38447
  • bgabor
    #21763
    Nem vitatom, legalább tier10ig le kéne vinni valóban, de tényleg az a leghatásosabb támadógép német oldalon ha tankra akar menni az ember.

    Az meg hogy FRB-n jetek ellen mentél vele, csak azt mutatja hogy alig van aki FRB-t játszik és gyenge a matchmaker is. Az FRB népszerűtlensége addig fog megmaradni amíg nem lehet benne céltkijelölni/követni.
  • vajakos21
    #21762
    A hs129 tul magas tieren van.Leginkább céltárgynak van...Egyszer vittem frbre ...talán egy propelleres gép volt rajtam kivül..
  • bgabor
    #21761
    Ugyanezek az amcsi bomberek teljesen életképtelenek a német Messzerek ellen. De őszintén szólva a Shiden Kaiok is pillanatok alatt lezúzák őket. Még a B-17est is, a B-25ös meg nem ellenfél semminek.
  • bgabor
    #21760
    Az utóbbi napokban próbáltam HB-n kihozni valamit az FW-190 F8-ból, de borzasztó gyatra támadógép. Kicsit mindig is fából vaskarikának éreztem a vadászgépből átalakított földi célpontokat támadó gép ötletét, ez megerősített. Leginkább AAA lövöldözésre alkalmas a csövenként ezer 13mmes lőszer miatt. Bombázásra teljesen alkalmatlan, ugyebár nincsen bombacélzója(ugye a valóságban se volt) így a bombákat érzésre kell leoldani, aminek a legritkább esetben lesz találat a vége, lévén hogy ugye a bombáknak nincs területi sebzése a játékban, telitalálatot meg szinte lehetetlen elérni. A fejlesztés legvégén lesz rá ugye 30mm-es MK108-as gunpod, de az meg a csövenként 35 lőszer miatt elborzasztó, mire elég az? Amúgy is az egész gép túl gyors a alacsonytámadáshoz, semmi nyoma a dedikált földi támadógépnek tervezett gépek(StukaG2,HS-129) kezes irányításának kis sebességű rácsapásnál.

    Szóval aki tankokra akar menni, az vegyen HS-129et vagy G2 Stukát, mert az F8 teljesen alkalmatlan a feladatra. Se nem vadászgép, se nem alacsonytámadó, hanem egy öszvér aminek egyik se megy túl jól.
  • f24sg
    #21759
    szerintem nem vagyok egyedül a véleményemmel
  • bgabor
    #21758
    Rengeteg gépet és fontos változtatást hoz a játékba, egyáltalán nem lesz szánalmas. Végre lesz értelme nehézbombázóba ülni. És az event battle is zseniális funkció.
  • sulouos
    #21757
    ...meg az amerikások is, meg a szemem kiesett mire az egész patch note-ot végigolvastam... :D

    Tényleg kéne a japán gépeket szaporítani, de attól még nem lesz szánalmas.
  • SovereignXY
    #21756
    Na tegnap bejutottam tezst szerver. Hát.... szánalmas egy patch lesz... Japcsik is lófazst kapnak., De a ruszkik megint kapnak gépet. :S
  • SovereignXY
    #21755
    Én rögtön megkaptam amint telhójesítettem. Mind az angolt mind a németet.
  • bgabor
    #21754
    Köszönöm az értelmezést, az ő hozzászólásaiból ez többünknek nem derült ki.
    Lehet hogy komplett összetett modatokban kellene írni ahhoz hogy mások megértsék félmondatok és odahányt számadatok helyett. Persze nem az én dolgom, csak mondom.
  • Cimbi
    #21753
    Köszönöm:)
  • bardocz
    #21752
    Valszeg a gép tulajdonságairól, nem pedig arról, hogy ilyen néven létezett-e gép.
  • bgabor
    #21751
    Még mindig nem értem mi a fenéről beszélsz.
  • Cimbi
    #21750
    29.9M/sec=1800m/perc=nem létezett:P
    109k4 1400m/perc (átlagos)
    spit XIV 1400m/perc(átlagos)

    szóval nem létezett+ spit V után a spitfire sem fordul olyan hű de jól:D
  • bgabor
    #21749
    Te milyen dolgokról hadolválsz itt, kedves barátom?
  • sulouos
    #21748
    Spitfire Mk IX? Hogy ne létezett volna.
  • Animefox
    #21747
    Na most már lassan sikerült leszűrnöm a tanulságot és pedig arra jutottam hogy nem éri meg játszanom AB-ben mert se a KingCobra meg se a Thunderbolt nem alkalmas erre. Azt hogy sok hülye paraszt repked összevissza árkád üzemmódban csak azért van mert a gépük támogatja ezt a funkciót. Aircobráig még el is ment ez idegeskedés nélkül. Viszont napok óta egy büdös vasat se tudok összegyűjteni.
    HB-n ha veszt az ember akkor bukik pénzt de ha nyer akkor nagyot nyer és az XP is annyi egy meccs után amennyi egy nyertes AB csata után első napi szorzóval. Akkor HB-n idegeskedés sincs annyi. sokkal megfontoltabb és nyugisabb játékmód, egyetlen negatívum csak hogy az imént is 6 percet kellett várnom.
    Már megijedtem hogy valami baj van velem, jobb ha nem játszok ezzel a játékkal de aztán rájöttem hogy az AB játékmóddal van a baj.
  • Iceman
    #21746
    1 percen belül (szinte azonnal) megkaptam, miután meglett a szükséges kill.
  • L OuiSe
    #21745
    Oroszoknál a prémium gépet amit megszerezhetsz az indián nyár alatt, nem az alap gépválasztóba teszi be hanem a legördülőbe.
  • Cimbi
    #21744
    Hát remélem az kap rendes rep tulajdonságokat mert ez így..:DDD
    1800m/s!!!:D
  • gstup
    #21743
    Igen.Szerintem is nerfet.Plusz a prém spit tier 13-ra került.
  • Cimbi
    #21742
    Sanszos mivel ilyen gép nem létezett:D
  • sulouos
    #21741
    Érdekes, nekem is egyből meglett a Typhoon, ahogy meglett a kill mennyiség.
  • gstup
    #21740
    Nekem tegnap este 8-kor lett meg a japó zeróhoz a kill.Egyből megkaptam.Semmit nem kellett várnom.Már ott pihent a megvett gépek között.

    Sulouos:

    Igen.Tier 10-es lesz a 4db 20-al elátott sima a5.
  • Glo
    #21739
    Akkor várj délután 4-ig, aztán lehet örülni :)
  • Coral Springs
    #21738
    Másfél órája lett meg az 1100 kill. Az első héten letoltam ~600 kill -t az oroszokkal és az amerikaiakkal is kényelmesen, csak aztán a múlt héten elvertem az időmet mással. Lényegében a hétvégén toltam egy erőltetett menetet hogy legalább az Airacobra meglegyen.
  • Glo
    #21737
    Amikor megvan a követelmény akkor a következő 14:00 GMT-kor kapod meg. Ha délelőtt szedted össze akkor aznap, ha este akkor másnap 14:00-kor (hazai szerint 16:00).
  • Glo
    #21736
    Jó az a D5, csak okosan kell menni. Mindjárt az elején Ultimate, ahogy leszivatja a Beaufightert aki azt hiszi hogy Headon lesz

    Amúgy csak BnZ-zik vele :)
  • Coral Springs
    #21735
    Aki megkapta a prémium gépét az milyen formában kapta meg ? Én az oroszokat toltam de semmit nem kaptam.
  • sulouos
    #21734
    Tehát az 1.35-ben bejövő új Fw 190 A-5 tier 10-es lesz? (az én suta angolomnak kicsit zavaros volt a patch note)
  • sulouos
    #21733
    Én a D-5-el csak arcade-ban próbálkoztam eddig, azt hittem csak ott ilyen gyilkológép :D
    Főleg, hogy a hátsó lövész géppuskájának a tűzgyorsasága felér egy Csajkáéval.

    Fulcrum: szerintem csak átteszik a kezüket az egérre, ha már ott van :D
  • bgabor
    #21732
    Azt nem tudja valaki, hogy melyik grafikai beállítást kell bekapcsolni, hogy a nyomjelzők ilyen szépen világítsanak, mint a videón?
  • Fulcrum11
    #21731
    Nagy kedvet kaptam a videó után a Stukához :) nagyon szépen repül, néha csak csodálkoztam, honnan van még energia?? :D
    a tailgunnert a joystick egerével kezelik? vagy hogyan?
  • Amaymon
    #21730
    Láttátok GrmlZ új stuka videóját? Mindenesetre, aki csak HB-s annak megéri megnézni miért nem szeretem RB-n őket :)) Joy-al elég kezesbárány roppant erős tűzerővel és GrmlZ a tailgunnert még csak nem is használja.

    Pro RB-s stukások simán csinálnak egy adag lövést cannon-al, mikor mögé kerülsz hirtelen a taillal rádver párat.
  • Torzonborz
    #21729
    Jó gépek egyébként , szeretem őket. Nagyon jól emelkednek és fordulnak csak a lőszer javadalmazás karcsú de nagyon. A 37 mm-hez 15 db lőszer jár szóval eléggé meg kell gondolni mikor lövök vele.
  • Amaymon
    #21728
    Van jobb, a jelenlegi HB ikon nélkül, na az balanszos lenne. Nem lenne akkora űrverseny :)

    RB-n valami olyan kellene, mint a csillogás CloD-ban vagy halvány karika a gép körül ~1km-nél, ha a közeledben van. Vagy erősebb kontraszt az ellenfél gépén.

    Az igaz, hogy totál low-ra butítva, spéci postfx beállítással viszonylag jól látszik minden. De ez lássuk be elég barkács megoldás, nem lehet élvezni a játék pompáját.
  • Amaymon
    #21727
    Japókkal csak a zerokkal van tapasztalatom, mert azt lehet trimelni. A heavy ágat nem fejlesztettem. Ha bedobják őket RB-n az új peccsben lehet letesztelem. Rudder pedállal extrém precízen lehet célozni, manőverezni.
  • Paladin
    #21726
    Istenem, de bírnám, ha a HB lenne ilyen :) RB ikonokkal. Szép álom :)
  • Fenrir
    #21725
    Ez mondjuk megoldható lenne a játékban hogyha gunner nézetben vagy akkor a gép törzse áttetszővé válik amikor át akarsz "nézni" rajta, pl hogy az alsó ágyúval lőjj. Vagy a másik megoldás, hogy egyszerre csak 1 ágyút tudsz kezelni és ugrálnod kell a lőállások között.
  • Torzonborz
    #21724
    Ez a 37 milis japó löveg is egy kicsit furcsa elég hektikus mikor mit csinál. Most éppen leszedtem 2 25öst pedig különösebben még nem is céloztam csak alulról felkaptam , eresztettem rájuk egy sorozatot aztán tipliztem is el a közelükből. Persze azért az egyik motorom bekrepált mert hát miért ne. :D