38447
  • twi452
    #22003
    tier 2-3 szerintem

    én reservekkel nem mennék max orosszal de ott is inkább az i-16ot választanám vagy akár lagg-3, az megtanít spórolni a lőszerrel és pontosan célozni mert nincs bele túl sok lőszer :D
  • Chaffee
    #22002
    Melyik géppel érdemes először HB-re menni?
  • twi452
    #22001
    berakták sorrendbe az eventeket
    Most már legalul van az FRB-s :D

    kicsit rászántam az időt a facetrack-re és teljesen pöpecül be lehet állítani ezt is infra ledes sapira
    ez legalább nem balhézik minden indításnál nálam mint a freetrack
  • vajakos21
    #22000
    Mondjuk nincsenek amugy se horror árak,amit bárki ne tudna kitermelni nyugodtan.
  • twi452
    #21999
    ma már tuti akciósak és 5x-ös szorzó is van elsőre :)
  • vajakos21
    #21998
    Én csak a kiegészitökre láttam akciót tegnap.
  • twi452
    #21997
    tegnap is akciósak voltak az új gépek vagy csak ma? én szerencsére nem vettem meg tegnap semmi, most belépek és ilyen 10-20-50% kedvezmények vannak a gépekre :)

    a böngészős térképet is kiegészítették
    chat ablakok + egy kellemes kis visszajelző felülettel
  • Coral Springs
    #21996
  • jocking
    #21995
    Mindenki segít keresni az elveszett kontaktlencsédet?:D
  • vajakos21
    #21994
    Jó ez a 109E1 eventen,csak meg kéne szokni hogy a gyenge fegyvert sok lőszerrel kompenzálják.Állandóan spórolok.Viszont így meg hiába a sok találat ha csak csikálja.Kiváncsi vagyok stealth lőszerrel.
    (egyébként meg nagy itt a csend ahhoz képest hogy 1.35 van)
  • vajakos21
    #21993
    Majd nézd meg midwayt a 2 B17el...:)
  • Torzonborz
    #21992
    magot csipegetnek a kismadarak ? :D
  • vajakos21
    #21991
    Tényleg kéne jelölni hogy melyik arcade/frb/hb...ha már nem olvasnak katt.előtt.
  • Amaymon
    #21990
    Omg.



    Na itt kiléptem a bánatba "J"-vel, utána lefotóztam miért :)
    A képen ami ráfért van csak 7 db crash...
  • plu604
    #21989
    Király, mocskosul untam már hogy németként feszt a Hardest Day (vagymi) mapra rakott amit esélytelen megnyerni...
  • vajakos21
    #21988
    Lehet hogy ez a reális...bár nem vagyok szakértő
  • Amaymon
    #21987
    Visszavonom az Event-re vonatkozó balanszos kijelentést. HB-s géppark totál a GER-nek kedvez. Kíváncsiságból bele néztem streamen, mészárszék lett a GER vs RU.
  • bardocz
    #21986
    Azzal kezdődött mindkét meccsem, hogy 4-4 ember meghalt rögtön :DD
  • Amaymon
    #21985
    #21982 erre ment
  • Amaymon
    #21984
    Normalizálódik ez majd, szerencsétlen dolog volt a két játékmód AB, HB közé tenni az RB ikonját. Szimplán lezuhannak, mert vakon belekattint :))
  • sikora
    #21983
    A frissítés óta már 3x szakadt meg csata közben a kapcsolat a szerverrel. Ez kezd kissé idegesíteni. Más is járt már így?
  • vajakos21
    #21982
    Bejön ez az event frb.Kàr hogy 10 gép elhullik önkezétöl 5 perc alatt.( legalább full létszámmal kezdünk).A ju88 at viszem és jó.Persze no vadásztámogatás.Fölfire mennek sokan...pedig azt hinné az ember frb nem
  • jocking
    #21981
    Csak engem nem enged be a játék (hitelesítő szerver nem elérhető)?
  • bardocz
    #21980
    Szerintem ez történelemhű akar lenni, így majd mindig azzal, ami az adott csatában volt. Legalábbis remélem.
  • voros12
    #21979
    Értem, kösz, de akkor gondolom majd ha új map lesz akkor más gépekkel lehet majd repülni.
  • Amaymon
    #21978
    Fix map (AB, HB, RB) válogatott gépekkel. Csak azzal a mehetsz, ami a listán szerepel. Extrém módon balanszolt, nem az MM-től függ, hogy mit ad be. Saját laddere van, ami gondolom mindig nullázódik, ha lejárt az event ideje. És az előbb említett +50% reward sem megvetendő. Lion grindelésre kiváló. Hátránya, hogy nem mehetsz azzal a géppel amivel szeretnél, csak amit engednek.
  • Amaymon
    #21977
    Valószínű a megoldás az lesz, hogy t4-t5 körül bőven 150% alatt volt a reward (nem emlékszem mennyi). Az új gépeké 210%, t20-as gépek már 360%-ot adnak. Erre jön rá az eventből +50%, ~+100%-ot jól éreztem :)
  • bardocz
    #21976
    Van 3 csata, ami közül választhatsz, egy árkád, hb, és frb. Mindenhol van egy kijelölt map, amin nem mehetsz akármilyen gépekkel, csak amik ki vannak jelölve. gondolom az alapján, hogy akkor mik voltak jelen az adott csatában.
  • voros12
    #21975
    Ezt az Event módot, valaki el tudná magyarázni részletesen?
  • twi452
    #21974
    Nem tudom, én elhiszem neked :) Csak ez rémlik mintha ezt láttam volna délben.
    Még egy kört nem tudtam játszani eddig..:)
  • Amaymon
    #21973
    Többnek tűnik 50%-nál. Szvsz 100-150%. Nem kaptam t5-ön 20k-t 1 killre (20k+10k, ha +50% lenne, ebből indulok ki.)
  • plu604
    #21972
    Ígérem legközelebb elindítom a játékot mielőtt hülye kérdéseket tennék fel, sőt, még azt is meg merem kockáztatni hogy a hivatalos fórum és a google keresőjét is használni fogom. Vezeklésül fogadjátok el ezt a szexi pilótás háttérképet :)
  • sulouos
    #21971
    Mennyi bomba kell egy csatahajónak?
  • twi452
    #21970
    event-be +50% a reward, legalábbis így emlékszem ezt olvastam ott :)
  • Amaymon
    #21969
    Már élesbe megy nem teszt.
  • Amaymon
    #21968
    Elég jó a profit Event-es t5-ön (1 airkill+win 20-40k), szokatlanul magas lett. Vagy mindenütt emeltek?
  • plu604
    #21967
    Elegen játszanak teszt szerveren? Tetszenek amiket írtok, kipróbálnám. Hogyan lehet felmenni teszt szerverre?
  • bardocz
    #21966
    Sok idő után újra mentem frb-t az oroszokkal. Yak-ot próbáltam, hát ez rohadt ideges gép, nem csoda, hogy eleinte nagyon nem ment :DD Viszont ezzel szereztem meg a 100. frb-s killemet, kellett hozzá 241 meccs.
    Az event nagyon jó lett, mentem kettőt, remélem majd naponta váltogatják.
  • Vaktermesz
    #21965
    Ajnánlom Steames verziót, negyed óra alatt lejött 25 megás nettel. Gyorsabban updatel így.
  • Amaymon
    #21964
    Néha érdekes mélységeket tud elérni az emberi hülyeség magasfoka, hogy nem tudnak olvasni mielőtt joinolnak egy event-be. Oda van írva milyen játékmód, a GER oldalon lehullik a játékosok fele, mert levegőben indulnak O.o

    Angoloknál megússzák egy kilépéssel, de azzal tönkre is teszik a meccset.