38447
  • bardocz
    #20914
    Az már magasabb szinten van, és az ott lévő orosz gépek ellen semmit sem ér. Legalábbis nálam. Fasz kivan, most mentem egy kört, ahol végre volt 2 kill, nyertünk is, de természetesen egy olyan kör lett a duplázó, ahol semmit sem tudtam csinálni, mert valami bejött mögém, és szétszedett. Ami persze az én hibám, de már akkor is unom, nagyon nem megy. Remélem a bf meg a do-k használhatók lesznek.
  • Amaymon
    #20913
    Nem tudom mi van, nekem épp most azon ment fel az agyvizem, hogy az f12 helyett a power gombot nyomtam le meccs közben :))))
  • f24sg
    #20912
    Amúgy MI VAN ma az emberekkel?! Össze-vissza lelépnek a járdáról, majdnem belém jött hátulról egy hülye BMW-s lurkó, mert a Dacaiaval épp a lámpától indultam, a JÁTÉKBAN pedig mindenki ámokfut, még árkádhoz képest is tiszta rammolás és teamkill az egész.
    Globál front van?

    Apropó, nem érdekel valakit egy 1982-es évjáratú, patika állapotú Dacia 1310-es? Ilyen.
  • vajakos21
    #20911
    http://forum.warthunder.com/index.php?/topic/62811-best-he-112-variant/page-2#entry981205
    itt taglalják èpp
  • vajakos21
    #20910
    Vidd az A0 át. Az pörög :)( és jobb mint a B...szerintem)
  • Amaymon
    #20909
    Ehh lemaradtam a meccsről a video miatt.
    Megállapítom, ami játszi könnyűnek tűnik na az a legnehezebb :)
    Ezt a CloD-os napfény csillogást a távoli gépeken alkalmazhatnák WT-ben is.
  • bardocz
    #20908
    A B-0 mindent tud, csak fordulni nem.
  • Paladin
    #20907
    Azon ne csodálkozz, a 112-es a turnfighter iskolapéldája, BnZ-re eléggé alkalmatlan :)
  • Her Laca
    #20906
    Mint mondtam már ,a gép nem számít. Ha lesz fóka akkor lesz V ös spit is .
    Az se meggymagokkal pötyögtet:)
    Itt a Clod ban ha jó az ember akkor egy G50 el is jó.Hurrival és Spittel is. Ez szent meggyőződésem. Vagy stukával. Azzal olyanokat lehet dogolni,:) Csomót kötök vele az angelusra:)
  • Amaymon
    #20905
    De ahhoz, azért írom, mikor ott vadászik az új atag peccsel jusson eszébe :)
  • Her Laca
    #20904
    Né mit találtam:)
    Nem is emlékeztem rá,de van benne egy két jó kis henye ,hunya:)
  • f24sg
    #20903
    Atag-on? Az nem a CloD-hoz van? Mert abban nem emlékeszem, hogy lenne FW...?
    Vagy azóta jött ki unofficial patch új gépekkel?
  • Amaymon
    #20902
    Mikor az új atag-on FW-vel irtod a népet jusson eszedbe az OP szó :)
  • f24sg
    #20901
    "OverPowered" - a saját szintjéhez képest (itt ugye szint-besorolások vannak) erős. A hidroplán Zero konkrétan jó tűzerejű a 2x20mm gépágyúkkal és nagyon jól fordul, nehezen esik át.
  • bardocz
    #20900
    Túl erős a szintjén.
  • twi452
    #20899
    persze szépen megtámaszkodik tudom :D repteret is lehet foglalni csúszva is simán :D

    csak azért vettem fel mert milyen ügyes talajgyakorlatot mutatott be :D
  • Amaymon
    #20898
    Néha mikor megesik azért próbálom követni, mert pl az LA5 szétszakad azon a sebességen, ahol a bf vígan szelel. Nagyjából abban az időrésben tudom meglőni, amíg közel vagyok. Nem azt akartam sugalmazni, hogy mindig így csinálnak hanem, amikor kialakul egy ilyen vagy hasonló szitu én nem tudnám, legyen az akármilyen billentyű, nyomkodásával követni a gépet.
  • Her Laca
    #20897
    Mit jelent az OP? Olyan rövidítéseket használtok:) fingom nincs miket takarnak:)
  • f24sg
    #20896
    Amúgy ha 150-160 km/h-val teszed le talpra, simán leszáll, és jó rövid a "fékút..."
    Árkádban is javítom, ha lehet, mert OP
  • twi452
    #20895
    Gyakorlás :) Ezt úgy mondom, hogy nekem se nagyon jött még úgy össze igazából ahogy kéne :D
  • bardocz
    #20894
    Fú, gőzöm sincs mit fogok csinálni a bf109-el, egyáltalán kell-e nekem, mert egy sima bnz-t sem tudtam még összehozni a he112b0-val :D
  • vass17
    #20893
    Ez még az arcade-os killgyűjtögetés közben is nagyon hasznos :) Sokan megeszik, mert nem számítanak rá, hogy az adott pillanatban visszaveszed a motorteljesítményt és a következő ollóban már eléd is kerülnek :) Gondolom FRB-ben még durvább, mert nem lehet a kamerával olyan egyszerűen követni.
  • Torzonborz
    #20892
    Azért ehhez kell tapasztalat meg a tracker. Tegnap mentem pár RB kört pl Stukával is és még a földi célpontok ( Arty/AA ) megtalálása sem volt egyszerű. :D
    Aztán 410 R3-al is mentem egy kört és sikerült egy TU-2-t elvesztenem...pedig előttem volt kapott is egy sorozatot tőlem amivel az egyik lövészt kiütöttem de aztán a mocsok emelt egy kicsit a gépen , én követtem aztán meg hirtelen lenyomta és egyből holt térbe került , elhúztam jobbra a gépet és bamulásztam egy sort de a joyos pilot hat nem túl gyors és már nem találtam. :D
    Utána meg rám mászott egy mocsok La5 és kifilézett. :(
  • Her Laca
    #20891
    Mért akarod követni?
    Egyszerűen felhúzod és fentről figyeled amíg a kollega mű repül:) Ha kiforogta magát és megpihen körülnézni,akkor meg rá csapsz oszt sanyi:)
  • Susarc
    #20890
    a mocskos rohadt gunnerek 924-es crew levellel ACEre kimaxolva mégis mikor szándékoznak egyetlen szájbaveretes HIT-et! összehozni? ,de még az is LOL,hogy hiába ülök én a gunnerbe 200 méterről olyat szórok ,hogy az ellenfél sírva röhög.....
  • twi452
    #20889
    na hogy állnak a szorgos kill gyűjtögetők? :D
  • Amaymon
    #20888
    Egyszerűen nem tudom elképzelni, hogyan lehetne követni egy ilyet headtracker nélkül:



    Profi Bf109-ek alkalmazzák lerázásra mikor észreveszik, hogy követik. Flat scissors-al kezdik, majd átlengetik a gépet olyan rolling scissors-ba, amit linkeltem. Energiát szinte nem veszít közben. És mikor ideális szögben van megdobja a gép elejét és élesen kifordul. A sebesség miatt annyira eltávolodik, hogy minimum egy headon-ba tud kerülni, vagy elmenekül. Némelyik germán tökélyre betanulta a manővert, van is fejkapkodás rendesen, mert nagyon gyorsan történik minden.
  • Amaymon
    #20887
    Jól sejthető volt, hogy japó is lesz. Ott nagy az űr még.

    A dev peccs hekkelése megerősíti :)
  • gezu1025
    #20886
    Azért ilyen 5x+prem+prem gép kombóval lehet haladni. Lelőttem kettőt, és miközben a harmadikat kergettem, a vörös fejű habzó szájú (jogosan)anyázó, németeknek kellett magyaráznom, hogy napok óta nem játszottam az mk9-el, és most is csak az 5x xp miatt. Nem értették meg, de a lényeg az xp.

  • vajakos21
    #20885
    http://forum.warthunder.com/index.php?/topic/36449-the-next-update-speculation-thread/page-356
    dev server èrdekességei
  • gezu1025
    #20884
    A játék elvette, a játék visszaadta.

    Nem igazán panaszkodhatok. :P


  • gezu1025
    #20883
    Ilyenkor azért tud baszni az ideg.

    Tegnap head-on-ba megyek egy mk9 ellen. A terv az volt, hogy 8-900 méteren kitérek, mert az 50-50% nem a kedvencem. De mit ad isten, 1.2km-nél fekete lesz az egész d13. Reális. -.-'


    Ez meg ma, kezdésnek:



  • Torzonborz
    #20882
    basic beállításnál van 2 view beállításra vonatkozó sor , mindkettőben állítsd a relativ control-t yes-re és folyamatos lesz a nézelődés , nem fog ugrálni.
    viszont állíts be a center-re is egy gombot .
  • twi452
    #20881
    relative controll-ra kell állítani
  • SovereignXY
    #20880
    Egy kérdés. aki csinálja a németet az mivel csinálja? Low tier gépeik a 2 .50el hát... Én az e-3, 2xf4 és a g2re gondoltam így egyenőre.
  • Deviome
    #20879
    Nekem ilyen gondom van. A logitech joy tetején van egy kis pöcök ami a nézelődést segítené, de csak bizonyos szögekbe ugrik. :( Rohadt idegtépő. Pláne külső nézetben, mert ott pl mikor lefele nézek akkor szinte hátra néz.
    Hogy lehet beállítani úgy, hogy én mozgassam?
  • SovereignXY
    #20878
    Na végre meglett a prém typhoon egész remek kis jószág :) Csak fura, hogy vagy 10 sec mrie megcsinál egy orsót a tengelye körül...
  • twi452
    #20877
    Show markers in replay
    elég beszédes a neve :D
  • Coral Springs
    #20876
    Az a "pont" gomb nem csinál nálam semmit, bár én teljesen átállítottam a beállításaimat. Megnézed, hogy nálad mire van rakva az a "pont" ?
  • Torzonborz
    #20875
    mentsd el a mouse aim-es konfigot aztán reseteld a beállításokat és akkor nézd meg a joy konfigot.