38447
  • bgabor
    #21883
    Ezt én is sokszor hallottam már. Nem tudom miért mondják, a War Thundernek semmi köze nincs az IL-2höz vagy a fejlesztőjéhez.
  • Amaymon
    #21882
    Ah így már értem miért mondják, hogy a WT melyik gamen alapszik.
  • bgabor
    #21881
    Várható volt, a 3D modellezés a leglassabb része a munkának. Nem véletlen hogy a nemrég bekerült Pe-2 cockpitből kiindulva csinálják az újakat Pe-3.

    Van vagy 100 különböző bombázó a játékban, és mindnek saját, egyedi cockpitje van, még típusváltozatok között is vannak eltérések (Pe-2 változatok) Ez vagy egy évnyi munka már önmagában.
  • bardocz
    #21880


    Hülye gólyák
  • vajakos21
    #21879
    Ezt a bomber cockpitet nem kapkodják el.Ráadásul nem sokat látni belölük...(Pe)..tettek volna az A20DoBaura
  • f24sg
    #21878
    Hónap hsz-e:

    "This is War Thunder, a game by Gaijin Entertainment. Gaigin sounds like that dude who sells blow behind a pharmacy in Thai neighborhood." link
  • bardocz
    #21877
    Mikor megy el a net, ha nem egy 4 killes frb közben, amit simán lehoztam volna...
  • Sith
    #21876
    Soon...
  • Eisenberg
    #21875
    Oszt mikó' gyün?
  • Glo
    #21874
    Új előzetes peccsnót az 1.35-höz:

    http://forum.warthunder.com/index.php?/topic/66120-dev-server-24092013-preliminary-patchnotes/
  • Her Laca
    #21873
    Ez egy jó oktató videó

  • Her Laca
    #21872
    És a futó kidobva:))) De még így se volt 100% :)
  • Glo
    #21871
    A lapos dugó elég halálos volt rá valóban. IL-2ben szórakoztunk vele, hogy ki tudja belőle kivenni. Nagy harcok árán (pörgés irányba lépve, flaps-el) ki lehetett venni, de esett az ember vagy 2km-t míg sikerült. Annyi meg nem mindig van az attrakcióra :)
  • Glo
    #21870
    Szerintem vedd meg nyugodtan, mindkettő überjó gép. HB-n általában Berlin mapra tesz be vele, ott ugyan meghal, de ha megvan a 16x500 készlet akkor akár 16 light pillboxot is ki lehet vele zúzni (3k xp meg 2k lion/darabért). Addig csak 8-at, de az is jó. Én FRB-n használom, undorító módon egérrel (invert Y axis), ott meg Bulge map van, kevesebb 30mm-es géppel az ellenségnél, és rosszabbul is céloznak. Ott az 1000 fontos bombából kell 8, azzal a 6 pillbox (7k xp/db) és az apraja megvan, meg esik pár ai kétfedelű is (8k lion/db). Ott ha béna az ellenség akkor 5-6-7 killt össze lehet szedni. Volt h több légi mint földi győzelmem volt :))

    Ha visszateszik a japók ellen akkor meg egy igazi troll, mert még az N1K-t is lezúzzák a 12,7mm-esek, pedig csak az az ellenfél. Meg a G8N, ha közelharcba kerülünk :D

    Én imádom, még csak félig van a csíkja, de már majdnem egy milla liont összehoztam vele. Prém nélkül, ofc.
  • bgabor
    #21869
    Amíg nem jön meg a következő peccs a bombázható területcélokkal, addig egyiket sem érdemes megvenni, használhatatlanok hacsak nincs a pályán éppen pillbox vagy hajó, amire érdemes lenne rámenni.
  • Animefox
    #21868
    B17E és a B17E/Later között nagy a különbség vagy csak az hogy a lenti torony gombóc erősebb? Iszonyat drága bombázók és mindegyik tier 13, a következő is 14-es. Érdemes lenne gyűjtögetni inkább másfél milliót a Late verzióra?
  • f24sg
    #21867
    Úgy tűnik, nem egyértelmű az ok:
    1. bekezdés (eleinte nem tudták kezelni, hamar megbélyegezték)
    brit vélemények - nekik az volt a bajuk, hogy a gép szimplán nem teljesítette a reklámozott teljesítmény mutatókat, ill. a pilótafülkével több gondjuk volt.

    USAAC-nek hasonló gondjai voltak, 1-2 ráadással.
    Több helyen is olvasni, hogy egyik fő gond a "lapos dugóhúzóra" való erős hajlam volt, a hátrakerült súlypont (motor) miatt. Utóbbi probláémát a P63-as vmely verzióra tett "tail fin" se oldotta meg.

    de ez a legjobb:

    "Perhaps the biggest reasons for the P-39's bad showing in the Pacific were the lack of knowledge about Japanese aircraft, numerical inferiority, and veteran enemy pilots. U.S. pilots found the Airacobra's flaws unforgivable and requested transfers to P-38 units before these problems could be resolved. In the hands of the USAAC the P-39 proved a dismal failure and seemed a perfect candidate for the title "Worst fighter of World War II." innen, itt jól össze van szedve

    bűnbak repülő volt.
  • Fenrir
    #21866
    Ennyit találtam így hirtelen:


    "Deliveries of production P-63As began in October 1943. The USAAF concluded the Kingcobra was inferior to the Mustang, and declined to order larger quantities. American allies, particularly the Soviet Union, had a great need for fighter aircraft, however, and the Soviets were already the largest users of the Airacobra. Therefore, the Kingcobra was ordered into production to be delivered under Lend-Lease."
  • bgabor
    #21865
    Így van. Érdekelne mi lehetett az oka hogy az USAAF nem kért a gépből, meg az elődjéből sem.
  • Fenrir
    #21864
    Nézegettem a Kingcobra wiki oldalát és amerikai színekben, harcokban nem nagyn vett részt. A Bell főleg inkább a szovjeteknek gyártotta, az ő igényeik szerint.


    Az amcsik csak, ahogyan itt többen is mondták csak kiképzésre használták.
  • bgabor
    #21863
    Nem véletlenül rikító, a legnagyobb P-63-ason még a sárgán felül csíkok is vannak rajta.
    A cél az hogy a fiatal pilóták minél könnyebben észrevegyék gyakorló légiharcban. Merthogy gyakorló festés, a P-63A-10nél Target Camoflage a neve. Gondolom amerikát már nem ilyen festéssel hagyta el, csakhát a játékban még nagyon kevés a skin.

    Nem mintha nem tudtak volna álcafestést csinálni, csakhát otthon még nem, 44/45-ben Európa fölött pedig már nem szorultak rá arra hogy fessék a gépeiket. A totális amerikai légifölény miatt úgy voltak vele, hogy többet érnek vele ha nem festik be a gépeiket. Ez vezetett a fenomenális ezüstszínű amcsi madarakhoz. :D
  • Fenrir
    #21862
    Azért annyira csak nem hülyék, hogy ne tudnának csinálni egy olyan homokszínű festést mint amilyen a német trop Messer-eken volt :)
  • Pluskast
    #21861
    Remélem. Úgy szeretném már látni azt a patch note-t amit görgetni kell mert rengeteg gép FM modelljét változtatták meg
  • Coral Springs
    #21860
    Laikus vagyok, az jutott eszembe.
  • Glo
    #21859
    Vagy virágzó repceföldek felett
  • Glo
    #21858
    Azok teszt gépek meg kiképző gépek voltak, nem frontvonali típusok.
  • Coral Springs
    #21857
    Feltételezem Afrikában vetették be őket.
  • Fenrir
    #21856
    Amúgy honnan jött néhány Cobra-nak ez a rikító, citromsárga festés? Eléggé csúnya.
  • Glo
    #21855
    Épp auditálják az összes gép FM-jét, szóval lesznek majd nagy változások, idővel.
  • Fenrir
    #21854
    Amelyikre hsz-re kérdeztél abban csak az FM-ről van szó.
  • Coral Springs
    #21853
  • Coral Springs
    #21852
    A "Drawings and models" részben nem az FM -ről van szó, hanem repülőgéptextúrákról.
  • Pluskast
    #21851
    Ahogy utána olvastam ez a modell újradolgozás csak grafikai elemeket jelent. Finomítás a kinézeten itt-ott.
  • Pluskast
    #21850
    Az a baj, hogy a játék lényegi része még mindig el van hanyagolva. Az FM-ek komoly átdolgozása még mindig sehol. Rengeteg gépen át kellene dolgozni de szemmel láthatólag ez minden patchnél huszadrangú kérdés.
  • Fenrir
    #21849
    Flight Model.


    A gép repülésének karakterisztikáját fogják kicsit hangolni, pl emelkedés, fordulás, G tolerancia, stb.
  • Coral Springs
    #21848
    Én azt mondom, hogy jelenleg nagyon jó repülni az Airacobra -val. Lehet hogy elbasszák ? Meg mi ez a model újradolgozás ?
  • Glo
    #21847
    A sima Airacobra 37mm-ese rúg mint az állat és bólogat. A 63-asé nem, meg simábban is repül.
  • Amaymon
    #21846
    "Updated FM settings for "Airacobra" - P-39 K-1, P-39Q-5 and P-39N-0."

    Én erre gondoltam, ha voltál a dev szerón, akkor a te infod frisebb.
  • Coral Springs
    #21845
    Említettem régebben hogy láttam már ahogy egy-egy pro megborította vele a műsort, és szanaszét gyilkolt mindenkit. Próbáltam én is a nyomdokaikba lépni, és legalább 20 kill -t összehozni a Yak 9T -vel, de nem sikerül. Amit eddig teljesítettem vele azt hozom az Airacobra -val is, nem rossz gép, de a várakozásaimon alul teljesített. Persze az említett példáim óta eltelt már egy kis idő, néhány FM váltás, talán az kavar be.
  • Glo
    #21844
    A Dev szeró szerint a P63 lesz az isten :)