38447
  • SovereignXY
    #20754
    EZT HOGY A MIT A WTF???? :)
  • twi452
    #20753
    4 ágyúval 5-6os tier-ben gyorsan összejön az :) ha meg közbejön valami és kilövik az ember alól akkor a 8-12 megymagköpő is rendesen szaggatja az embereket :)
    azokat az alacsony szintű bombereket is lehet velük ölni annyi critical-t kioszt 1 mp alatt és a lövészeket egyből kiszedi 10ből 9szer :D


    gondoltam japán reserve.. nem lehet annyira gáz hát de
    hiába tudsz lekövetni bárkit ha 2 tár kell hozzá, hogy leessen
    arról nem beszélve, hogy pillanatok alatt beakad a fegyver rajta úgyhogy még sokáig sem tudsz vele lőni csak ilyen kis sorozatokat ami meg lepkefing :D
    úgyhogy ez akkor lenne jó ha assist-ra menne a játék akkor profi lennék :D
  • vajakos21
    #20752
    Grat! Nekem se idöm se energiám erre( inkább nem lesz de arkadba nem megyek)
  • bardocz
    #20751
    Meg se próbálom...:D Csinálok napi 1, esetleg 2 killt, és hagyom az egészet :DD
  • SovereignXY
    #20750
    Ki is húztad? Derék. Nkem még kell vagy 200 kill de igaz nem túlztam el a játékot. :)
  • Amaymon
    #20749
    Az angollal alaposan feladtad a leckét minden árkád játékosnak, hogy pár nap alatt kigrindelted. :D
  • twi452
    #20748
    na a japán gépet tuti biztos nem szerzem meg
    az angol könnyen összejött de ezzel csak a szopás van
    kenjék a hajukra a többi meg nem érdekel :)
  • Torzonborz
    #20747
    ja mondjuk jó arcok , mészárlás közben szépen elcseverésztek meg röhögtek. :D
  • bardocz
    #20746
    Nem, de én jót szórakoztam ezen a videón :DD
  • Torzonborz
    #20745
    2013.05.05. mondjuk ez se ma volt :D
  • bardocz
    #20744

    :DD
  • Paladin
    #20743
    Mert csak cockpitből játszom, úgyhogy a külső nézetről fingom sincs ;)
    Egyébként a post lényege az volt, hogy nem csak FRB-n hasznos (de tény, h nem fogalmaztam maximális pontossággal :) ).
  • twi452
    #20742
    jaja, ott jókat lehet nyomatni :D

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    de én már elbúcsúzom tőle hála az égnek :DD
  • SovereignXY
    #20741
    Hm.. hurri mk1 és 2 + low tier nagyon beteg pusztítás :)
  • Fenrir
    #20740
    Szerintem ez pont nem tartana semeddig, hogy a játékban használt ui-t copy-paste-el berakják a replay-ben használt ui-ra :)
  • twi452
    #20739
    Egyszer ez a replay rendszer is át lesz majd dolgozva ezt ígérték de képzelhetjük mekkora prioritása van pont ennek :D
  • Fenrir
    #20738
    Azt be is kapcsolom mindig, a nyers videón is látszanak. Én azt nem értem, hogy ugyanazt az ui-t miért nem képesek a replay-ekben is rögzíteni?
  • twi452
    #20737
    ha a "pont" gombot megnyomod akkor kirak legalább piros-kék pöttyöket a gépek fölé replayben :)
  • Fenrir
    #20736

    Kár, hogy a replay nem ugyanazt mutatja mint a valós játék, egy csomó marker meg kijelzés nincs az ui-n. Sajnos nem látszik, hogy szinte folyamatosan 8-10 ellenséges gép volt ott ahol kőröztünk, a kanyonban, így a videón úgy jön le, hogy csak kolbászolunk jobbra-balra és zergeljük az ellenfelet.


  • gyeprefos007
    #20735
    Azt valaki meg tudná mondani. hogy a gépek festését hol lehet megváltoztatni?
  • gyeprefos007
    #20734
    pár meccsel ezelőtt is üldöztem egy bombázót. csak egyenesen repült. lehet afk volt vagy nemtom... bauval lőttem mint a barom már vagy 2 perce lőttem kisebb megszakításokkal, de sok találattal... azt még a végén utolért egy vadász és én zuhantam. szal nemértem. amikor vki szembe repül velem lövöm és semmi baja nem lesz. kiírja hogy találat de semmi több....
    Értem én hogy gyakorlás. próbálkozok. de kicsit irritáló. főleg hogy régen rengeteget il2-őztem
  • bardocz
    #20733
    Hát gyakorlás. Gondolom főleg kanyarodás közben szednek le így, akkor a legnagyobb a rálátás a pilótafülkére.
  • gyeprefos007
    #20732
    Csak az az érdekes hogy rohadt sok ilyen egylővéses killt kapok én meg bevihetek akárhány találatot alig lövök le valakit :S
  • bardocz
    #20731
    Milyen érdekes, hogy egy papír vastagságú fémlemezt átvisz a 20mm-es fémgolyó, és eltalálja a pilótát, de tényleg:D
  • Fenrir
    #20730
    Szép killek, mondjuk tegyük hozzá, hogy baromi jó leosztást kaptál: csupa Catalina, Su2 meg Buffalo az ellenfélnél :)


    Nekem amilyen mákom van mindig inkább feljebb rak be.


    Ettől függetlenül 17 kill az 17 kill, gratulálok :)
  • twi452
    #20729
    ja nem rossz :)
    de az árkád rendesen fel tudja cseszni az ember idegeit
    sok öngyilkos szemtől szembe jövő állattal.. ha jól akarsz játszani és ki akarsz térni 100% hogy te szívod meg mert hányja az idióta a golyókat mindenfelé és tuti, hogy valamit feketére lő a gépeden azzal az egy találattal amit bevisz miközben rángatja az egeret, hogy kövesse a karikát aztán onnantól vége, megfordul és reszeltek neked

  • Fenrir
    #20728
    És ez még csak a MarkVI. A Mark X-en a tűzerősséget kb háromszorozd meg :)


    Ott már tényleg teljesen felesleges akár csak rövid sorozatokat is lőni, kis pöttyögtetéssel bármit leszedsz.
  • gyeprefos007
    #20727
    Sziasztok! Hogyan lehet kilőni valaki pilótáját? Mert engem 10 lelövésből kb 7szer úgy lőnek le.... érdekes :S
  • gstup
    #20726
    Nem rossz.De hihetetlenűl erős a beau.Nekem pár napja van csak meg,de eszméletlen.
  • twi452
    #20725
    :)
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!


    pár mp múlva vége is lett a körnek..:)
  • twi452
    #20724
    wow az igen, szép lottónyeremény :)

    én mindjárt feldobok egy fun videót beaufighterről :D
    kezdek visszarázódni ebbe az őrületbe.. csak már nagyon unom is az árkádot :D
  • gstup
    #20723
    Ez lemaradt. [IMG][/IMG]
  • gstup
    #20722
    Hmmm...
  • twi452
    #20721
    külsőben baromi zavaró, legalábbis nekem az :) nem is a nézegetésnél hanem előre nézésnél, hogy egy kicsit is mozgolódik az egész kép és már az be tud zavarni :)

    belsőnél nagyon jól használható, HUD nézetben is
  • [NST]Cifu
    #20720
    Külső nézetben is jelentős előny, hogy bármikor hátra tudsz nézni, merre néz éppen a téged üldöző ellen, hogy ennek tudatában manőverez, nem értem, miért gondolod azt, hogy csak belső nézetben van előnye...
  • Paladin
    #20719
    Helyesbítenék: cockpitben van jelentősége :) Ha valaki önszopató módon hb-n repül úgy, nagyon sokat kompenzál az önként vállalt hátrányból :)
  • [NST]Cifu
    #20718
    Angolban flap, magyarban ívelőlap v. fékszárny (vannak viták, hogy az ívelőlap csak az egyik fékszárny fajta, a wikipédián is így szerepel).

    Röviden a szárny kilépőélén lévő mozgatható segédszárnyról beszélünk, amely nagyobb felhajtóerőt képes generálni több-kevesebb légellenállás árán.
  • Her Laca
    #20717
    A Tr és a hotas rendszerek meg a pedál valóban nem csodaszerek de!!! Időt takarítanak meg. Nem keveset. És néha a tized másodperc is számít .
  • Her Laca
    #20716
    A G940 nagyon jó, de van vele egy bibi . A gázkarban levő vezetékek rövidek és egy idő után megtörnek .Ez eddig mindenkinél előjött .A javítása azaz a kábelek cseréje a megoldás. Amúgy nagyon jó hall szenzoros minden piti benne, pontos, csak bosszantó, hogy ennyi pénzért még mókolni is kell vele.
  • Deviome
    #20715
    Jól beszéltél! ÁMEN! xD xD
    Megyek és szétgyakok valakit SC-ben. :D

    Amúgy köszike a tippet. Majd megpróbálom holnap belőni, hátha kicsit lomhább lesz tőle. :)