38447
  • Animefox
    #21283
    Úgy vagyok még hogy az se tom megvegyem e a második B-25-öt e és megéri e menni a B17 fele? Végülis poén de nem azért bombázásra jó a Thunderbolt is és zuhanásban amúgy is jobb vagyok mint a vízszintes bombázásban... vagy nemtom, jó e a védelme a B17-nek? megéri?
  • Animefox
    #21282
    Akkor 200 ezer liont inkább ne pazaroljak bele?
  • bgabor
    #21281
    Második a jó, mert szép ezüstösen csillog.
    Picit jobb motorikusan, ennyi.
  • bgabor
    #21280
    Pedig a Thunderbolt nem rossz gép ám az új flightmoellje óta. Nyilván nem default lőszerrel kell lőni vele, omnival már nagyon jó, egyesek a tracerre esküsznek. Többi Pumással nagyon jó HB köröket mentünk Thunderboltokkal ruszkik ellen, nyilván németek ellen jóval nehezebb. Bombákkal, rakétákkal földi célok ellen se utolsó, csakhát akkor ugye légiharcolni nem lehet vele.
  • Animefox
    #21279
    Akkor szerintem skacok nem az alap Thunderbolt a jó hanem a második? Annak 692kmh a végsebessége... stukkere nem különb?
  • SovereignXY
    #21278
    P-47 hát... bombázni max. De gyorsulni azt nem nagyon bír vhogy. Lelőni meg... egyik legkönnyebb. Ha látok egyet mindig megtámadom mert easy kill :)
  • sulouos
    #21277
    Arról a P-47-ről hallottam már jót és rosszat is, legutóbb az F-4 Messeremmel futottam össze vele (illetve a nyakamba esett), aztán mivel ronggyá lőtte a bal szárnyamat, zuhanni kezdtem a bázisunk felé, hátha nem tud követni, vagy legalább az arról érkező csapattársak alá tudom rángatni. Szerencsétlen csak lőtt, lőtt, néha még talált is, mert táncoltam előtte rendesen, a fél térkép alatt az egész gépemet mélyvörösre lőtte (szerencsére a sérült szárnyamhoz nem nyúlt), mire 2 befutó csapattárs leszedte rólam. Ez után kezdett irkálni, hogy OP Messer, mert ő bevitt 6000 találatot, és mégse estem le.

    Furák azok a géppuskák, pl. ha a P-40 6 géppuskáját 0,5s-ig rajta tudod tartani valakin, az halott, de ha csak el-eltalálod, akkor kirepül a világból...
  • Fenrir
    #21276
    A Thunderbolt az egyik legjobb amerikai gép abban a tier-ben, simán össze lehet vele lőni 6-8 killt. Baromi jól emelkedik, tökéletes BnZ gép. Bár xarok a a fegyverei, de van rajta éppen annyi, hogy leradírozz vele bármit ha nem is az első lövésre mint a Cobra.
    A bombákkal és rakétákkal pedig nagyon is potens, láttam már olyan P-47-est ami 1-1 bombával kiszedett 2 destroyer-t aztán a harmadikat pedig lerakátézta és utána ketten vagy fél percig kergettük mire le bírtuk lőni.


    Baromi nagy fun vele játszani ha ráérzel.
  • Animefox
    #21275
    Najó a sárga Kingcobra azért most megmutatta a foga fehérjét és akkor még ez gyári verzió semmi sincs kifejlesztve rá... de a thunderbolt az rém gyenge viszont egy rahedli bomba szerelhető rá szóval meg fogja kapni a maga szerepét :)
  • Animefox
    #21274
    Most nem azért mondom de a thunderbolt és a kingcobra egy bullshit... már eleve az hogy dísz fegyverek vannak a thunderbolton mert kb semmit nem üt át az a 8 géppuska... komolyan kár volt erőltetni...
  • ranGer2
    #21273
    Igen, ilyesmire gondoltam.

    Ahogy írták előttem, a vasút ugye kötött pályán közlekedik. A térképen csak a vasúti pálya látszódna maga a szerelvények pontos helyzete nem.
    Ebből adódóan szerintem hozzá lehetne alakítani a páncélozott vonatok védelmi tűzerejét is, hogy a balance sem csorbuljon annyira.
  • Fulcrum11
    #21272
    Bocsi, a légvédelmes nem lett jó.
  • Fulcrum11
    #21271
    A páncélvonatoknak elég komoly légvédelme volt olykor. Ez már nem biztos, hogy olyan jó móka lenne :)

    De jól néznének ki, az biztos!
  • ranGer2
    #21270
    Egyet értek.
  • vajakos21
    #21269
    A vonatot igazán frb-n tudnám elképzelni.Ott is több külőnbōzö pontján a térképnek vágányokkal ahol random jelennek meg a vonatok csatánként.Keresni kelljen.Mivel nem nagyon tud menekülni mint a hk-k mobil aa-k.
    Az egy dolog hogy nincs nagyon uj gép japònál de a yak3 p 10 es tierre megy pl. 1945 ös megjelenéssel.A fejlesztök még nem jöttek rá hogyha sok pénzt szetetnének félre kell tenni a személyes dokgokat és fair/hiteles besorolást kéne csinálni.
  • Pluskast
    #21268
    Ez meg a másik fele. Nem is tudom, hogy a japók egyáltalában kaptak e egymotoros vadászgépet mióta elindult a játék? Szerintem egyet sem adtak hozzá.
  • gstup
    #21267
    Engem nem az bosszant hogy nem kaptak jeteket a németek vagy a japók.Nézd meg a japán ágat.Alig van gép.Miért nem avval foglalkoznak?Meg tegyék rendbe az fm/dm-ket a meglévő gépeknél.Ne 1949-ben szolgálatba helyezett gépeket rakjanak be...Vicc.
  • Pluskast
    #21266
    Persze a németeknél meg a japóknál semmi új jet. Komolyan... Bazd meg Ganjin.
  • ranGer2
    #21265
    Hasonló jutott eszembe tegnap, hogy jó móka lenne még páncélozott katonai vonatokat, vagy tehervonatokat támadnivédeni.

  • twi452
    #21264
    Ezt előre nem lehet tudni de valószínűleg igen :)
  • Animefox
    #21263
    Én is kérdeznék valamit a patchről és pedig hogy ha bejön akkor megint nullázódnak a replay videók? Ugyanis az 1.33 érkezésével a korábban készített videók nem játszhatóak le nem kompatibilisek az új verzióval azt írja ki...
  • Vaktermesz
    #21262
    Ez a bázisok bombázása 1.35-el jön be, szóval következő patchben már bombázhatunk gyárakat, laktanyákat, reptereket, erődöket.
  • vajakos21
    #21261
    Tervben van régóta a stratégiai célok behozása .WW modba meg klám harcban elsösorban.De lehet eventbe is berakják.
  • Torzonborz
    #21260
    Remélem hogy legalább a www módra betesznek ilyeneket.
  • Coral Springs
    #21259
    Lehet, hogy idővel lesznek majd lebombázható gyárak ? Esetleg stratégiai létesítmények ?

  • Coral Springs
    #21258
  • SovereignXY
    #21257
    Feladtam...
  • Fenrir
    #21253
  • bardocz
    #21252
    Ilyen full emberekkel megtöltött meccseken úgy hullok el, hogy nem is látom ki volt :DD Egy beaufighter lőtt le így, össze vissza forogtam a találata után, de nem láttam.
  • Coral Springs
    #21251
  • Coral Springs
    #21250
    Jól van, vergődjél másnak, falu bolondja.
  • vajakos21
    #21249
    Láttam èn is hogy sok nagy fekete pont után megy egy kicsi...aztán lángcsòva...109e3...nem az volt az év ötlete
  • Amaymon
    #21248
    Jah én is voltam olyan meccsen, ahol ai bomber vadászat ment. Néha van 1-2 öngyilkos hajlamú, aki bevállalja RB-n, hogy a b-17 killért jó eséllyel oda veszik.

    A látótáv kényszere miatt ritkán mennek átlag 3 km-nél magasabbra. Néhány klán stratégiai okból bevállalja az időhúzást.
  • Amaymon
    #21247
    Hasonlóan megy itt is, mint a nagy testvérnél.

    Csak finoman lehet a botot gerincig húzni, mert pillanatok alatt kipördül a gép. Gondolom így próbálták leszimulálni az optimális fordulási sebességet. Ott lehet tartani, mert erről a légáramlás hangjának változása tájékoztat, de ha tovább húzom a küszöbnél akkor megbosszul. Illetve lehet azzal játszani, hogy kis időre be-be rántani hátha pl. az üldöző hibázik.
  • bardocz
    #21246
    FRB-n mentem pár kört, ahol nem volt ai. Ilyenkor általános az, hogy megy mindenki minél magasabbra? Mert ai-s meccseken max 2km-ig megy mindenki, aztán lent vadászunk egymásra, de itt mentek a bombázókra. Túl sokat nem is tudtam hozzátenni a meccsekhez. Viszont a do-217-est majdnem hazavittem tailcontroll nélkül, a bázis előtt túl hamar vettem le a gázt, meg engedtem ki a futóművet, és elkezdett süllyedni. Pedig de szép lett volna.
  • Her Laca
    #21245
    A forduláshoz mint olyanhoz ,hozzátennék egy két észrevételt.
    Ha a fordulózást arra értjük,hogy gerincig húzzuk a botot és a gép úgy fordul akkor vannak jobban és rosszabbul forduló gépek. DE!
    Minden gépnek van egy optimális sebessége ahol a legjobb hatásfokkal fordul,úgynevezett szögsebesség ,cornel speed.
    Mondok egy példát.A spit ugye köztudottan csomót köt a saját farkára. A Bf ről ez azért nem mondható el.Viszont ha közel 300km/h nál tartjuk a BF E3 sebességét akkor biza minimum két kanyarig ott lohol az a spit seggében,és annyi idő azért elég,hogy le lehessen lőni.
    Persze nem tudom,hogy itt ez így van e,csak mint információt akartam megosztani. Ki kellene próbálni.
  • Amaymon
    #21244
    "109 nem forduloharcos.Mondjuk az e3 amugy se kedvenc.Magas a tierbesorolása (tier3-4 körül kéne)"

    Azon a tieren túl erős lenne.

    P-39, Yak-1, Spit Mk.II mind tier 6-on van. Szvsz ezek közül kiemelkedő az Emil.
  • Amaymon
    #21243
    Jah, az Entak video elejéről jutott az eszembe.
  • Susarc
    #21242
    mennyit bír a német P47? nem kéne 750 nél 12 felé szakadnia???
  • twi452
    #21241
    A látottak alapján az egy külön játékmód "Events" címszóval. Aztán kiderül mi lesz belőle élesben.