38447
  • vajakos21
    #36884
    Bombázni simben is tudsz.Nagyobb eséllyel éred el a célt.Egy carriert vagy bázist meg el lehet találni.
  • RAZOR27
    #36883
    ja hogy ez direkt van? o.O Azthittem csak valami bug, mert néha megadja a levegőben is.

    #36882 nemrég álltam át én is a japókra. Szerintem semmivel se előnytelenebbek mint pl. a németek. Csak meg kell jegyezni melyik géppel mit szabad és mit nem. Néha én is megfelejtkezem a csata hevébe és be is húznak a csőbe egyből :D egyedül a kretén yakkok húznak fel, de már megszoktam a ruszki ownaget
  • Serinahun
    #36882
    Engem meg csak az zavar, hogy azonos gépeknél egy lövéssel leszednek, én meg küszködöm, hogy egyáltalán eltaláljak valakit, nem hogy leszedjem. Air targetes lövedékeke vannak beállítva, szemtől szemben mindig kiszednek azonnal, esélyem sincs még lőni se, akár hogy forgatom a gépet.
    Bombázónál meg el se jutok a célpontig, fent vagyok 5-6-7 ezres magasságban, csinálok egy hatalmas kerülőt valamelyik irányba, hogy még véletlenül se fedezzenek fel. Erre 2 pillanat és már 2-3 ember van rajtam és ki is szedtek a térkép bal alsó sarkában pl. Fighterrel persze én hiába megyek fel a bombázók szintjére, legalább 4-5 ellenséges fighter jön velem szemben.
    Régebben valahogy nem ilyen volt ez a játék. Nem tudom min kéne változtatni, bármit csinálok a japán gépekben azonnal leszednek.
    Bocs a rinyálásért de már nagyon fusztrál.
  • Eagle16
    #36881
    Jártam már így én is, leszakítottam a farkát a B-17-esnek, erre pár másodperc múlva még kilőtte a pilótámat valamelyik lézerágyújával...miután már szürke volt a neve, azaz teljesen megpusztult. Érdekes, ha én vadászban ülök, és lelőnek, akkor utána nem tudok már semmit se csinálni, azonnal elvesztem az irányítást.
  • jocking
    #36880
    Nekem az tetszik, hogy valamelyik komcsijines észkombájn kitalálta, hogy egy bombázóért addig nem kapod meg a pontot, amíg be nem csapódik a földbe. Leszakítod a farkát, és továbbra is világos piros a neve egészen addig, amíg le nem zuhan, vagy ki nem ugrik. Ez idő alatt meg persze, hogy jönnek mások ellopni a killt.
  • Rev Hard
    #36879
    Ha felrobbantok egy kúrva bombázót úgy hogy megsorozom 4-5 rakétával, az összes köcsög aki benne ült meg kéne dögöljön a picsába, nem ? Erre nem hogy nem döglik meg, vagy esik hátra a géppuskás a géppuskájától a francba, hanem kb 600 méterről mikor én már megyek elfele a roncstól egy találatból kigyújt, és leég a gépem a picsába. És ha ez nem lett volna elég a játékom extra még ki is fagyott. De ma már volt pilot knockout is, lényeg hogy a sok köcsög bombázó nerfelve van, és kúrvára kell sajnálni őket mert a hülyegyerek nem tud célozni.
  • AnuluWork #36878
    Tavaly volt. Féláron voltak a prém gépek olyan január 11. körül.
  • Serinahun
    #36877
    Sajnos azt már nem tudom megvárni, nem tudtam, hogy lesz leárazás. Mindenesetre köszönöm. Még maradt az ajándék 10K-ból, szóval megpróbálom értelmesebben felhasználni január 11.-e után.
  • e57
    #36876
    Lesz leértékelés? Tudsz valami konkrétumot?
  • darki81
    #36875
    thx :D
  • AnuluWork #36874
    A japó B17 leértékelés nélkül nem éri meg. Először is drága. Másodszor pedig ez az Early B-17. 6x1000 font fér rá. Még annyi plusz sincs benne, mint a szovjet prém B-25nél, vagyis hogy szovjet 500 kilós bombák vannak rajta.

    Milyen módban mész? Arcade, realistic vagy simulator? Ez is fontos.

    Ha pénz kell és arcade (ott a legjobb bombázni), akkor H6K4-G4M1-F4U-1A kombot javaslom. Ezek 3.0nál remekül hozzák a manit.

    Ha viszont RP és több pénz kell, és bombázni akarsz, de túl is akarod élni, akkor a nem jet bomberek közül a G8N1et talizmánozd 1700ért vagy mennyi most, és hajrá! A német-japó FW remek gép, de ő csak T3as, magas BRel.

    DE, ha január 11. után lesz leértékelés, akkor próbáld meg újra, hátha akkor olcsóbb lesz, és úgy már megéri a B-17 is!
  • Serinahun
    #36873
    Bombázni jobban szeretek. Viszont szerintem a másik is megvételezésre kerül, de egyelőre csak a pottyantóst veszem meg.
  • RAZOR27
    #36872
    azért a címet javítsd ki :D
  • vajakos21
    #36871
    Mindkettő jó. Attól függ bombázni vagy vadászni szeretsz jobban.Gondolom ha már veszed akkor használni is akarod.
  • darki81
    #36870
    csináltam már egy új wt videót, hogy legyen! pár perc csak, de legalább a jet is szerepet kap egy kis időre :)
    (ám semmi extra, ez a leg semmitmondóbb videóm, és még árkád is :D)
  • Serinahun
    #36869
    Sziasztok!
    A japán szárnyasok közül melyik prémiumot érdemes megvenni srácok? Más nemzettel nem szoktam menni. A "B-17E" bombázón és a "FW 190 A-5"-n gondolkodom. Ettől függetlenül persze érdekel melyik lehet a legjobb választás a többi nemzetből de elsősorban a japánok foglalkoztatnak. Köszönöm előre is.
  • AIexx
    #36868
    vicc ez az egész motorhang a játékban.. egy f4f wildcat -nak, és egy tempest mk 2 -nek egyforma hangja van.. dora fókák, tempest mk 5, az is megegyezik.. csillagmotoros lavocskinok, ki 84 -ek, és csillagmotoros fókák is egyeznek.. undorító..
  • robi3
    #36867
    igazad van, Briggs & Stratton gyanús :)
  • AIexx
    #36866
    a fűnyírómotor hangú Tempest...
  • AnuluWork #36865
    Nem csak bombázónál van így. :) Nincs farkad, élsz, még le tudsz szállni. És kész. :)
  • Master91
    #36864
    Passz, de igen jól esik mikor így zuhanás közben lopják el a killem....
  • jocking
    #36863
    Mi ez az új fasság, hogyha kettétörök egy bombázót a gépágyúimmal, akkor addig nem adja meg a killt, amíg a földbe nem csapódik / ki nem ugrik a player? Melyik baromarcú komcsijines gondolta, hogy ez így jó lesz?
  • Karónvarjú
    #36862
    Úristen :-) ...
    Te, amennyi időt itt eltöltöttél már kuncsorgással, azalatt egy saját magad által kreált profillal félprofivá gyúrtad volna ki magad. Menj inkább repkedni, hasznosabb lesz mindenkinek ;-) ...
  • nike02156
    #36861
    van de lehett kapni például a youtubon is van egy
  • Sherman0070
    #36860
    Ha már profil kell vegyél ebay-ről vagy tudom is honnan :P Vagy mondjuk csinálj magadnak egyet :P
  • nike02156
    #36859
    értem és az életedböl egy titol és te választod
  • nike02156
    #36858
    :( nekem csak a fiok kellet volna nem kell semmilyen titkod
  • RAZOR27
    #36857
    nekem bejött, csak ez a levegőben pörgés dolgot javíthatnák... idegesítő a döglött bombázók után zuhanni hogy biztos megadja a killt... bár van amikor inkább letojom. Persze lent már öten várják hogy bevigyék a kegyelemdöfést.
  • WinT
    #36856
    Faszom... mióta a patchel bejött ez az új moduláris sebzési rendszer vagy mi a nyavaja, az esetek 85%-ában a legkisebb karcolástól azonnal fekete a kormányfelületeim nagy része, utána meg megette a fene az egészet... nem tudom szeressem-e ezt az új szisztémát.
  • Karónvarjú
    #36855
    Semmit nem értesz :-) . Hagyjuk...
  • nike02156
    #36854
    ja tényleg a war thunder fiokod legyen az utolso titok
  • nike02156
    #36853
    milyen titok?
  • ktm99
    #36852
    Mondjuk a 100-100-100 meg mindig előnyösebb, mint a 50-100-150, főleg ha azt nézzük, hogy feleannyi idő(2 óra, most azt nem tekintem, hogy valaki hajnali 3-kor felkel ezért) van rá.(és ki tudja, hogy a 2 órában mennyi lesz az üresjárat aka lerohadt szerverek) A "first place"-es gold eventet nem is számítom, az max a játékosok 1%-át érinti.
    Utoljára szerkesztette: ktm99, 2015.01.07. 10:00:48
  • Karónvarjú
    #36851
    Akkor válassz egy titkot.
  • nike02156
    #36850
    akkor elfogadom az alkut
  • WinT
    #36849
    Valóban... 100-100-100 volt a régi módi, nem tudom honnan vettem ezeket a számokat. :D
  • Karónvarjú
    #36848
    Nem csaplak be. Becsszó!
  • nike02156
    #36847
    igen akkor ha nem csapsz be
  • nike02156
    #36846
    ok
  • Karónvarjú
    #36845
    Ti tudtok amúgy olyan akcióról a Gazsinál, amivel 1000 aranysast lehetett nyerni? Tegnap kaptam, de nem tudom, miért. Mikulás, Jézuska túlórázott? :-)