38447
  • vajakos21
    #21483
    http://forum.warthunder.com/index.php?/topic/65366-250-mb-patch-92013/
    itt meg infó a devröl..pár új gép
  • vajakos21
    #21482
    http://forum.warthunder.com/index.php?/topic/64279-dev-server-135-is-open/
    itt nézegesd
  • csaba90
    #21481
    annyit nem ér meg :D
  • Rue East
    #21480
    küldesz pü-t, ezeröté megmondom
  • csaba90
    #21479
    van valami olyan oldal/hír hogy mikor lesz "nyitva" a dev szerver?
  • Fulcrum11
    #21478
    A kicsi stock Typhoonnal lehet kezdeni valamit? HB-ban egyszerűen semmire sem megyek a 109F-ek ellen... már az idegeimre megy. Grlmz ide meg oda, ha lemészárolnak...
  • vajakos21
    #21477
    Volt már?
    http://ww2drawings.jexiste.fr/Files/Site.htm
  • gstup
    #21476
    Bakker.A Tier 9-es zerora már 1020565 xp-t szedtem össze a grind miatt.És még hátra van 100 kill....
  • wervos
    #21475
    Thx! :)
  • Vaktermesz
    #21474
    Hivatalos rumon szokták jelezni mikor van nyitva, általában 3-4 órára nyitnak ki.
  • SovereignXY
    #21473
    sulouos, Glo: THX :)
  • Fenrir
    #21472
    Köszi :)


    Sajnos nem a saját szintemen voltam, volt ott Spitfire Mk II is, szóval alapból eggyel magasabba rakott, de így is jól szórakoztam :P
  • vajakos21
    #21471
    A "kiváló" tier besorolása miatt nagyjából lelőhetetlen az A20 saját szintjén, főleg tengelyhatalmi gépekkel..(MC202,HE112,A6N2 hidro...)Remélem eventmódban legalább majd odafigyelnek erre.
    De jó a videó és a zene is :)
  • Fenrir
    #21470
    Egy kis móka Havoc-kal:



  • Glo
    #21469
    Ez is jó, működik. De a Dev server nem mindig van nyitva.
  • Glo
    #21468
    http://forum.warthunder.com/index.php?/topic/21885-dev-server-technical-guide/
  • sulouos
    #21467
    Ebben a videóban elvileg a dev serverre bejutásról van szó:


  • Glo
    #21466
    Egyes squadokon kívül senki nem szokott formációban repülni. Bár a B17 egyedül is elég halálos :)
  • wervos
    #21465
    Egy kérdés urak. amcsi heavy bombereknél ha szakaszba mentek a combat box formációt próbálta valaki?
  • SovereignXY
    #21464
    Teszt szerverre, hogy lehet feljutni?
  • Animefox
    #21463
    játszottam már párszor HB-n és tényleg ég és föld, csak az a baj hogy sokat kell várni rá és a csata is elhúzódik és csak lassan tudnék fejlődni ha csak azzal játszanék.
    De amúgy a HB-ben pont azt bírom hogy ritkán játszok és olyankor mindig úgy bele élem magam, izgulok felszállás közben, meg a hosszú út fele a cél fele hogy vajon bírni fogom e lőszerrel meg stb. Tökre valóságos :)
  • sulouos
    #21462
    Menj HB-t, ott jobban segítenek, és ha véletlenül KS-elnek is, akkor is kapsz érte egy zsák pénzt.
  • Animefox
    #21461
    Történetesen az én áldozatom úgy égett zuhanás közben mint egy fáklya és nem rácuppan egy kis taknyos? Oké hogy van hogy fárasztok egy ellenfelet ráadásul messze a többiektől és erre jön valaki és egy kis sorozattal befejezi... aztán megy vissza, majd ezután felülről lecsap rám egy Messzer és a kis faszkalap nem jönne újra vissza segíteni... :)

    Vagy pl látod hogy magányosan repül alattad valaki és ráveted magad mint egy kanos dög és erre megelőznek vagy 4-5-en és széttépik, még hallod azt is ahogy ropognak a csontok, ahogyan marcangolják, aztán annak annyi is és amilyen gyorsan jöttek, úgy távoznak is, Na arra érsz oda lehajló bajusszal... namajd hirtelen csak ezren ugranak rám is és akik azelőtt ott voltak basznak vissza jönni segíteni. Mennek csónakokra pötyögni...
  • vajakos21
    #21460
    Attòl hogy krit még nem biztos hogy meghal.De van hogy telekritteled leesik és semmi, máskor egy lövés leesik és kill...érdekes néha.
  • gstup
    #21459
    Igen.AB. :) Nekem az nem tetszik,hogy ha én adom be a criticalt és utána ott hagyom,de még valaki belelő akkor nem én kapom a killt.A crit után igen is legyen az én killem.
  • Animefox
    #21458
    Mennyi patkány "csapattárs" van akik azt lesik mikor gyullad ki egy repülő és direkt rálőnek hogy a kill az övéké legyen... És amikor utána azonnal rám támadnak akkor elrepülnek mint a verebek...
  • Animefox
    #21457
    Most mentem egy menetet de manőverezésre sokkal jobb a kingcobra... sajnos nekem jobban bejön :(
    De egyszer már az is biztos hogy valamiért nem tudok játszani ha a csapatom jó... csak akkor tudok érvényesülni ha vesztes csatában vagyok.
  • sulouos
    #21456
    Nekem se annyira jött be az az ágyú, de az Il-2 23mm-eseit (ShKAS? nam emlékszek a nevére) nagyon sokan beszopják néha még HB-ban is :D

    Most 9-es szinten járok a ruszkikkal, megvettem a La-5FN-t, hogy majd milyen kemény leszek vele HB-ban. Nekiálltam emelkedni, aztán rám esett egy 109 F-4, és egy fél sorozatból szétvágott. Azóta nem merek bemenni vele :D (igen, ez bizony az én lámaságom is volt).
  • bgabor
    #21455
    Én jobban szeretem mint a kingcobrát, sajnos az amcsi 37mm-es sebzése nagyon esetleges valamiért. Az orosz kétfedelűek pedig túl nagy sebességnél irányíthatatlanok lesznek, ez ilyen.
  • Animefox
    #21454
    Amúgy a Kingcobra is csak közelről halálos... Thunderbolt meg lehet nem is olyan rossz mint amilyennek hiszem, lehet hogy jobb mint a Kingcobra?
  • Animefox
    #21453
    Én is csak Yak 1B-ig kóstolok... Nem tervezem tovább, kis tierben az orosz igenis jó egészen 6-7 ig. Bár még nemtok mit kezdeni azzal hogy szó szerint zuhanásokból nem tudok kijönni és földhöz csapódok... rendszerint és nem alkalmanként.
  • Amaymon
    #21452
    Játékmódja válogatja melyik a jó gép. RB-n az LA5 nekem a leghatásosabb kicsit több, mint 1 hó alapján. Nagyjából a killek 60%-át hozta, a maradék eloszlik a többi nemzet közt, 2. hely mod 22, 3. hely P39, 4. hely 109 E-F a 7-es F4F és így tovább. Mondjuk ott nem távolra lövés megy, hanem olyan átlag 250-600m között mozog a cél. Németekkel nem sokat mentem. Lehet akkor más lenne a sorrend.
  • bgabor
    #21451
    Én is rühellem a Shvakot, hónapok óta nem mentem szovjet géppel. Szerintem messze a leggyengébb húszas a játékban. Remélem a La-7B másfajta ágyúi jobban teljesítenek.
  • sulouos
    #21450
    Én csak arról tudok nyilatkozni, ami nekem van (tier 5-ig), azok többnyire se repülni, se emelkedni nem tudnak.
  • vass17
    #21449
    Az oroszokkal 2 nagy baj van:
    1. a 20mm-es ShVak, nekem ez mindegyik nemzettől rosszabbnak tűnik. az ok, hogy közelről és headon-ban halálos, de távolabbra nagyon rossznak tűnik, legalábbis nekem nem megy vele a célzás, míg a többiekkel nagyjából igen
    2. a csapattársak hb-ben, gyakran mindent alul múlnak és többségében nincs is esély nyerni
  • Animefox
    #21448
    Emelkedőképességet azért csak óvatosan említsd... azt leszámítva igen jobb az orosz ág. Vagyis máááás... másképp kell harcolni is, na ezért jó ez a játék.
  • Pluskast
    #21447
    Meg ha jól olvasom ki a hozzászólásokat akkor bejön mégis csak az Me-262 HGII ?
  • Pluskast
    #21446
    Ma jött a teszt szerverre egy 300 megás patch. Úgy néz ki, hogy több 109 E model is kijön az update-el. Itt lehet olvasgatni az infó morzsákat ha valakit érdekel.
  • Chaffee
    #21445
    Köszönöm Te egy igazi úr vagy csak ritkán mondják
  • SovereignXY
    #21444
    Na meglett az Fw D13. Nem tűnik rossznak de mintha picit papír lenne. Yer 2 hátsó lövésze egész könnyen pirosba verte a szárnyat. Szemből meg egy szaros ki-61b ugye 2 7.7es meg 2 5es kigyújtött és félig széttépet... 109esek azért ennél többet bírnak. :)