38447
  • Vaktermesz
    #21035
    Tény, hogy youtube egy ideje romlott, főleg a lejátszó rész, nem találja HD-t, vagy épp visszavált róla, vagy ami szembetűnőbb volt full hd-n pixeles volt.
  • Animefox
    #21034
    Aranyeső hullott 2 napig a játékban senkinek se tűnt fel? Basszátok meg 6-7 meccs alatt vesztes csatákkal 70-80 ezer liont szedtem össze pikk-pakk titeket nem is érdekel? Vagy csak nálam volt ez?
  • bardocz
    #21033
    Ez?
  • vajakos21
    #21032
    Szerintem azokat nem ö csináta.Már meg lett volna igy.Leirással kezd majd külsö ès belsö nèzet.Felesleges ikonok nèlkül.Max füst a láthatosághoz.Tán Glo postolta
  • sulouos
    #21031
    Már megtettem, csak egérrel nem megy a palástorsó :D
  • twi452
    #21030
    GrmlZGaming
    szemezgess :)
    a legegyszerűbb feliratkozni rá :)
  • vajakos21
    #21029
    Valaki be tudná rakni azoknak a videòknak az elèthetösègèt ahol egy spit ès109 e3 al mutatja be a taktikákat?Volt már itt csak mem mentettem el.Azok nekem jobbam tetszettek/jobban megcsináltak voltak.
  • bardocz
    #21028

    Na ilyen kört még nem mentem. A végén egy hayabusát bekergettem, vagyis inkább behúzott a hajói köz, sikerült leszednem, majd amikor onnan menekültem volna ki, leszedett egy destroyer.
  • Susarc
    #21027
    már régóta nézi őt kb innen mindenki:P ,de köszi:)
  • sulouos
    #21026
    Persze a nevét elfelejtettem odaírni: GrmlZ.
  • sulouos
    #21025
    Nem tudom, ismeritek-e ezt a videóst, de nagyon jó légiharc videókat csinál, lépésről lépésre elmondja, hogy pontosan mit és miért csinál.

  • bardocz
    #21024

    Utolsó bomberek ellen.
  • jocking
    #21023
    Kíváncsi vagyok a véleményekre. Szintet léptem 2 országgal is, új gépek váltak elérhetővé, amik közül 2 érdekelne. Kérném a köz véleményét, hogy szerintetek melyiket vegyem meg?
    Fw-190 A5
    vagy
    Yak-3
    ?
  • Rue East
    #21022
    A Hardest day-en nincsen semmiféle repülőgép-hordozó (anyahajó meg főleg nincsen :D)
  • Animefox
    #21021
    replays videókat hogy tudom feltölteni a youtube-ra? Mert az első légi győzelmem megvolt most úgy hogy nem géppuskával lőttem ki az ellenfélt hanem rakétával :D
  • bgabor
    #21020
    Nagyon sokan vették a némethúzás miatt, durván felvitték az árát, így mostmár nem veszik.
  • Animefox
    #21019
    Akkor a mai naptól vége van az akciónak most már ugyanúgy díjaz a gép ahogy az akció előtt? Csak mert egy jó kis csata után csak 3 ezer plusz lionom lett miközben tegnap egy full vereség és szar menet után 8-9 ezer is összejött átlagba de többnyire tízezres hasznom volt minden csata után...
  • Paladin
    #21017
    Elméletben lehet, gyakorlatban fél napos videokat nézve még sokszor nem hádé a hádé.
    (Mondjuk amit jutúb művel mostanában a hd lejátszással, abból kezd kurvára elegem lenni).
  • SovereignXY
    #21016
    LOL. Imádom a németeket meg az ostobákat. Tegnap is lett egy triple strike majd még 2 plusz most egy tripple majd még + 3. Szembe repülnek a messeremmel... Meg sem kell erőletni magamat :)
  • Coral Springs
    #21015
    Rosszul tudod. Miután feltöltöttél egy videót, kb 10 percen belül elérhetővé válik az összes lehetséges minőség.
  • Coral Springs
    #21014
    Meg van baszva az sg is. Vissza akartam vonni a hsz -t, mert amúgy a Twi -nek #20976 ment volna a #21011, erre csak beduplázza őket :D

    cifu töröld légyszives a #21012 13 14 -et, köszönöm
  • Coral Springs
    #21013
    Súlyos amúgy a helyzet, minden majom head on -ba akar menni. Mit hisznek ezek ? De ne félj tanítok én nekik légi harcot, megy a kifárasztás, és az átesés közbeni seggbekúrás. Ez utóbbira nagyon ráálltam egy ideje, a legjobb dolog egy magatehetetlen gépből szitát csinálni.
  • Coral Springs
    #21012
    Súlyos amúgy a helyzet, minden majom head on -ba akar menni. Mit hisznek ezek ? De ne félj tanítok én nekik légi harcot, megy a kifárasztás, és az átesés közbeni seggbekúrás. Ez utóbbira nagyon ráálltam egy ideje, a legjobb dolog egy magatehetetlen gépből szitát csinálni.
  • Coral Springs
    #21011
    Súlyos amúgy a helyzet, minden majom head on -ba akar menni. Mit hisznek ezek ? De ne félj tanítok én nekik légi harcot, megy a kifárasztás, és az átesés közbeni seggbekúrás. Ez utóbbira nagyon ráálltam egy ideje, a legjobb dolog egy magatehetetlen gépből szitát csinálni.
  • Coral Springs
    #21010
    Miért jó az valakinek, ha bosszút akar állni ? Kilövöm a második gépét is, de nem tanul, rám jön a harmadikkal, majd a negyedikkel is. Azt hiszi hogy majd épp nem figyelek azt majd jól meglep, röhej.
  • f24sg
    #21009
    Szerintem eltúlozták az árát.
    Van Lala 5Fn-em USSR ágon, azért nem elixír az sem, pláne a kevés skulóval.

    u.i.: részegen jobban megy ez a fraghunt nekem.
  • santibi
    #21008
    Nemeteknel a premium LA5 miert olyan draga? Annyira jo vagy csak eltuloztak az arat?
  • Amaymon
    #21007
    Pát nap után megnéztem az utolsó feltöltött vidi-t HD-ben, enyhén mintha jobb lenne és nem kockáz annyira, de nagyon mereszteni kell a szemem. Lehet csak bele képzelem.
  • Vaktermesz
    #21006
    Youube-nak kell idő még teljesen jó lesz a képminőség. Általában full HD-nál ha jól tudom 1 nap múlva jó a minőség, feltöltés után egyértelműen szemcsé kell idő a szervernek hogy feltalálja magát.
  • Amaymon
    #21005
    Hmm megfogtál, csak US és JAP gépekkel próbáltam.
  • voros12
    #21004
    Hát, bf 109 f-4-el leszállni egy anyahajón nem egyszerű feladat. Lehet nekem is gyakorolnom kéne.
  • Amaymon
    #21003
    Van leszállópálya, a carrier, már nem bugos. Ma megnyertünk egy meccset, mert leszálltam rá és utántöltöttem. (Megérte gyakorolni a carrier landing-ot :D) Még lent parkoltam mikor a társam kiütötte az utolsó előtti ellenséges gépet, de ő is oda veszett. Egy ai maradt, annak a lelövésével nem úszott el a meccs.
  • Amaymon
    #21002
    Laca jobban tudja ezt. Nem klán, hanem egy rajongói csoport által kreált mod és bárki mehet rá eredeti játékkal. Azt hozzá tenném, hogy nem csak egy szimpla modocska, hanem vérfanataikusok által összerakott dolog, ami köröket ver az alapjátékra.
  • voros12
    #21001
    Na ez most kicsit kiakasztott. A csodás "The hardest day" nevű pályán mentem, leszedtem 4 gépet, ami nekem HB-ba elég jónak minősül. Erre maradt még egy ellenfél aki elbújt, de mivel se töltényem se üzemanyagom nem maradt így lezuhantam. Na mármost ez szerintem nagyon nagyon szemétség , hogy míg az ellenfélnek ott a leszállópálya, nekünk SEMMI!
  • csaba90
    #21000
    sziasztok lehet már tudni valamit a következő patchről? mikor lesz, mi lesz benne, hanyas verzió számú lesz?
  • bardocz
    #20999
    Szóóóval ilyen mod-klán szerűség?
    Fú most frb-n milyen jót mentem végre. Amcsi P-36C, midway-en. 3 gépet is sikerült leszednem, és nem egy gép volt, ami a seggembe mászott, és valahogy mögé kerültem. Sajnos a destroyer leszedett, pont amikor a 3. áldozatom szedtem. Volt két srác bent squadban, amikor az egyikőjük lehullott, akkor segített nekem is, meg a társának is, nagyon sokat számít, ha valaki szól, hogy a seggemben van egy gép. Most újra megjött a kedvem hozzá, pedig a németek húzása nagyon elvette.
  • vajakos21
    #20998
    A20 tömeg. Igaz hogy alacsony tierben rohadt nehéz lelőni japóval...de legalább gyors is hogy ne érd utol...
  • Torzonborz
    #20997
    Nem azzal van a gond , az a probléma hogy míg én szenvedek mint a kutya a kritikán aluli joy kezelés miatt addig a bomber gunnerrel erőlködés nélkül lehet kiszedi a gépeket.
  • Amaymon
    #20996
    Ehehe na végre más is érzékeli, hogy csak mouse aim-al faék egyszerűségű lenyomni egy bombert. RB-n lövik be a gépek balanszát, ott minden népnek hatványozottan jön ki az előnye-hátránya.
  • Torzonborz
    #20995
    najó bazzeg ez az FRB egy vicc. amcsik behozzák a bombázóikat , vígan repkednek és hagyják hogy a lövészeik szép kényelmesen mindenféle erőlködés nélkül leszedjék a japó gépeket. 3 meccset buktunk most így egymás után.
    remek.