38447
  • StrikeFor
    #36804
    megvan a tankosból! thx
  • StrikeFor
    #36803
    a RUBEL-es fizetős oldalt betudja valaki linkelni? thx
  • AnuluWork #36802
    ÖÖÖÖÖ, most nem ötszörös (5x) szorzó van? Csak mert kétszerest (2x) ír, ad ... Vagy az csak karácsonyig volt? Bravo Gaijin???? :D

    Szerk. Látom, én voltam barom. De hogyhogy csak Dec29ig volt 5xös szorzó? :D Tavaly valamikor január végéig szórták a 4xest, vagy mennyi volt ...
    Utoljára szerkesztette: AnuluWork, 2014.12.30. 10:47:57
  • vajakos21
    #36801
    Próbáld meg a wot fórumon Szerintem sokan tolják csak lehet nem járnak ide vagy csak ritkán.Vagy titokban csak :-)
    Ez nem mai cikk.Nekem wot eszembe se jutott mióta van gf..főleg mert van sim..meg mixed néha
  • tigrincses
    #36800
    WoT-os haverokat keresnék ,felvenni társnak WT-ben.
    Utoljára szerkesztette: tigrincses, 2014.12.30. 10:18:39
  • tigrincses
    #36799
    Melyik jobb játék : World of Tanks vs War Thunder Ground Forces?

    A Warthunder tankos része még csak most jött ki nemrég , ezért kicsit kezdetleges még a játék. Ezt mutatja az is hogy még csak 2 nemzettel játszható. A warthunder grafikailag egyértelműen szebb mint a WOT a hangok sokkal jobbak. A wartunderben a sebzés sokkal realisztikusabbra van megcsinálva, bár ez néha a játékélmény rovására is megy. A warthundernek még nagy előnye a wot-al szemben az hogy míg a wot-ban fizetned kell ahoz hogy jó legyél warthunderben túl nagy előnyhöz nem jutsz ha fizetsz érte. Warthunderben többféle játékmódban is játszhatsz, bár az arcade csatáknak nem sok értelme van (tanknál), viszont a realistic és a simulator csatákban eléggé jó. Összességében a warthunder szebb, jobbak az effektek és a hangok realisztikusabb a játék, sajnos ez néha a játékélmény rovására megy. A warthunder nehezebb játék mint a WOT. A WOT sokkal egyszerűbb, de fizetni kell érte ahhoz hogy jó legyél benne. Mindkettőt próbáltam már és a warthundert ajánlom. A wot egy jó kis arcade játék lenne, de nem az, játéknak sem lehet nevezni már... Egy erőmű géppel örülsz ha van 40 fps-ed közepes grafikán, de akkor még az fps laggok garantáltak. A war thunder pedig high grafika, stabil 50 fps. Ja és a wot nagyon csúnya alapból. Meg minden kis hülyeséggel foglalkoznak, a valós problémák helyett.
    A mostani 9.1-es pedig az lesz a wot sírhelye... Lebutított 90-es évekbeli robbanás effekt, pukkanás lövéshangok és jönnek a szenzációnak beállított motorfüst, ami szintén siralmas. Oké ezek tesztszerver tapasztalatok, de ismerjük a wot fejlesztőit...
    A másik meg ugye a fizetés. Ha jó vagy jobb statokat akarsz akkor fizetned kell, mert a stock tankokba kell az elején az arany lőszer vagy a free xp. http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__jatekok__5713336-melyik-jobb-jatek-world-of-tanks-vs-war-thunder-ground-forces
  • AnuluWork #36798
    Amikor elértem a L100at, engem is megdobott 1milla+ silverrel, de random még 100 ezernél nem adott többet soha. :)
  • gstup
    #36797
    Nekem eddig ez volt a max. :) De azóta nekem is max 100.000-et adott.
  • AnuluWork #36796
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Srác L18ként bemákolt egy ilyet:

    Én meg kitörölhetem a seggem a hülye 1000-7500 silverekkel ... :D
  • plu604
    #36795
    Működésbe lépett az álcázóberendezés? :D
  • AnuluWork #36794
    Hehe. Eljutottam arra a pontra, hogy előállt a pénzhiány. :) Túl gyorsan fejlesztek, és még megvenni egy-két meccs után csak-csak lenne mani egy-egy gépet, de beállítani a csatasorba már nem. :) (Tankokról van főleg szó, de a két új jet is problémát okozott.) Pedig több, mint 216 milliót húztam már ki ebből a játékból, de most van cirka 58 ezer ... :D

    Új patch, új "fícsör":

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    :D Gazsi megint a toppon!

    Utoljára szerkesztette: AnuluWork, 2014.12.29. 13:04:22
  • Karónvarjú
    #36793
    Nekem is ilyen szerkezetem van, ha gondolod, áttolom a beállításokat hozzá. Én is a hivatalos fórumról szedtem le, de már meg nem mondom, pontosan honnan. Asszem Twi linkelte be ;-) , én csak átállítottam benne ezt-azt a saját számíze szerint...
    Szerintem privátban át lehet küldeni...
  • vajakos21
    #36792
    Hivatalos fórumon ha rákeresel a joy tipusra lehet találsz feltőltve beállításokat de legalábbis segítséget.És custom battle jó még gyakorolni.
  • El Gigante
    #36791
    Köszi, akkor próbálkozok még!
  • twi452
    #36790
    és állítgasd szépen finoman be a kezedhez a beállításokban tengelyenként :)
    sok időt el lehet pöcsölni vele test flightban mire meglesz aztán még nagyon sokat gyakorlással :D
  • Torzonborz
    #36789
    Igen , elég nehéz célba találni. Ha kifejezetten RB-t akarsz játszani akkor inkább bill.+egér párost használj . Joy inkább SB-n jön jól.
  • El Gigante
    #36788
    Szevasztok! A héten vettem egy Hotas X-et, hirtelen felindulásból, meg ps3-on régebben megvettem a Birds of Steelt. Árkád módban egész jó ellövöldözök vele, simulátoron már akadnak gondok a célzással!
    De ebben még a tutorialt sem bírom megcsinálni realistic módban. Olyan nehéz vele pontosan lőni! Hagyjam a francba és próbálkozzak egérrel?
  • AnuluWork #36787
    Nem, én egy ötletet adtam be, ha már átalakul a rendszer, hogy miután lazán van német-amerikai szovjet ellen, szovjet-német német-amerikai ellen a tankoknál, stb, ilyen alapon írtam azt, hogy arcadeba jöhetne pl. több nemzetből egy presetbe válogatás lehetősége is.
  • Rue East
    #36786
    Az én hozzászólásom arról szólt, te meg arra válaszoltál.
  • AnuluWork #36785
    Ki a fene írt RB MMet?
  • Vaktermesz
    #36784
    Nem mondom, hogy jó vagyok, de szemmel látható a taktikátlanság, és, hogy egy kis gondolkodással megnyerhető lenne az egész.
  • RAZOR27
    #36783
    ez a baj a mai játékokkal, csak te vagy jó és mindenki más egy raklap szar
  • Rue East
    #36782
    Az oké, de ennek mi köze az RB match makerhez?
  • AnuluWork #36781
    A research mellett kis gomb.
  • Vaktermesz
    #36780
    El mondaná nekem a módszert valaki, hogy tudnám RB-ben elkerülni a retardáltakat? Egész héten csak a sík hülye, értelmetlen faszkalapok kerülnek csapattársnak, nem bírok le x5-ni egy P63A-et oroszokkal mert 5 ből ötben csak nekem van killem. Ugyanez van amerikaiakkal, XF5F-el 35k x5-és lehet 2 killel, de nem képesek megnyerni egy kibaszott meccset se. Mi a francot csináljak, nem lehetséges, hogy egyedül hozzak le minden meccset lőszer nélkül! Mert utolsó meccsben 3 némettel harcoltam lőszer nélkül, nem bírtak rám támadni, az utolsó társam meg reptéren felpakol bombát, ésm iután meghaltam, nekiáll BOMBÁVAL fordulózni Stuka ellen(Typhoon mk1b). Most komolyan engem szopat a sors ennyire vagy az egész tier3-4 egy selejt?
  • gstup
    #36779
  • Rue East
    #36778
    Ennek így kéne lennie, kivéve szerintük.
  • gstup
    #36777
    Én ezt csak azért tartom gusztustalannak,mert nem egy 6.7-7.0-ás jet van nem német oldalon(meteor,p80a,f84b,mig9 stb.).Ezek mind szinte minden meccsen kapnak propelleres ellenfelet.Én simán levinném 6.7-7.0-ra az me-262-t is.Menjen csak a kezdetleges meteorok és társai ellen.
  • Rue East
    #36776
    Milyen preseteket?
  • AnuluWork #36775
    Hehe. Már tudja tárolni a megszerzett RPt, ha nem költöd el fejlesztésre. :) Ez gondolom ezzel a patchel jött be.
  • StrikeFor
    #36774
    OMG akkor így már kerek :)
  • Rue East
    #36773
    Bocsánat, az Il-2 Sturmovik 1946 nevű játékra utaltam, ha nem volt egyértelmű.
    Utoljára szerkesztette: Rue East, 2014.12.28. 11:18:20
  • StrikeFor
    #36772
    úgy,hogy nem illik a képbe
  • Rue East
    #36771
    Hogy hámoztad ki abból a hozzászólásból, hogy baj van az Il-2-vel?
  • StrikeFor
    #36770
    mi a baj az IL2-vel?
  • AnuluWork #36769
    Nemrég betették a preseteket.

    Komolyan mondom, hogy legalább arcadeba betehetnének olyan battle módot, valahogy a tankos spawn szinten, hogy minden nemzetből rakhatsz össze presetet, ahelyett, hogy holmi csak terv formájában lévő monstert betennének ingame, vagy eröltetnék a captured szarokat.
  • Rue East
    #36768
    A táblás módszer az oké, de az időszakok szerinti beosztást nem tudom hol olvasta a kolléga, én nem hallottam még erről.
    Amit írtak, az gyakorlatilag a BR rendszer csak egy más módszerrel valósítják meg. Illetve T5-ben mixed nations battle-t akarnak.
    Totális tévúton járnak sajnos.
    Amúgy a Me 262-őt külön kiemelték, mint abszolút egyedülálló gépet, amit sehova nem tudnak betenni. Egy biztos, sose lesz a háború végi légcsavarosok direkt ellenfele és ez mondjuk nem is olyan nagy baj. Il-2 full real szervereken se volt berakva soha, nem véletlenül. A legnagyobb seal clubber gép lenne.
  • Sherman0070
    #36767
    Ha ez így lesz akkor az első Me 262 végre mehetne mustangok és spitek ellen.
  • AnuluWork #36766
    Egyébként meg szégyen, hogy repcsi és tank helyett holmi 1000 crediteket dobál hozzám.
  • AnuluWork #36765
    Három ilyenem volt ma, más és más bombázókkal. :)