38447
  • Amaymon
    #21403
    set up stick
  • Rens
    #21402
    Igen azt vágom,hogy AB joy-al nem valami kellemes,mondjuk láttam Tube-on pár darálós videót,de olyat biztos csak a mesterek tudnak =). HB-ban még eggérrel sem voltam egyenlőre,de már többször megfordult a fejemben hogy beviszem az mkII Hurrit,ha lesz időm. A célzás biztos nem egyszerü,mert testflight-ot mentem a kölcsönjoyal,de azt az egy földi célt ami ott van mire kilőttem.. =). Idővel belejövök,bár nemtudok minden nap játszani. Arról a joyról mi a váleményetek: Thrustmaster T16000m? Éredemes elsőnek azt beszereznem,vagy inkább egyszerűbbet,olcsóbbat? A testflightos gyakorlással meg csak az a gond,hogy repülőkkel nem találkozom és szerintem az lenne a lényeg. Menjek missiont?
  • Animefox
    #21401
    A lassúbb Thundeboltom is új, friss és még semmi sincs rá fejlesztve de mégis 671 a végsebessége... az változatlan maradt. Viszont a gyors gépet lefokozták szépen...
  • Fenrir
    #21400
    Ez rendkívül informatív válasz volt...
  • Animefox
    #21399
    De maximális sebesség értékét vitték le... ezen eddig sose változtattak. Amikor megveszel egy gépet olyankor még nem tudja a sebességet elérni de a szám azért ott van hogy arra képes ha kivan fejlesztve. De itt a maximálisan elérhető sebesség is 663 már nem 692...
  • gstup
    #21398
    Joy-al árkád eléggé nagy kihívás.HB-n egy álom lesz a gép irányítása,de nagyon nehéz vele célozni.Frb-n még csak párszor voltam,szóval arról nem tudok nagyon érdemlegeset nyilatkozni.
  • vajakos21
    #21397
    Test flighton tudsz gyakorolni.Beállitást is ott tudod belöni.( ha valaki tudja hol van wt forumon a joybeállitos topik az beszurhatná)AB n a joy sz.pás...HB-se vicces...csak hogy ne lepödj meg.
  • gstup
    #21396
    Ha minden upgrade meglesz hozzá,akkor éri el azt a sebességet....
  • Animefox
    #21395
    Meg se szólaljál, a Thunderboltnak a drágábbik verziója akkor váltott át 663km/h-ra amikor megvettem, előtte egy perccel még 692 volt belőve... magyarul kicsit lassabb lett a nála lassúbbnál... vágod a motorikusan jobb lett a lassúbb aminek eleve gyorsabbnak kéne lennie, még pár napja pont azt beszéltük hogy a kettes model mivel jobb. Csak most akció van és úgy döntöttem megveszem, na hát lehet hogy hiba volt...
    De azért játszok vele mert bombázót akarok faragni belőle, ugyanis kettős gép fighter/bomber ez a kiírás van felette is.... dehát hogy fejlődjön a gép ahhoz játszani kell vele ne tud meg hogy mit kínlódok mire vihet magával bomba terhet... gép-gép ellen egy tragédia....
  • Rens
    #21394
    Sziasztok,tanácsot szeretnék tőletek kérni.
    nemrég keztem a WT-t ez az első ilyen repülős jatékom. Egyenlőre AB-ban próbálkozom,de már eléggé húz a HB,később biztos így lesz az FRB-vel is és ezeket már ahogy olvastam tőletek elég jól lehet játszani joystickal is. eddig soha nem volt a kezemben ilyesmi és szereztem egy kölcsön joyt,meg is tetszett így az7 irányítás,igaz még nehezen megy de majd belejövök. Most készülök venni egy sajátot, egy thrustmaster T16000m keltette fel a figyelmemet,szerintetek első joynak érdemes azt megvennem,vagy inkább egy olcsóbbat? Pár kezdő lépést tudnátok tanácsolni (hogyan kezeljem a joyt,hol gyakoroljak,mielőtt élesben megyek,hogy más járéket netegyem tönkre =) ) Előre is köszi a válaszokat.
  • Susarc
    #21393
    meg is válaszoltad magadnak a kérdésed:)
  • Susarc
    #21392
    AB....
  • gstup
    #21391
    A focke wulf a5 az azért finom lesz.4 cannon (ok abból kettő FF és nem a 151mg).És stat alapján jobb lesz a kanyarodása mint az u3-nak és a d12-nek.Gyorsabb is lesz.Kíváncsian várom. :)
  • Fenrir
    #21390
    Valaki mesélje már el, hogy hogyan kell játszani FW 190 A5-tel AB-ben,mert valami kegyetlen xar a G2-es Messer-hez képet. Nincs sebessége, nem lehet vele manőverezni, emelkedni és a fegyverei sem hűdejók. Továbbá képes a legelső bekapott találatnál kigyulladni vagy rögtön olyan kritikus találatot kapni amitől már nem lehet repülni.


    Eddig baromi nagy csalódás, irgalmatlanul gyenge. Stalingrad domination pályán kb 1 perc repülés után ki is lőttek annak rendje és módja szerint (míg én csak sebeztem, de lelőni nem tudtam senkit), aztán amikor G2-re váltottam rögtön lekaptam 5 gépet az égről. Nem lehet ekkora különbség a 2 gép között.



  • twi452
    #21389
    Nálam is így volt. Megvettem, steam-el elindítottam és egyből fel is dobta az ablakot a steam h ehhez a játékhoz itt a kódom blablabla másoljam be ha kéri.. szokásos steam szöveg aztán végül ahogy beléptem ott volt minden a lényeg, hogy steam alá is fel legyen telepítve
  • Fenrir
    #21388
    Szerintem az csak steames verzióval megy, töltsd le oda.
  • csaba90
    #21387
    sziasztok!
    a steam-en vásároltam egy packot, és az lenne a kérdésem, hogy nem kaptam semmilyen kódot, csak köszönetet :D hogy muszáj nekem hozzá letöltenem a teljes játékot megint? vagy valahogy elő lehet facsarni egy kódot hozzá?! :D
  • vajakos21
    #21386
    Mostanában észrevettem hogy cockpitnézetbem leesik az fps em.Ha oldalra nézek vagy zoomolok( mikor a müszerfal nem látszik )akkor visszaáll.Másnál id elöjött ilyen?
  • Paladin
    #21385
    ...és ha ebből nem lenne egyértelmű, a Dogfights-ban is erről az esetről volt szó.
  • Paladin
    #21384
    Nem AB-HB, hanem egeres esetben. Ne sarkítsunk ;)
  • Her Laca
    #21383
    Tévedtem. 7 ellenfél ellen 10 percig közelharcolt.
  • Amaymon
    #21382
    Utolsó mondatot nem fejeztem be, de ma már nem fogom újra leírni :)))))
  • Amaymon
    #21381
    "Viszont az energia megtartása nagyon fontos tényező a légi harcban."

    AB-HB-n az irányítási mód miatt nehéz finoman odafigyelni erre. Gyak max. kitérített lapátszögekkel fordulsz. Én sokszor impulzust moduláltam a vezérsíkra, akkor tágabb íven tudott haladni. (vagy lassan mozgattam az egeret, de akkor ringatózik) AB-HB-n az a skilles, aki gyorsabban, ügyesebben bele tud bukni a másik fordulóívébe. Kicsit más világ bill+egérrel. Mondjuk az alaptétel megállja a helyét, magasság. Még ha nem is precízen, de el lehet csavarni a kergetőzés körének dőlés szögét és mikor én vagyok fent lehet tovább gondolni merre-hogy, legalább ott tuti nem veszti el a kontaktot.

    FRB-n oda lehet figyelni, de az gyorslefolyású
  • Her Laca
    #21380
    Werner Voss német ász repülte a világ talán legemlékezetesebb légi harcát 5 vagy 6 szoros túlerő ellen egy fokker dr1 el, a végén meghalt.
  • Amaymon
    #21379
    Nem látsz hátra azért totál 180°-ban a 109-nek is van holt tere. A Spitnél egy szép fejtámla takar. Laca azt csapatja, mert a barma (ellenfele) nem veszi észre, hogy pont mögötte takarásban alulról jön a headshot :))
  • Amaymon
    #21378
    A c-k-t kicseréltem "a fikció amcsi pilóta vmi 6-7 német gépet manőverezgetett ki-ki és túlélte. Ahhoz myilen skill kellett :P" :P
  • sulouos
    #21377
    Nekem pedig nagyon bejön a BnZ, felülről látod ahogy az ellen nyugodtan repül, aztán jössz te, végigversz a hátán, a gép rángásából látod hogy halálra ijesztetted :D Aztán elégedettem ugrasz helyből 2500m-t, és mész másik célpont után nézni.
  • sulouos
    #21376
    Én is összelőttem magamnak, jó gép lenne, ha nem Messeren tanultam volna meg HB-t játszani... :D
  • gezu1025
    #21375
    Igen, igazad van. Csak sajnos ha már lelőttem 250 kill AB-ben angollal még mielőtt belejöttem volna igazán a HB-be, már befejezem, mert tetszetős a prem typhoon.
  • bgabor
    #21374
    Igen, ismerős érzés. Dehát az Arcade nem a fizika törvényeinek érvényesüléséről szól, az egy repülősnek álcázott FPS játék. De jó hír, hogy nem kell játszani vele.
  • Her Laca
    #21373
    Bármikor hátranézel te is egy pilóta ülésben.:)

    Viszont az energia megtartása nagyon fontos tényező a légi harcban.
    A tekergek ide oda valameddig elég ,főleg ha ugyan ilyen hozzáállású emberekkel játszol,de ha összekeveredsz egy felkészültebb ellenféllel már az nem elég.
    Ha szintben találkozik két gép ,ott is az a cél,hogy mihamarább kidolgozzon az ember vagy egy magassági többletet,vagy egy sebesség pluszt.
    Régen rengeteget dogfightoltunk IL2 ben ,1vs1 ment rogyásig.
    Két dolog rögzült bennem (na nem egy-két hét alatt) ,az egyik,hogy lendületesen ,ritmusosan kell repülni a gépet,a másik,hogy mindig törekedni kell egy minimális magassági fölény kicsikarására.
    Én régen nagyon sokszor zenére repültem,ment a fülesben valami jó kis metál:)
  • gezu1025
    #21372
    Azt a kurva. Stabil 1 hét HB után, érzem át mennyire is SZAR az AB. Gyakorlatilag egy free frag vagyok, mert úgy akarok játszani AB-ben ahogy azt a fizika törvényei engednék. Ez csak azért gáz mert még kell 260 AB frag angollal.
  • bgabor
    #21371
    Szerintem abban a tierben, azzal a fegyverzettel és lőszerkészlettel erősen felejtős gép. Lehetnek neki akármilyen jó repülési tulajdonságai, ha a fegyverzete egy vicc.
  • vajakos21
    #21370
    tessék: http://m.youtube.com/playlist?list=PLsABPzkAKo6UECqMJRXkpTPhAzVxsC6cS
  • gezu1025
    #21369
    Nem is rossz ez az amcsi event, leárazás. Az xp50 jó cucc? Megér az 660-an aranyat? T14-es, szal Dora meg g10 ellen megy.

    Mindezt annak a fényében hogy van mk9-em, de ha jó repülni akkor csapatnám az xp50et is. Főleg, hogy mk9-el nincs pofám játszani, annyira OP.
  • SovereignXY
    #21368
    De... nem... vagyis... nem ennyire. Nah :P
  • twi452
    #21367
    Azért ha egyenesen ülsz és jó a szemed te is hátra látsz 180 fokban ha oldalra fordítod a fejed :D
  • SovereignXY
    #21366
    Hát... ha látnám hogy ténylegesen mi történik biztos. :) De ezena videón meganultam, hogy hogy nézz ki az óceán meg hogy a pilóta vmi zombi vagy nem tudom mert 180 fokban hátra tudja rekerni a nyakát csigolyatörés nélkül :D
  • SovereignXY
    #21365
    A msáik dolog gondolom ha neked azt mondom mondjál már 10 energy harc menővert mondadsz meg azt is hoygan kell végre hajtani. Te tudod mit csináélsz. Én meg csak repülök így ballra jobbra és csinálom azt ami helyesnek tűnik meg amit az eddigi tapasztalatom alátámsztott. Halvány fingom nincs van e neve, létezik e, enbergy vagy nem energy e csak megyek és do my best :)
  • Her Laca
    #21364
    Viszont lehet tanulni belőlük:)