38447
  • Coral Springs
    #21199
  • bgabor
    #21198
    És Igeeeenn, a japán prémváltozat FW is megkapta a szárnygépágyúkat! Mekkora ruszkiirtás lesz itt Khalin Golon.
  • bgabor
    #21197
    Lol, végre valahára helyrerakták az FW-190A5 fegyverzetét, megvannak végre az MG FF-ek a szárnyban! :D
  • rrally
    #21196
    Hali! egy kérdésem lenne hogy a brit gépeknél hogy lehet beállítani a Weaponary-nál hogy mindegyikben pipa legyen és az Offensive Armament-nél fullos legyen az upgrade(kis fehér kereszt megjelenjen) vagy ez valami hiba hogy nem lehet mindet bejelölni?(Mert az Mustang Mk1 nél mindegyikben pipa van és jelzi hogy upgedelve van a fegyverzet...)
  • Coral Springs
    #21195
    Ott az F-86F-2 amit említettem, 4x20mm -el felszerelve.
  • Torzonborz
    #21194
    Ki-102
  • vajakos21
    #21193
    109 nem forduloharcos.Mondjuk az e3 amugy se kedvenc.Magas a tierbesorolása (tier3-4 körül kéne) a tõbbi nemzethez,gyenge az ágyuja...de legalább a löszer is kevés. Az f az már jò.Persze izlés kérdèse.
  • bardocz
    #21192
    Megvan végre a bf109. Hát ezt nagyon sokat kell még tanulnom. Fordulás tök esélytelen az eddigi gépekhez képest. Azt hittem egy spitre ráfordulhatok, mert nem vett észre, nos egy kör után már mögöttem volt, és hiába menekültem egyenesen előre :DD
  • vajakos21
    #21191
    1.35 látnivalók...
    http://www.youtube.com/watch?v=SGrtd_rd9lI
  • Vaktermesz
    #21190
    Felnéztem fórumra és csodát láttam. 1.35 dev server open ma este 11-ig, tudja valaki hogyan lehet Steam mellett is feljutni oda?
  • bardocz
    #21189
    Nem is tudtam hogy ilyeneket is lehet állítani benne. Én csak a kamerát szoktam oda vissza kapcsolgatni, hogy csak a lámpa látszódjon. Amúgy rájöttem hogyan csinálok 3 pontost, nagyon olcsó bicikli villogóból, 3db kb 2000 forint, és mivel nincsen forrasztóm, meg sose csináltam egyszerűbb így.
  • Dragunow
    #21188
    azon ritka események egyike ez mikor 6 jet akar lelőni egyszerre. Felemelő. Bocs kicsit szaggat a videó
  • vajakos21
    #21187
    Nekem egyszer a DPI beállítást kellett beállítani 96 képpont /hüvelykre.Nagyobbon nem műkszik.(ezt is vvalami fórumon olvastam mint tippet)A hivatalos fórumon viszont nem találom a Freetrack/Joy beállítós topicot.
  • Indi69
    #21186
    ezt nem is értem, a játék akkor sem indul ha a freetrack inaktiv, törölnöm kell a gépről és akkor jó lessz a game. ez mi a faxom,hogy rohadna meg!
  • Indi69
    #21185
    trackir enhanced interface activation: windos-alkalmazás hiba, ez mi tököm? lassan gutaütést kapok. trackirt inditom, müködik. játék már nem indul, monitor fekete és ezt irja ki
  • Indi69
    #21184
    ja ezt ismerem
  • Amaymon
    #21183
    Nekem semmit sem kellett állítgatni a játékon belül.

    Nagyobb kihívás volt az hogy win7x64 alatt beinduljon, maga a freetrack.
  • Vaktermesz
    #21182
    Hali, gyors kérdés, ismerősömnek csinálom az eventet miután nekem meglett a typhoon. 1 hét volt az 540 kill, melyik gépekkel érdemes húzni németeket a minél több kill érdekében? A gond az, hogy több mint napi 100 kill kellene, de időm nem lesz rá annyi mint angolokra, és ott is csak napi 70 körül teljesítetem. Ha jól számolgatom nem lesz elég idő rá csak ha 100 fölött teljesítek.
  • bardocz
    #21181
    Én előbb a freetrackot indítom el, meg lövöm be, utána a játékot, és magától észlelte asszem. Csak annyit kellett állítanom, hogy ne ebből zoomoljon, hanem egérgörgővel.
  • Indi69
    #21180
    elértem,hogy a két program már fut együtt, de játékban nem mozog. mit csináljak? hol kell állitani?
  • Fenrir
    #21179
    Tegnapi termés:


    Bombázó konvoly Cifuval (H6K) és Asmoval (Catalina):




    Lövöldözés Kittyhawk-kal :


  • bardocz
    #21178
    Nekem működik.
  • Indi69
    #21177
    üdv. a freetrack müködik a játékban? nekem hibát ír
  • Rue East
    #21176
    ez mondjuk egy - null neked
  • Fenrir
    #21175
    Pedig az sg is ugyanolyan álszent mint mi :)


    Nézd meg, hogy hány játéknak van külön warez topikja, az persze senkit nem zavar :)
  • Rue East
    #21174
    nekem semmi bajom vele(d)
    nem azt írtam, hogy kell, hanem ha megtennék, abszolút érthető lenne
  • Fenrir
    #21173
    Egy nem a nevén nevezett linket raktam csak be, engem igazából nem izgat, de ha úgy gondoljátok akkor megkérem Cifut, hogy törölje és akkor mindenki nyugodtan fórumozhat tovább :)
  • Rue East
    #21172
    nem azért tiltanak ki mert álszentek, hanem mert ez a szabály
    és azért ez a szabály, hogy az sg védje magát a jogi következményektől, hogy lehessen továbbra is fórumozás címszóval fröcsögni
    na most peace
  • Susarc
    #21171
    majd az tiltson ki akinek full legit az összes otthoni/munkahelyi cucca....,nincs egyetlen CD/Kazetta/Program se másolva:P PEACE
  • Fenrir
    #21170
    Az lehet, de akkor se legyünk álszentek :P
  • Her Laca
    #21169
    Ezért kitiltanak minket:)))
  • Fenrir
    #21168
    [url=http://thepiratebay.sx/torrent/8698669/Fraps_3.5.99_Full_Cracked_2013]Kérlek [/url]
  • Her Laca
    #21167
    Ja nem:))
  • Her Laca
    #21166
    3.5.9
    15586
    Beepa fraps:)) Így keresd
  • Fenrir
    #21165
    3.4.7-esem van, build 13808.


    Neked nem szeleteli rögzítés közben?


    Update: Oké, lefrissítettem a legújjabbra. Abban benne is van az opció, hogy szeletelje, szóval a régebbiekben automatikusan csinálta, ebben már ki lehet kapcsolni.
  • Her Laca
    #21164
    Én is növényboltban "vettem":)
  • Fenrir
    #21163
    Tény, hogy én sem "wettem" meg, de nekem valamiért ilyen 4.2 gigás darabokat csinál.
  • Susarc
    #21162
    országonként sőt gépenként változó:P
  • darki81
    #21161
    bocs a kérdésért de kicsit amatőr vagyok :)
    Melyik lőszertípus a legjobb a repülők ellen?
  • Susarc
    #21160
    virágboltban lehet kapni a törött vázát is:P