38447
  • gstup
    #20874
    A joy configurálás nem igazán akar működni.Na mindegy.Lehet félrerakom és megyek vissza árkádba egerezni. :(
  • twi452
    #20873
    Meg vannak ezek a japó gépek építve derekasan azért :DD
  • Adjunktus
    #20872
    Árkádba minden géppel bemehetsz.Ott a rep modell,szarik rá,hogy mivel mész.
    Felraktam az F4-re +2 20mm-est és bevittem árkádba.pffff......
  • Torzonborz
    #20871
    joy configurálást ha végig csinálod akkor a view beállításoknál érzékeli azt a 2 pöcköt ?
    elég ha esc-et nyomsz arra ami már be van állítva és jól müxik , lényeg hogy a view-nál a vertikális/horizontális nézelődésnél állítsd be ezeket.
  • gstup
    #20870
    Nem.Leszedtem a war thunder fórumról egy beállítást.Ami tetszik is,viszont nincs semmi a körültekintésre.Szóval semmi sincs beállítva a nézelődésre.Körbe szeretnék nézni 3rd és 1st personban is.Ha darabosan is,de működjön. Kép
  • Torzonborz
    #20869
    ööö arra gondolsz hogy a kis pöcökkel nem tudsz folyamatosan nézelődni csak fix pozícióba ugrik ?
  • gstup
    #20868
    Tegnap kb 2 óra alatt nem sikerült beállítani hogy hat switch-el/pov-al irányítsam a nézetet.Szépen kérek valakit,screenshoot-al támogatva mutassa már meg hogy hogyan és hol lehet beállítani a view control fül alatt.Még jobb lenne ha egy saitek joy-hoz küldene,mutatna beállítást.
  • bgabor
    #20867
    Csak majd a full verzióban lesz így. Ez még béta, minden további nélkül lehet négyes rajban repülni prém nélkül is.
  • darki81
    #20866
    kösz de már játszottunk 3-an én nem volt prémünk :)
    gondolom akkor 3 a max ,prémmel meg 4
  • twi452
    #20865
    na beléptem és megkaptam a rosszfiút
    úgy látszik összekalapálták a rendszert mert eddig nem küldte el senkinek a gépét :)
  • twi452
    #20864
    ha a "főnöknek" van prémium aktiválva akkor 4 ha nincs akkor 2
  • darki81
    #20863
    lehet félrenyomtam volna.. hmm mindegy köszi :)
    lenne még 1 kérdésem: mennyien lehetünk egy squadban?
  • twi452
    #20862
    Elvileg F12nél mindig felirat nélküli képet kéne csinálnia :)
    prtscn-re meg normálisat
  • darki81
    #20861
    F12-vel csináltam 2 képet, és az egyiknél eltűnik minden felirat..
    Ez random ? :D

  • Coral Springs
    #20860
    Persze, hogy érdemes. Arcade -ban az egyik legjobb amerikai gép.

  • Amaymon
    #20859
    "Habár ezt csak nagy sebességnél illetve kb 5km-es magasságban próbáltam révén ott szeretek ráfordulni az ellenfélre úgy, hogy csak a saját tengelye körül forgatom a gépet, így a célon tudom tartani a célzókát viszont nem mozdulok el jobbra-balra stb. Legalábbis arcade-ban :)"

    Japán géppel, játékmódtól független pont az az előnyt veszted el, ami a vertikális fordulásukban van, amennyiben csak A-D-vel orsózol. Mouse aimmal is meg lehet tanulni utánafordulásból tüzelni, csak nem tudod a beviteli periféria miatt pontosan sokáig rajta tartani. De egy krit-re elég kell legyen, utána tied a préda. Van hogy pont olyan szerencsés íven tudsz menni amikor miszlikbe is aprítod.
  • Amaymon
    #20858
    "spitet vittem pár körre régebben, szerettem nagyon :)"

    Jó is az, én nagyon megszerettem a turn fightereket RB-n. A Spit igazán nem volt a kedvencem HB-n, bár a vége felé az Mk.IX-et kezdtem átértékelni még a 150 oktán előtt. (Egy Fufufu klánossal 2v6-ot megnyertünk, a többiek halála után). Németet azért pörgettem ki HB-n, mert tetszett a gépek alakja és a BnZ kezdetben faék egyszerűségű volt. Na és ott a G-10, óriási fun gép, jó helyezkedéssel 3x30mm-el :) Pedig RB-n a messer elég érdekes dolgokat tud művelni, nem merül ki a tudásuk a szimpla zuhanásban. Általam nem ismert fogásokkal távolság lopással, fura ívekből vissza fordulással meg tud szopatni egy Bf109 lazán, ha valami szuperpro vezeti vagy eltalálja az ütemet. Ami rejtély hogy a bánatba lát ki pontosan és nem veszít el a hátpáncél mögül, miközben ide-oda csalinkázik.
  • Amaymon
    #20857
    Lehet az is működik, mondjuk szintén addig csavartam lefele a sens-et, amíg jó nem lett. 4 változó (sens, nonlinearity, multi és a joy) összehangolásából vegyesen többféle variációs megoldás születhet kinek mi kényelmes. Na meg én nem nagyon váltogatom a gépeket.
  • twi452
    #20856
    spitet vittem pár körre régebben, szerettem nagyon :)
  • vajakos21
    #20855
    Remélem ezt a bau + hurri+ spitet behozod frb- re is Twi.Meg kéne etetni a dodòmat:-) .De a spit / hurrira a 112a0 is jó:-). ( érdekes hogy 109 f4 op a gunpoddal de a bau/a20 senkit nem zavar]
  • Eisenberg
    #20854
    Na most mentem mégegy kört, és sikerült megsebeznem egy A20-at nem egyszer csak aztán kifogytam, illetve belezuhantam egy hajóba. Az A-val, és D-vel alig tudom fordítani a géptörzset nem tudom ez miért van, bár szerintem logikus meg fizika, csak nem jöttem rá. Viszont amit az A-D-vel csinálok arcade-ban azt az egérrel csinálom itt O.o Ami azért elég zavaró nem csak azért mert szokatlan hanem mert elmozdítja a gépet az uticélról. Röviden: Nemigen tudom forgatni a gépet a tengelye körül. Alig reagál az A-D gombok nyomogatására. Habár ezt csak nagy sebességnél illetve kb 5km-es magasságban próbáltam révén ott szeretek ráfordulni az ellenfélre úgy, hogy csak a saját tengelye körül forgatom a gépet, így a célon tudom tartani a célzókát viszont nem mozdulok el jobbra-balra stb. Legalábbis arcade-ban :) Na mindegy majd még tesztelgetek de szerintem ha 1x kitanulom nem fogok arcade-ba visszamenni. :D
  • Paladin
    #20853
    Volt hiv. fórumon valami 'proper joystick setting' téma, meg több helyen olvastam a hírhet "wobble" ellen a sensitivity nullára húzását.
    Nagyon idegenkedtem tőle, első próbára nem is tetszett teszt repülésben, ki sem próbáltam élesben.
    Aztán később mégis, és bejött.
  • twi452
    #20852
    így kéne viselkednie hb-n, ez egeres-billes alap beállításon ment :)

  • Eisenberg
    #20851
    Hú hát...szégyen nem szégyen de, valaki valami támpontot tudna adni HB-ra? Egyszer voltam Ki-43-mal most Ki-61-el ismét kipróbáltam. Hát nem erre emlékeztem. Annyira furcsán reagál a gép, rángat jobbra balra, nem mindig hajlandó vízszintesen repülni (jobbra balra dől holott nem is nyomom se az a-t se a d-t tehát a szárnyon azokat a lapokat) meg néha elkezd körhintásat játszani azaz forog. Egyébként default beállításon van ha minden igaz. Nem panaszkodom mert biztos Én vagyok hülye de mielőtt belevágnék a következő meg a következő meccsbe úgy, hogy ismét kill nélkül lelőnek informálódni szeretnék ha lehet. Mondjuk eléggé arcade-os manővereket végeztem ha lehet így mondani tehát meglátok alattam egy gépet, és szinte függőlegesen rárepülök ha épp olyan közel van. Na pl ilyenkor is jobbra balra dől. Meg fogom szokni ez biztos viszont szerintem valamit nagyon rosszul csinálok...
  • robi3
    #20850
    jól beszélsz!!!
  • twi452
    #20849
    próbáltam mindenfélét 0-tól 15-ig aztán ez a leghatékonyabb, legalábbis nekem biztosan :)

    azért az angol beu+2Xhurri+spit kombót nem nyomja le semmi :)
  • twi452
    #20848
    Ennyi event egy rakáson..valaki túl nagy hatalmat kapott ott :D
  • f24sg
    #20847
    "tudat olvasni," ennyit rólam... kiégetett ez a sok fraghunt
  • f24sg
    #20846
    Aha föltettek valami event szerűséget a honlapra "Lavochkin szülinapja" címmel, de leszedték, mielőtt el tudat olvasni...

    Lehet tippelni, mi lesz? Naaaagy Lala-leárazások? Prem La-5 okosba'?
  • f24sg
    #20845
    Amúgy fasza voltál, ezt a "build"-et használtam ma 2 órán át, és nagyon jó, 6-8 kill/csata. (gyors csaták)

    Próbálkoztam hasonlóval az elején, de valahogy szar volt az MM...
    Tegnap még ilyen Ki-45 huszár voltam, mindig beírták a lelőtt bomberek, hogy "milyen fegysver van rajtam?" LoL
  • Torzonborz
    #20844
    Most is repültem teszten vagy 1 órát több géppel és pont az "inogás" az amit nem tudok sehogy sem kiszűrni. Bár érdekes hogy a Zéró eszméletlen kezes bárány ...sőt jobb mint HB-ban.
    Majd ma végigtesztelem még a gépeket meg megnézem nagyon sensitivityvel mert lehúztam én is azokat. :D
    Köszi a segítséget amúgy.
  • Animefox
    #20843
    Mi történt hogy még a szar menet után is jól fizet lionban a játék? Többszörös szorzó van ma minden meccs után?
  • Susarc
    #20842
    és épp jó sokat öltél...:)))
  • Adjunktus
    #20841
    lol mi az a fasuzopo köscög??
  • twi452
    #20840
    Jókor voltam jó helyen :D
  • Susarc
    #20839
    LOL Krebs guildjében vagy?
  • Amaymon
    #20838
    LoL felemelő, amikor a magyarok beszabadulnak egy szerverre. :)))))
  • Amaymon
    #20837
    Az orig szöveg, ahonnan vettem ezt:

    Reduced sensitivity could benefit gamepad controllers where movements are smaller and require more precision. Reduction in sensitivity here could prevent unnecessarily fast control surface movement. Joysticks, being larger, have more travel along the axis so it is generally easier to control the speed and angle of them than with a gamepad thumbstick. High or full sensitivity is of greater benefit here for joystick users.
  • twi452
    #20836
    nem csak én idegeskedek árkádban...
    Az első beírás után már vadásztam rá..xDD
  • Amaymon
    #20835
    A legfontosabb az inogást én a nonlinearity szabályozásával csökkentem.