38447
  • Her Laca
    #20994
    A vegas nekem is megvan de én hülye vagyok hozzá mint Győzike a magfizikához oszt maradok a földműves megoldásnál :)
  • Amaymon
    #20993
    A sony vegas 12 vagy egy kalap f*talicska vagy nem tudom használni, mert pár perces 40-50 gigás tűéles video-ból is egy kockás szemét lesz a tyúbon. Megnéztem pár tutorialt hogyan tömörítik le, de nem hozza a képminőséget.
  • twi452
    #20992
    Én is csak néztem, hogy micsodaa? :D
  • Her Laca
    #20991
    Na rohadt mobil:)
    Movie maker és any video konverter .:)
  • Her Laca
    #20990
    Fraps el felveszem,kóbor makerral összevágom meg zenét csapok alá, majd elmentem a legjobb minőségben ,utána anya video valamivel konvertálom ,hogy ne legyen nagy majd feltöltöm.
  • Amaymon
    #20989
    Teamfusion 3.01-es MOD-al lehet ATAG-on menni. A szerver free, de az eredeti CloD kell hozzá.
  • Amaymon
    #20988
    theairtacticalassaultgroup
  • bardocz
    #20987
    Aaaaaz igen! Nem rossz. Ez az atag mit takar?
  • Torzonborz
    #20986
    Nna megvan az első FRB killem , zéróval kaptam le egy B-25öt . Gyk kitáraztam rá mert egy csöppet ideg lettem hogy én alig tudtam befogni és lőni rá mert ficergett össze vissza de bezzeg a szájbavert lövészei azok lazán eltaláltak. A gép eleje csupa olaj lett szóval vakon is lőttem már a végén ...aztán persze leállt a motor és vízre seggeltem.
  • Amaymon
    #20985
    Ezt a WT-ben is, nagyon rühellem, mikor befogod már éppen lőnél és elrántja magát.

    Mivel csinálod az ingame video-t és milyen formátumban töltöd fel, hogy nem cseszi szét a tube?
  • Her Laca
    #20984
    No én is joy-t ragadtam több hónap után :)
    Mit mondjak bele kell rázódni na:)
    Itten van
  • twi452
    #20983
    itt szépen látszanak is a gyilkológépezetek
  • twi452
    #20982
    Csak jó gépek kellenek hozzá :)
    Japán kicsit neccesebb volt de azért azzal is sikerült sokszor szépeket menni :) Ott csak 2 igazán jó gép kb van ezen a szinten az angoloknál meg 4 :)

    majdnem 900k xp-t grindeltem ki ezekkel a tier 2-3as vackokkal mire meglett :D
  • Amaymon
    #20981
    Mit tanított neked Krebs, hogy ilyen vadállat módon tudsz grindelni? :)
  • vajakos21
    #20980
    Grat! Hiába akinek van ideje :)
  • vajakos21
    #20979
    US-Jap FRB..ha valakit... két map
  • twi452
    #20978
    wohoo :)
  • f24sg
    #20977
    jah, nagyon tré az egész.
    a wowp-t meg valami perverz mazochizmusból minden hónapban 1x kipróbáltam, de semmi fejlődés nincs. A gépkínálat a "legjobb." blueprints for the win
  • twi452
    #20976
    látszik, hogy jöttek wowp-osok.. csak a rammolás megy :D head-onból hátulról oldalról bárhogy..:D
  • f24sg
    #20975
    Ez az arcade nyűglődés nem biztos, hogy megéri a prm japó zerot.

    lehet, váltanom kéne britekre? - csak prem mustangom már van, azért nem utaztam a typhoon-ra.
  • Her Laca
    #20974
    Aki komolyabban veszi a repszimeket,főleg a harci szimulátorokat ,annak egy hotas az alap szvsz. Meg lehet lenni nélküle,de olyan ez mint a pedál pl. Én is halogattam ,meg hogy jól elvagyok én anélkül is,aztán amikor lett na az ég és föld. Egy hotas rendszer is qrva jó tud lenni,hiszen a kezed fel sem emeled róla,és minden funkciót elérhet az ember fia.
  • Amaymon
    #20973
    Én szimplán nem érem el a bill-t, mert az asztalom és énköztem van a joy, a székben hátra dőlök kényelmesen. A keyboardot félredobom ne zavarjon. Tegnap azért sikerült a szemem sarkából hunyorogva f12 helyett a power gombot megnyomni :D
  • Coral Springs
    #20972
    Nem, itt is az a helyzet mint a replay ikonok esetében. Azt is hiába állítom be, nem működik.
  • twi452
    #20971
    Igen, hallatszik. Tekerd lejjebb a zenét :D
  • Coral Springs
    #20970
    Ha aktiválsz egy rádióüzenetet azt te is hallod ? Kiírja chaten hogy aktiváltad ? Mert én ugyan nem nagyon szoktam rádiózni, de pár napja ráraktam egy gombot a cover me -re, és nem igazán vettem észre hogy történne valami ha megnyomom.
  • Paladin
    #20969
    Freetrack, egy filléres ledes biciklilámpából eszkábált 3 pontos, headsetre kattintható, sima ledes bigyóval.
  • twi452
    #20968
    ha nincs fejkövetés szerintem így billel sokkal praktikusabb mint a hatswitch-el bohóckodni közben :)

    igen hotas x-em van
    a joy-on nekem sincs sok csak a tüzeléshez szükségesek meg a a trimmelés hatswitchel
    zoom is freetrackből megy engem nem zavar vagy csak jól be tudtam lőni :)

    és tényleg nem kell sok gomb így, a gázkarra is raktam "felesleges" dolgokat a flaps-en kívül, kerék, térkép, stat :)
    egyedül rádióüzenetért szoktam nyomkodni de azt is ki lehetne váltani ilyen "rádió váltó" gombbal nyomva tartva és pár gombra elrakva az üzeneteket :)

    szerintem totál felesleges az analog throttle, tudnék nélküle élni gombokkal ahogy egerezésnél, az teljesen jól működik :)
  • gstup
    #20967
    Milyen headtrackert használsz?
  • Paladin
    #20966
    Na, azt a sort meg valahogy kieditáltam, hogy az analog throttle>bármilyen gombos beállítás.
  • Paladin
    #20965
    Neked HOTAS X van?
    Szerintem egy 12 gombos joy, gázkarral, mint a flightsick x-em, vagy az emlegetett hasonló cuccok tök ugyanazt adják, csak nem egész kezeddel tolod a gázt, hanem csak egy ujjal :)
    Egyébként mióta headtrackerem van, még a joyon levő gombokat sem használom ki. (Négy a boton a fegyverek, meg zoomnak, az alapon kettő a flapsnek, egy célkijelölő mert hb-re az köll, egy tracker reset, és ennyi. Mapra is van egy, de azt nem használom, mióta másik monitoron lehet nézni a térképet browserben. Szóval még mindig marad 4 fölös gomb, plussz a hat switch.)
    Kerék, scoreboard, ilyesmik maradhatnak a billentyűzeten, mert ha nincs eksön, akkor nem sok az a tíz centi - ha meg van, akkor úgyse kellenek :)
    Egyébként ofkorsz ízlések és pofonok, meg ilyesmi, csak totál meglepett, hogy valaki a gázkaros bot helyett a bot+bill kombót preferálja :)
  • twi452
    #20964
    igen de ott van 4-5 gomb a joyon?
    bal kéznél klaviatúrán 15-20 amit kényelmesen, vakon elér az ember már-már megszokásból ha szokott játszani ezt-azt :)

    de kinek ez kinek az, én tuti bill-t is használnék ha így lenne :)
  • Paladin
    #20963
    Az az igazság, hogy le vagyok döbbenve :)
    Meg sem fordult a fejemben, hogy valaki (hacsak nem gázkaros joy híjján muszájból) ne két kézzel joyon játszana :)) A legtöbbnek eleve úgy vannak elrendezve a gombjai, hogy a gázkart buheráló bal kézre álljanak.
  • twi452
    #20962
    szerintem is érdemes úgy használni a sima joy-t mintha külön gázkaros lenne tehát billel

    géppuska, ágyú, ágyú, rakéta legyen a boton olyan gombokon amit simán kényelmesen akció közben tudsz használni
    hat switch-re ízlés szerint akár 4 rádióüzenetet a többi meg bill-en

    nézelődéshez wasd relative-ra állítva vagy ahogy tetszik aztán körülötte a szokásos gombokra kényelmesen el lehet rakni mindent ami csak kellhet :)

    ezzel csak akkor van gond, ha könnyű a joy és két kézzel kell fogni h ne boruljon fel :)
  • vajakos21
    #20961
    A joyon megvan ami kell.Majd ha minden bisz basz müködik akkor kevès lesz, de szerintem ahhoz már hülye leszek.Billre csak az megy amit egyszer -egyszer használok.
  • gyeprefos007
    #20960
    értem köszi :)
  • sulouos
    #20959
    A nagy fehér kereszt közepe. A többi a műhorizont, ahol a kis karika 3 oldalán vonalakkal a géped tényleges haladási iránya, az A-val jelölt vonal pedig a függőleges 0° (horizont). Ezekhez képest a fehér kereszt mozog célkeresztként, így a bombavető nézetből is látod, ha borul, vagy mondjuk emelkedik a gép.
  • gstup
    #20958
    Én a B-re szoktam dobni.De erősítsen meg más is.
  • sulouos
    #20957
    Csak mindig elfelejtem, hogy mi micsoda, úgyhogy a billentyűzetet nyomkodom. :D
  • gyeprefos007
    #20956
    Srácok mivel ne vagyok tapasztalt bombázós, ezért érdekelne, hogy mi jelzi a bomba becsapódásának helyét? A pont, B kis karika ami mozog ahogy a gép is vagy egyik sem?
  • Paladin
    #20955
    Nincs a másik kezem a billentyűzeten. Szerintem másnak sem, aki joystickel tolja. A 12 gombra bőven rá lehet tenni, ami kell.