38447
  • SitatiS
    #22323
    Ma volt HB-n:
    A20,felszállás,majd kiszedtem egy AA-t,és kaptam egy kill assist-t
    Gép sem volt a közelemben..
  • Fenrir
    #22322
    Az is lehet, hogy előtte egy másik géppel sérülést okoztál neki és csak most esett le.


    Nálam is volt már olyan, hogy éppen gépet váltottam amikor kiírta, hogy xy-t lelőttem, gondolom megpróbált leszállni, de nem jött be.
  • vass17
    #22321
    Ma egy nagyon furcsa bugom volt, valakivel már történt hasonló?:

    a Dornierrel elindultam tankokat bombázni, egyenesen oda és miközben szedtem ki őket, egyszer csak kiírta, Aircraft destroyed (egy B-17 volt az). Kérdeztem chaten, hogy ezt mégis hogy, azt mondták, hogy biztos tailgunner vagy a bomba közelébe került, csakhogy én nem is láttam a közelben. Visszanéztem a replayt a B17 szemszögéből, olyan 20 km-nél közelebb nem is kerültünk egymáshoz, teljesen más irányba ment és egyszerűen belezuhant a tengerbe, semmi közöm nem volt hozzá :)
  • Fenrir
    #22320
    Abban a tier-ben a G2 a legjobb szvsz.
  • BaleniX
    #22319
    Én még anno a tutorialban az anyahajóra leszállásnál akadtam el, azóta se sikerült ha próbálgattam. Mi a titka? :-D
  • robi3
    #22318
    az új fw 190-est próbálta vki hb-n? nem sűrűn hb-zok de szerintem borzasztóan repül.
    a g-2-es messza jelenleg jó? mert volt időszak hogy rossz volt aztán jó aztán stb. most milyen?
  • bardocz
    #22317
    Jaja, kapod az xp-t szépen. hogy meghalsz-e, vagy nem, semmi jelentősége, nem tartja sehol sem számon a játék. A bf-ig meg viszonylag hamar eljuthatsz.
  • Her Laca
    #22316
    No de ha szépen lelövöldöznék mindenkit:) és jóóóól sose halok meg akkor megy minden szépen . Vagy nem?
    Nekem bejön az a drótszamár így képről különben:)
    A mester (Galland ) is ilyennel vitézkedett asszem spanyolhonban annó:)
  • bardocz
    #22315
    Elsőnek kétfedelű gépekkel mehetsz. És xp-t kell gyűjtögetned, hogy megkap a jobb gépeket.
  • Her Laca
    #22314
    Majd talán ha jóóóól berugok:) újra nekiállok. Józanul ez nem megy .
    Én nem akarok XP-t meg mifenéket gyűjtögetni,bemennék full reálra és megnézném .Jó ez a gépszörny amit elsőnek lehet használni:)
  • f24sg
    #22313
    rúgd, hosszú Ú-val, francba már
  • f24sg
    #22312
    De most komolyan már, MI dráma!

    Bírd ki a fos tutorialt, csapj kettőt az asztalra (vagy rugd fel a macskát - no nem komolyan), aztán "mehetel" repülni.
  • Amaymon
    #22311
    Zero cannonjába high explosive, armor piercing ammo-t tegyél tracer nélkülit (stealth). Elég a gun lövedékét látni oda megy a cannon is majdnem. Ez a lőszer mix csúnyát üt, ha talál.
  • Glo
    #22310
    Azért vehetsz prémium gépet, vagy prém accountot (1-2 napot) amikor dupla xp-t meg 1,5-ször annyi Liont kapsz körönként.

    Amúgy Neked bejönnének ezek az eventek Laca, csak bírd ki a tutorialt :))
  • Her Laca
    #22309
    Az mi az?:) Repülni akartam nem gyűjtögetni:)
  • Paladin
    #22308
    Ja, elég bosszantó fajta a tutorial. De legalább kap érte az ember eagle-t :)
  • Her Laca
    #22307
    Gondoltam lefrissítem én is ezt ha már megvan a steamen,ha meg már megcsináltam akkor kipróbálom. Erre mindenáron valami tutorialt akar velem csináltatni,meg ilyeneket.De jó csináljuk. Aztán magyaráz,hogy és mit csináljak ,és addig el se tudom nyomni amíg el nem vartyogja a magáét.
    No elég is volt belőle.
  • Amaymon
    #22306
    Úgy tudom a mai peccsel csak úgy lehet belépni, ha végig csinálod a játékmódnak megfelelő tutorialt. Nem tudom ez éles-e? Én nem tudtam kipróbálni, mert elég régóta megcsináltam már.
  • Glo
    #22305
    Honorabru P40 :D
  • vajakos21
    #22304
    Elsőre zeroval 2 p40es..a harmadik lerammolt..Gondolom ezután csak rosszabb lesz.
  • Sith
    #22303
    Baloldalt fent ugye ott az event gomb kiválasztod a megfelelőt arcade hb... felsorolja hogy adott oldalon milyen repülők játszanak, ezek közül beteszel legalább egyet alul a slotokba kiválasztod és vársz picit...
  • vajakos21
    #22302
    A beállításokkal próbálkozom a kezdő képernyőn majd mikor indítanám azt rja hogy nem lettek mentve a beállítások folytatja?..Eddig ilyen nem volt. Hol kéne mentsek?
  • vajakos21
    #22301
    http://index.hu/tudomany/tortenelem/2013/09/30/megkerult_az_elveszettnek_hitt_nemet_bombazo/
    Csak úgy
  • ladanyi78
    #22300
    valaki meg tudja mondani az eventbe hogy lehet bejutni, mert nekem sem korábban sem most nem csinál semmit, nem kínál fel semmit!!! akkor hogy juthatok be???
  • bardocz
    #22299
    Pf. Inkább zuhanna le magától akkor már. Gyűlölöm az ilyen utolsónak maradt embereket. Vagy harcoljon, vagy lépjen ki.
  • Glo
    #22298
    A földik bombázása több xp, mint lion. Aki grindelni akar bombázzon, aki liont keresni az vadásszon, ez a képlet :)
  • twi452
    #22297
    Ha tovább mész arra akkor egyszer csak megfordít magától és visszateleportál a pályára..
    szokták játszani a menekülő pilóták... nem kell fordulgatni
  • bardocz
    #22296
    Nekem most 1 összejött,de ennyi. volt egy ellenséges gép, amit követtem, és írta nekem, hogy húzzak vissza a csatatérre, ő meg ment tovább. Ennek nincsen semmi következménye? Egy idő után összetörte, és vége lett.
  • vajakos21
    #22295
    Japó vadásszal eröst kerülni kell a bombert,föleg kis szinten.Mikor az ingyenprémgép akció volt tele volt a20al a kis tier.Konkrétan lelöhetetlen.Az ami bombereket hagyom a destroyereknek.Majd talán az 57mm es...
  • Sith
    #22294
    Néha vannak eventek amikor valamiért kiosztanak pár száz aranysast.

    b verzió veszel forintért :)

    (egyébként nem létfontosságú dolog el lehet lenni nélküle is)
  • Amaymon
    #22293
    Eddig 5 killem van 2 JAP zeroval, 3 US tailgunner-el. Alapban nem kedvelem a bombázást, de a dive bombing szokatlansága megmozgatta a fantáziám. A faroklövész RB-n pusztító tud lenni az A6M2-re.

    Raktak újdonságot a mapra a P40-nek, már szárazföldre is lehet landolni.
  • Betyar070
    #22292
    Érdeklődnék, hogy az golden eagle-t csak megvásárolni lehet. vagy van valami más módi rá hogy szerezzek. A tutoriál megcsinálásakor kaptam 200-t de azóta semmi. XP van már dögivel,de golden eagle semmi. Köszönöm a segítséget előre is.
  • bardocz
    #22291
    Ez az event...kettőből kétszer lelő valami, amit addig egyáltalán nem láttam. Látszik, hogy csak ai-k ellen mentem eddig frb-n.
  • BaleniX
    #22290
    Mi ad több Xp-t? Az ellenséges repülők vagy a földi célok kilövése?
  • Amaymon
    #22289
    Mit patcheltek a bf-en?

    Tutorial követelmény:
  • Her Laca
    #22288
  • gstup
    #22287
    Csak ab-re.Hb-n túl kevés a lőszer hozzá.HB-re inkább a 20millis verziót vidd.Oda jó lesz.Egyébként lassú,jól fodul,de gyorsan elveszti az energiáját.Ha kitanulod HB-n simán lehet vele aratni.
  • BaleniX
    #22286
    AB-re akkor jó lehet :D
    Érdemes húzni?
  • sulouos
    #22285
    A Ju-87 G-1 és G-2 variánsokon van két 37mm-es ágyú, a G-1-nek összesen 12 lőszere van hozzá, a G-2-nek 24.
  • gstup
    #22284
    Ju-87 - 37mm és a ME-410 50mm.