38447
  • gezu1025
    #22043
    prem mk9-hez hozzá nyultak? (remélem igen)

    Nevetséges a roll rate 550 km/h felett. :D Eddig is ilyen volt és nem tünt fel, vagy hozzányultak?
  • Amaymon
    #22042
    Mindenki a mid tierhez szokott low tierben nem tudnak HB-t játszani.
  • vajakos21
    #22041
    Nekem egy bau volt f4-el.Aztán a köv. meccsen,csak töltött-töltött....aztán be se tudtam lépni.A stukát akarom bevinni.
  • gezu1025
    #22040
    Hát a Hb event egy nagy szar jelenleg. Amíg a zerok vidáman mászkálnak 5-6-7km magasan, forognak pörögnek kényelmesen, és gond nélkül utánam zoombolnak addig ez nem az én világom lesz.
  • bardocz
    #22039
    Hasonló, de azért pár találatom volt.
  • twi452
    #22038
    pech :D

    nálam 4 frb kör.. még mindig egyetlen egyszer sem húztam meg a ravaszt.. de kétszer földhöz vágtam ezt a tetű spit vb-t..
    a tier 4es mk I-est sokkal jobb volt repülni mint ezt.. vagy én felejtettem el valamit, nem tudom :)
  • Susarc
    #22037
    bementem HB event:

    USA :3 an öltünk 1-1et többiek semmit vesztés
    utánna japán: 2 en öltünk 1-1 et t9bbiek semmit vesztés
    megint USA : 3 an öltünk 1-1-et többiek semmit vesztés

    MIARÁÁÁÁÁÁÁÁK??!?!?!?!?!?!

    nem hiszem el baszki:D
  • twi452
    #22036
    igen, nem olvassák el, hogy az frb event vagy csak debilek de bejönnek, felszállásnál meghalnak és ennyi :)
  • gezu1025
    #22035
    Az event frb-be módban van a sok öngyi jeltölt?
  • Amaymon
    #22034
    Kínomba én is baloon-t vadászok, ha olyan szerencsém van és nem az én tímem 90%-a döglik meg a földön :)
  • Amaymon
    #22033
    Van amikor késik a szerver. Nem egyszer volt az, hogy láttam eltalálom a gépet, kifordulok ne menjek neki és mp-ekkel utána írja ki, hogy eltaláltam és crit. Ha a köztes időben zuhan le, akkor kill-t se semmit nem ad.
  • twi452
    #22032
    micsoda 5xös szorzós kör frb-n...pf
    egy lövést nem engedtem el :D

    egyetlen egy német pilóta volt aki tudta vezetni a gépét az meg nekirepült egy ballonnak mire odaértem volna..:D
  • Amaymon
    #22031
    Most kockázatos normál FRB-n menni simán a nyakadba szakadhatnak t10 felettiek.
  • vajakos21
    #22030
    Menj eventet. (szerencsére én német /japó párti vagyok) Ráadásul az eventen nincs nagy tier meglepi...egyenlőre
  • bardocz
    #22029
    FRB-n miéért all vs német van? Rohadt sokat kell várni, ha nem némettel akarok menni. Márpedig nem azzal akarok.
  • sulouos
    #22028
    Tehát, minden agytevékenységemet és repülési tudásomat latba vetve 1v1-ben lenyomtam egy spitfire-t a Fw-al, erre a nyakamba esik másik 3, akit üldöztem meg ronggyá lőttem, azt benyúlja az egyik (mellesleg neves klánból való) csapattársam. Se assist, se segítség... 2 héttel ezelőtt még nem tapasztaltam ilyesmit, mi változott azóta?
  • Amaymon
    #22027
    Külön tabokra kellene tenni a gyengeelméjűség miatt. Egyszerűen nonszensz, hogy a legjobb játékmódot egy ilyen baromság cseszi szét, hogy nem tudnak olvasni.
  • vajakos21
    #22026
    Ugy vannak vele hogy tegnap középsö volt frb hö hö nem b.sztok ki velem ...majd rányom a harmadikra....
  • Amaymon
    #22025
    Nagyon idegesítő, hogy normális menetbe még nem tudtam joinolni 1 óra alatt.
  • bardocz
    #22024
    Kell egy kis idő, amíg mindenki rájön, hogy ez nem egeres móka :DD
  • Amaymon
    #22023
    Agyhalál, ami FRB eventen megy.
  • sulouos
    #22022
    Ezzel az új Focke-Wolffal nagyon-nagyon meg kéne tanulnom repülni... Eddig összesen 2 kill, Yak-3-asok head-onban próbálkoztak, én tudok célozni, ők meg nem. Igazából brutális gép lenne, még alap lőszerrel is horribilis a tűzereje, csak hát 10-ből 8 csata spit mk IX-ek hada ellen van... Kaptam tőlük pár tanácsot, hogy a magas G-s manővereket nagyon nem bírják, de ezt eddig még nem sikerült kihasználnom. Na de majd fordul a kocka :D
  • twi452
    #22021
    az eventeken lehetne még finomítani egy kis számbeli korlátozással is
    pl az előzőnél a ger-rus totál brutál volt..:D

    németeknél általában 2-3 ember volt aki nem valamelyik 109essel jött a mi csapatunkban volt 3 la5 és mindenféle vegyesfelvágott de leginkább il-2esek ezerrel :)
  • gstup
    #22020
    Mert nem ismerted őket. ;) Jó nemzet,ha okosan használják.De ez mindegyik országra igaz.
  • bgabor
    #22019
    Érdemes, mert a A6M Zeroknak van a legjobb fordulásuk és a legjobb gépágyújuk a játékban. :D
  • Chaffee
    #22018
    Köszönöm! Eddig nem tartottam sokra a japánokat de mostantól nem fogom elhanyagolni őket.
  • bgabor
    #22017
    Szép! Csak így tovább a Zero vonalon!
  • Chaffee
    #22016
    Meg volt életem első HB csatája Japán A6M2-N-nel 1 kill 2 assist
  • f24sg
    #22015
    Amúgy jók ezek az eventek szerintem.
    Pl. most HB JPN-USA, alap Zerok-kal meg P-40 és F4F-4-gyel, utóbbi téglaszerűen repül, de így zuhanni azt tud és ABBAN a tierben emelkedni is.

    Simán hozható a csata USA részről, ha nem kezdnek el még picit se forgolódni a japókkal, hanem maradnak a "fegyelmezett" BnZ-nél.

    Csakhátugye, megin jöttek, hogy jé, az HB?
  • bgabor
    #22014
    Tier8-9 A6M3 Zero sezrintem. Ugyanaz a fordulózásos harc mint arcadeban, és megtanít spórolni a gépágyúlőszerrel és külön tüzelni a géppuskával és a gépágyúval.
  • vajakos21
    #22013
    Erre gondoltam. Köszi! :-)
  • foxbat88fx
    #22012
    Fighter's Nightmare* bocsánat
  • foxbat88fx
    #22011
    Kaptatok már Nightmare Fighter kitüntetést? :D
    állat ez a gép
  • twi452
    #22010
    ha valami másra gondoltál akkor szólj nyugodtan :)
  • twi452
    #22009
    sokat nem kellett rajta állítgatni :)
    meg ehhez van rendes dokumentáció, hogy pontosan mi micsoda :)

    inkább a kamera szoftverével kellett játszanom, hogy jó legyen az érzékelés
    ebben "tisztább" a freetrack rendszere mint itt ezekkel a kék pacnikkal

    vagy a curves beállítások érdekelnek itt is? :)
  • vajakos21
    #22008
    Akkor most beposztolnád a facetrackes beállitásaid is? :-) Jòl mükszik a freetrack nálam,de sose lehet tudni...
  • twi452
    #22007
    igazából vissza kell vonnom az orosz hb-s dolgot
    ne menj oroszokkal mert az összes retardált orosz azzal megy és csak felidegesíted magad miattuk amikor semmit nem csinálnak csak meghalnak és a nyakadra marad 6-8 ellenséges vadász :D
  • f24sg
    #22006
    ott érdemes, mert garantáltan sokat fogsz eleinte meghalni, és kis tierben a javítás olcsó, tier 10 fölött horribilis, (repair-re képzett legénységgel is).
  • twi452
    #22005
    igazából ahogy érzed :)
    nem kötelező alacsony gépekkel kezdeni :)

    hb-n ugye 1 géped van úgyhogy inkább mindig meg kell tanulni jól használni azt a gépet amit viszel, talán ez a lényeg mert itt jobban kijönnek már a gépek közti különbségek mint árkádban
    bele kell tanulni 1-1 gépbe

    kisebb tier-en annyira nem fáj ha lezuhansz lelőnek meg talán a többiek sem annyira gyakorlottak még mint azok akik nagyobb gépekkel mennek
  • Chaffee
    #22004
    Akkor kis szinten érdemes kezdeni?