38447
  • Her Laca
    #21159
    Amúgy a fraps se darabolja ha "hivatalos":))
  • Her Laca
    #21158
    Nem. De a joy egy gomjára tettem az indítását és ha akció van akkor megnyomom és veszi. Közel egy órát tartott ez a "bevetés" ennyit értelmetlen felvenni. Felszállás után ,megkeresni a bombereket,,végig kísérni őket az útvonalon nem annyira érdekes a nézőknek. Azért nagy ez a térkép .Hál istennek egy se veszett oda ,minden arra kószálót lelőttünk,mondjuk nem is értem az ellenfelet miért nem csapatban jönnek.
    Bár (ezt sajna nem vettem fel) előtte a felszálló repteret támadta 3 spit egy századból,na ők legalább együtt gépészkedtek,bár mind a hármat lelőttem,igaz a légvédelem kicsit besegített:)
  • Fenrir
    #21157
    Ez is darabolja a felvett anyagot mint a fraps, hogy utána össze kelljen fűzni?
  • Fenrir
    #21156
    Amúgy tök élvezetesek ezek az FRB videók, de a nyomorult replay-en xart sem lehet látni, csak néha feltűnik egy gép sziluettje. Baromira idegesítő, hogy nem képesek ugyanazt rögzíteni amit élőben láttál, így nem lehet jó videókat készíteni, ha csak nem orrba-szájba veszel fel mindent és reménykedsz, hogy valamelyik harcot megéri megtartani.
  • Susarc
    #21155
    érdekesség,de lehet csak nálam....szóval 600m en használom a fegyókat,de most napok óta elég gyengusz módjár5a szedem az ellenfeleket....most toltam rajta egy 100-ast 700-ra és mindenkit eltalálok normálisan.....WUT?!
    lehet bugzik 600m en? valaki hasonló tapasztalat?
  • Her Laca
    #21154
    Ezt tegnap repültük
  • Her Laca
    #21153
  • twi452
    #21152
    Mai óra az iskolában Grmlz-től, nagyon érdemes megnézni és jól figyelni :)

  • Coral Springs
    #21151
    Meglett végre a javított cannon, utána az első köröm eme csodás géppel.


    A jó néger életbe ! Nem lennék most full kezdő, amennyire le vannak butítva az alap gépek totál szívás.
  • Coral Springs
    #21150
  • Her Laca
    #21149
    Én nem igazán foglalkoztam más programokkal,a fraps-ot ismertem régóta aztán azzal elvoltam. Mondjuk ahhoz meg komoly gép is kell,hogy akadás mentesen felvegyen,de ugye az megvolt. Valahol olvastam az AB ról,most kipróbáltam és nagyon jónak tűnik. Meg amúgy is fut nekem mert a VGA is egy MSI 680 Lightning oszt a memóriáját kicsit ez tornázza felfele.
  • Coral Springs
    #21148
    Nem egy program van még amivel fel lehet venni, pl. Gamecam, Bandicam, etc, de a jól bejáratott programot nem szívesen cseréli le az ember.
  • sulouos
    #21147
    Jó ez a prémium Typhoon, 800 km/h-nál még csak nem is villogott a sebességjelző, hogy ő márpedig most szétszakad, pedig két fekete szárnnyal meg egy mélyvörös motorral menekültem két Messer és egy Focke-Wulf elől :D Csak az utóbbi ért utol, amikor a motor beadta a kulcsot, és elfogyott a lendület :/
  • Indi69
    #21146
    ok köszi
  • bardocz
    #21145
    Még egy darab sast nem költöttem el eddig a játék alatt. Pedig az alapból kapottal nem egy szintet tudnék lépni több nemzetnél is.
  • Her Laca
    #21144
    Urak .
    Most vettem fel egy videót az MSI AB vel. Sokkal kevésbé eszi a gépet mint a Fraps. Mondjuk az én hangomat nem vette fel de ez biztos beállítás kérdése. Próbáljátok ki.
  • Amaymon
    #21143
    De arra van most kedvezmény, de szvsz totálisan felesleges, halandó embernek.
  • sulouos
    #21142
    A tutorial megcsinálásáért ad párat a játék, néha akciókban lehet kapni megadott küldetésekért, de amúgy igazi pénzért kell megvenned.
  • Indi69
    #21141
    sast, hogy lehet szerezni?
  • bardocz
    #21140
    Amikor a garázsban rákattintasz egy repülőre, akkor megjelenik fölötte talán öt ikon, ebből az egyik a crew. Ott szét tudsz osztani pontokat különböző képességekre. Én speciel csak a G-tolerancra meg staminára rakok, néha esetleg másra.
  • Indi69
    #21139
    már tudom mi a crew
  • Indi69
    #21138
    őőőőőő.......a crew mi a bánat? olvasgatom a fórumot egy ideje de minima a felét nem értem. köszi mindenkinek
  • bardocz
    #21137
    Ami free xp-t ad, azt pénzért lehet beváltani, nem?
  • Amaymon
    #21136
    Az free xp-vel nem érdemes foglalkozni, mert a crew tapasztalatlan marad.
  • sulouos
    #21135
    A lion a pénz, azért tudsz venni repülőket, vagy lőszert, stb.
    A sas az igazi pénzért vevős arany, prémium repülőket, xp-növelő modult meg ilyesmiket kaphatsz érte.
    Az XP pedig nemzetenkénti gépfejlesztésre való.
  • Susarc
    #21134
    valamit csak eltalál...


  • Coral Springs
    #21133
    Nálam ilyen a minőség 1080p -ben.


    Ha azokra az alig látható apró kockákra gondolsz, az a nyers AVI lekonvertálásának (tömörítésének) a végeredménye. A nyers AVI -nak hívjuk amit a videófelvevő programok csinálnak, ezt szokás általában lekonvertálni egy praktikusabb formátumba. Ugye ez egy adatveszteséggel járó folyamat, és a minőség rovására helyet takarítunk meg. Amit Her Laca feltöltött már ilyen kockás volt valószínűleg, de ha megnézed a többi videóját is, az is mind kockás. Másrészt a minőségromlás jobban látszik kisebb fényerőnél, mint nagyobbnál.
  • Indi69
    #21132
    üdv a lion a sas meg az xp mire jó? és pl sast miért kapok? ja meg freexp az mi
  • Her Laca
    #21131
    Ja lehet. Meg amúgy is hajnal volt ,szart se láttam igazán én se:)
  • Amaymon
    #21130
    Hmmm... neked is kockás most, néhol alig lehet kivenni a spitet, mert ilyen 4-5 mm-es négyzethálók vannak a tömörítés miatt. Lehet igaza volt annak aki írta, hogy kb. 1 nap amíg a tube kioptimalizálja a filmet.
  • bgabor
    #21129
    Látom ma remekel az SG motor.
  • Amaymon
    #21127
    A 90-es évekbeli pénzbedobós játékautomatákon futó lövöldéket juttatja eszembe jobb grafikával :)

    Igaz a DCS is egy gagyi, mert borzalmas a motor amin fut, de abban benne van, ami egy mai technikai szinten levő repülőgépes játékhoz kell. WWII korszak azért megfelelő klasszikus légiharc emulátorokhoz, mert már elég jó és változatos propelleres gépek voltak. Számított a pilóta tudása legalább annyira, mint az alkalmazott technika. Korunk gépeinél a technika dominál és teljesen más módon érvényesül a pilóta képessége. Én a mi éránkat játszani nem szeretném, mert a végeredmény egy WoWpnél is gyengébb kövesd a nyilat árkád game, vagy egy túlságosan elvont szim.
  • SovereignXY
    #21126
    Ezt nagyon sokszor látom. Ettől még lehet de... Inkább arra szavazok. Á nem tetszik a pyáal inkább megyek.
  • [NST]Cifu
    #21125
    Khmm... Aki 0 hallálal kilép, az lehet, hogy a "All of your bases are destroyed" típusú hibába ütközött, nekem tegnap kétszer is befutott ez a bug...
  • Her Laca
    #21124
    Ezt most csináltam

    Milyen is az amikor érzésre repül az ember és az ellenfél mozgásából következtet ,hogy hol is kellene lennie . Remélem tetszeni fog nektek.
  • Coral Springs
    #21123
    Nekem tetszene.

  • SovereignXY
    #21122
    Bah... halálra büntetném azokat akik kilépnek a csatából 0 vagy 1 halállal. Most is alig 1-2 perc után már -5 ember. Persze hogy szétkurnak minket így...
  • Coral Springs
    #21121
    Egyáltalán nem szar az Arcade, annak is megvan a maga feeling -je. Vagy olyanok szidják akik jobban hajlanak a realizmus felé, de ezt akár meg is cáfolhatná a twi452 műsora az utóbbi napokból. Vagy olyanok akik nem tudnak ott játszani, azt kényszerből mennek máshova.

    Valaki írta itt korábban, ha valaki bemegy verekedni a tömegbe, ne csodálkozzon ha pofán vágják. Ez mindegy hogy hol mész, mindenhol érvényes, nekem 10 csatából 2x ha be kell hoznom második gépet. HB -n is szoktak lenni nagyobb balhék, ha ész nélkül mész bele ott is lelőnek.
  • vajakos21
    #21120
    Az egy oktató videót megért volna
    Én egy 3 fős squad ellen+ai voltam....nem vlt hosszú
  • [NST]Cifu
    #21119
    Én is láttam ilyet. Felszállásnál egy Me-410 végigszántotta az előtte lévőket, a bombázók életben maradtak, mert ők a levegőből indultak...

    Ilyenkor azért megkeseredik az ember szája széle... :)