38447
  • bgabor
    #20794
    Arcadeban nyugodtamn, HB-n viszont vadászok ellen esélytelen leszel ha felteszed a podokat. Azok bombázókkötelékek és földi célpontok(F8) ellen vannak. A valóságban is úgy zajlott, hogy a poddal felszerelt bombázóromboló Me-109 csapatot egy másik csapat biztosította, pod nélkül, ők a vadászokra mentek.
  • Paladin
    #20793
    Én most nullára húzott sensitivity-vel, és olyan 1.8 - 2.1 közötti nonlinearity-vel használom kb, nem emlékszem pontosan (egy hiv. forumos topicból vettem az értékeket, és megfelel).
    Én csak a pitch multipliert állítom gépenként - komoly szimesek biztos megvetnek érte, de ezzel szabályozom le, hogy ne tudjam 'túlhúzni'.
    Kipróbálni meg ofkorsz test flightban. Kár h csak egy céltárgy van :)
  • Torzonborz
    #20792
    Hotas X
    Mondjuk X-Wing Alliance-ban kipróbáltam és ott jó. :D
  • gstup
    #20791
    Milyen joy-od van?
  • Torzonborz
    #20790
    Sehogy. Tegnap is próbálkoztam FRB-s teszt repüléssel de nálam továbbra is rángat . Ráadásul meg van gargyulva az egész irányítás mert gépenként máshová teszi az alap nézetet. Lehet le kéne gyalulnom az egész játékot és újrapakolni.

    Azon is filóztam még hogy fel kéne tenni egy rendes szimulátort és azon megnézni hogy ott müxik e rendesen a joyom.

    Vmi ajánlat ? Cliff of Dover vagy esetleg mást érdemes ?
  • gstup
    #20789
    Sziasztok,

    Ti hogyan lőttétek be a joy érzékenységét?Vagyis,hogyan tesztelitek játékon belül?Állítotok valamit és mentek egy single player küldit?
  • Cimbi
    #20788
    Pár hónap kihagyás után kipróbáltam az új patche-t hát..... ez így elég nagy vicc let:D
  • Susarc
    #20787
    1 km ről kisnipeoltam a 47 milissel egy Ki10-es AI-t erre a roncsai!! kb 600-al szétbaszták a gépemet:D én hülye mentem tovább a kill után gondolván 1 km kúrva messze van erre egyszercsak ZIMM a roncsok ottvoltak rajtam és szétcsesztek:D
  • gstup
    #20786
    Szerintem jobb ha megtanulsz gazdálkodni 200 tölténnyel és inkább maradjon meg a manőverező képesség és az emelkedés.
  • Fenrir
    #20785
    Arcade-ban jó alá a pod, szerintem HB-ban már overkill, de ezt majd megmondják pontosan a kollegák.
  • csaba90
    #20784
    sziasztok!
    BF 109 G-re arcadeban, és historicalban milyen fegyverzeti felállást ajánlatok?
    tehát pl a szárnyak alá 20 milis 30 milis vagy egyik se?
  • Susarc
    #20783
    utálom a nyomorék Typhon felszállást,de most bementette a seggem:D épp töltöttem a repteremen mikor egy Do217 vészesen elkezdtett közeledni...ugye a Typhon nem indul csak majdnem egy perccel az inditás után....na ez volt a szerencsém,mert a DO217 ahogy húzott felém,hogy lemészároljon meg lett újjazva az AAA általl:) mivel én nem tudtam elindúlni és a DO is viszonylag lassan jött:)

    ui: ennek a typhon inditásnak van valami történelmi alapja vagy bug? esetleg dízel a repcsi motorja és izzítani kell?:D:D
  • gstup
    #20782
    Hehe.Köszönöm.Az sem rossz. :)
  • Susarc
    #20781
    ó te rohatttt cemét mázlista!! GRATU!! nekem 250.000 volt a legtöbb...iagz az már 3x:P
  • Iceman
    #20780
    Azt a közösség szót csak kijavítanám egy klán videóban ;)
  • Dragunow
    #20779
    Üdv mindenkinek! Itt a PUMA clan első videója!
  • Dragunow
    #20778
    Üdv mindenkinek! Itt láthatjátok a PUMA század első bemutatkozó videóját.

  • Vaktermesz
    #20777
    Nekem patch óta leesett hangárban az fps, viszont játék közben, harc közben 20-at eléri ami nálam nagy szám akadás mentesen ráadásul!
  • Amaymon
    #20776
    Nem, bár én elég spéci graf beállításokkal megyek. Az FPS is be van korlátozva (vsync) bizonyos okból kifolyólag.
  • Eisenberg
    #20775
    Nálatok is előfordul manapság, hogy 15-19 fps van a játékban már a hangárban? Be se merek menni játszani. Pedig általában 59 fps-el szokott futni a játék szal nemigen értem. Ez mitől lehet?
  • azember
    #20774
    Most ilyen ~10 killeket szedek ossze atlagban a 4-5-os gepekkel es 250 killnel jarok, szoval van meg mit lodozni. Igaz jopar het kihagyas utan kezdtem el most ujra jatszani foleg ezek miatt a gepek miatt. Lehet egyenlore varok meg a p39-ek megvetelevel aztan majd kiderul :)
  • foxbat88fx
    #20773
    nem nagyon megyek tovább...
    néha néha játszok csak a meglévő gépekkel a lent látható szinteken...
  • twi452
    #20772
    szerintem akkor érdemes amikor már másra nem akarsz költeni :)

    nálam minden nemzetnél 1 bombázó slot van, oda gyűltek a pontok aztán felhúztam ezt is 9re de ugyanolyan bénán lőnek mint anno előtte
    legalábbis nagyon nagy változást én nem láttam, van amikor egész jól lőnek aztán másik meccsen meg semmit nem találnak el maguktól

    ebből horror pontokba fog kerülni a többi szint arra készülj fel :)
  • Torzonborz
    #20771
    Ha azon az ágon folytatni akarod a többi bombázóval akkor mindenképpen.
  • foxbat88fx
    #20770
    üdv all!
    mennyire érdemes ezt a sok pontot elnyomni erre az egyre? :)
  • Amaymon
    #20769
    Én már láttam IL2 topikban linkelték, nincsenek nagyon oda a DCS motorért. Bár a mai modern vadászgépekhez bazi sok műszert le kell modellezni, hogy élethű legyen. Lehet a WWII-re jól kioptimalizálják. Egyelőre a BoS-t várom abból legalább mutattak valamit.
  • twi452
    #20768
    ez nem egyszerű kérdés, most azt mondja valaki, hogy milyen jókat ment amcsival 6-7+ és megveszed aztán csak szívsz vele akkor az elég nagy pech
    nagyon rég játszottam amcsikkal árkádot akkor ott jó volt eléggé a cobra

    nem kevés az az 1100 kill, az 540 sem volt annyira piskóta
    már baromira elkezdtem unni a vége felé :)


  • Vaktermesz
    #20767
    Köszönöm a gyors választ, akkor jól állok 350-nél tartok angolokkal. Németnek nekiállok barátom accountján remélem összejön oda a 900. Bár sajnos így japánra nem biztos hogy meglesz az esélyem.
  • azember
    #20766
    Sziasztok! Az Invader-ert megyek az amcsikkal, bar veluk tok noob vagyok most kedtem veluk jatszani csak a reward miatt. A nemet meg a japo ag kozel fullos. A kerdesem a kovetkezo: erdemes p39-ekkel illetve a tobbi tier 6-7 geppel grindelni vagy maradjak alacsonyabb szinteken? Koszi a valaszat!
  • SovereignXY
    #20765
    Nem is kell. :P
  • twi452
    #20764
    a ruszki p-39et meg sehogy se kapod meg :D

    régebben volt valami event valamilyen megemlékezés amikor meg lehetett venni ezt a fajtát aztán lekerült a listáról, most is egy másik fajta van prémiumként :)

    a többi meg ilyen-olyan pack-os
  • SovereignXY
    #20763
    1100 csak az amcsikkal húzós. Bár ők egy 15ös máské nem kaphatod meg prém gépet kapnak. A ruszkikkal meg a sok lagg-3 low tierben sima liba 1100 kill :)
  • gstup
    #20762
    *Jól
  • gstup
    #20761
    Én is néztem. :) Jóé jött. :)
  • twi452
    #20760
    Az Invader egy nagyon szép dísz :)
    Én örülök neki, hogy megvan meg persze én azzal grindeltem ki az utolsó 3 szintet 19ig :D
    Az orosz p-39 meg... biztos jó de annyit nekem se érne meg :)

    a zero lenne jó 500% reward szinte biztos nyertes kör, és bárkit körbefutsz vele, tuti biztos pénzhányó gép :)

    a typhoon lvl 10, 4 ágyú jó reward.. már csak meg kell hozzá tanulni úgy repülni ahogy grmlz tette :D
  • Torzonborz
    #20759
    FélOFF : Ezt már láttátok ?
  • Amaymon
    #20758
    1100??? Pont azokért? :D

    Engem per pill egy érdekelne, ha lehetne menni érte, a német LA5. De azért sem lennék képes vissza menni árkádba (lehet ki sem tudnék lőni annyit, ami kell hozzá).
  • twi452
    #20757
    Változtattak a kiíráson azóta és attól függ melyik gépre mész.
    orosz és az amcsi 1100
    a dora 900
    az angol, japán 540
  • Vaktermesz
    #20756
    Arcade-ban mennyi kill kell csak 540? Mert valamiért 1100-ra emlékeztem.
  • [NST]Cifu
    #20755
    Én is videóztem ebben a csatában, majd felrakom azt is. ;)