38447
  • bardocz
    #21118
    Emberi ellenfeleket alig látok. 4-4 van általában, ebből 1 többnyire még felszálláskor meghal. De volt olyan, hogy emberi gépek el se jutott a célig, összetörte mind. Na meg olyan is volt, hogy fél perc után egyedül voltam az ai csapattársakkal, mindenki még a kifutón meghalt :DD
  • [NST]Cifu
    #21117
    Miért csak Co-op? A Lock-On-al is lehetett anno nagyon jó multi légiharcokat kivitelezni...
  • vajakos21
    #21116
    Mondtam én hogy jó az A0. Most lőttem egy spitet meg egy hurrit Bulgen.Imádom ahogy repül...Mondjuk mikor mc200 assal berak 3 A20 at +1 valmit....Jó sok esély van.Még elmenekülni se lehet.
  • [NST]Cifu
    #21115
    Pardon, hogy belevaú, de NEM csak földi célpontok ellen használatos, a mi Gripenjeink is gyakorlatoznak gépágyúlövészetet légi célok ellen.

    A gépágyús légiharc persze alapvetően szükségmegoldás, de jelenleg nem nagyon akarja senki sem nélkülözni, az US NAVY és USMC sem azt mondta az F-35-ösnél, hogy nincs szükségük gépágyúra, csak arra, hogy beépített gépágyúra nincs szükségük (egyébként e mögött pedig a súlymegtakarítás áll).

    A gépágyú amúgy például a drónok ellen is hasznos, ugyanis a légcsavaros drónok nem igazán termelnek akkora hőt, hogy az IR rávezetésű rakéták feje befogja őket bármilyen körülmények között. Mivel viszonylag lassú és kis célpontokról beszélünk, ezért a gépágyú viszont nagyszerűen alkalmas ilyen légi célok ellen.
  • bardocz
    #21114


    Na az ilyen körök már tetszenek. Megfogadtam a tanácsotok, és A0 meg B0-val repkedek inkább. Néha 1-2 lövésből leszakad az ellenfél gépről a komplett tail. Néha meg nagyon sok találat, és semmi. Meg volt egy olyan köröm, ahol 3ai-t is üldöztem, lőttem, de semmi kritikus találat, hanem csakúgy belecsapódtak a földbe, és semmilyen killt nem kaptam :D
  • twi452
    #21113
    Az egy lottóhúzás gyakorlatilag, bármikor bármit kaphatsz :)
  • SovereignXY
    #21112
    Hm... én ezt a battle trófe lóvét kurvára nem értem. 2-3 körrel ezelőtt eléégé benéztem. 3 gyors halál 0 kill kilépk arra ad 50k-t. Csinálok 8-10 killeket a jobb körökben arra meg ad egy 1000est...
  • Amaymon
    #21111
    Nem okoz több gép nagyobb élvezetet, ha nincs jobban szimulálva a mostaninál. Újdonság lenne a kinézetben, meg egy-két paraméter máshogy lenne variálva. Önmagában az plussz fícsört nem hozna be, csak ha folytatják a gépek egyre részletesebb kidolgozását, miközben a hiányos nemzeteknél a lyukakat betömik.
  • ZSOOLT2
    #21110
    Hidegháborús, vagy modern repülőgépekkel szerintem CO-OP játékmód lenne a logikus, AI vezérelt repülőgépek, és felszíni egységek ellen, 4-6 fős csapatokban, nagy térképeken.

    Persze elkülönített játékmódban, alap repülőgép lehetne az F-100, és a Mig-17
  • sulouos
    #21109
    Ne becsüljük le a ruszkikat, ők radar nélkül sem vakok ;)
  • Animefox
    #21108
    Vietnámot azért mondtam mert ott még nem olyan fejlett a levegő levegő rakéta rendszer szal még ott lenne Dogfights is bőven... de szigorúan vietnámig. Az még rengeteg gép lenne....
  • Torzonborz
    #21107
    Akkor én egy varacskosdisznót kérnék :)))
  • twi452
    #21106
    Az orosz partizánok a hegyoldalban akik elöltöltős puskával lekapnák egy lövésből a koptert.
    Erre viszont tökéletesen alkalmas a játék :D
  • Iceman
    #21105
    Igen, valahogy nekem is ez a kép ugrott be :)
  • bardocz
    #21104
    Ha alkalmas is lenne, ki élvezné? :D
  • bgabor
    #21103
    *lezúzol
  • bgabor
    #21102
    Beülsz a hegy mögé, és lelúzol nyolc-tizenhat tankot a hegy túloldalán a Hellfire készlettel, mi? :D
    Nem, a modern fegyverek légieszközök kezelésére nem alkalmas ez a játék.
  • Iceman
    #21101
    Én egy AH64D-t szeretnék a sok tankos matyi fölé :)
  • bgabor
    #21100
    Poén az hogy az általam alább leírt szitu teljesen valósághű, nem túloztam. :D
  • Susarc
    #21099
    kihagytad,hogy rakétaindítás után már szállnál is le és amíg az AMRAAM-ok elvégzik a piszkos munkát te már újra töltöttél a repüéőtéren:P:)
  • Susarc
    #21098
    :D:D
  • bgabor
    #21097
    Elképzelem ahogy 1990-es évek technikájával harcolunk egymás ellen, én bemegyek az F-15Cvel 8 AMRAAM fegyverzettel, és párhuzamosan rakétát indítok egyszerre nyolc MiG-29sre 80-100kmről, amiből öt-hat le is esik. Míg a MiG ugye erre képtelen. Lenne OPozás bőven.
  • Amaymon
    #21096
    De, csak egy logout kellett.
  • Amaymon
    #21095
    hmmm nekem nem változott.
  • bardocz
    #21094
    Basszus, frb-n berakták amcsik mellé németeket, meg angolokat. Angol helyett maradhatott volna japán, és akkor hamarabb vannak meccsek.
  • bgabor
    #21093
    Semmi értelme nem lenne a modern jeteknek ekkoa térképen, ezt szerintem mindenki érzi aki ismeri a mai jetek és rakéták képességeit.
  • bardocz
    #21092
    Úgy mondjuk még érdekes is lehetne. Csak megosztaná a játékosközönséget egy ilyen jellegű új játékmód.
  • Susarc
    #21091
    valaki javaolta korábban ,hogy legyen akár a mai napig...DE akkor a mostani Me262 meg mig 9 legyen a reserved gép és totál különítsék el:P
  • Animefox
    #21090
    Földi célpontok ellen csak, én azt mondom vietnámig elmehetne a játék de szigorúan csak odáig...
  • Amaymon
    #21089
    Azt tudod mi okból?
  • SitatiS
    #21088
    A magyar Gripen-en is van.
    Mauser BK–27 gépágyú.
  • Susarc
    #21087
    mindig is volt egy 20-30 milis még a jeteken is,nem?
  • vajakos21
    #21086
    A modernkori háboruban id nagy jelentösège van a kōzelharcnak...vissza is rakták az ágyukat az amik vietnámban
  • bardocz
    #21085
    Ott már nincs is igazi dogfight, hanem csak ilyen kilométerekről lőjük a rakétákat nem? Az meg marha unalmas.
  • Amaymon
    #21084
    Annak csak akkor lenne értelme, ha a műszerezettséget is behoznák. Modern jeteknél inkább a technika nyer, mint a gép vagy az ember. Olyan fokú szimuláció soha nem lesz a WT-ben.
  • Susarc
    #21083
    mentem 3 árkádot nosztalgiából..,de csak felbosszantottam magam....
    1 kör: 0 KILL 6 halál.....
    2. kör 11 kill 4 assist 2x haltam
    3. kör 0 kill 6 assist 6 halál....

    cefettűl semmi értelme az árkádnak! vagy szerencséd van vagy nincs...szánalmas majomkodás az a mód.....megyek vissza HB-ba:P:))
  • Susarc
    #21082
    gondoltam,mert amit az ellenfeled leművel a géppel az elég vicces:P
  • Animefox
    #21081
    Jaja egyenlőre csak abban tolom mert ez életem első repcsis játéka aztán nem vagyok valami tapasztalt :)
    Az egyetlen friendly kill-em is rakétás akció volt hehe xD
  • Susarc
    #21080
    ez árkád?
  • Fenrir
    #21079
    Hehe, vedd meg a programot, a demo csak annyit enged.