38447
  • sulouos
    #21443
    Ez ilyen fanmade dolog, itt van a tankos részéről a topik:
    WT: Ground Forces
  • Chaffee
    #21442
    War_Thunder_Tanks
  • bgabor
    #21441
    Fúúúj, BKV ellenőr... igazából semmi bajom a BKV ellenőrökkel, ők is emberek, igyekszem mindig undvariasnak lenni velók hogy kompenzáljam a sok erőszakos tirpákot akikkel nap mint nap találkoznak.
  • sulouos
    #21440
    Nekem valamiért az oroszok jobban bejöttek, az amcsiknak hiányzik a fordulékonyság, emelkedőképesség, de még a tűzerő is.
  • Animefox
    #21439
    Amúgy ebben az országban lassan már rákényszerül erre a pályára mindenki...
  • Animefox
    #21438
    3 éve végeztem el munka mellett okj-ben csak hát nincs úgy igazi tapasztalatom és hát ennek nem nagyon örülnek, esetleg munka mellett maszekban mellék állásban el tudnám kezdeni. Nincs vendégköröm...
  • csaba90
    #21437
    :DDDD
    Tulajdonképpen akinek van egy kis esze saját maga is rájöhetett volna... de hát egyszerűbb dumálni ész nélkül :)
    csak hogy lássátok elmondom én nektek jófejségből is, már persze pü-ben! :)
  • csaba90
    #21436
    pedig mifelénk a fodrászoknak elég jól megy.... kár hogy nem abban helyezkedtél el :)
  • Animefox
    #21435
    Mi a szakmád? Én fodrász vagyok :) (de még nem dolgoztam benne) és most lehet fújolni, több mint 4 évig bkv ellenőr voltam xD
  • Animefox
    #21434
    Olyan óriási különbség van az amerikai és az orosz ág között hogy ihaj... 5 gépemből néggyel lezuhantam saját magamtól egyszerűen nincs olyan nagy felhajtó erő bennük mint az amerikaiban, zuhanok lefele és egyszerűen húzom fel a botkormányt de nem reagál rá, legalábbis ami a szárnyakat illeti, egyszer meg szembe futottam valakivel... azért ez laza ;)
    Már a test flightnál egymás után lezuhantam... mondom velem van a baj? :D ekkora különbség van aerodinamikailag a gépek között?
  • gezu1025
    #21433
    Az ilyet nem lehet innen bannolni/tiltani és még jól meg is verni a hétvégén?
  • Paladin
    #21432
    Magyarázgathatod, ahogy akarod, jó esetben mint piti nyerészkedőnek, rossz esetben csalónak tűnsz.
  • csaba90
    #21431
    igen ebből a szempontból valóban, de ha úgy nézed hogy 25.000 gold 34.000 Ft
    én megmondom neki az infot ami 1500 (és ugye innentől kezdve akárhányszor vehet akármennyit mindig olcsóbban fogja tudni) és 24.000-ért megszerzi
    azaz összes költsége 25.500 a 34.000-hez képest.. tehát 8.500 Ft-al hozzájárultam, ami akár pont egy Joy ára!
    és azért is írtam a 25.000-et mert olyat az vesz akinek jobban van pénze a játékra, és 1500-at simán megéri neki, ilyen esetben én simán megkérdezném azt az információt!
  • Her Laca
    #21430
    Én nem vagyok ideges:)
    Csak ez furcsa,hogy ilyenért pénzt kér valaki.
    Már meg nem mondom hány éve játszunk online repülős játékokat,de ilyet én még nem hallottam.
    Van egy erdélyi srác ,a múltkor összedobtunk neki egy joy ra valót mert nem volt munkája. Másnak meg másban segítettünk,és az is egy fórum társasága volt.Szinte személyesen senki sem ismer senkit.
    Szóval nekem ez kicsit visszás ha érted mire gondolok.
  • csaba90
    #21429
    add át őszinte gratulációmat, szüleidnek :)
  • Her Laca
    #21428
    Na jó:)
    Neked megszámítom ingyé.
    Kell egy jó szakma,abban legyél jó (lehetőleg nagyon jó) ,ne legyen főnököd,azaz te magad legyél a góré,oszt ha ügyes vagy és olyan munkát csinálsz amit mások nem vagy csak kevesen tudnak ,akkor tudsz te is. Ja elfelejtettem:) Meg szerencse is köll:)
    Én 23 éves korom óta soha nem dolgoztam másnak:) Most 47 vagyok.
  • csaba90
    #21427
    én is dolgozom :) mellette még 3d modellezek is, és van aki még meg is veszi, pedig nem erőltetem rá :) szóval meg lehet nyugodni, nem vagyok egy otthon ülő szélhámos :)
  • Animefox
    #21426
    Nekem áruld már el mert kibasztak a munkahelyemről 1 hónapja és azóta nem találok állást :D Privik jöhetnek xD
  • voros12
    #21425
    Valaki repül HBn bf 109 G-2-vel? Mert tapasztalatom szerint az a gép használhatatlan HB, és ráadásul a javítási költsége is nagyon magas. De ha esetleg valaki játszik vele és tudna 1-2 jó tanácsot adni annak örülnék.
  • Her Laca
    #21424
    Én tegnap kerestem (igaz munkával) 100 ezret. Ha érdekel ,hogy kell dobj egy privátot 1500 ért elárulom:XD
  • Glo
    #21423
    Amúgy kinek kell 25.000 GE? Komolyan.. Múltkor valami majom 250.000GE-t hirdetett, persze csak néhány kérdőívet kellett volna kitölteni hozzá, megadni a játékbeli accodat, jelszavadat, bankkártya számodat, pin kódodat.. semmi extra :D
  • Glo
    #21422
    Én elmondom ingyen: Steamen 1000GE 5€, ami a Gaijin honlapon 6 :) Egyszerű adózási különbség miatt olcsóbb.

    Na szevasz, nyerészkedő :)
  • Susarc
    #21421
    anyádbamész
  • CptYossarian
    #21420
    gtfo
  • csaba90
    #21419
    sziasztok!
    Vettem 25.000 goldot, 24.000 Ft-ért az eredeti 34.000 Ft helyett
    egy 500-as pl 600 ft-ba kerül az eredeti 890 ft helyett!
    Tök hivatalosan, a gyártótól! :DD
    Akit érdekel hogy hogyan az írjon pü-t, 1500 Ft az ára az infonak/trükknek :D
  • SovereignXY
    #21418
    Mondja vki - AB szigorúan - hogy a Fockwullfok normálisak lesznek fullosan? Mert stock F8 wgy fos a fél stcok A4 vagymmi sem egy álom.
  • sulouos
    #21417
    Az a PBY-5a, amit mondtam. A sima PBY-5-nek nincs futóműve.
  • bigfootHUN
    #21416
    Így már értem. Köszi.
  • bigfootHUN
    #21415
    Dehát a valóságban is volt neki futóműve:
    http://www.airplane-pictures.net/images/uploaded-images/2009-7/26/55119.jpg
  • sulouos
    #21414
    Én egyszer HB-n a hidroplán Zero-val szálltam le kifutópályára (160km/h alatt nem lesz semmi baja a hidroplánnak, ha normálisan teszed le talajra), javítás után pedig a levegőbe rakott vissza.

    A PBY-5-nek nincs futóműve (a hangárban tényleg azon áll, de látszik hogy az csak olyan "ideiglenes"), a PBY-5a-nak van.
  • bardocz
    #21413
    A hangárban valszeg egy keretre van rárakva, hogy tudják mozgatni.
  • bigfootHUN
    #21412
    Lehet hogy hülyét kérdezek de a Catalinán miért nincs futómű? A hangárban keréken áll, viszont amikor kiengedtem a "futókat" akkor csak az úszótalpak at engedi le, erre meg csak akkor jöttem rá, miután hasratettem :(, így viszont se javítás se újratöltés, illetve van csak felszállni nem tudsz (HB koreai pályán voltam), ezek szerint ha nem tengeri pályán vagyok akkor egy "használat után eldobandó" gépet viszek?
  • Paladin
    #21411
    Az egy jó joy. Sokan szeretik, bizonyított, strapabíró darab. Ha balkezes vagy, különösen jó választás.
    Ha nem, akkor az árától függ, 8 ezer körül találsz ilyen tudású és ilyen minőségű botot, ehhez érdemes viszonyítani szerintem.
  • sulouos
    #21410
    Igen, ezzel a HB várakozási idővel kezdhetnének valamit, tegnap megint meg akartam pörgetni a Typhoont, de nem akart berakni, úgyhogy mentem Messerrel, azt szinte azonnal berakja.

    Mondjuk betehetnének valami szingapúri vagy indiai pályát, brit vs japó vagy brit+amcsi vs japó felekkel, mindenkinek csökkenne a várakozási ideje.
  • twi452
    #21409
    És milyen tierben.
    És milyen időpontban.
    És melyik szerveren.
    És nincs több mondatom :D
  • gstup
    #21408
    Attól függ milyen nemzettel mész...
  • Animefox
    #21407
    nekem 5 perc után ha szerencsés vagyok berak csatába...
  • joe38
    #21406
    Mármint ez kérdés akart lenni:)
  • joe38
    #21405
    Skacok,a HB-be belépés mindig lassú,mert ma is többszőr ki akartam próbálni,de még 3 perc után se volt hajlandó csatába lépni..
  • bardocz
    #21404
    Az a joy elegge jo. Es van dynamic kampany, vagy mi, ott ai ellen mehetsz.