38447
  • sulouos
    #21963
    Az persze lehetetlen, hogy a hány millió játékos késő délután kezdi el frissíteni a kliensét, igaz?
  • Nortai
    #21962
    Esetek többségében ha nagyobb PATCH van, akkor csak részben a szerverről töltöd, többnyire felhasználóktól jön P2P módon. Lehet túl sok peer-hez kapcsolódtál akik elviszik a feltöltési sebességed, s ez által a letöltésed olyan amilyen... Amúgy kliens hibája, hogy bizonyos peer mennyiség felett lelassul. (tök mindegy milyen a neted) Van is valahol erről egy BUG jelentve nekik. Ilyenkor újra kell indítani a launchert és ismét begyorsul. Elég idegesítő.
  • Amaymon
    #21961
    Az event mód önmagában megért egy patchet
    Egyik legjobb content, amit eddig a game-be raktak.
  • Sturm44
    #21960
    Hmm.. ez a megoldás jobban tetszik mint amit én olvastam. A p-400 pedig az export változat kódja volt.
  • jocking
    #21959
    Marha jól dolgoznak a szerverek, a frissítés letöltési sebessége egyszerűen nem akar 100 kb/s fölé menni...
  • Susarc
    #21958
    hmm felemelték az ASSIST után a rewardot? olyan mintha a 60-75% át is megkapnád a sima killnek!
  • Susarc
    #21957
    MEHET/ne ,de szétesik 492 nél:))))
  • twi452
    #21956
    szépen szerintem sehogy sem lehet egérrel
    darabosan lehet egérrel + billel bele-bele nyúlva hogy úgy maradjon de az olyan is lesz..:D

    ahogy hogy sima legyen csak annyit lehet csinálni, hogy billel benyomod oldalra és le aztán csinál amilyet tud de az sima lesz :D ez gépfüggő :)
  • f24sg
    #21955
    A flutter speed -et változtatták, b*szod. Vagyis azt, hogy zuhanásnál mi az a sebesség, ahol elkezd szétesni. Szakadékban hátszéllel a Trabant is mehet 700-zal.
  • Susarc
    #21954
    még a 1960-as 70-es években is szarráalázott minden gépet:D
  • Fenrir
    #21953
    Esetleg van valahol valami videó (milyen szép alliteráció) ami megmutatja, hogy egérrel hogyan lehet barrel roll-t végrehajtani?


    Az a gondom, hogy nem tudom egyszerre a gépet a hátára fordítani és megkezdeni vele a manővert mert mindig visszafordul. Egyszerűen túl érzékeny.


    Simplified control-nál meg lehet csinálni, de úgy meg lehetetlen harcolni egérrel :)
  • Susarc
    #21952
    na az nagyon kellett!! lesz sok esélyed.....

    " A második világháború után az egyik legnagyobb számban gyártott nyugati harci repülőgép. A koreai háborúban meghatározó szerepe volt, 76 repülőgép elvesztése árán 792 ellenséges repülőgépet lőttek le velük. Részt vett az 1965-ös indiai-pakisztáni háborúban, a Pakisztáni Légierő gépei 14 vagy 15 indiai repülőgépet lőttek le velük, valamint az 1971-es indiai-pakisztáni háborúban, ekkor 31 indiai repülőgép esett nekik áldozatul"


    KÖSZÖNJÜK:D

    majd bemegyek agyaggalambnak a K4-el meg G10-el:D
  • gstup
    #21951
    A lényeg,hogy van benne f86-os.
  • Fenrir
    #21950
    Az a vicces amikor ezzel a géppel repülök és bekerülök a Mustangok közé, ami kapásból 4 szint plusz :)


    Most már 5.
  • Susarc
    #21949
    teljesen mindegy mi a gépet szintje ameddig a MM összevissza pakolja a szinteket! szánalmas,hogy nemtudják ezt megoldani!
  • Fenrir
    #21948
    Miért értelme lett annak, hogy a P-47 9-ről 8-as tier-re lett rakva? MM szerint a 8-9 egy bracket, ergo semmit nem nyersz vele, max annyit, hogy 1 szinttel hamarabb jutsz hozzá, de attól még ugyanúgy bottomfeeder vagy.
  • Susarc
    #21947
    jaja fogalmazd át "JÓ LENNE"-re,mert 8-9-es gépekhez rakja be a kúrva 5 ös 109-et! copjanakmárle a MM-el!!!!!
  • Pluskast
    #21946
    Most olvastam a cahnge logot. La-5,7 700 kmh feletti sebesség. Hóóógyne. Igaz, hogy a igaz, hogy egyik sem ért el annyit de oda se neki Ivánéknál ez nem gond hamisítsunk. Végül is ez megszokott dolog náluk.
  • Animefox
    #21945
    Eddigi fajvéleményem az új pecsről: A gépek nem tudnak zuhanást követően törni, eddig az összes gépem 600km/h-val úgy zuhantak a sziklafalba hogy előtte elkezdtek bukfencet, cigánykereket vetni és ezután BUMM
    Továbbá a fasiszta T-Com megszimatolta hogy perceken át lövöldöztem a szopós gennyváladékos messzereket bf-eket heinekeneket tudja a halál miket és lekapcsolta a netemet...
    Bezzeg ha a német tapad a seggemre az internetnek kutya kötelessége kiváló jelerősséget adnia.
    Azt kérdezem hogy ha az Aircobra olyan kurvakemény hogy zuhanást követően gurulni kezd a földön akkor miért fog rajta a golyó?
  • wervos
    #21944
    köszi! :)
  • twi452
    #21943
    «Paradise Island» is the first mission with special targets for strategic bombers — enemy bases.

    Csak ezen az új térképen
  • wargar
    #21942
    A beaunak csökkentették a sérülésállóságát..
  • wervos
    #21941
    Hol vannak a területcélok a heavy bomberekenek? Nem találom.
    Levették a bázis bombázás xp-t creditet. Kemény 1 credit jár találatonként!
  • twi452
    #21940
    a-20ast meg a beaufightert az sem fogja lelőni sitty-sutty :D úgyhogy nem lesz mindenható gép alacsony szinten azért :)
    spitekkel is szerintem meg lehet majd viccelni a kis 109est

    a p-40el meg nincs mese fel kell vánszorogni magasságba és lecsapkodni, nagy nehéz gép úgyhogy lendületből szépen vissza tud emelkedni
  • Animefox
    #21939
    Na basszus nekem is jókor megy el a netem,végre sikerült ritka teljesítményt elérni erre nem ledob a köcsög T-Com???
  • SitatiS
    #21938
    Jó lett a patch..
    Az US P-40 kapott egy alapjaiban jobb tulajdonságokkal rendelkező Német 109est
    Brutál értékei lesznek kifejlesztve is..
    Bezzeg a fullos P-40em,xart sem fog érni ellene..
  • gstup
    #21937
    *6-tól
  • gstup
    #21936
    Néha kivagyok tőle,néha még élvezem is.Hb-t utoljára amikor játszottam a játékkal (kb 3 napja) azért hagytam,mert tier 6-től 11-ig csak én vártam német oldaon.Amerikain és angolon 12-13 játékos volt majdnem minden tieren.Szóval léptem. :)
  • wargar
    #21935
    Szép nagydarab patch lett, sok-sok változással.
  • twi452
    #21934
    jár :) megkaptad érte a landing xp-t :P :)

    van aki ezt szereti van aki azt :)
  • Animefox
    #21933
    Pedig valami tisztelet pontozás járhatna azért hogy egy sérült gépet leteszel.... egyéni vélemény persze :D
    Másik részről én vagyok egyedül úgy hogy az Arcade módtól már egyszerűen hányok?
  • twi452
    #21932
    Azzal nem tudok szolgálni csak letöltöttem a szokásos majdnem 2 gigás adagot és beugrottam megnéztem mi a helyzet :D

    3 különböző event van a 3 módra jelenleg és holnap fog váltani a kiírás szerint
  • vajakos21
    #21931
    Jõhetnének a tapasztalatok :-) ( hb/frb érdekelne.föleg frb)
  • twi452
    #21930
    ha kiírta, hogy lezuhantál akkor a stat képernyőn is beírta a halálodhoz az 1-est :) tehát igen lezuhantál
    ha valaki beléd lőtt volna még a levegőben párat akkor valószínűleg ő meg is kapta volna érted a kill-t és az ellenséges csapat számára sötétpiros volt a neved már
    sokszor bent lehet így maradni a játékban még és akár bombázóval lehet lövöldözni is az arra járókat :)

    viszont ha valaki úgy dönt, hogy rárepül egy ilyen sötétpiros emberre és "befejezi" akkor ő kap még érte egy assist-ot is :)
    már sokszor előfordult, hogy lezuhant bombázó piszkálgatott odalentről és befejeztem inkább minthogy "véletlenül" kiszedjen és olyankor még adott egy ajándék assist-ot :D

    viszont az új patch-ről
    egyelőre csak az egyik új árkád pályán van ilyen stratégiai bombázás térkép, remélhetőleg szépen fognak majd hb-re, rb-re is csinálni valamit idővel
  • Animefox
    #21929
    Lenne egy kérdésem és pedig hogy HB-ben játszottam most egy menetet és a B-25-vel voltam, 12 célpontot pusztítottam el, pár pillbox is összejött de csak 250kg-os csomagjaim vannak szóval a bomba fele odaveszett mert nem okozott kárt viszont már túl alacsonyan repültem és a felcsapó repesz megsebezte a motort, bár külsőre ez se látszott, na mindegy fordulni akartam volna haza a reptérre de aztán hirtelen csak leállt a motor. Lesiklóztam egy település mellé egy szép zöld mezőre.... a gépnek kutya baja se lett. Ez most minek minősült? Azt írta ki hogy crash, de mégis adott a landolásért 220xp-t. A gépnek mondom kutya baja se lett, még a házakra is lövöldöztem unalmamban míg kivártam a csata végét.
    Magyarul ez ugyanaz mintha valaki lelőtt volna?
  • twi452
    #21928
    Na már itt is az 1.35 élesben :)
  • twi452
    #21927
    Jólvan örülök, megérte a szenvedés :D
  • Rue East
    #21926
    "Ennyi erővel a BoS sem lesz IL2"

    pontosan ezt írtad, az ennyi erővel pedig engem arra enged következtetni, hogy te cinikus hangnemben írtad ezt, vagyis, nem így gondolod
    márpedig szerintem ez pontosan így van, tegyük félre azt, hogy mi lesz a neve, az csak annyit jelent, hogy ki birtokolja a jogokat, ezenkívül a BoS-nak az égvilágon semmi köze nincs az Il-2 sorozathoz, nem az elődje, egy új, az alapoktól kezdett program
  • Amaymon
    #21925
    Nem értem a tartalmi lényeget. Én is arra utaltam a "...BoS sem lesz IL2..."-vel, hogy valami az elődtől különböző lesz.

    Manapság egy (na jó kettő) kezemen ha meg tudom számolni hány játék eredeti márka ugyanazon fejlesztőkkel.
  • Rue East
    #21924
    én a "...BoS sem lesz IL2..."-re válaszoltam...