38447
  • Amaymon
    #21603
    Perssszee a p-38-ak csak úgy szedik lefele a 109eket és a fókákat muhahaha.
  • Amaymon
    #21602
    Bár így a közepén tartva elég Hollywoodiasan megrendezett II. vh.-s, tipikus amcsi ferdítésekkel teli, propaganda filmnek tűnik. Attól még érdekes :)
  • bgabor
    #21601
    Úgy tier12 fölött itt is szükség lesz prémium számlára, de abszolút elérhető, főleg ha egy nemzetre koncentrálsz.
  • Amaymon
    #21600
    Elképedek néha efféléket nézve, hogy milyen archívok maradtak fent.
  • Her Laca
    #21599
    Na akkor ez tetszeni fog

  • Amaymon
    #21598
    "Tier 20-ig amúgy hogy fejlődik a játék?"

    Még mindig túl gyors a fejlődés szerintem. Csak HB-n fullra húztam a GER-t. High-mid tierig a Jap-US-t. A RU-t csak be kellett fejezni. Angol van kicsit elmaradva t13, nagyon nem motivál mert túl sok a meteor.

    Leginkább t5-t14 közt szeretek menni, ahol nincs jet.
  • Glo
    #21597
    Már ha ilyen gyorsan akarsz haladni. Amúgy az USA-nak vannak a legjobb bomberei sztem. A20, B25.. aztán a B17-ekkel el lehet húzni T18-T19-ig, ott meg már lesznek Jetek.
  • Glo
    #21596
    Vagyél GE-t, akkor 2x annyi xp-t kapsz körönként, meg 1,5-ször annyi liont. Úgy pont fele annyi idő alatt jön össze a T20 az USA ágon :)
  • Animefox
    #21595
    Oksa értelek benneteket, akkor ha napi 2 órát játszok idén azért még összejön a Sabre ugye? Node utána már tényleg a játék szépségéért játszok... jó most is csak...csak... itt van cél, a wotnál meg a cél elveszett egy idő után... nemtom értitek e hogy mire gondolok. Persze nem csak egy ágon toltam, összes nemzetben eljutottam tier 5-6ig legalább ott, csak egy idő után az a játék egy keserves gyötrelem... Amíg itt egy millió kombináció van egy csatában és lehetőség, szituáció, ott színte csak a szopásban volt része az embernek...
  • Torzonborz
    #21594
    " Bomber dolga, hogy meghaljon"

    Nem , senkinek sem az a dolga hogy meghaljon. Ez a lehető legrosszabb felfogás ami létezik.
  • bgabor
    #21593
    Csak arcade bohóckodásnál tudsz több gépet behozni, komolyabb játékmódokban nem. Ott már minenki ügyel a gépére, mert csak egy van belőle. Arcadeon meg elszórják őket.
  • bgabor
    #21592
    Nem, mert van nekünk is(felesleges).

    A WoTból mindenki menekül, a top magyar klánok top playerjei is alig játszanak már. Döglődik az a játék. Aztán novemberben megjönnek a tankok a War Thunderbe és az majd megadja a kegyelemdöfést Serbék tákolmányának.
  • sulouos
    #21591
    Minek lövetnéd szét magad feleslegesen? Az a cél, hogy minél tovább életben maradj, és így minél nagyobb károkat okozz az ellenségnek. És igen, az a harcból kirángatott, téged kergető 2-3 vadász is hatalmas kár az ellenségnek :D
  • Garakx
    #21590
    Azééé nem egyszer van az hogy max 1 vki meg mögé vagy alapból senki de a gonosz bomber az húz el a francba.
    A másik. Bomber dolga, hogy meghaljon. Ha én vagyok vele kimegy egy salvó onnan a feladatom elvégeztem. Az összes többi ajándék. :)
    Ó! Tisztsség. Legyen olyan tisztességes és igen is ne meneküljön hanem haljon eg emelt fővel. Ez nem wot. lelőnek van még 4-5 másik gép ait hozhatsz.
    Ha féig szétlőnek én is megteszem, hogy irány az enemy bázis aztán aki szembe jön arra lövök és vki meghal. :)
  • foxbat88fx
    #21589
    2 év alatt tier8 ig wotban? :O
    én prém nélkül jutottam el 16 ágon tier8-ig, igaz be is kockultam :))))

    de azzal már nem játszom, valakinek nem kell eladó acc?
  • Glo
    #21588
    Ja, és vesztettünk :D
  • Glo
    #21587
    Azt tegyük hozzá, hogy ahogy mész feljebb a gépek rewardja is nő. Fejlődni legjobban bombázóval lehet. Meg függ a játékmódtól is. Én ezt egy 13-as B17-el trollkodtam össze az imént FRB-ben.

  • twi452
    #21586
    Ha csak játszol a játék öröméért (ajánlott) akkor igen sok idő mire feljutsz 20ra.
    Ha beficcen a csőlátás és ráállsz, hogy minél több xp-t kapj körönként akkor 15-20, 1-2 hét alatt megvan attól függ mennyire vagy állat üzemmódban :)

    Persze prémiummal számlával lehet ennyi idő alatt kihúzni, elvakultan és nagyon hatékonyan kell bombázni hb-ben mint az állat. Azzal jön a sok xp :)
    De nem egy örömjáték hidd el :D
  • Rue East
    #21585
    valószínűnek tartom, hogy az orosz forszázs szót fordították le angolra, az ugyanis igaz a dugattyús motorok teljesítmény fokozóira, az angol afterburner meg ugye helytelen ilyen szempontból, mert csak a gázturbinás sugárhajtóműveknél létező fogalom
  • bgabor
    #21584
    Mondhatjuk.
    Nekem most néemtnél 15-ről 16os szinte jutáshoz 2.600.000 XP kell.
  • Animefox
    #21583
    Tegyük fel 15-től 20-ig eljutni annyi idő kb. mint 0-ról 15-ig? Vagy több?
  • csaba90
    #21582
    itt is ilyesmi... tehát kb 13-15-ig eljutni olyan mint 0-10-ig :D
  • twi452
    #21581
    Igen egyre több xp kell 1-1 szinthez ahogy haladsz felfelé.
    15-ös szint felett már kicsit kényelmetlen ha csak azért játszol, hogy meglegyen a 20 de nem lehetetlen kihúzni :)
  • Animefox
    #21580
    Tier 20-ig amúgy hogy fejlődik a játék? Egyre lassabban? Azaz ugyanannyi XP-ért lassabban megy végig a csík? Csak arra lennék kiváncsi hogy van e a lehetőség eljutni a 20-ig ellentétben a wot-ban ahol 2 év alatt csak a tier 8 közepéig sikerült...
  • Fenrir
    #21579
    Kevesebbet biztosan többen, de többet biztosan kevesen :P
  • Her Laca
    #21578
    Már ha érdekel itt van Kurfurst honlapja
    Asszem nála többet kevesen tudnak a messzerekről ezen a bolygón:)
  • Her Laca
    #21577
    Ugye ezt jelenti.
    Gondolom a játék készítői ,annó ezt az ismert fogalmat tették bele lévén ez köztudott,és nem szorult magyarázatra.

    Amúgy a német pilóták valami Göring keveréknek is hívták viccesen.
    De ez is változott mert a korábbi messzákon (na most meg nem mondom mi volt) valami G-s anyagot nyomattak bele,a későbbikben volt a víz -metanol.
  • f24sg
    #21576
    Aha. Akkor ez a víz-metanol befecskendezés egyfajta vicces elnevezése lehet.

    Kösz, a "P"uszpángra rá nem jöttem volna...
  • Animefox
    #21575
    Ja tényleg HB-ben volt rá példa hogy készültem a leszállásra hogy után töltsek és hirtelen csak pukk, kipukkant kiengedés után 3 másodperccel az egyik kerék, aztán a másik utána 2 másodperccel... csak 1 keréken maradt meg a gumi és fél oldalasan taknyoltam a kifutón... mi miatt volt?
  • Her Laca
    #21574
    Még koreában is a "kiskalibert" forszírozták,holott a migekben mekkora ágyúk voltak.
    Valami olyasmi volt a mottójuk,hogy kicsi de sok és sűrűn:) Vagy valami hasonló:)
  • Her Laca
    #21573
    P51.
    Musztáng. Póni. :)
  • Animefox
    #21572
    Ez most egy jó bátorítás volt nekem, köszike :)
  • Her Laca
    #21571
    Az afterburner az egy teljesítmény fokozó volt a BF ekben,ha ráadták akkor meghatározott (ez 1-2 perc max) ideig nagyobb teljesítményre sarkallta a mocit. De ez is inkább nagy magasságban volt hatásos.De hogy ne hajthassák szét a pilóták az okos német mérnökök egy óraszerkezettel kapcsolták össze és az ha lejárt az idő kikapcsolta,na enek az üzenetét látod . A Fékek meg azért íródnak ki,mert ahogy belépem a pedált ,akaratlanul is megnyomom lefele (a G940 pedáljával fékezni is lehet) és a játék kiírja. Már észre sem veszem:)
  • Eisenberg
    #21570
    Hogy kell egymás ellen menni? Mármint haverral x)
  • f24sg
    #21569
    Melyik gép az a Póni?
  • f24sg
    #21568
    jók ezek a feliratok, hogy "Afterburner off"...

    Meg szoktak olyanok is lenni a videóidon, hogy "wheel break xy%" repülés közben és változtatod.

    EZEK mik ezek, mé' vannak?
  • Her Laca
    #21567
    Először is nincs olyan,hogy a többi szar nemzet:)
    Evvel akaratlanul is minősíted az azokkal szívesebben játszó játékos társakat:)
    Másodszor.
    Megvan annak is az oka,hogy az USA gépei,miért használtak kisebb kalibert nagy általánosságban.
    A 20 as az leginkább a bombázók ellen kellett mégúgy a 30 as, őket meg ugye nem bombázta senki ergo a gépeik,mármint a vadászok azok európában leginkább az ellenséges vadászokkal találkozgattak.
    De azért ha megnézed mennyi géppuska volt az ami gépek szárnyaiban? 6 -8.
    Ha te ügyes vagy és jól beállítod az összetartást,no meg mindig a megfelelő távolságból tüzelsz akkor az a 8 kiskala rettenetes pusztítást tud véghezvinni,még egy bomberban is.
    A Létra (P38) meg igenis kiváló gép volt (a játékban nem tudom milyen) ,de az Il2 benbiza ha jól repülte valaki akkor tudott az meglepetést okozni bármely BF nek,vagy fókának. Ugyan ez a P 47.
    A Póni meg maga a tökély ,személy szerint a VH legszebb repülőjének tartom,egy időben sokat repkedtem vele,és ha megtanulta használni az ember akkor biza egy G10 et G14 et kényelmesen le lehetett győzni vele 1v1 ben.
  • Eisenberg
    #21566
    Öööö van valami különbség a Ki-61 la és a Ki-61 lb között? Nemrég kaptam meg de nekem ugyanolyannak tűnik. Miben más?
  • Animefox
    #21565
    Ohh de jó, most látom, oké alig várom azt a Corsairt, kár hogy csak tier 12 :( De megéri érte dolgozni majd :)
  • Eisenberg
    #21564
    Hmm én még AB-n is csak belső nézetből repülök bár néha kikukkantok külsőbe, hogy lássam nincs e alattam valaki vagy nem jönnek e rám 6-an oldalról mert nem mindig látok ki rendesen. Ugye nem olyan szögben repülök, hogy minden egyes gépet lássak. Azt sokszor nehéz megoldani. Nemsokára pedig lesz kölcsön joy-om de nem fűzok hozzá sok reményt.