38447
  • Amaymon
    #21723
    Extrém módon érzékenyek a bomberre. Túl realisztikus. RB-n 80-90%, hogy kinyírják a szimpla japó fightert, n1k-t is.

    Bár 30 mm alatt abban a módban szinte öngyilkosság nekimenni bármelyik nemzettel a bombernek, talán a 109-el nem. LA5-öt is rommá lövik, mert viszonylag lassú gép, nem megy zuhanásban 700 felett, pedig annál ott a shvak. 109 azért sikeresebb szvsz, mert igaz csak 20 mm a mid tier, de nagy a burst és többször nagy sebességen vissza tud ütni yoyo-val.
  • vajakos21
    #21722
    Sajnos amig nem kezelhetõ külőn a két ágyu elég szar.B25 alulril támadva szedhetõ( föleg ha ember kezeli a gumnert,mert nem lát tégrd a gép testétöl)Majd nézd meg a midway event összeállitást a bevethetö gèpekröl.Kibirod nevetès nélkül...gyanitom nem japòk nyernek...talán majd az 57 mm es nehézvadász
  • Torzonborz
    #21721
    talán azért mert a jelenlegi gépeik többsége lószart nem ér a drágalátos amcsi bomberek ellen ? a kibaszott gunnerek lemészárolnak bárkit. most mentem egy meccset , Ki-45 20+37 mm találataitól vígan ment tovább de egy rövid sorozattal kiszedte a pilótám aztán meg egy szerencsétlen zsákmányolt Corsait gyújtott ki , tépte le a szárnyait és lőtte ki a pilótáját...mindezt így egyszerre.
  • bgabor
    #21720
    Ez az egy dolog, ami még megy a Wargamingnek. :D
  • Amaymon
    #21719
    Nekem is mindenhova beteszi, kampányolnak a nextgen megjelenés közeledtével ezerrel. Reméljük a konzolosok arra harapnak rá :)
  • twi452
    #21718
    lol a wargaming beindult nagyon :)
    elindítottam a legújabb PhlyDaily videót erre reklámnak betolta a wowp-s trailer reklámot...xD
  • Amaymon
    #21717
    Szárnyat ritkán török. Erős hangjelzés van RB-n a kritikus sebességnél és a kipörgés vagy átesés miatt azt ritkán akarom átlépni.

    HB-n sokkal nagyobb az esély a szárnytörésre egy erősebb egér mozdulatra vagy egy az "S" betűvel tövig húzott vízszintes vezérsík miatt.
  • twi452
    #21716
    nem lehet mindenben jó :)
  • Susarc
    #21715
    Spit IX viszonylag medium fordulónál 500kmh val törik a szárny!! WTF?
  • Amaymon
    #21714
    "Amúgy tier 11-12ckörnyéké na HB "Hardest Day" map spam tetszik nektek is?"

    Passzolom majdnem 1.5 hónapja csak RB-n megyek.
  • f24sg
    #21713
    én már nem tudom...
    Amúgy tier 11-12ckörnyéké na HB "Hardest Day" map spam tetszik nektek is?

    Miért ülök még itt?! - asszem szünetelek a patchig.
  • Amaymon
    #21712
    A Spit IX FM korrekció nerfet jelent? ::)
  • f24sg
    #21711
    Nézem a frissített preliminary pecs nótszt:

    japánnak miért is éppen még +2db kétmotoros heavy fighterre van szüksége? Mikor ezeket bővítették utóbb is.

    Az egyetlen öröm benne a 4 cannon-os Fw

    WHINE!!!
  • Amaymon
    #21710
    Annyira nem kirívóan erős mint tavasszal, de ők az első számú közellenség, amennyiben hiteles marad a game mindig is jó lesz a GER-el menni. Egyébként nem menne senki velük, értelmetlenné válna az ally vs axis ellenpár. Ha nem nézem a jet-eket, elég balanszos. Minden nemzetnek van előnye-hátránya jó gépe.
  • gezu1025
    #21709
    Hát ez így első átolvasásra elég komoly patchnek néz ki.
  • gyeprefos007
    #21708
    Srácok ha nekem paypal-emen van 50 euróm, akkor miért nem tudok GE-t venni? kiválasztom a paypalt és át tesz hogy adjak hozzá credit vagy debit kártyát a paypal-emhez. minek az neki? van 50 euróm paypal számlámon, miért nem tudok azzal fizetni? :S
  • plu604
    #21707
    wow, még mindig? Tavasszal is ők voltak :)
  • vajakos21
    #21706
    Vidd a ki45 öt 37milissel és reméld hogy jókor menjen a nagy goló...mondjuk az a20 is sztáliniumbol készült,de b25 leesik.azon kivül se német se japó nemigen szei le az a20 at tier 4ig
  • Coral Springs
    #21705
    Én is így álltam régebben hozzá, csak aztán rájöttem hogy a HB első fele nem amolyan unalmas repkedés mint ami számomra az FSX volt régen, hanem a másiknál jobb pozícióba való helyezkedésről szól. A helyezkedés nem más mint stratégiai játék.
  • Torzonborz
    #21704
    ez csak azt bizonyítja hogy az mm a tiert veszi csak figyelembe azt hogy milyen típusú gépeket pakol össze nem nagyon.
  • SovereignXY
    #21703
    Köszönöm megértésed :P :D
  • Torzonborz
    #21702
    hmm nem is rossz ötlet , nekem is a szekrényben pihen a kormányom.
  • sulouos
    #21701
    Szerintem a legtáposabb nemzet most a német (legalábbis én semmi mással nem vagyok jó), de nincsenek égbekiáltó igazságtalanságok. A Ground Forces még nem jött ki, alpha fázisban van, legkésőbb novemberben adják ki (azt mondták, hogy a PS4 indulására játszható lesz, az Európában november vége, Amerikában november közepe).
  • Her Laca
    #21700
    Az ,hogy te idegeskedsz e miatt:) Az a nagy fun vagy mi:)
  • plu604
    #21699
    Hali, egy ideje felhagytam a játékkal (vizsgák, nyár), milyen most? Mire érdemes odafigyelni, melyik nemzet "tápos", ground forces milyen?
  • BaleniX
    #21698
    Éppen tegnap a tévében felcsendült a WT egyik garázs nótája, mégpedig egy új magyar film bemutatójában, A Nagy Füzet c. filmben. Jól esett hallani, és a film is jónak tűnik.
  • SovereignXY
    #21697
    Na kérem mondja már el nekem vki hogy mi oylan kurva nagy fun abban, hogy ajpacsi amcsi HB. A buzi rednakc amcsik behoznak egy rakat b-25 meg A-20G-t ami legyorsul ha meg a közelébe is értsz 2 .50es golyó kigyújt meg széttép? He?
  • twi452
    #21696
    bedugod a kormányt is a pedállal és de igen be lehet arra is lőni nem fog összebalhézni :)
  • f24sg
    #21695
    De várjá!
    Nekem van pedálom gagyi Genius kormányhoz. Azt nem lehet valahogy házasítnai a joyyal?

    Pl. a kormányszettből csak a pedált érzékelje, a joyt meg külön.
    ?!
  • gezu1025
    #21694
    Ha már kobra akkor, van egy kellemes kis killem, még régebről. :D




    És elméletben 1assan nyílik a dev szerver.
  • Amaymon
    #21693
    Btw erről jut eszembe, iszonyat jó pedállal játszani, mikor már megszokta az ember. A joy-al íven lehet tartani a gépet. A célkeresztet pedig az ellenfél szárfesztávjára lehet finoman igazítani a pedállal, miközben a joy-al folyamatosan pályát lehet korrigálni. Az orsózás sebességébe is jól be lehet taposni. A 3D egy szükségmegoldás, soha nem fogja igazán helyettesíteni a ruddert.
  • Amaymon
    #21692
    Ahaha 154 wolf streamjét nézem és épp seggbe lőtte egy PUMA a G10-esét P63-al :))))
  • Amaymon
    #21691
    Félre érted, nem azzal van a baj, hogy nincs ikon. Hanem, hogy fura a grafikus engine. Nincs méretarányos átmenet, mint CloD-ban.

    Jól elboldogulok ikonok nélkül, de ennek az ára az előző kommentben van, hogy "ocsmánnyá" kell butítani egy baromi jó grafikájú gamet.
  • Her Laca
    #21690
    Glo-nak van igazsága abban amit mond a láthatóságról.
    Ha a kezdetektől fogva ikonok nélkül játszik az ember ,egyszerűen rááll a szeme ,hogy meglássa a kis pontokat is ,no meg előbb utóbb a sziluett alapján (de még az se kell sokszor) azt is megmondja milyen gép az ami a távolban van.Akik megszokják az ikonokat ,azok mindig az ikont keresik (ez nem az ő hibájuk,nem is kevesebbek ettől) egyszerűen ilyen ez.
    Én sose játszottam ikonos szerveren,vagyis nagy néha még annó IL2 ben ,na engem is összezavart a dolog nem kellett 10 perc hozzá,hogy rászokjon a szemem,és én is az ikont kerestem.
  • Amaymon
    #21689
    Jah, azt csak akkor nem lehet látni, ha pont szembe süt a nap. Ezt mondom, nagyon ellentmondásos, hogy messziről kiválóan lehet látni a pontokat közelharcban pedig nem. Csak olyan rommá butított graffal, amivel játszom. Egy olyan árkád szimben, ahol a közelharc, egymás kerülgetése, kicselezése a lényeg. Jó lenne fullra húzott graffal tolni, mint a HB-t.
  • Torzonborz
    #21688
    Mondjuk az tény hogy hatásos ez a beállítás mert tényleg már az ellenséges reptér felett lehet látni a pöttyöket főleg tiszta időben.
  • Fenrir
    #21687
    No igen, de ha nagyon alacsonyról dobod, pl A-20-ból akkor megeshet, hogy 0-ás késleltetésnél lerobbantod saját magadat, oda pont jó ha be van állítva valami.
  • bgabor
    #21686
    Én nullával dobálom, mert ha teszel rá késleltetést, akkor elgurul a földön. Tehát nem az van, hogy becsapódik ahová céloztál, és a beállított idő múlva robban, hanem becsapódás útán gurul a földön amíg le nem jár a késleltetés. Namost ez itt, ahol a bombáknak gyakorlatilag nincs területsebzése nem megengedhető. Pl: keresztbe átrepülsz a földút felett(tudom, nem ez az ideális oldási profil, de megesik), rádobod egy tankra, és a késleltés miatt tíz méterrel arrébb a bozótban robban. :D
  • Fenrir
    #21685
    A bombákat milyen élesítési idővel érdemes hajigálni? Eddig fél másodpercen volt, de visszaraktam 0-ra, ha úgyis magasból dobom akkor legalább kontaktról durranjon.
  • sulouos
    #21684
    Azért hajigáltam mellé a bombákat.