jó ha kiugrik, milyen előnye lesz?