38447
  • vajakos21
    #21240
    A video alapján lesz korlát( én örülnèk).Hogy ez minden mapra vagy szabadon választhatò esetleg alkalmi az a kèrdès.No, eg hogy orosz vagy álltalános történelmi bersorolás lesz:-)
  • Susarc
    #21239
    F86F...bazz beszarok...majd jönnek a k109 ellen:S ,dejóóólesz
  • Torzonborz
    #21238
    Ha nem is 200 óra de az ott eltöltött pár perc után szerintem biztos lesz benne hogy oda többet nem akar menni.

    A HB meg bemelegítés RB-hez , megismeri az alap játékmechanikát és játékmódokat .
  • Amaymon
    #21237
    Itt már be fog jönni az a korlátozás, hogy melyik gépet viheted az adott térképre?
  • Her Laca
    #21236
    Na urak urak:)
    Elolvastam az utóbbi 20-30 hozzászólást ,azért na!:)
  • Animefox
    #21235
    Ő az átlag magyar mentalitásból indult ki, jogosan tartott attól hogy te is olyan vagy mint azok akik nagy hévvel bevágódnak ebbe a topikba és már egyből a legnehezebb szinttel kezdenék...
    Ne kapd fel a vizet, ez nem rád vonatkozik... csak félre értés volt :)
  • Amaymon
    #21234
    Csatlakozom, nem a legbarátságosabb hozzáállás egyből lehülyézni a kérdezőt. Új a topikban vagy sem az részletkérdés. Illetve nem az, valahol információmegosztásra szolgálna egy fórum...
  • Ninju
    #21233
    Király videó!
    Szerintem a Beaufortos srác volt a legügyesebb.
  • zzr1
    #21232
    hát nem tudom miről beszélsz... ezt az "énvagyokajoystickosisten"-t egy szóval sem mondtam, csak azt hogy van egy pár db. Erre azt írni hogy "énvagyokajoystickosisten" hozzáállásom van erős ferdítés.
    De ne aggód, ha felrobban a géped még a roncsokat is lőni fogom.

    Jó leszállást.
  • zzr1
    #21231
    oké kösz
  • bardocz
    #21230
    Na ez abszolút jogos:)
  • twi452
    #21229
    nagyobb repülőgép választékot :)
  • bardocz
    #21228
    Ettől függetlenül nem tudom, hogy 200 óra árkád mit ad hozzá az frb-s teljesítményhez.
  • bgabor
    #21227
    Volt itt egy Molnibalage nevű kolléga egy hónappal ezelőtt. Ő is azzal indított hogy húsz éve szimulátorozik, szimulátort fejleszt és vérprofi, annyira hogy skippelné is az Arcade meg a HB játékmódokat és rögtön beugrana a mélyvízbe FRBn. Ezek után egy hétig hallgattuk tőle hogy mekkora szar is ez a játék, hogy semmi se működik úgy ahogy szerinte kéne, meg az irányítás is szar, meg úgy általában az egész. Két hét alatt kikopott a fórumból és a játékból.

    Pedig éppenséggel nem ma kezdett foglalkozi a repüléssel, a Haditechnika topikba is gyakran ír itt, számos színvonalas cikket(tanulményt) publikált a harci repülés témakörében.
    Az eset jól megmutatta, hogy hiába van valakinek hatalmas elméti tudása a repülésről, meg X évtized szimulátoros tapasztalata, nem feltétlenül fog tudni boldogulni azonnal FRB módban.

    Szóval ezzel az "énvagyokajoystickosisten" hozzáállással ilyen negatív tapasztalataink vannak itt.
  • Animefox
    #21226
    oksa köszke
  • bgabor
    #21225
    Akciós gépek akciókor vannak, az pedig ugyanúgy nem hétvégéhez kötött mint ahogy például a WoT-ban sem. Volt már egyhetes akció is, mostanában az egynaposak a jellemzők.

    Figyeld a híreket a WT Launcherjében indítás előtt, és akkor nem maradsz le semmiről.
  • bgabor
    #21224
    Mondod te, aki a falu bolondjaként működsz a topikban. Van bőr a képeden, az biztos.
  • nmhu77
    #21223
    nem, mert a tier 1-et előbb ki kell fejleszteni. tier 0-ban kell kezdeni :))
  • Coral Springs
    #21222
    Rajta ne csodálkozzál, mi már megszoktuk gáborka óvodás műsorát. Ő egy ilyen ember azt ennyi, szard le. Üdv a klubban.

    A tutorial -okat azért told majd végig, hogy nagyjából képben legyél majd az irányítással kapcsolatban, és hogy betudd állítani a joystickot.
  • Fenrir
    #21221
    Itt már 4 tagú a bombázó század :)



  • Animefox
    #21220
    akciós gépek csak hétvégén vannak?
  • bardocz
    #21219
    Csak egy turorialt kell előtte megcsinálni, ahol felszállsz, meg leszállsz. De majd észreveszed, hogy sokan ennek ellenére már a kifutón elvéreznek.
  • bardocz
    #21218
    Én a rise of flightban gyakoroltam viszonylag sokat, aztán itt rögtön frb, ami meg is látszik a statomon. Bár már a csata/kill arányom jobb, mint a hb-s próbálkozásom volt.
  • Paladin
    #21217
    Jól mondod.
  • bgabor
    #21216
    Aha. Hát többnyire az ilyen hozzállással ide beállítók nem a Cliffs of Doverből szoktak jönni. Aztán két hét alatt kikopnak innen.

    FRBben meg nem fogunk találkozni mert nincs fejkövető rendszerem, anélkül meg esélytelen az FRB lévén hogy ott nincs célpontkijelölés,követés.
  • zzr1
    #21215
    nekem mondod hogy szerényebben?

    köszöntem feltettem egy normális kérdést,előre is megköszöntem a választ

    Erre te jöttél ilyen nagy képű válasszal hogy "felszállni se fogsz tudni"

    erre meg leírtam a tényeket hogy nem hiszem hogy gondom lenne a felszállással,és hogy miért nem. Ez a sztoi, de te még neki állsz feljebb . Hát gratulálok fő veterán, de majd fennt lerendezzük

  • vajakos21
    #21214
    Nem hiszem hogy szerénykednie kellene.Kèrdezett erre kapott egy Wot szintü választ.Én se finomkodnèk ilyenkor.Menjen pròbálja ki aztán meglátja hogy megy-e.Test flighton meg lehet gyakorolni felszállást.Sok embert látok frb n akinek egy két hb/arcade csatája van a 2-3k frb mellett.
    Ui; Az hogy valaki elöször ir ide nem kevesebb vagy több a règi forumozòknál.
  • Torzonborz
    #21213
    tolj le pár test flight-ot hogy szokd kicsit az itteni irányítást meg hogy belődd a joyod ( nekem még mindig nem sikerült rendesen ) aztán hajrá.
  • bgabor
    #21212
    Csak tudnám miért üresen jeleníti meg a hozzászólásokat mostanában az SG.
  • bgabor
    #21210
    Igen, jó néhány IL-2 veterán járt már így itt.
    Majd meglátod. Csak nehogy megtéfáljon néhányszor ez a "gyerekjáték".

    Úgyhogy ahogy fenrir is mondta, kicsit szerényebben, újonc.
  • Fenrir
    #21209
    Kicsit szerényebben, ha még új vagy a topikban :)
  • zzr1
    #21208
    "Mehetsz azonnal, csak éppen még felszállni se fogsz tudni."

    igen? ennyire ismersz vagy mi?

    il2-t 4 éve tolom online napi 2-3 órát átlagban, csak azért gondoltam hogy felnézek erre az árkád gyerekjátékra mert nappal kevesen vannak a hyperlobby-n. Trackir5-öm is van, joystick is akad egy pár a szekrényben (kb 6 db....)

    de olyan jó hogy te ilyen vérprofi vagy. einstein.......
  • Paladin
    #21207
    Attól függ, mennyire van szimes előképzettsége/érdeklődése az embernek.
    Szerintem aki repült már normális szimulátorral, vagy legalább is tudja, mit csinál, az simán boldogul ezzel is.
  • bgabor
    #21206
    Mehetsz azonnal, csak éppen még felszállni se fogsz tudni.
    Voltak itt már többen akik úgy érezték hogy az ő zsenialitásukhoz csak a full real battle passzolhat. Aztán sziták a játékot egy héten keresztül hogy biztos rossz, vagy a joystickuk a rossz, vagy bármi más kivéve őket. Aztán hamar kikoptak a topikból és a játékból is.

    Értelmesebbek lehúznak egy 300-300 csatát Arcade majd HB játékmódban mielőtt bemennének full realba. Ja és tudni kell, hogy Full realban joytick és fejkövető rendszer nélkül esélytelen vagy. Ezek nélkül, egérrel csak HB-ig juthat az ember.
  • Pluskast
    #21205
    A tier szintednek semmi köze ahhoz, hogy melyik játék módban akarsz menni. Szóval igen tier egyes szinten is mehetsz FRB-t.
  • zzr1
    #21204
    üdv!
    egy gyors kérdésem lenne létszíves válaszoljatok

    most kezdeném a játékot, és olvasom hogy szinteket kell lépkedni, meg vannak árkád/full reál pályák...

    Na most a kérdésem az lenne hogy aki most kezdi az mehet 1-es tierbe full reál pályára rögtön?

    kösz a választ
  • Fenrir
    #21203
    Köszi, de tökéletesen működik vele, még a mumble hangját is rögzíti ha kell.
  • nmhu77
    #21202
    annyira szépen repül a Grmlz mester.
    én is próbálkozom joy-al, de nem nagyon motivál, hogy nem megy. :(
    persze a szokásos helyzet van: a navigálás sokkal jobb, de a célzás nehezebb joy-al.
    Ti hogyan gyakoroltatok?

  • nmhu77
    #21201
    helló, az msi afterburner teljesen ingyenes, és szerintem jobb mint a fraps. legalábbis nálam a fraps nem akart együttműködni a WT-vel.
  • nmhu77
    #21200
    nekem az asztalon kellett a betűméretet normálra venni, hogy elinduljon.