38447
  • Coral Springs
    #21078
    Én a jet felhozatalt inkább kiszélesíteném egészen napjainkig. Az egy külön játékrész lenne.
  • sulouos
    #21077
    Szép volt :D

    Egyszer valamilyen orosz vadásszal, talán Ratával üldöztem egy SB-2-t, a csapattársai utolértek és kigyújtottak, de a félig-meddig zuhanó gépemről utánaküldtem az összes rakétámat, és eltaláltam :D
  • Animefox
    #21076
    Na sikerült rögzítenem a rakétás akciómat, íme:



    A Fraps sajna valamiért 30 másodpercet enged csak rögzíteni, majd keresek másikat...
  • Amaymon
    #21075
    "Menjenek már a *****!1945-ben vetették be először.Miért rakják tier 11-be??Kiábrándító amit a gazsi csinál..."

    Mert nincs az LAx-en kívül stabilan teljesítő propelleresük. Pár év ide oda :) A ruszkival menni sokszor elég szopóág. Nem tudsz t10 felet jó köröket futni, mert ha szerencséd van lesz még bent LAx, de inkább Il2m hegyek, nulla értékű 9K-k és bomberek nyűglődnek. Ezt még súlyosbítja az, hogy valójában még mindig foghíjas a RU fighter ág bár baromi sok gépnek tűnik ami van. Ezért behoz rengeteg low tiert is az MM a mecs pedig elúszik. A hamarosan érkező www módhoz legyen mér a ger és a ru egyensúlyban kb.

    Jet-ek szsvsz sokkal nagyobb probléma. Azokat kellene kiirtani írmagostul, még egy kósza bitkép se maradjon róluk egy elfeledett dat file-ban.
  • Coral Springs
    #21074
    Ezentúl hívjatok Red Barron -nak. Mind az öt op japán szarát le kellett szedjem a majomnak, mire megértette hogy mivan. Hihetetlen hogy valaki a bosszúvágytól vérszemet kap, azt képes ugyanabba a hibába belefutni, mind az ötször.
  • Coral Springs
    #21073
    Elkezdtem komolyabban tolni az oroszokat, megvettem a Yak 9T -t, de ezzel az idióta used gun ficsörrel olyan vok mint valami kezdő. Akkora szórása van, hogy képtelenség bármit is eltalálni. A javításához hiányzik még 80K XP, de megőszülök míg 4-5 kill -ekkel kihúzom.
  • twi452
    #21072
    Orosz B-25...:) Biztos kennek rá ebből is valami orosz csodaszert amitől lelőhetetlen lesz :D

    Lassan előjönnek a zsákmányolt német B-17el is ha elég nagy lesz a hőbörgés :D
  • vajakos21
    #21071
    http://en.m.wikipedia.org/wiki/Kawasaki_Ki-96
    Emmeg a japò prém lesz...prototype
  • vajakos21
    #21070
    http://forum.warthunder.com/index.php?/topic/63863-work-in-progress-01-13092013/page-7

    Èrdemes lapozgatni .Lesznek jò dolgok.
  • stork13
    #21069
    Tegnapi karbantartás óta vannak érdekes dolgok. Ez is egy közülük.
  • sulouos
    #21068
    Valamiért nem mutatja a hozzászólásomat. Moderálva lett?
  • gstup
    #21066
    Menjenek már a *****!1945-ben vetették be először.Miért rakják tier 11-be??Kiábrándító amit a gazsi csinál...
  • gepPista
    #21065
    A Yak-3P tier11-en ütni fog.
    3x20mm B-20 cannons, 1650 horsepower vs. yak3 1250 hp.
    És egy orosz aki gyors is, a sima yak3 is zuhant 850-et mielőtt szétszakadt..
  • Amaymon
    #21064
    Kíváncsi leszek az új yak-ra. A 10-est én nagyon kényelmetlennek találom 3D-s stickkel vezetni. Valószínű más is, mert nem látni sokat. Pedig RB-n jó lenne, mert nincs űrverseny. Az "ITT" vagyok piros színtől könyörgöm szabaduljanak meg :)
  • vajakos21
    #21063
    http://forum.warthunder.com/index.php?/topic/63862-work-in-progress/
    Új gépek
  • Animefox
    #21062
    beírom a keresőbe, köszi...
  • twi452
    #21061
    lejátszod játékon belül mert csak ott lehet és közben felveszed valamilyen programmal
    fraps stb
    én most az MSI Afterburner-rel szoktam, már az is tud videót felvenni úgyhogy miért ne :)
  • Animefox
    #21060
    A replays felvételeket hol tudom menteni aviba? Ne adj isten nem a játékon belül szeretném megnézni hanem feltölteném a youtube-ra... hüm?
  • vajakos21
    #21059
    FRB-n állandó a20 party van...utálom
  • Amaymon
    #21058
    Én az FW-t venném, igaz HB-n beinoghat, mint minden jobb BnZ vagy gunpod-os gép, finoman kell kezelni. Gyors, nem törik le hamar a szárnya, rendkívül fürgén orsózik, tűzerő is megvan. Yak 3-at (HB) tier 10-en sok gép elkap, mert vagy gyorsabb vagy jobban fordul.
  • bardocz
    #21057
    Nem rossz ez az A20-G, annyi találatot kaptam vele, hogy 5 lezuhanás is összejön belőle más géppel, de még egy killt is sikerült vele csinálni, igaz a kamikáze ai-t csak, de ez is valami frb-n.
  • Amaymon
    #21056
    Replay-ben hogy tudja valaki követni a gépet, mint HB-n. Látok pár ilyet, de fogalmam sincs hogy csinálják, ráadásul lock targettel.
  • jocking
    #21055
    70% arcade, 30% hb.
  • Amaymon
    #21054
    Melyik játékmód a 3 közül azt is írd le...
  • Torzonborz
    #21053
    De jó hogy tegnap vettem a P47et.... :D
  • vajakos21
    #21052
    Unteroffizier Walter Lang (1./JGr. 200), 23 August 1944

    War Thunder presents special disсounts:

    From September 14th, 8am GMT (1am PDT) till September 16th, 8am GMT (1am PDT)

    Allies: 20% discount on purchasing:


    P-47D-25, P-47D-28, P-51D-5

    Beaufighter Mk.VIc, Spitfire Mk.Vb

    Germany: 20% discount on purchase and 25% discount on repair costs for:

    Ju-88A-4, Me.410-A1, Bf.109G-6, Fw.190F-8

    Germany gets 30% discount on the XP conversion.
  • vajakos21
    #21051
    http://warthunder.com/en/news/262-Operaion-Dragoon-en

    Eventke
  • jocking
    #21050
    A korábbi kérdésemre senkinek semmi ötlete, vagy pedig mattmindegy, hogy melyik gépet veszem? (Fw-190 A5 vs Yak-3). Én inkább a Fw felé hajlanék, de valaki annak a prémium verziójára azt monda régebben, hogy nem egy túl jó gép. Ez a nem prémiumra is igaz?
  • Paladin
    #21049
    Szerintem érdemes megnézni a nemrég feltöltött 1v1 videoit is. Azonos gépekkel tolják, tanulságos volt.
  • Amaymon
    #21048
    Hibátlanul csinálja 109-el a scissort, amit kapásból bead video-t az oldalon.
  • vajakos21
    #21047
    Kōszi Paladin!Ez az :-)
  • Susarc
    #21046
    úgy tűnik....
  • Amaymon
    #21045
    Bugos a fórum?
  • Paladin
    #21043
    Azért ez a forum se normális most.
    Szóval szerintem erre a fickóra gondolsz. (A wiki playlist)
    Van a hivatalos oldalon is topicja az academyben.
  • Coral Springs
    #21041
    Amit a youtube művel az év eleje óta az minden téren vicc, a mobil eszközök piacának való megfelelési kényszer szétkúrta az egészet ami jó volt. Azt hiszik hogy ami jó egy tablet -en, az biztos jó egy pc -n is, na de ezen nem egy kört lefutottam már a megfelelő fórumokon. Amit viszont leírtam a hd kapcsán az úgy szokott lenni, nálam legalábbis, de bug -ok előfordulhatnak.
  • Susarc
    #21040
    nem repűltem már G10-el egy ideje,de nem kellett volna....össze vissza rázkódik folyamatosan......
  • Animefox
    #21039
    Én is kaptam és pont 3 napja, eléggé fura :D
    Na és utána a vesztes csaták után kaptam 7-8 ezret persze javítás után! Szóval pluszba jöttem ki 7-8-val és a nyertes csatákért kaptam 15 ezer körül! Nem viccelek! Na ennek ma lett vége és eléggé lényeges a változás... jól érezhető a különbség.
  • jocking
    #21038
    Hát, nekem ebből semmi nem tűnt fel... Vesztes csaták épphogy csak nem mínuszosak, nyertesekre teljesítménytől függően javítás után marad 5-10 ezer. Eddig is így volt ez nálam. Viszont 3 napja kaptam egy 100 ezres battle trophy-t, csak azt nem tudom, mire fel.:D
  • jocking
    #21037
    Hát, nekem ebből semmi nem tűnt fel... Vesztes csaták épphogy csak nem mínuszosak, nyertesekre teljesítménytől függően javítás után marad 5-10 ezer. Eddig is így volt ez nálam. Viszont 3 napja kaptam egy 100 ezres battle trophy-t, csak azt nem tudom, mire fel.:D
  • vajakos21
    #21036
    Nem,bár a résztvevök megegyeznek ;-)
    én vaok a hülye hogy nem mentettem el