38447
  • Amaymon
    #21923
    Nem a BoS és a CloD-ról volt szó, hanem a 1946 to Prey-ről.
  • Paladin
    #21922
    Nekem még ennyit se kellett a játékban állítani. Csak elindítottam a freetracket, aztán a játékot, beléptem testflightba, hogy lássam majd, sikerül-e beállítani, és már működött :)
  • Indi69
    #21921
    na kérem sikerült :) facetracknoir nevü progi segitett, telepit és láss csodát a freetrack észhez tért
  • Her Laca
    #21920
    Fizetniük kellett volna,ahogy Nagybritannia is fizetett ,vagy a Franciák,de az Oroszok megtagadták ezt. Persze a háború után lett volna esedékes a törlesztés.
  • Rue East
    #21919
    ez majdnem igaz, csak nem ingyen és nem az összeset
    Kölcsönbérleti törvény keretein belül kaptak/vettek hadianyagokat, a P-63-asokat, a legyártott mennyiség 70 %-a landolt a szovjeteknél, tudtommal szó szerint kölcsön kapták, azaz vissza kellett volna adniuk mindet a háború után
  • twi452
    #21918
    És természetesen FT indít először aztán WT de ez elég alap dolog :)

    Ami nálam még egy kis bug, hogy hotkey-el nem szabad leállítani/pause-zni mert akkor kinyírja magát
    nem szereti a logitech webcam szoftverét és mindig feldobja ilyenkor meg be akarja zárni magát.
    De nem gond nem kapcsolom ki soha csak ha végeztem a játékkal, a középre igazítást használom egyedül azzal nincs is gondja :)
  • twi452
    #21917
    Nem a játékkal nem kellett semmit buherálni ez biztos.

    Annyi volt a teendő, hogy a varázslóval engedélyezni és talán még a mouse usage-et none-ra rakni.

  • Her Laca
    #21916
    A Clodot még Oleg kezdte el, de teljesen új alapokon. Aztán az ubi kiadatta
    a félig sem kész cuccot,Oleg lelépett,ezek még kínlódtak ,meg ilyesmik ,aztán a 777 elkezdte csinálni a BOS-t ,(nagy furmánykodás volt ott) és dobták a Clod ot .
    Azt most magánemberek csinálgatják társadalmi munkában ingyé.
  • Rue East
    #21915
    mint szoftver, sem a BoS-nak, sem pedig a CloD-nek semmi köze nincs az eredeti Il-2 Sturmovik szériához (egyébként jelenleg a Diadalos Team foglalkozik az 1946 fejlesztésével)
  • Indi69
    #21914
    nem lehet, hogy a játékból hiányzik valami?
  • Indi69
    #21913
    ez sem müködik, lövésem sincs. köszi
  • twi452
    #21912
    több ötletem nincs :)

    FreeTrack.rar
  • Indi69
    #21911
    ok
  • twi452
    #21910
    ha gondolod becsomagolom az egész mappát egy rar-ba aztán feldobom és leszedheted :)

    nálam működik ez tuti :)
  • Indi69
    #21909
    a haiku.ini is meg van, köszi a segitséget ez van
  • twi452
    #21908
    megkerestem a hivatalos fórumon a topikot ami ezzel foglalkozik
    War Thunder Wiki

    itt még a freetrack-hez írják ezt a dll-t is bemásolni
    http://www.mediafire.com/download/ticmydlzunc/TrackIRHaiku.ini

    nálam is ott van úgyhogy lehet, hogy ez is kell... passz :)
  • Indi69
    #21907
    nekem ilyet nem csinál
  • twi452
    #21906
    az első indításnál feldobott egy ablakot, hogy új játékot észlelt és adjak neki nevet úgyhogy nálam igen ott van bár én a default-ot szabtam csak testre
  • Her Laca
    #21905
    Mán elmondtam:)
    Az 1C a Maddox Gamessal adta ki oroszhonban az ős IL2 őt . Ugye a Maddox az Oleg cége.
    A nemzetközi piacon az UBI adta ki.
    Mindamellett Olegék csinálták a teljes Il2 es sorozatot,majd amikor a modderek csodát műveltek vele rájöttek,hogy van ebben még biznisz:)
    Aztán megcsinálták a konzol portot ( na ebben Olegék már nem vettek részt) de az 1C finanszírozta és adta ki de a Gaijin csinálta meg nekik.
    Majd jöttek a ti általatok kedvelt játékok ,amik alapjaiban ugyan azok mint az ős, a fejlesztő gárda is a Gaijin. Na röviden ennyit a történelemről:)))
  • Indi69
    #21904
    neked a profilokban ott van a wt?
  • Indi69
    #21903
    köszi. enyém is ilyen oszt mégse jó :( mi a retek baja van?
  • twi452
    #21902


    ott van :) ha nincs meg a dll akkor ki van szürkítve a TIRViews
  • Indi69
    #21901
    egy képet tudnál mutatni a freetrack ablakodról, hogy hogyan nézki? ez mit jelent ( TrackIR Interface mellett hogy össze van kapcsolva a TIRviews-el )
  • twi452
    #21900
    igen ha ott van akkor az output fülön látszik a TrackIR Interface mellett hogy össze van kapcsolva a TIRviews-el
  • Indi69
    #21899
    elég a freetrack könyvtárba másolni?
  • twi452
    #21898
    a tirviews.dll-t a trackIR programjának a telepítőmappájából tudod átmásolni

    és ha ez ott van a freetrack mappádban akkor be tudod pipálni a TrackIR Interface-t
    ezzel lényegében átvered a játékokat és a freetrack-et TrackIR-nek fogja látni

    akkor ez lehet a gond nálad amiért nem megy
  • Amaymon
    #21897
    Csak a *.blk fileokban lehet turkálni, emberi módon. A freetrack, ha megy fel kellene ismernie, úgy induljon a game hogy már fut. 3 fajta tracker proggit próbáltam vele, nekem nem volt a detektálással gond.
  • Indi69
    #21896
    ezek mik? tirviews.dll ft-ben bepipáltad h azt használja
  • twi452
    #21895
    Akkor nincs sok ötletem :) Gondolom tirviews.dll-t bemásoltad és ft-ben bepipáltad h azt használja. Amúgy úgy emlékszem nincs más és rögtön ment nálam.
  • Indi69
    #21894
    üdv már kétszer végig nyomtam :( valami más a baj, csak nemtom mi. a clodban müködik
  • twi452
    #21893
    egyszer nyomd végig a controls varázslót a játékban és ott az egyik oldalon megkérdezi, hogy bekapcsolod-e a trackIR-t
    ha ezt eddig nem tetted meg lehet ez a gond, mert ezt nem tudod külön sehol bekapcsolni csak a varázslóval
  • Indi69
    #21892
    sziasztok. a játéknak van konfig mappája? ha igen hol? az a gondom, hogy a freetracket nem érzékeli a játék, már mindent próbáltam de szivesen fogadok bármiféle ötletet
  • bgabor
    #21891
    Az 1C Company egyszerre játékfejlesztő és kiadó(mint az Ubisoft) így a legtöbb oroszországban készült játékban benne van a kezük így vagy úgy, fene tudja megállapítani hogy éppen hogy. Az biztos hogy az IL-2 szériát ténylegesen ők fejlesztették, de tudtommal a War Thunder elődjét, a Wings of Preyt csak kiadóként kiadták. A War Thunder fejlesztéséhez már biztos nincs semmi közük.
  • f24sg
    #21890
    Keresgettem magamnak még 1-2 dolgot a témában, és ide jutotam:

    Bert Kinzey - BookOS

    Sok letölthető "pdf-book", a faszi egy csomó gépről ír részeletesen (verziók, műszaki adatok, fotók, etc.). Akit érdekel, szemezgethet.
  • Fenrir
    #21889
    "a p-400 nem más, mint egy p-39 egy zeroval a fenekében"


    Szegény amcsi pilóták, mit össze szívhattak ezen a gépen :)
  • Paladin
    #21888
    P-400 nem csak az angoloknak szánt változat neve volt, a 37-es nélküli változatot hívták így tudtommal a gyári állítólagos 400 mph-s sebesség miatt.
    A gúnyos magyarázatot a nevére pedig csendes óceánon csatasorba állított (és a zerok által kb minden tekintetben felülmúlt) példányok pilótáitól kapta, nevezetesen hogy a p-400 nem más, mint egy p-39 egy zeroval a fenekében.
  • Chaffee
    #21887
    https://www.facebook.com/1millioesportolo?hc_location=stream
  • Sturm44
    #21886
    Az angolok is kaptak cobrákat, p39-eket gyártottak részükre többek között p-400 néven. De nagyon nem szerették. Lomhának és nehezen kezelhetőnek tartották őket. (mondjuk a spitek után...) De próbálkoztak, a muszáj nagy úr, a 37mm-es helyére 20mm-es Hispanót tettek, súlycsökkentés végett, de nem jött be. Akkor terjedt el a szöveg, hogy a p400 tulajdonképpen egy p40 (ez a gép se jött be nagyon a finnyás britteknek) egy nagy nullával a seggében. Ami ugye a motor levegőbeömlőjére utalt a farokrészen.
  • Sturm44
    #21885
    Ez a célvontatásra használt szín. Azért ilyen rikító, hogy a tanoncok ne a vontatót, hanem a célt lőjék. Mivel az összes p63-at ingyen a szovjeteknek adták, ennyi volt az összes szerepe a Kingcobrának az amerikai hadseregben. De a játékban persze van belőle kapásból három az USÁ-nak. Némelyik orosz pilóta tényleg nagyon megkedvelte őket. Úgy hangolták a lövegeket, hogy egyszerre süljenek el, és ez közvetlen közelről végzetes volt az ellenfélre nézve.
  • Amaymon
    #21884
    Hogyne lenne az 1C company és a ganjin közösen portolta konzolra a Prey-t, amiből lett a WT. Ennyi erővel a BoS sem lesz IL2, mert a 777 studio fejlesztéseire építkeznek.