38447
  • sulouos
    #22363
    Igen, ez ilyen általános reakció, de majd meglátjuk. Ha nekik jobban bejön az, hogy egy egyébként pontos ágyúval 300m-ről nem tudnak egy másik tankot eltalálni, meg a két éve változatlanul fennálló hibák kijavítása helyett (egyébként meglepően jól összerakott) vicces videókat csinálnak belőlük, akkor élvezzék ki minden pillanatát, nekem 18000 csata pont elég volt belőle.
  • BaleniX
    #22362
    Fújjj!
    Ez a WoT-os közösség...
    Csak a bunkózás megy, meg megemlítettem a WT:GF-et, aztán írják h nyáladzak a WT topikban arról a szarról...
    Meg h a WT-ben lövi az ellent és semmi baja, őt meg 1 lövéssel kiszedik.
    Mondom igen? És a WoWp-ben mi van? Csak megy le róla a Hp, de amúgy semmi baja, csak pattog róla a golyó...
    Már régóta nem WoT-ozok, de még a közösséget se fogom követni

    HALA WT!
  • sulouos
    #22361
    Arra legalább jó volt, már csak annak kell perceket várni a HB-ra, aki japánnal játszik.
  • gstup
    #22360
    Aham.Akkor azért volt hogy a fenekemben volt egy mc202,egy yak 9 és egy g2 messer...Néztem is hogy mit keres a ruszki a két német (tudom olasz az egyik) között.
  • bgabor
    #22359
    Na, tegnapi titkos nerf óta a prém Spitfireek eltűntek az égről.
    Játszani meg nem lehet semmi mást HB-ban csak ezt az idióta Alternate History Krymsket. Ennél gyengébben megtervezett pályát még nem láttam.
    Biztos vagyok benne, hogy csak a várakozási idők lefaragására tették be.
  • Paladin
    #22358
    Azt hiszem ez óta nem volt ezen a téren változás.
  • sulouos
    #22357
    Az amiknál a bombát fontban mérik, kb. 2 font egy kilogramm, tehát azok 50kg-os bombák. Egy videóban mintha valami olyasmit hallottam volna, hogy 2 50kg-os kiviszi, de próbáld ki custom battle módban.
  • robi3
    #22356
    light pilboxot melyik bomba viszi ki egy dobásból?
    mert azon töprengek, hogy erre a krymsk-es kitalált hb-ra a b-25-höz milyen pakkot vigyek be. először a legnagyobbra gondoltam 3x1000 hogy majd több bombázó összeáll és akkor kivesszük a bázisokat de a többiek mindig kis célpontra mennek. aztán gondoltam 12x100-ra de az meg csak arty meg aaa ellen jó azt meg a géppuska is kilövi.
  • Amaymon
    #22355
    Továbbra sem lesz a kedvencem az FW 190A, pedig bitang jó masina ezen az eventen. Ma 1 gépet lőttem le vele. 3-at lekriteltem, de mindig vissza kellet emelkedni egy köv fordulóra, hogy az IAS megmaradjon, közbe a 109 G2-6-ok leszedték a sérült gépet.
  • bgabor
    #22354
    Hát, most hogy megvan a tier 15ös Bearcat, nem értem mi volt a nyivákolás körülötte. Gyengén fordul, 500 fölött alig gyorsul vízszintes repülésben, 22 fog emelkedést tud WEP-el. Nem látom be hogyan tudna megszorongatni egy G10-et. Persze lehet hogy ezt is a mai peccs intézte el.
  • twi452
    #22353
    info a tank+repülő hogy képzelik dologról.. jól hangzik :)
    ja és 1-1 pillanatnyi tankos gameplay is itt-ott persze kamerás :)

  • Amaymon
    #22352
    Akkor lesz igazán minőségi a WT:GF, ha kicsit unbalanced lesz ésszerű keretek közt.
  • vajakos21
    #22351
    Majd mehetsz pantherrel t72 ellen....az esélyegyenlöség jegyében...mert az hiteles
  • twi452
    #22350
    most már tuti lesz kamerás felvétel az expóról ahogy a gc-ról is volt anno :)
    úgyhogy a sehol nem tartanak vele nem opció :D

    pár nap és jönnek az első videók orosz barátainktól remélhetőleg aztán gondolom valami hivatalos dolgot is kiadnak most már ezekután
  • sulouos
    #22349
    ha sehol nem lenne, akkor nem próbáltatnák ki a néppel.
  • sulouos
    #22348
    GIMME tanks! :D

    A-20G-vel megint van egy sztori... Ronggyá lőttünk egy halom földi célpontot bombázókkal, én meg egy B-25 maradtunk egy Yak-1B ellen. A Yak elhúzott tölteni, mire utolértem már szembe jött, megsoroztuk egymást, utána üldözőbe vett. Elmentem tőle annyira, hogy nyugisan megfordulhassak, megint megsoroztuk egymást, most már ki is gyújtott, neki még mindig semmi baja se volt. Ezután megint elhúztam, mondtam a közben vidáman bombázgató B-25-nek hogy ugyan jöjjön már segíteni, vagy valami. Nagy nehezen odafordul, mikor elmentem mellette, a yak ráfordult, és szétlőtte, merthogy nyílegyenesen repült az istenadta... Ezután már csak idő kérdése volt, az egyik motorom le is állt, úgyhogy megint megfordultam, hogy majd szétlövöm, erre kiszedte a pilótámat...

    Örökre végeztem a szemétrevaló 12.7-esekkel.
  • Amaymon
    #22347
    Elképesztő hírzárlat van gazsinál, hogy még egy kép sem tud ilyen körülmények közt kikerülni. Vagy nagyot akarnak durrantani vagy sehol sincs a WT:GF.
  • twi452
    #22346
    http://warthunder.com/en/news/285-War-Thunder-at-Igromir-2013-en

    Na valami már azért alakul :)

    "Our 800 м2 booth will be in Hall #1 of «Crocus Expo» exhibition center.

    Visitors of this expo will be the first players in the world who will be able to try long expected new game mode of War Thunder — ground forces. Battles combining not only aircraft but also player-controlled ground forces will be released until the end of 2013."
  • Amaymon
    #22345
    Lehet 1 év lesz az, nagyjából reális lenne az időtáv.
  • Paladin
    #22344
    Nem vagy esetleg pont fél éve/éve játékos?
  • Amaymon
    #22343
    Passz max 300m-es lőtávnál én nem nagyon érzem a különbséget.
  • Amaymon
    #22342
    Minden nap megyek minimum 1 órát.
  • robi3
    #22341
    nekem is csinálta 1 hónapig, de ennyit nem fizetett.
    kingcobra m4 és m10 ágyúja között van a játékban észrevehető különbség?
  • bardocz
    #22340
    minden nap beléptél már régóta? Nekem eleinte adott, első hét, hónap, aztán nem léptem be, és kezdődhetne előröl.
  • Amaymon
    #22339
    Huh? Adott csak úgy belépéskor 500k liont gazsi.

  • jocking
    #22338
    Az miért van, hogy a single missionok között van olyan, amin lakat van, pedig az egyetlen feltétele a missziónak, hogy legyek lvl 11 a németekkel, pedig én már lvl 11-et elértem?
  • BaleniX
    #22337
    Nézdmár, és sikerült megcsinálni a Landingcraft-os tutorialt, hát ez csoda
  • Fenrir
    #22336
    Tudni kéne vele csak éppen nem lehet :)


    Nagyobb zsákmányra rá lehet vele menni, de vadászgépekre semmi értelme mert kimanővereznek.
  • Animefox
    #22335
    P38 nem is olyan rossz... végül úgy döntöttem hogy megveszem most nem halogatom, úgy is meg kéne venni a mustang miatt, de aztán kellemesen csalódtam. Jó arzenálja van csak tudni kell vele manőverezni és lecsapni de utána spuli....
  • twi452
    #22334
    itt igen mert ez nem sikerült túl jól :D
    majdnem a toronynál sikerült hasra tenni ami már nagyon késő :D
    ha fedélzet első részén sikerül letenni akkor csúszás közben elég sokat lassul és akkor nem ennyire durva azért a helyzet :)

    csak azzal meg vigyázni kell mert könnyen odacsapja az ember az elejéhez és akkor vége a dalnak :)
  • gstup
    #22333
    *ez
  • gstup
    #22332
    Bakker,ehhez hatalmas lutri! :D
  • twi452
    #22331
    valahogy így :D

  • gstup
    #22330
    Bíztatóan hangzik! :)
  • twi452
    #22329
    hasra szépen le lehet dobni ezt is hordozóra :)
    csak kellő távolságból kell rákészülni aztán imádkozni h amikor beakad a szárny a toronyba akkor már elég lassú legyen, hogy ne lökje be a tengerbe :)
  • gstup
    #22328
    Igen. :) A pillboxos pályákon tényleg jó.És igen,oroszok ellen. :) 28 targetot sikerült kiszednem vele egy mapon.Valami 170e xp-t adott.De pl. Csendes-óceáni pályán anyahajóra leszállni vele???Pff..nekem esélytelen.Plusz a mozgó hajók miatt le kell mennem 1500-2000 méterre.Mert 6000-ről eléggé nehéz eltalálni a mozgó célpontokat :).
  • twi452
    #22327
    Ez ilyen..nagy bálna :D

    könnyű lelőni mert hatalmas, a hülye is eltalálja :D

    fordulás..4-5 ezer méteren viszonylag stabilan lehet fordulgatni vele, alatta kínszenvedés ahogy te is észrevetted :D

    olyan pályán jó ahol pillboxot kell dobálni, pl az a japán-orosz térkép főleg ha nagyon béna az orosz csapat :D
  • gstup
    #22326
    Mentem pár kört HB-n a g5n1-el.Számomra brutál nehéz irányítani...A cél elött 8-9 km-el már nem érdemes fordulni,csak egyenesen menni.Remélem amint meglesznek a fejlesztések rá,jobban fogja bírni a lövéseket.P51d mustang két ráfodulással simán szétkapott.Yak 3p-ről ne is beszéljünk.
  • Fenrir
    #22325
    Omni-val nagyobb az esélyed kigyújtani. Múltkor egy B-17-esen 4-ből már 3 hajtóművet felgyújtottam egy hosszabb sorozattal.
  • Betyar070
    #22324
    Szerintetek repülők ellen melyik a legjobb lövedék? Páncéltörő vagy a gyújtó ?
    Én nem sok különbséget tapasztaltam eddig a különböztető beállítások között.