38447
  • SovereignXY
    #21523
    Igaz mustanbál és azért a 4 20as. :) Bár 9es spitivel is olt siker. Stealthelé.
  • SovereignXY
    #21522
    Stealthel lövöldözök AB-ban HB-ban is azt használtam és egészen jól megvan hova kéne lőni. De ez legyen a legkisebb baja a dolognak. Garázsbattle kéne meg kisebb terület.
  • SovereignXY
    #21521
    kb hova lőj. nah :)
  • bgabor
    #21520
    Kellő számú repülés után érezni fogod HB-n is, hol kéne lennie a jelölőnek, és mennyire célozz elé a célnak.
  • foxbat88fx
    #21519
    na most meg egy FW 190 szedte ki a P47-esemet....
    mire ezzel a fossal valamire ráfordulok az fél perc :(
    tényleg semmi értelme sajnos a HB-nek usa gépekkel
  • Amaymon
    #21518
    "HB-be is kéne sztem a célkereszt hogy hova lőj."

    AB-n sem a célkeresztre kell lőni...
  • foxbat88fx
    #21517
    oké :)
    épp a japókat nyomom.... de azok mekkora szarok voltak tier4ig :D
    most 5ös vagyok, már egész jó a Ki-45 meg Hien felhozatal
  • SovereignXY
    #21516
    Sőt! HB-be is kéne sztem a célkereszt hogy hova lőj. Meg ha nem is örök tár lőszer de pl vagy 3. Meg tényleg garázs féle és akkor lehetne gyakorolni rendesen. Nrm az hogy 1szer elbaszod és aztán várhatsz mire berak, várhastz mire oda érsz vkihez. Ha meg tapasztaltak vannak veled akkor bye bye ellen és nicns mit gyakorolnod. Ha ellened akkor csak a halált gyakorlod...
  • bgabor
    #21515
    A HB térképeken 4 perc repülés után a harci zónában vagy.
  • bgabor
    #21514
    Ha javasolhatok valamit, húzd ki arcadeban a japán tier8/9es Zerot, és azzal kezdj el HB-re járni. Talán a legjobb gép HB tanulásra, és a sikerélmény mindig garantált.
  • SovereignXY
    #21513
    Rád BnZnek jah oszt véged. Sokszor kurvára nem is látom csak azt hogy a gépem szaga 66 felé és elrepül egy messer...
    Angolokkal élveztem mert azok legalább csíterül fordulnak. Persze ehhez is oylan kellett aki lejött foruulózni és nem BnZzet össze vissza.
  • foxbat88fx
    #21512
    ezt mondtam :)
    mert ugye amcsit vagy német vagy japó ellen tesz be
    németben a BF-109 brutális... 1 golyó eltalál és 86 felé szakad a gép
    japók meg fordulnak mint a szar és nem fogynak ki sosem :S
  • SovereignXY
    #21511
    Ahogy néztem azért az is benne van, hogy egyik nép OP-abb mitn a másik így "fixen" levernek mint a szart...
  • foxbat88fx
    #21510
    na de rohadjak meg visszalépek historical-ba és addig gamelek amcsi hulladékokkal amíg nem megyek egy WIN-t :)
  • foxbat88fx
    #21509
    naja :)
    jó párszor repültem már 20km-ert hogy azonnal leszedjenek :D
    nem valami élvezetes....
    kár h nincs külön win rate HB-re, sztem olyan 10% körül lehetek :)
  • SovereignXY
    #21508
    Én is az AB-t pártolom mert... hát.. jó lenne csak több ember kéne, nem kéne a 3 perces várakozás. AB pörgősebb. Nem kell 20km-et repülni hogy aztán leszedjeneke. Plsuz ott a garázs battle. Garázs HB kéne még úgy is faszásabb lenne.
  • foxbat88fx
    #21507
    hát nemtom :)
    már 1 éve nyomom :D
    WOT-ra sokkal hamarabb rá lehetett érezni :)
    nekem valahogy ez a HB nem jön be..... pár csatás gyökerek lealáznak BF-109essel :D
  • bgabor
    #21506
    Mint mondtam, nem a historical Battlevel van a baj hanem te vagy teljesen zöldfülű. :D

    Az hogy a kétfedelű AI biplán, aki feleakkora sebességre képes mint a te géped, lelő téged, pontosan ezt mutatja. Első lecke: nem fordulóharcozunk kétfedelűekkel, mert a két fedelük miatt sokkal jobban fordulnak a monoplánoknál.
    Mint láthatod, nem a Historicallal van a baj, hanem azzal hogy alapvető információknak és tudásnak sem vagy még birtokában.

    De ez idővel megváltozik majd. Már ha lesz türelmed hozzá.
  • Amaymon
    #21505
    "ne haragudjatok de én semmi értelmét nem látom a historical battle-nak :)"

    Minden embernek más az igénye, valaki megelégszik egy céllövöldével (AB), van aki mélyebbre megy és enyhe fizikát, mélyebb taktikát is szeretne a játékába vinni, az HB-ra megy.
  • bgabor
    #21504
    Egyet jelent csak ez: Messze nem repülsz még elég jól ahhoz hogy Historicalba menj. Maradj még egy hónapot arcadeban, aztán válts.
    Ne aggódj, mind így kezdtük.
    Ha már tudod majd mit csinálsz, a Historical sokkal élvezetesebb lesz.
    Egy HBs kill kb 5 Arcadeos killnek felel meg nehézségben, és a játék is sokkal jobban díjazza. (de nekem már volt olyan csatám ahol profi ellenségekkel 3 vs 3-ban 40 percig vívtunk, mire eldőlt a meccs!)
    Arcade az egy lövöldözős játék repcsikkel, ahol se a fizika, se a gépek közti külömbségek nem érvényesülnek, arra jó hogy a kezelőfelületet megszokd.
  • foxbat88fx
    #21503
    ne haragudjatok de én semmi értelmét nem látom a historical battle-nak :)
    exp ugyanannyi, credit ugyanannyi mint sima csatában
    csak míg ott tudsz ölni akár 10-15-öt is itt csak 1-2őt mert vagy a BF-109esek aláznak le vagy a Reisen-ek vagy a kétfedeles gyorsanforduló gecik :)
  • foxbat88fx
    #21502
    ja és miért jobb a historical mint a sima?
    leszedek 1 gépet és meghalok :/
    sima gameben meg ott van 5-6 gép egy csatában, nekem élvezetesebb :)
  • foxbat88fx
    #21501
    normál csatában kurva jók az amcsi gépek....
    P47-el mentem most vagy 28 historicalt és mind a 28 lose...
    egyszerűen lehetetlen nyerni... betesz ellenem 4-5 kis japán geci kétfedeles bot-ot és rámtapadnak és leszednek.... esélytelen vagyok
    ennek mi az értelme?
    vagy mit kellene ez ellen tennem?
    bármilyen tippet szívesen várok
    P-47, Aircobra, Kingcobra, F6 Hellcat, B25 Mitchell és A20-at tudom vinni historical-ra
  • vajakos21
    #21500
    Kevés a gép frb-n igy az mm bedobál mindenféét.De tier 4 en még normális.A0al mentem tegnap magyon jó köröket/Majd a korai bf-ek lesznek lejjebv sorolva...igaz azoknak gyenge a fegyverük...
  • bgabor
    #21499
    Vannak remek amerikai gépek, P-47, P-51, Cobrák abszolút szerethető. Kis tierben a P-40 mindent aláz. Historicalt meg, nos, csak azt van értelme menni a játékban. Meg FRB-t, ha az embernek megvan hozzá a drága felszerelése.
  • sulouos
    #21498
    Ha AB volt, akkor az ellenfelek pont a körödre lőttek, akkor a gépágyú lövedékei vagy elhúznak a géped mögött, vagy ezeket lövik ripityára. Vagy a másik, ha belegondolsz, hogy valaki hátulról támad meg, nem pont ezek jönnek neki szembe elsőnek? :)
  • foxbat88fx
    #21497
    Valaki mondja meg nekem pls mi az értelme amerikai géppel historical-ra menni? :)
  • Betonfal83
    #21496
    Tegnap volt valakinek hogy csak magassági és oldal kormányt lőtték szét?(az egész gép amúgy sértetlen)Körülbelül 14 szer történt meg ami kicsit fura...
  • Amaymon
    #21495
    Nekem is megvan a CloD originalban. Sokkal sterilebb ingame a kinézete, mint a WT-nek. Olyan tipikus szimulátoros. Ez nem jön át a tyúbon. WT-nek szemkápáztató a grafikája, de inkább egy árkád játék RB-n is mint szim. És itt jön a csavar. Csak akkor lehet érvényesülni WT-ben, ha totál lebutítod a grafikát, hogy láss. Ez nem normális, mert az engine sokkal többet elbír. Láthatólag nem akarják javítani, mert a pénz AB és HB módból jön.

    Még egy ellentmondás Clod és WT összehasonlításban. WT-ben könnyen ki lehet spotolni az ellenfelet messziről, de sokkal könnyebb elveszteni közelről, pedig itt gyorsabb sokkal amikor ütközetbe kerül két gép. Clod-ban nehezebb megtalálni az ellent, lassabb a légiharc, de sokkal több dologra kell figyelni az avionikán (műszerektől, kezdve a motoron át a fegyverig), és a legfontosabb ha megtaláltad az ellenfelet az tuti, hogy nem veszik el az orrod előtt, mint a WT-ben.

    Gépigénye nagyobb a Clod-nak tény, de ma már egy közepes gamer PC-n az is maxosan elfut.
  • bgabor
    #21494
    A probléma csak az, hogy azt a grafikát egy kétszer, háromszor erősebb vason tudja mint a War Thunder. A War Thunder remekül optimalizált engineje talán a legjobb a repülős játékok piacán.
    Jó példa a DCS World. Szép szép, de a minimum gépigény négy giga ramnál és négymagos processzornál kezdődik.
  • Indi69
    #21493
    hello. 6-os szinten frb térképen nekem 109 e3 van a szöviknek meg p63 ami 9-11 besorolás. ez mi? nagyon idegesitő
  • SovereignXY
    #21492
    Menj AB-t és húzd ki maxra ennyi. Az AB nem maga az Ördög tudod. Nem kell tőle félni. Kisebb sem leszel amiért ott játszol. Csak ITT titkold el :P :)
  • twi452
    #21491
    Nem a gép mögött kell ücsörögni egy lelátón hanem benn a kabinban és mindjárt más a helyzet :D
  • Her Laca
    #21490
    Nem a grafika a lényeges különbség .Nemsokára itt a téli táj is. https://vimeo.com/75044235
  • Animefox
    #21489
    Szép grafika... nem egy world of warplanes azt már kapásból kiszúrtam, de azért láthatóan szebb a warthundernél is, igazándiból a mélység jött át, a magasság és a távolság, meg a felhők realisztikusak, nomeg hogy a talaj kinézete tényleg érezteti a magassági érzés-torziót... csak mert a thunderben és a wopban akvárium hatás van :D
  • Her Laca
    #21488
    Il2 Cliffs of Dover
  • Animefox
    #21487
    Ez melyik játék?
  • Her Laca
    #21486
    Kissé fáradtan ( körbelőttem mindenkit:XD ) de jó kis fight volt.
    Persze nem nyitottam maxra a hűtőt és be is állt a motor.
  • csaba90
    #21485
    Köszönöm!
  • gstup
    #21484
    :)