38447
  • foxbat88fx
    #21643
    novemberben jön? :)
    tudni valamit? zárt alpha? zárt béta? v nyílt?
    örülnék már neki ha jönne, igaz nem akarom hogy az is akkora függővé tegyen mint a wot.... szerencsére azt letudtam tenni
  • sulouos
    #21642
    Akkor egy hónapon belül "kihalnak", mint a type 59-ek anno. Azóta is alig látni belőle, pedig még mindig brutál jó tank.
  • sulouos
    #21641
    Nekem jó a HB úgy ahogy van, csak több kombinációban kéne összeereszteni a nemzeteket, akkor csökkenne a várakozási idő is.

    A HB elején az a kb. 4 perc repülés a célig pont azt az időt szolgálja, hogy a gépek ki tudják használni az emelkedési képességeket, vagy terepkövetésben a nagy sebességüket...
    A kis térkép elvenné a rejtőzködés, kerülőúton berepülés lehetőségét. Én pl. a Bf-109 F-4-emmel ki szoktam repülni a csatatér egyik szélére, ha szerencsém van, arra próbál kerülni valamelyik bombázó, ha nincs, akkor irány középre, ott a harc szintje már jó 2km-t csökkent, mire odaérek. És kis térképen le kelljen szállni lőszerért? Hááát... Így is sokan arra mennek, hogy a lőszer nélkül, vagy súlyosan sérülten visszatérőket vadászgatják besiklás közben, kis térképen ez meghatványozódna.
  • Torzonborz
    #21640


  • f24sg
    #21639
    jah, és ugye bejelentették, hogy köv. patchtől nem kapható, ami még jobban dob a végső vásárlókon.

    Type 59, anyone?
  • f24sg
    #21638
    Jólvan, GER HB játszhatatlan a sok olcsón kiárusított prem spit mk IX miatt, amit ugye spammelnek.

    Szerintem RÖVID idő kérdése, és WoT lesz ebből a játékból is, szomorú lettem.
  • SovereignXY
    #21637
    Ki mit gondol egy AB HB hibrid módról? HB fizika, le kell szállni ha tőteni akarsz de garázs battle lehetősége és kisebb AB méetű pálya. Vagy csak simán az AB pályák.
    Szerintem nem 2 ember van aki kedvrlne egy kicsit reálisabb módot de nem akar várni 3 percet egy csatába kerülésre de ami még fontosabb nem akar 5 percet repkedni még felér 5 k magasra meg mit tudom én.
    Annó pl IL-2ben én szrettem a fél realisztikus beállítást de az ellenségig repülés ideje alatt ment az auto pilóta meg a 32szeres gyorsítás mert az kurva unlamas volt. :)
  • sulouos
    #21636
    Teszt repülésen szánj rá 20 percet hogy kipuhatold a dolgot, hátha az ellen nem meri utánad csinálni :)
  • Animefox
    #21635
    Aztarohadék.... nem piskóta a dolog, meg se mertem ismételni a dolgot azóta, de már így aztán végképp.
  • sulouos
    #21634
    Van bizony, nagy sebességnél éles forduló vagy hirtelen orsó nem játék :D
  • Animefox
    #21633
    Én ezt szemezgetésnek hívom, amikor egy tálból csak csipegetsz és nem akarsz neki esni habzsolni, enni. Cobra hasát az elcsapná :) Nem szabad belemenni vele akciózni, a rajtaütés szerű támadást preferálja és a gyors távozást...
    Nulla közelharc...
    Akkor a futóművemre ezután jobban odafigyelek...
    Van olyan hogy zuhanórepülésnél az ember egy bizonyos sebességnél felhúzza a botkormányt és a szárnyak nem bírják a terhelést és tőből leszakad a két szárny HB-n? Velem valami ilyesmi történt... Most nemtom hogy találatot kaptam e de nem rémlik...
  • Her Laca
    #21632
    Orosz pilcsik akart lenni de a mobil mást akart:)
  • Her Laca
    #21631
    Ez teljesen korrekt harcmodor.
    Amúgy a cobra egy nagyon jó kis gép én nagyon szerettem annó .
    Érdekes adalék, hogy az oroszok is szívesebben repültek vele mint a saját gyártmányaikkal.
    Orosz Rolcsik visszaemlékezéseiből kiderül pl, hogy valami rettenetes minőségét produkáltak a gyáraikban.
  • V43 1105
    #21630
    Mi csak úgy hívjuk az orrában levő cannont, hogy "dobgép" XXXD
  • Coral Springs
    #21629
    Az a helyzet a kobrákkal, hogy valójában zseniális gépek AB -n, de kevesen tudják hogyan is kell őket használni.
    Ez inkább a játékos hibája, mint sem a gépé.

    Felvettem egy átlagos körömet az Airacobra -val, sűrűn megkapom érte hogy gyáva vagyok, ám ezt a gépet így kell használni, pont.

  • Coral Springs
    #21628
    Nem kipukkannak a kerekeid, hanem tartórudastól leszakadnak. Továbbá leszakadhatnak a fékszárnyak is, ha túl nagy sebességnél engeded ki őket.
  • sulouos
    #21627
    Ők jók csalinak, mögülük a Thunderboltokat kiszedni sétarepülés :D
  • gezu1025
    #21626
    Igen és nem is. Mostanában elég sok amcsi/német HB-t tolok, és meglepő, de folyamatosan zuhan a német csapatok hatékonysága míg az amerikai nő, de legalább stagnál. Gondolom, most hirtelen nagyott nőhetett a játékosbázis, és azok mind tolják a német ágat. Egyre többször van, hogy egyedül találom magam magasan. A többi bf meg lennt pörög 500 méteren 2 b25 seggében, felettük meg 4 p47.
  • Coral Springs
    #21625
  • f24sg
    #21624
    nem lesz több 0
  • Amaymon
    #21623
    Nem!
  • Amaymon
    #21622
    US-el egy baj van, oda team kell vagy RB mód. Egy nemzeten belül nagyon eltérő karakterisztikájúak a gépeik vannak. Win amennyiben összehangolt a csapatmunka vagy ha mázlisan sok azonos gép kerül a rosterbe, amennyiben az első kettő valamelyike nem teljesül nagy esélyes a vesztés. A GER-t bele kényszerítik a gépek a hasonló harcmodorba, onnan a nagy taktikai egységesség.
  • Animefox
    #21621
    Ja tényleg van egy utolsó kérdésem és pedig az hogy ha vége lesz ennek az open betanak akkor mindenki le fog nullázódni?
  • Animefox
    #21620
    Ezaz, azt tapasztalom, de hülye aki nem veszi észre azt hogy a Thunderbolt nagyon odabaszós HB csatában... de AB-ben meg egy vicc kategória...
    És iszonyat sok lőszer van benne ami miatt nagyon biztonságban tudom érezni magam... Szóval tök Fun egy gép! Teljesen megváltoztatta a látásmódomat.
  • Glo
    #21619
    FRB-n a B17 egy igazi troll.. Csak a 30mm tudja megállítani. Az se mindig.
  • Amaymon
    #21618
    Igen, ha úgy érezted nincs esély, bár én ezt azért előtte megkérdem cseten. Kilépek.
  • Amaymon
    #21617
    Engem örömmel tölt el, hogy a repülő erőd tényleg önmagává vált. Eddig a bomberek sírtak, hogy a tail gunnerek gyengék, most a fighterek sírnak, hogy erős. Én is túl erősnek tartom a bombereket. RB-n kiszúrom a sziluettjét hagyom hogy húzzon el melegebb égtájakra. Rajtam kill-t nem fog szerezni. Ha húzza az időt kilépek. A fél-egy óra kergetés alatt több meccset lejátszok, feltéve ha nincs egy újabb kretén :)
  • Glo
    #21616
    Vegyes a dolog. Az AB pörgősebb, olcsóbb a gépeket javítani, de kisebb a nyeremény, nincs olyan bonyolult repmodell, van elétartás jelző stb stb..

    A HB-ra van hogy 3-4-5 percet is kell várni, fel kell szállni, emelkedni, oszt lehet elsőnek agyonlőnek, aztán kilépsz és lehet várni megint. A HB-ra már repülési tudás és taktika is kell, a géped előnyeinek és gyengéinek ismerete. Nincs célzás segítés, a gépek repmodellje valósághűbb, a sérülések jobban "fájnak".

    Próbáld ki magad AB-n, aztán ha van kb 100-200 killed akkor kóstolj bele a HB-ba mondjuk a P40-essel, az egy halálosztó ott.
  • Her Laca
    #21615
    Mint már mondtam nem a gép a lényeg . A luftvaffe állománya 44 re nagyon felhigult tele tapasztalatlan srácokkal pár repült órával a hátuk mögött.
    Ráadásul a szövik többszörös túlerőben. Nem egy magyar pilótát is a p38 asok lőttek le.
  • Animefox
    #21614
    Letenni a gépet? Magyarul az imént kilőttem 2 gépet és már esélytelen volt hogy nyerjünk, akkor jobban jártam volna landolás után ha kilépek a csatából?
  • Animefox
    #21613
    Húúú már alig várom, most hogy ilyen szépet mondasz róla csak jobban felizgattál :P
  • Amaymon
    #21612
    Pontosan úgy van ahogy glo mondja.

    "ha okosan tudsz repülni, és tudod mikor kell hazahúzni, letenni a gépet és kilépni a vérbe :)"

    Egyébként a leghíresebb I vh.-s német ász pilótának is ez volt az stratégiája. Ha nem tetszett neki a helyzet nem ment bele, hanem elhúzott és későbbre tartalékolta az adrenalin adagját, amit a szervezete kitermelt.
  • Animefox
    #21611
    Ebben reménykedtem. És mivel lehet gyorsabban fejlődni, AB csatával vagy HB csatával?
  • Glo
    #21610
    Simán, ha a játékos lőtt vele nem az ai gunner. B17-el csodákat lehet művelni, az imént FRB-n 7 killt hoztam össze vele (jó, 4 ai volt). Nem jön össze mindig minden. A B17-t meg jobb elkerülni, nagyon messzire. Az egy sün, ami minden tüskéjéből lőni tud.. és el is talál.
  • f24sg
    #21609
    Neharagudjatok, de kezd megint nevetséges lenni 1-2 dolog:

    szemből-fölülről (ideál?) rácsapok FW190 F8-cal egy B-17-re, és a kb. 0,3 tizedmásodpercnyi találka alatt rommás-fossá lő a toronylövésszel?? Persze a kabinja felé lőtt 20mm eső semmit se károsít.

    Aztat!
  • Amaymon
    #21608
    Nem még soha az valami bug lehetett.
  • Glo
    #21607
    Nekem T18-ig sikerült elreptetnem a németeket prém nélkül :) Tovább nem viszem mert nincs értelmes gépük. Majd ha jön a 262 HG III akkor talán, de el tudnék még képzelni pár repcsit. Viszont sztem itt pont nem kell prémium számla még T20-hoz se, ha okosan tudsz repülni, és tudod mikor kell hazahúzni, letenni a gépet és kilépni a vérbe :)
  • Animefox
    #21606
    ohhh.... magyarul mázlim volt... és olyat pipáltál már hogy leszállást akartál megkezdeni és futómű kiengedés után pár másodperccel kipukkannak a kerekeid?
  • Amaymon
    #21605
    Van egy kis plusz ráhagyás a reptereken, meg nem mondom pontosan mennyi mértékben.
  • Animefox
    #21604
    De van egy iszonyat jó varázsuk, annyira vissza tud repíteni abba a korba....
    Most mentem egy uccsó HB-t és a kezdetleges Thunderboltommal kilőttem két gépet, bár utána megint csak faszságot követtem el de mégis tanultam belőle, utána figyeltem más hogyan tolja ezzel a géppel és tényleg ha ésszel megy akkor ki lehet belőle préselni érdekes dolgokat is...
    HB-n amúgy kötelező vissza menni a saját repterünkre vagy lehet leszállni bárhol és ott újra tölteni a gépet lőszerrel meg repairozni, csak mert én hülye túl hamar vittem le a motor fordulatot és a kifutó előtt 50 méterrel landoltam a susnyákban vagy még messzebb és mégis újra születtem a reptér kifutóján...