38447
  • BaleniX
    #22283
    Meg van valamelyik Junkersen 2 óriási Cannon, az melyik?
    Azért kérdezem mert most kevesebbet vagyok gépnél.
  • BaleniX
    #22282
    Köszi! Akkor az jó bombervadász lehet
  • vajakos21
    #22281
    Guadalcanal frb event van ahogy olvastam.Valaki próbálta?
  • Torzonborz
    #22280
    Ki-102 otsu-n 57 mm-s cannon van.
  • sulouos
    #22279
    A Bf-109 F-4-en csak az egeres módban fellelhető , fordulás közbeni idegesítő és bénító billegés csökkenését tapasztaltam. Teszt repülésben mintha rosszabbul is orsózott volna, de HB-n jól működött.
  • Pluskast
    #22278
    Asszem az új japó kétmotoros gépnek. 58mm-es a lövege.
  • BaleniX
    #22277
    Jelenleg melyik gépnek van a legnagyobb "ágyúja"?
  • bgabor
    #22276
    No, amiennyire meg tudom ítélni, megérkezett a prém Spitfire nerf is titokban a mai peccsel. Megváltozott a gép clim rateje, 4500 fölött csak 14 fokban tud emelkedni weppel. Mások a hivatalos topikban a Bearcat nerfjét is emlegetik, de azt még nem csekkoltam.
  • sulouos
    #22275
    Ez a Bf-109 E-1 egy veszett állat, a 4 semmirevaló géppuskájával is úgy rommá lő mindent, hogy öröm nézni :D

    Battle of Britain eventen egy Spit már másodszor ment el lőszerért, nekem még csak nem is jelezte hogy fogyna :D
  • bgabor
    #22274
    Mai peccs:
    -Fixes of "Events" interface
    -Fixed bugs with mid-air reload in Arcade mode
    -Added option for automatic reload on the airfield
    -Enhanced camera behavior in Mouse-aim mode when looking from the cockpit
    Several client crashes fixed
    -Pilot can't join the "Event" battle on HB and FRB difficulties without completing tutorials in HB and FRB
    -Fixed flight model for Bf.109F-4 & Bf.109F-4 rop fighters
  • sulouos
    #22273
    Nekem FRB-n az volt a furcsa, hogy a sarokban ugyanúgy kiírja a sebességet-magasságot, mint HB-n vagy arcade-ban. A műszereket még én is megismerem...
  • Coral Springs
    #22272


  • bence099
    #22271
    Sziasztok !
    Egy kis segítséget szeretnék érni War Thunder-be létezik olyan hogy teszt szerver mint pl WOT-ba , ha igen akkor egy letöltési linket dobtok ?
  • bgabor
    #22270
    Én a helyükben ki is venném a bombereket bizonyos mapokról.
    Például ma Angliai csata eventnél a beözönlő Bf-109 horda feltartóztatására a csapatunkból hárman Wellington bombázóval mentek.

    Értem én persze hogy vannak kidobható ellenséges hajók a partoknál, de hogyan fogja ez a nyakunkba szakadó messzer ármádiát megfékezni?
  • Coral Springs
    #22269
  • bgabor
    #22268
    Ostoba balos demagógiát kéretik mellőzni itt. Hagyjuk meg az indexnek/origonak akiket jól megfizetnek érte.
  • Coral Springs
    #22267
    Tehát ha egy sima csatában kapok mondjuk 10 petákot, akkor egy eventben 15 -öt, vagy 20 -at ? A balansz meg nem érdekel, sokszor propelleres gépekkel repülök jetek ellen. Csata előtt leöntök egy sört az meghozza a formám, vagy éppen keresztet vetek, mikor melyikhez van kedvem.
  • Sith
    #22266
    Egyrészt igen több a bevétel, másrészt mondjuk hogy az évszám adott, vagyis miden küldetésnél csak a megengedett gépekkel repülhetsz. És a balansz mintha még ott is jelentkezne hogy a bomberek száma maximalizálva van.
  • Coral Springs
    #22265
    Még nem próbáltam ezt az event opciót, tulajdonképpen mi a lényege ? Több bevétel származik belőle, esetleg megváltozik a játékmenet, vagy csak az adott évszám repülőivel lehet repülni ? Mert ha kizárólag az évszám a lényeg, akkor engem nem igazán mozgatott meg.
  • Coral Springs
    #22264
    Dobd a témát szerintem.
  • Coral Springs
    #22263
    Ebbe most ne menjünk bele, de ha érdekel a tavalyi elnökválasztáson egy olyan ember volt Putyin kihívója Mihail Prohorov néven, aki gyakorlatilag amerikai kezekbe privatizálta volna el az országot ha hatalomra kerül. Az itt egyesek által kritizált orosz nemzeti öntudatnak köszönhető az, hogy ez az ember nem kerülhetett hatalomra, különben az USA centekért vette volna meg Oroszországot. A másik, arrafelé elég jól működik a szelekció, így a Hodorkovszkij féle emberek börtönbe kerülnek, vagy nyomtalanul eltűnnek.
  • jocking
    #22262
    Nekünk most is hasonlóan művelt "vezérünk" van, úgyhogy még bármi lehet.
  • V43 1105
    #22261
    És az orosz kommunisták hány %-a zsidó..? :D
  • gezu1025
    #22260
    Keményen felbasz, hogy egyszerűen nem tudom használni a vadi új nehezen össze lőtt prem typhoonomat. Ma háromszor vártam 10 percet és baszott bedobni csatába, annyian állnak sorba angolként. Hihetetlen.
  • Coral Springs
    #22259
    És az amerikaiak ? És a zsidó haverjaik ? Ők tudomásul veszik hány embert öltek meg ? Azt hiszem most túllőttem a világháborún, de mielőtt a múltat hánytorgatjuk a számokkal dobálózván, nem ártana körbenézni.
  • Coral Springs
    #22258
    Szerintem az is bőven egyértelmű, hogy az oroszok miért vannak oda Sztálinért. Olyan építőköveket rakott le az ország történelmében, amely kövek gyakorlatilag a mai napig állnak, egy nagyhatalom alapjait rakta le. Ha orosz lennék, erre én is büszke lennék.

    És ha jól tudom még egy "érettségije" sem volt.
  • Amaymon
    #22257
    Azért mondom ilyen határozottan, mert ma 3 db TA alól kirántottam a szék lábát :)
  • Amaymon
    #22256
    Egyetlen előnye a menekülés, nagyon tud gyorsulni, de ha lemerül fel is kell jönnie.
  • Amaymon
    #22255
    Az szép 5 kill TA-val. Pedig nem muzsikálnak jól LA7 ellen, azonnal törik valami benne találatkor.
  • vajakos21
    #22254
    A bomba se kéne
  • twi452
    #22253
    vagy nem túl olcsón lehet venni vezető ragasztót is :)
  • vajakos21
    #22252
    Kolléga nem gyenge műsort csinált TA-152 vel.5 kill (a többiek kihaltak maguktol) Ebből 3 egy percen belül.Az ellenfél is korrektül megdícsérte. Végre megláttam pár pontot elindulok arra aztán egyszerre csak eltünnek egy kivételével(mondhatnak akármit azért a monitor és a gép számít)
  • Amaymon
    #22251
    Nem rossz, RB-s szemmel kicsit szokatlan, hogy akkora lyukkal a szárnyán olyan fürge a géped.
  • Her Laca
    #22250
    Asszem ez az
  • Her Laca
    #22249
    Csomózhatod is:)
  • bardocz
    #22248
    Facetrack. Nekem nem vált be.
  • sulouos
    #22247
    Hallottam olyanról, hogy egy mezei webkamerával mindenféle led nélkül is lehet követni az arc mozgását egy szoftverrel. Erről hallottatok valamit?
  • bardocz
    #22246
    Gondolom forrasztani kell.
  • jocking
    #22245
    Itt egy kis szösszenet, amit nemrég követtem el:

    Nem tudom, hogy nekem volt-e rohadt nagy mákom, vagy az ellenfelek voltak bénák (esetleg mindkettő), mindenesetre rohadt egy fogócska volt. :D
  • Her Laca
    #22244
    Szemből ilyen
    3 infraled,egy 10 ohmos ellenállás,sorba kötni őket ,usb kábel oszt ennyi. Van leírás is ,hogy kell.