38447
  • bgabor
    #22203
    Harcon kívül egérrel nézelődik, harc közben kijelöléssel, target cameraval.
    Kell hozzá egy nagyon nagyon jól beállított joystick, különben nagyon nyögvenyelős lesz.
  • bardocz
    #22202
    Grmlz joystick mellett egérrel nézelődik csatában? Gondolkozom, hogy ki kéne próbálni hb-t úgy, mint ahogy ő nyomja. Fejkövetőt nem kéne használni, az maradhatna frb-re.
  • Amaymon
    #22201
    Arra a célra amire berakták, egyértelműen az event oda tökéletes. Majdnem ki tudtam fejleszteni a techjeit Dover mapon, amin most a HB megy. Azok spitek Mk i-ii, hurri szvsz a kis kalibert sem bírják.
  • V43 1105
    #22200
    de hát német gépet a tierbesorolás is huzza..
  • vajakos21
    #22199
    Én alacsonyba fõleg A0-t viszek.Azzal eltalálni....109e1 is tetszik csak azzal hogy tier 5 be rakták igazábol e3 al is mehetek mert mm egybe rakja.4esen lenne értelme....de hát német gépet a tierbesorolás is huzza..ahogy a közmondás mondja.
  • bardocz
    #22198
    Az igazán kemény az, amikor befordítja a gépet, ugyebár ezt már elkezdem lekövetni, erre elkezd negatív G-vel kanyarodni. Waaaat? :DDD Miért, és hogyan? :DD Még szerencse, hogy viszonylag könnyen széthullanak.
  • Amaymon
    #22197
    p40-em egy német ai nyomta le, amíg pufogtattam a valódi embert :)
  • vajakos21
    #22196
    Azért egy ruszki ai-t legyürmi sokszor melósabb mint egy embert :-). Mintha Bessenyei ülne a gépben...ahogy régen a buffalok is ilyenek voltak
  • Amaymon
    #22195
    Csapatmunka mindig előny, de frb-n sokszor elvesztik egymást a squadok is. Ha pedig beütsz egy koordinátát hol az enemy, mint a hangya úgy ömlik oda a team :)

    Kényszer miatt is, mert sokszor nem tudják merre-hol és már csak a vérszag miatt is oda jönnek amellet, hogy mérföldekkel megfontoltabb az átlag FRB-s játékos bázis. Persze ott is van kivétel.
  • bardocz
    #22194
    Ja hát sikerélményem nekem is max ai gépek ellen van :) Talán az eventeken majd megtanulok rendesen repülni.
  • [NST]Cifu
    #22193
    Való igaz, hogy a konkrét példa HB-n esett meg, de FRB-n is hasonlóak a tapasztalataim. Mármint sikerélmény terén. :)
  • bardocz
    #22192
    FRB-n ennyire nem rossz a helyzet, ha lesöprik a csapatot pillanatok alatt, akkor az a csapat hibája többnyire.
  • fakkika
    #22191
    http://s1.armyduel.com/r14194
  • V43 1105
    #22190
  • twi452
    #22189
    Inkább csak érdekesség mert jól elfárad a csuklód tőle :D
    Csak pc-s mert kell hozzá egy pc kliens program is természetesen :)
  • Amaymon
    #22188
    Konzolosoknak érdekes lehet majd, én maradok a hagyományosnál.
  • [NST]Cifu
    #22187
    Gondolkodtam én is azon, hogy csinálok egy FRB/HB videót a saját tapasztalataimról, mert arról tényleg tök jó videókat lehet csinálni, hogy összevágja az ember a killjeit.

    No de az milyen, hogy szoros alakzatban szembejön veled négy klános, és úgy söprik tisztává a légteret, hogy még csak el sem használták a teljes lőszerkészletüket.

    A harmadik ilyen után pedig az átlagember feladja, mert a folyamatos szop*roller nem nyújt sok élvezetet...
  • Animefox
    #22186
    Ja hogy el kell pusztítani annyi objektumot.....
  • Animefox
    #22185
    Szürke színű KingCobrája hogy lehet valakinek?
  • bardocz
    #22184
    Az a baj, hogy megyek egy kört a bf-emmel, és rájövök, hogy ez nem így működik :D
  • twi452
    #22183
    [KOCKA]
    nem tudom ismeritek-e ezt a csodás app-ot
    Droidpad

    kipróbáltam és vajpuhán gyönyörűen lehet vele irányítani a wt-t :D
    itthoni wifi hálón minden késés nélkül szuperül működik
    persze gyakorlás kell azért hozzá de meglepően finom a cucc

    rudder-t meg be lehet rakni "slider"-re ami egy külön tengely és lényegében a telefonon egy touchpad rész. szóval hüvelykujjal az is finoman adagolható :D

    [/KOCKA]
  • V43 1105
    #22182
    Majd ráébred, hogy ott sokszor még jobban szervezet géppárokban repülnek a KLÁNOK .. :D Múltkor is 2 pár 303-as ott vagánykodott a premium Spitfirerel.. mondanom sem kell.. esélyem sem volt egyedül a kis G2-esemmel jó mondjuk az is igaz, hogy a társaim azzal voltak elfoglalva, hogy az ME-109-esekkel a földi célokat lövöldözgessék ki .....
  • Betyar070
    #22181
    Rendben, akkor én voltam a maki ez ügyben. Köszönöm a helyreigazítást!
  • vajakos21
    #22180
    Thx.Megnézem majd.
  • Amaymon
    #22179
    Berlin RU (max. t13 La720) vs GER (max. t16 TA)

  • vajakos21
    #22178
    Milyen rb event van?
  • Amaymon
    #22177
    Hihetetlen 25-40k-s gépeket ugyanúgy törik sorozatban, mint a low tier event madnessnél.
  • twi452
    #22176
    ebben csak jobb és bal egérgomb van :D
    de állati jól megcsinálták :D
  • Amaymon
    #22175
    Arra ott az MK4, primitív kombó rendszere miatt amatőröknek is teljesen élvezhető :)
  • twi452
    #22174
    ha nagyon felidegesítenek a népek akkor ajánlok nektek egy tökéletes játékot levezetésre :D
  • bgabor
    #22173
    Lévén hogy ez a Wings of Prey játék készítőinek új játéka, nem véletlen hogy a játék hasonlít az elődjére. Boltba meg az ilyyen FTPMMO játékok nem szoktak kerülni.
  • Amaymon
    #22172
    "az egyik legjobb dogfight game"

    Ha valaki gyors pickup akcióra vágyik (nem fullos szimre), nagyon fun a dogfight. Nem könnyű beletanulni RB-n, de ha ez ember kicsit rákap az ízére, beszippantja és a légiharc élvezete miatt fog játszani, nem kizárólag a level 20 elérésért.
  • vajakos21
    #22171
    Tetszett a videó.FRB váltást már én is várom.
  • Amaymon
    #22170
    A trükkje az ilyen látványos RB killeknek a minimálra csökkentett lőtáv.
  • Amaymon
    #22169
    Hmm pedig az ötlet jól hangzik, ha nem yak-nak kellene kiszedni, hanem bomberen múlna a win.
  • csonttika72
    #22168
    Hombre!!!! Ez egy FTP játék, boltba soha nem fog kerülni, már bocs.
  • twi452
    #22167
    Ezt a hb eventet érdekesen hozták össze..

    orosz oldal annyiból áll, hogy hozzák a yak9t ami ágyúval kiszedi a light pillboxot és ez a verseny ha előbb ki tudják szedni a pillboxokat akkor nyernek ha nem és a németek odaérnek akkor lemészárolják őket.. semmi harc nincs

    szerencsére ez is mindjárt vált mint a hülye jet frb is :)
  • Betyar070
    #22166
    Hi all!

    Remek kis game lett ez a Wings prey clone. Tulajdon képen nem is clone, hanem olyan mintha továbbfejlesztették volna a Wings prey-t. Rengeteg mindet onnan importáltak át a fejlesztők,ez viszont nem gond mivel az előd az egyik legjobb dogfight game
    Ui: ( azért, ha boltba kerül a game nem biztos, hogy befizetek rá, pont azért mert csak egy továbbfejlesztett WP.)
  • twi452
    #22165
    hangulatos kis videó jó zenével :)
    FRB-re csalogató :)
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    (nem az enyém.. sajnos :D )
  • jocking
    #22164