38447
  • Conqvistador
    #22083
    Sziasztok :D
    Látom megint érkezett újabb frissítés.
    Mi a tapasztalatotok, jobb lett a játék?
  • Susarc
    #22082
    a random faktor:P
  • Chaffee
    #22081
    Melyik lőszer típus a legjobb?
  • gstup
    #22080
    Dehogy nyúltak.Annyit tettek,hogy tier 13-ba rakták.
  • Amaymon
    #22079
    Le lehet szállni. Kiengedett futómű nélkül, alacsony sebességgel letenni 160km/h alatt. Eléggé szükségmegoldás nem "naval fighter"-nek.
  • foxbat88fx
    #22078
    na azzal a mappal hagyjál :D
    imádom a BF-109eseket... arcadeban is meg historicalban is jól megy vele
    kivéve a Hardest Day.... vagy kilőnek elsőnek, vagy egy 20mm-es spitfire vagy typhoon makkol be 800 méterről, vagy kilövik a motort vagy belezuhanok a tengerbe :D az a map a mumusom....
    same as redshire wot-ban :) (ha wot-os vagy)
  • Amaymon
    #22077
    HB-s eventeket mintha nem gondolták volna igazán át. Nagyon látszik, hogy FRB-nek lett kitalálva. P40-et simán betették carrier-es mapra.
  • Sith
    #22076
    Leginkább semmit... ez kb ugyan az mint hardest dayen a német oldal és még sorolhatnám... :)
  • sulouos
    #22075
    Régen valamelyik videós csinált egy tutorialt, hogy ha leszálláskor eltöröd az összes futószáradat, akkor simán megáll a gép, újrafegyverzik, megjavítják, és a levegőbe tesz vissza.
  • foxbat88fx
    #22074
    és akkor mi a f*szt csináljak miután kifogytam? :)
  • bgabor
    #22073
    Miért lehetne egy Kittyhawkal leszállni az anyahajóra? Hajóra leszállni a hajófedélzeti vadászgépek(naval fighter) tudnak. A többin nincs meg a szükséges felszerelés.
  • foxbat88fx
    #22072
    áááá nem hiszem el ezt a buzi hajóra leszállást :(

    Kittyhawk tényleg jó historical-on... lelövök 4 repcsit
    megyek vissza ammot tölteni de nem lehet leszállni az anyahajóra :/
  • vajakos21
    #22071
    F4 re vagyok kiváncsi.Gyanitom nem jobb lesz....
  • Glo
    #22070
    Akit érint a mai QA-n azt mondták az illetékesek, hogy 2-3 hét és a Dora gépek kapnak új FM-et.

    Angolul tudók itt olvasgathatnak még, ez a nem hivatalos leírás:

    http://forum.warthunder.com/index.php?/topic/67047-qa-27-09-heard-things-no-warranty/
  • Amaymon
    #22069
    Az a baj, hogy a magasabb 109-ekben van cannon, azoknál a gun mehet látható lövedékkel, a cannon stealth, akkor hatalmasat besebez.

    Az E-1-en csak gun van, t5-re nagyon jó gép. Sok lövedék, csipkedni kell vele az ellenfelet. Az igazi értelme tegnap megmutatkozott, amikor a két választható legjobb német vadász az E1 és E3-volt az eventen. E1-hez biztos kéz kell, akkor több gépet critel, mint az E3. Viszont az E3 ha betalál az törik, de sokat mellé lőnek vele és hamar kifogy. Stílusfüggő, kinek mi fekszik jobban.
  • Eisenberg
    #22068
    Ehh megvolt az első killem HB-n, nem is akárhogy. Egy peashootert üldöztem, egy Ki-61-el, és telelőttem de aztán csak assist lett a vége. (Na jó ment mellé bőségesen) Alig maradt lőszerem illetve megsérültem. Majd jött egy másik, és lecsaptam rá all in. Lőttem bele párat de túl közel volt ezért fejjel lefelé fordultam, és úgy húztam el alatta. Később lezuhant. Végül nyertünk. Áhh büszke vagyok magamra. Én meg a HB...
  • Susarc
    #22067
    ha mákod van gyújt a lövedéke.....a stealth az 90% ban gyújtó...tehát szar kiskaliber,de jól lehet vele gyújtogatni! jól fordul gyors ,jól emelkedik és jó a dive speed.....lehet vele bohóckodni
  • V43 1105
    #22066
    Ez az E-1 mire jó most mégis? Egy szaros HE-111-et nem bírtam vele lelőni.. Peff.... :D Messzerekbe megint belenyúltak.. 1-2 golyó fekete szárny, farok modul thanks Gaijin!
  • foxbat88fx
    #22065
    viszont!!!!!! ezt magyarázza el nekem valaki!!!!
    beléptem egy csatába vele... egy spitfire azonnal kiszedett és erre kaptam 11 crew pontot
    következő csata: el sem értem a map feléig sem, megint kiszedett egy Hellcat, erre kaptam 14 crew pontot... ez WTF? :)

    máskor harci géppel 3-4 légi kill-re kapok ennyit
    most akkor hogy is van ez
  • foxbat88fx
    #22064
    na jó :D ez a He-111 ennyi volt :D 5/5 csata totál szopás vele :)
    bármi gép rommá lövi :/
    NE VEGYE MEG SENKI!
  • Amaymon
    #22063
    XP szempontjából nem, amit addig kaptál, csak nincs többet beleszólásod a végkimenetelbe.
  • Animefox
    #22062
    Akkor nem számít hogy a gépemet földbe döngölte egy csapattársam?
  • Animefox
    #22061
    Magyarul az a fontos hogy ne csak az ellenséget pusztítsam el hanem a csapattársaimat is ugye? Úgy vettem észre hogy ugyanolyan veszélyes mind a két oldal rám nézve...
  • Amaymon
    #22060
    A játék megnyerése.
  • Animefox
    #22059
    mi az a team win?
  • foxbat88fx
    #22058
    hát hülye voltam.... nem mentem vele teszt repülést :/
  • foxbat88fx
    #22057
    á addig én el nem megyek :D
    most vagyok 9es..... talán 10ig elmegyek, de nem hiszem h veszek 10es gépet.... alig játszom én :)
  • Amaymon
    #22056
    A win számít. Mindenképpen kapsz XP-t, de a team win-el kapod meg a maxot.
  • gezu1025
    #22055
    E-2 legyen a cél. Azzal már lehet dolgozni.
  • foxbat88fx
    #22054
    áááá 3 csata 3 szopás :(
    0 páncél, semmi emelkedés, lószar sebesség :(
    de hülye voltam h megvettem :D 150k ki az ablakon......
  • Animefox
    #22053
    XP szempontjából számít az hogy túlélem a HB csata végét? Utolsó 10 másodpercben egy taknyos társam rám repült.... és belebaszódtam a földbe az egyensúlyvesztés miatt...
  • foxbat88fx
    #22052
    na megvettem ezt a 8as He-111-et :S de lehet nem kellett volna :(
  • Susarc
    #22051
    A ROSSEB EGYE MEG!!! 5 kill a YAK3P-vel egy kis szemét 14 es szintű kis nyomoroncot 40!!!!!!!!!!!! percen át kerestem!!!!! és buktam az 5x szorzómat amivel kb. a 3/4 fejlesztés meglett volna,mert döntetlenre rakotta gép! a majomgyerek 0 kill 99 pont én meg 1600 pontos kört buktam!!! CSESSZEMEG!! több mint 1 órás meccs ilyen emberek baszki! elbasz 1 órát a SEMMIRE! rohadjonmeg!
  • Eisenberg
    #22050
    Nekem is felkúrta most az agyam. 7 meccset játszottam, és mindig 2-en jöttek rám MINIMUM. Beaufighter amúgy is szétszed egyedül, de jön rám még Boomerang, Spitfire stb. Ezért is léptem be a Pumába egy haverral, hogy mindig legyen ki fedezze a seggem, csak még sosem repültem párban. Vagyis reserve gépekkel igen, de az más :D Viszont most szerintem elkezdem a HB-t. Ott ilyen valszeg nem lesz.
  • vajakos21
    #22049
    Az 5 azért van hogy utána legyen egy jó meccsed...nem szabad rágörcsölni...WOT-nál is így volt
  • sikora
    #22048
    Szánalmasról jut eszembe amikor 5x szorzónál folyamatosan olyan balfaszokkal sorsolnak össze akik 3-4en üldöznek egy elleenséges gépet egymást akadályozva, míg a pálya többi része védtelen. Amikor ilyet látni egyetlen megoldás van TIPLI a csatából. Nem vagyok csúcs, de azt tudom ilyen csapatra nem szabad időt pocsékolni.
  • Amaymon
    #22047
    Mentem egy RB brit eventet, első kör gyári csomagolású Mk Vc spittel (szerencsére olyan 50-50% játékos bent maradt):



    Az érdekesség benne, hogy gyk. 2,5 hit levitt 2db 109-est.
  • Susarc
    #22046
    bementem egy kört 410-es messzerrel...NYOLC! darab 9k jött le 800 méterre ,hogy leszedjen! szánalmas balfax emberek vannak.....OFC leszedtek,de egyet elkaptam fordulásból egyet meg 1 hitelt a tail gunner:P kis köcsögök:D öröm még,hogy kanyar nélkül lemeszelték az összes kis majmot a társaim.... 1000 méter alatti arcade bohócok:D
  • twi452
    #22045
    érdekes, hogy mennyien akarnak HB eventen amcsival menni.. pedig a japán oldal lemossa őket az esetek 90%-ban lol
  • Amaymon
    #22044
    Spit Vc-t perfekt lenne itt kipróbálni, mert tudom, hogy max csak 109f jöhet rám. De óriási kockázati faktor a játékosok miatt.