38447
  • twi452
    #36844
    nem :D
  • Karónvarjú
    #36843
    Rendben. De csak akkor, ha a banki adataimat, jelszavaimat és még egy, általad szabadon választott titkomat is megadhatom ezzel együtt! Alku?
  • WinT
    #36842
    Ennyire spúr lett az a Gaijin, hogy már csak 50-100-150 aranyat lehet majd nyerni a győzelmekért? Legutóbbi ilyen alkalomkor még 100-500-700 volt nem?
    Utoljára szerkesztette: WinT, 2015.01.06. 20:10:07
  • nike02156
    #36841
    Helosztok
    Ha valakinek van fölös accountja a war thunderen és nem kell neki akkor én nagyon szivesen elfogadom és ha kell visza is adom jelszot nem változtatok ugy hogy nem kell félnie hogy ellopják mert vigyázznék rá
  • Caterpillar
    #36840
    Mk108...

  • Rev Hard
    #36839
    Ezt a korrekt lyukat egy japán 20mm -es okozta egy B-24D Liberatoron Nauru felett, itt a játékban meg csodálkoznak az emberek ha 1 hitel kiszedi őket valaki. És ezt "csak" egy 20mm -es puska csinálta, a 30mm -est vagy a még nagyobbakat inkább ne is említsük.

  • Rev Hard
    #36838
    Kezdek visszatérni a gamebe.

  • Master91
    #36837
    erre lehet rá röppenek, első eventemnek könnyűnek tűnik

    repülő és tank is jó nem?

    ha jól értelmezem csak nyerni kell egyet úgy minden nap, hogy több mint 900 pontom van csatában AB-ben, (gondolom tab-gombal ezt látom), és első vagyok, olyan géppel ami legalább 2. rankos
    Ha nem tudok mindennap játszani, akkor behozhatom az előzőeket
  • Vaktermesz
    #36836
    Illetve, a tűz terjedése megállhat, ha az adott rész leesik a gépről. Sokszor volt velem olyan este, hogy a szárny elkezdett égni, a flaps leégett egyik oldalon, és magával vitte a tüzet, így a gépem nem égett tovább.
  • Yserac
    #36835
    Ha megnézed a röntgen képet több üzemanyag tartály van. Valószínű csak az egyik gyullad ki, amikor elalszik. Na meg gondolom a sérülés mértéke se mindegy. Hasonló lehet a lövedék bemeneti szóródása a GF-hez.
  • Eagle16
    #36834
    Én RB-ben most csináltam meg a 3. csatára, nem vészes. Alap J2M3-mal ráadásul :) Elég jó gép.
  • Vaktermesz
    #36833
    Viszonylag egyszerű a dolog. Olyan szinten kell menni ahol a sok kezdő közül kiemelkedsz, de még van annyira értelmes a csapat, hogy nyertek. Tier 1 orosz tank sztem ideális.
  • Zuikaku
    #36832
    Ha kigyullad a géped, tudsz valamit tenni azért, hogy elaludjon a tűz? Mert nem értem az egészet. Kigyújtok 10 gépet abból 6-nál tuti kialszik a tűz. Bezzeg az én gépemen állandóan porig ég.
  • WinT
    #36831
    Na akkor ez megint nem az én eventem. Az első ötben még csak-csak benne szoktam lenni, de hogy első legyek arra talán havonta egy-két alkalommal van példa. :(
  • Eagle16
    #36830
    Akinek SL kéne...egész értelmes event.

    link

    Kíváncsi vagyok, hogy amikor aranyat adnak majd érte, akkor bírja-e majd a szerver.
  • WinT
    #36829
    Single Mission-ökkel szokott foglalkozni valaki?
    Van a Hardest Day című, négyen vagyunk Spitfire Mk Ia-kkal és visszafordulásra kellene kényszeríteni három Stuka osztagot mielőtt ledobják a bombákat, de vannak vagy hatvanan, a szaros géppuskákból meg símán bele kell lőni két tárat egybe, hogy egyáltalán megérezze... közben meg a BF-110-esek adagolják a jót a hátunk mögül. Nekifutottam már csomószor, de ötletem nincs hogyan kellene teljesíteni.
  • SigS
    #36828
    Igen, most valamelyik Spitfire-em (T3) csinálja ezt. 70-80m-ről hiába lövöm az ellent még találatot sem ad. Általában ha megkapom akkor stealth -lőszerrel lövök...
  • AIexx
    #36827
    azt észrevettétek -e már, hogy némelyik gép nagy távolságban mégnagyobbat pusztít? Múltkor az La-9 -el lőttem egy sorozatot 1.4 -ről a B17 -re, és egyből meghalt, másik példa, 1.2 -ről He-111 -et, holott, 700 méter alatt mind a 2 -be bele kell lőni fél tárat, vagy akár az egészet is..
  • Master91
    #36826
    Minden nap tanulok valamit.

    nekem az a logikus, tűz ég, minimum a pilóta megkusnyad pár percen belül a jó kis füst+hő miatt , igen tudom ez egy játék na :D
  • Rev Hard
    #36825
    Na de velem ilyen miért nincsen ? Ha ellövik az elevator -t akkor onnantól kezdve függőlegesen nem tudom irányítani a gépet, nagy nehézségek és számolás árán tudom egyáltalán letenni a gépet valahol, nem hogy még fordulózzak. Súlyos hogy még ilyenek vannak.

    A másik ami még felbasz hogy szétszakítok egy gépet és nem adja meg kill -nek. Vagy lövöm tovább a kibaszott zuhanó roncsot, vagy hagyom a faszba és megyek tovább, akkor meg vagy lesz belőle kill vagy nem. Mi volt ebbe a plusz ? Mi a jó abba hogy mostmár még könnyebb kill -t lopni, vagy a gyökér megússza mert véget ér a csata miközben ő szállingózik lefele. De valami jót biztos hozott az 1.45 ha 80 ezren vannak fent a szerveren, én eddig nem vettem észre egyiket sem.
    Utoljára szerkesztette: Rev Hard, 2015.01.02. 23:54:41
  • SigS
    #36824
    Lehet hogy néhány gép jobban repül azok nélkül nem?
  • StrikeFor
    #36823
    miért lepődsz meg ha már 2 éve játszol.....engem mostanában csak felbasz a játék kb 5-10 perc után......napok óta elővettem a Tankokat 7x lőttem meg Német vassal a lófasz armoros USA tankot 75 méterről,mert az idióta nem is látott!!!! majd mire a 7.!!!!!!!! találatom után végre észrevett és 1 hit-elt...........

    amúgy a te példád is számtalanszor megtörtént már velem is repülősben..........tail,rudder,radiator,flaps minden elment,de mégis lehagyott-lefordult lelőtt a delikvens :S
  • Rev Hard
    #36822
    A tűz addig nem jelenthet problémát amíg fontosabb alkatrész nem ég le, és addig eltudod oltani, vagy eloltódik. Én annyit tudok hogy ha a motor kigyullad akkor azt le kell állítani és akkor a tűz kialszik, minden más esetben meg nagyon random és ez igazából a probléma.
  • Master91
    #36821
    Én azt nem értem, hogy amikor kigyullasztok egy gépet, és mintha mi sem történne repül/megöl.
  • Rev Hard
    #36820
    Kisebb megszakításokkal gyakorlatilag már két éve játszok, és elképesztőnek tartom hogy még mindig van olyan gép amit ha szanaszét lősz még utána is képes úgy repülni mint ha mi sem történt volna, és ezzel még egy utolsó vérpistike is hatalmas előnyhöz képes jutni. Én meg a hülye fejemmel erre nem mindig gondolok, és sokszor egy szétlőtt gépet már úgy kezelek hogy az már nem jelenthet veszélyt rám, és bele megyek olyan helyzetekbe amibe amúgy nem mennék. Az előbb egy ilyen majom miatt vágtam földhöz a gépem, elevator és flaps nélkül kezdett el velem fordulózni pár méterre a földtöl, a fasz kivan de tényleg.
  • AIexx
    #36819
    ezt inkább nem mentettem le, 2x kill steal volt, a másik 3 meg free kill.. de legközelebb ha hasonlót megyek, elmentem, mivel vegyem fel, ill. küldjem el neked?

    Arcade -ban nekem ilyen a D12... (nem valami fényes, de hát ez van..)


  • SigS
    #36818
    Nekem AB - ban T3 végén T4 elején nem megy már :( Szinte 10-ből 8 amikor úgy halok hogy max. kigyújtom vagy sebzem az ellent (persze utána más lövi le) .
  • Rue East
    #36817
    Replayt eltudnád küldeni?
  • RAZOR27
    #36816
    jesszusom, hogy tudsz vele RB-ben így aprítani? Nekem még árkádba is beletörik a bicskám, pedig ott még relatíve gyorsan tudok reagálni ha betámadnak.
  • AIexx
    #36815
    Dora Master...
  • AIexx
    #36814
    épp ez az, hogy nem! de akkor hogy került oda? :O
  • tigrincses
    #36813
    Juhász Gyula: Emlék

    A szálló évekkel
    Sok minden megy el,
    De a szív, a koldus,
    Tovább énekel.
    Mi remény volt régen,
    Emlék ma csupán,
    De legalább sírhatsz
    Tűnt szépek után!
    Ami emlék, szebb is,
    Mint az, ami él,
    Romok is ragyognak
    Hűs hold fényinél!

    Bazsarózsa - Oldal a magyar kultúráért.

    http://mek.oszk.hu/04100/04186/html/garasorszag_ma_ungvary.htm

    Magyarország 1944-1945.
    Társasági/kulturális oldal: Bf 109 G-10 W.Nr ismeretlen, II./JG 52, Veszprém, 1945 elején (forrás: Barbas 2005, p. 228.) http://www.pic-upload.de/view-25709980/10882360_746109792137624_1911475289685357932_n.jpg.html

    Utoljára szerkesztette: tigrincses, 2014.12.31. 09:13:44
  • tigrincses
    #36812
    ÉN ÍGY KÍVÁNOK: Boldog új évet. *

    WT

    WT

    - Pumák az égen - magyar vadászrepülők 1944-45-ben: Pumák az égen - magyar vadászrepülők 1944-45-ben.

    - Hagyaték - Rejtőző erő - A honvédség Trianon béklyójában :A Hagyaték a magyar szellemi kulturális örökség átörökítésén munkálkodik. Leporolja a magyar múlt szellemi hagyatékának egy-egy darabkájáról a modern korokban rárakódott szennyeződéseket, hogy azok újra a maguk fényességében ragyogjanak. Ezek a mozaikdarabkák - épületek, tárgyak, könyvek, emlékek, történetek, tájak, gondolatok és mindenekelőtt az azokat alkotó és alakító szellemek - hétről hétre a képernyőre kerülnek, hogy végül a soha el nem évülő egyetemes magyar szellemtörténet egészévé, a megújuló magyar hagyománnyá álljanak össze a nézők lelkében.

    Hadtörténelmi Kulturális Egyesület - Association of Military History:

    A német gárdisták - akik valójában magyarok

    A gellérthegyi Sziklaközpontba települt Országos Légvédelmi Parancsnokság 1944-ben megfejtett egy amerikai üzenetet, mely az olaszországi USA Air Force főparancsnokságának lett címezve:

    „Hitler a német repülőgép utánpótlás szempontjából vitálisan fontos magyarországi repülőipari célpontok védelmére úgy látszik bevetette hadműveleti tartalékát képező legjobb vadászrepülőit – a fehérkeresztes gárda repülőket. Ezek nem törődve az életükkel és személyes biztonságukkal, belerepülnek a legerősebb elhárító tűzbe a kötelékek közé, hogy ott semmisítsék meg a célpontul kiválasztott bombázót. Támadásaikat az utolsó töltény kilövéséig – vagy önmaguk megsemmisítéséig – változatlan hevességgel folytatják”.


    A fehérkeresztes gárda repülők a Magyar Királyi Honvéd Légierő tagjai voltak és a felségjelzésük a fehér kereszt volt (a németeké a fekete úgynevezett Balkenkreuz). Ekkor az amerikaiak felderítése olyan fals információkkal rendelkezett, minthogy a magyarok francia gépekkel vannak felszerelve és a felségjelzésünk is ismeretlen volt számukra. Az amerikaiakkal már Bécsújhelynél 1944. március 17-én légipárbajba keveredtek a magyarok, de április 3-ától vált az ország a bombázók célpontjává. Ezek olasz és szovjet repterek között ingázva bombázták az országot, nappal az amerikaiak, éjszaka pedig a britek bombáztak. Ekkor vált híressé a 101. Puma Vadászrepülő osztály is. A mellékelt fotón egy magyar kézben lévő Me 109 vadászgép látható, melyen jól kivehető az idézetben is említett fehér kereszt.

    Az idézet forrása:
    Ungváry Krisztián: A magyar honvédség a második világháborúban (Osiris kiadó; 2005)

    http://mek.oszk.hu/04100/04186/html/garasorszag_ma_ungvary.htm

    http://www.pic-upload.de/view-25709903/549833_541875062518886_1287552817_n.jpg.html

    http://www.pic-upload.de/view-25709904/1491594_633474523449022_5652802765187737331_n.jpg.html
    Utoljára szerkesztette: tigrincses, 2014.12.31. 09:05:27
  • AnuluWork #36811
    Nem squadból jött a lelkem? :)
  • AIexx
    #36810
    én annak a P-47 -nek kivánom ezt, akinél valami orbitális hiba került a rendszerbe.. EZMIEZ??? hiszen nincs is szakaszba..
  • AnuluWork #36809
    Mindenkinek Boldog Új Évet!
  • Torzonborz
    #36808
    Nem , csak sima eventek.
  • Sherman0070
    #36807
    Ez valami World War mód féleség?

  • AIexx
    #36806
    Tempest Mk II
  • Master91
    #36805
    ezt hogy a picsába?