38447
  • Rev Hard
    #36764
    Szárnyak nélkül pörögve esik le a PBY és nem adta meg kill -nek. Mielőtt leesett egy arrajáró köcsög belesorozott és ő kapta a kill -t. Ez a baszott nagy újítás amit hozott az 1.45 ? Erre aztán kell fejleszteni egy játékot, röhej.
  • AIexx
    #36763
    egy jó kör..
  • AnuluWork #36762
    Mi történt az MGvel? 199nél beakadt? :)
  • StrikeFor
    #36761
    takaaarooodjjj! :D


  • twi452
    #36760
    csak te
  • StrikeFor
    #36759
    csak te látod ! de hidd el az a lényeg :)
  • Panlaj
    #36758
    Ha készítek egy skin-t, és felrakom a játékban a gépre. Azt látja más is, vagy csak én nézegethetem? Cr42-re próbálgattam korábban skint összerakni, és úgy lenne az igazi ha más is látná.
  • Vincenzo91
    #36757
    Nem is kell több... Mi haverokkal csináljuk ugyanezt, bemegyünk squadba, el sörözgetünk stb. :D JÓ néha le is lövünk valakit :D
  • StrikeFor
    #36756
    18.2 Giga a UserSkin mappám :D mondjuk nekem annyiból áll a játék már egy ideje,hogy leszedek tetszetős skin-eket,felrakom őket,beteszek valami jó zenét és nyomok 1-2 kört és közben nézegetem a vasakat :)

  • Panlaj
    #36755
    Eddig ez a legtöbb SL-em.

  • f24sg
    #36754
    Én úgy érzem, hogy megváltozott az SB is.
    Ha nincs is mindig emelkedő verseny, de az sincs már, hogy 500m-en tekereg mindenki (tier 4 legalábbis). Sicily, Norway pályákon most 3-4k m között vannak az első összecsapások!
    Nagyon durva arcok vannak, nehéz lopakodni, 10 csatából 1 olyan killem van, hogy nem látnak és egyenesen menő gépet seggbelövök boldogan.
    más:
    Meglett az N1K, majd próba éjjel .

    de ez persze jó, a "sim" mód az a hangulatos igazán!
    Utoljára szerkesztette: f24sg, 2014.12.25. 19:59:04
  • AIexx
    #36753
    kinek ez, kinek az.. :) nekem mindegyik bejön, kiv. az SB.. szóval..
  • twi452
    #36752
    Na szuper :)

    Igen én is teszteltem sima ledekkel azzal is működésre lehet bírni :)

    Az infrával ez a kis kellemetlenség megszűnik és ha ki tudod szedni az infra szűrő lemezkét a webcamból akkor gyönyörűen fogja látni a ledeket akár napfényes szobában is :)
    Persze akkor nagyon javasolt a floppy vagy filmnegatív réteg a webcamra :)

    Azt azért tudni kell h infraszűrő nélkül nem tudod majd normális webcamként használni mert fos képe lesz :)
  • StrikeFor
    #36751
    hagyjál már az árkád majomkodással
  • AIexx
    #36750
    mai nap Bf 109 G10 (AB), 11 csata, és 82 kill, mindezt úgy, hogy 4x bírtak lelőnni.. ahhoz képest, milyen szar volt stock -on, mostmár az egyik legjobb gép..
    Utoljára szerkesztette: AIexx, 2014.12.25. 18:50:17
  • gstup
    #36749
    Messerekkel esélytelen a játék.Ha már német oldalon játszom csak FW.Azok még használható gépek.
  • AIexx
    #36748
    de milyen dolog már ez, tegnap tuti kilőttem Spitfire -el 15-öt.. még többet is.. hagyjuk már akkor ezt a baromságot.. tegnap amugy nem is írta (vagy nemvettem észre) ezt az izét az Archievement -be.. FUCK GAIJIN!
  • StrikeFor
    #36747
    Simezni sajnos nem tudok :S és túl macerás......az árkád bulsshit az kiesik az RB lenne a megfelelő a sim már túl komplikált nekem
  • vajakos21
    #36746
    Szivesen ! :-) Sok sikert!
  • vajakos21
    #36745
    Ezért is jó a sim ( főleg event) Nincs emelkedöverseny.
  • StrikeFor
    #36744
    3 Rb Bf109G10-el/társak G6,K4/ 2 hónap óta............összesen a 3 meccs alatt a 45 ember lebírt lőni 4db! ellenséges Spitfire-t,P51-et............szerintem kukázom a játékot megint egy jó darabig

    amíg én 5000 méterre emelkedtem és már forrt a vizem addig a P51 meg Spitek már 7-8000 méterről támadtak........lefordulni ugye nem lehet,leemelkedni és legyorsulni sem egyiket se azt csináltak velünk amit akartak....teljesen pointless ebben a szájbaQrt játékban bármiféle Német technikával játszani....legyen az repülő vagy tank.......
    Utoljára szerkesztette: StrikeFor, 2014.12.25. 13:54:15
  • RAZOR27
    #36743
    csak azt írja hogy kis esélyt kapsz érte. Gondolom megvan adva, hogy X játékosonként hány repcsit osztanak ki.
  • StrikeFor
    #36742
    én úgy tudom minden nap! meg kell csinálni a küldit a gépekért..........szóval GG,köszöni a Gaijin,hogy megpróbáltad :P :)
  • AIexx
    #36741
    hol van a jutalmam? :O
  • Karónvarjú
    #36740
    Na, bejglit bezabáltam, fejkövetőt meghegesztettem :-) . A finomhangolást is elvégeztem, miután elmentek a vendégek és a kiccsalád kipukkanva elaludt :-) . Már csak hozzá kell szoktatnom magamat ehhez az újfajta élményhez.
    Ja, nulla pénzből kijött a dolog, találtam itthon egy háromledes fejlámpát, csak a ledeket kellet kihozni a lámpaházból. Jó szolgálatot tett ehhez három darab szívószál :-D , meg egy műanyag fejpántos headset, amiről eltávolítottam a fülhallgatókat meg a mikrofont. Úgyse működtek már :-) . Nem lett szép, de legalább csúnya, viszont prototípusnak tökéletes. A következő projekt egy infrás szett lesz, hogy ne világítson a szemembe a fehér led :-) . Ja, a fiók mélyéről előkapart réges-régi Canyon webkamera nagyon frankón teszi a dolgát, tudja a 30 fps-t. Tiszta szerencse volt ez az egész kivitelezés :-) ...

    Köszönöm a segítséget még egyszer Vajákos, Twi !
  • RAZOR27
    #36739
    Boldog Karácsonyt srácok!
    Kinek lett már meg a Sata's little helper név? :D Tegnap este még gyors rápróbáltam. Harmadjára sikerült is nagynehezen. Kalandos volt
  • f24sg
    #36738
    Jó, köszi-akkor, a spit-es f*ság miatt MÁR eltolódott az MM balance, SB-n is!
    Csakhogy legyen egy n+1 OP szÓvjet LaGG.
    Boldog Karácsonyt akkor, Gaijinnak meg Tabasco szószt a fityma alá...!
  • Eagle16
    #36737
    BR emelés amerikaiaknál?? El sem hiszem...
  • AnuluWork #36736
    Faxa. Végigszenvedem az a Pz.Kpfw. IV L70 A' 5.3al, erre leviszik alá. :D
  • vajakos21
    #36735
    http://forum.warthunder.com/index.php?/topic/201891-update-24122014-br-server-update/
    A4 +1 br..kérésre kivánságra
  • Rue East
    #36734
    A baj, hogy semmi komolyabb változás nem lesz, maga a BR rendszer szűnik meg, az elv marad. Máshogy fogják hívni a gyereket.
  • Torzonborz
    #36733
    Igen a BR rendszert meg akarják szüntetni , ők is rájöttek hogy ez nem egy működőképes besorolási rendszer.
    Vmi táblás módszert akarnak ahol időszakok szerint vannak szétosztva a gépek és a szerint dobja össze az MM.
    Talán 1.43-ra ígérték még anno de ugye nem jött azóta se szóval....fene tudja mi van ezzel.
  • Rue East
    #36732
    Amíg megtehetik, a többség A-4-el fog menni, meg F7F-el és társaival. BR számokat tologathatják akár merre. Tüneti kezelés.
    Bár arról volt szó kikukázzák a BR-t RB-ből és betesznek egy ugyanolyan elven működő, de más megvalósítást. Azzal mi a helyzet?
  • Torzonborz
    #36731
    Nem de a mostani BR rendszer elég rossz , nem véletlenül akarják a fejlesztők sem megváltoztatni.
    Utoljára szerkesztette: Torzonborz, 2014.12.24. 12:06:49
  • Rue East
    #36730
    Vannak még ilyen gépek, igen, de nekem attól nem lesz jobb, ha én is ilyen géppel megyek. Nem ez a megoldás. Mindig is voltak jobb gépek, amikkel mindenki repülni akart, meg rosszabbak, amikkel meg senki se játszott. Az alapelgondolás az, hogy mindenki azzal megy amivel akar és ehhez próbálnak meg igazodni. Ez sose fog tökéletesen működni.
  • Torzonborz
    #36729
    Aha és ez szerinted fordított helyzetben nem így van amikor német/japó gépben szenvedsz így ? De.
    Az egész BR rendszer úgy ahogy van elcseszett és nem kicsit.
  • Rue East
    #36728
    Szerintem nagyon nem jó. RB-ben, amikor több A-4-es is van a csapatban, akkor egyszerűen arról szól a csata, hogy hogyan tudna az ember eljutni a légiharcokig, mert hogy a fókák ledarálnak mindent. Akkor se jobb, ha én magam is fókával megyek. Versenyezni kell a killekért és pár perc alatt véget is ér az egész. Nekem ez abszolút nem élvezetes, fókával meg nem is kihívás. Szerintem semmi komoly ellenfele nincsen, ha forró lett a helyzet (nagy ritkán), borítottam és faképnél hagytam bárkit.
    Utoljára szerkesztette: Rue East, 2014.12.24. 10:01:32
  • f24sg
    #36727
    Ez tuti hogy így van. Van egy jókora játékosbázis, aki a "hónap kedvence" gépekre megy, és mikor meglátja, hogy OP, inkább pénzt költ rá, hogy meglegyen, vagy alapban konvertál free xp-t, mert megszállott azonnali gyűjtő (akinél minden újdonságnak rögtön a hangárban a helye).
    Próbálok néha belegondolni, mit csinálnánk, ha HUF olyan erős lenne, hogy mondjuk 100.000-es átlagfizuval 500-800 pénz lenne egy havi prem. (most ugye 3400 körüli Forintban). Kissé máshogy állnék hozzá, és lehet én is szórnám a pénzt xp-konvert + prem gépekre.
    Nekünk k*vára az orosz árzónában lenne a helyünk. De faszán EU tagok vagyunk, így kirekesztettek az EU-s fizetési zónába.
    10 éve (a belépés óta) mondogatjuk otthon: ja, az áraink EU-s színvonalúak, csak a fizetéseink nem...
    Utoljára szerkesztette: f24sg, 2014.12.24. 09:49:10
  • Torzonborz
    #36726
    Az A4 nagyon jó helyen van ott, végre egyszer a németek is kaptak egy normál BR besorolású gépet.
  • Eagle16
    #36725
    Mostanában az új gépeket így rakják be, lásd Fw-109A4, F7F, F2H, Il-28, stb...

    Tuti hogy direkt csinálják, pedig az elején még azt hittem hogy nem. De ennyire elcseszni ilyen sok gép BR-jét csak szándékosan lehet.