38447
  • Adjunktus
    #22403
    Egy topic színvonala,nem a topic témájától függ,hanem az oda írkálók kommentjeitől,értelmi színvonalától és kúltúráltságuktól.
    Ez vagy a wot,teljesen mindegy!Aki gyökér,az nem tud se itt se ott viselkedni.Aki meg normális,az meg úgy is fog hozzáállni a témához,akkor is ha épp nem tetszik neki valami.
    pont..
  • Amaymon
    #22402
    Úgy tudom nem lesz kötelező a WvW mód. Viszont tippem szerint az lesz a legnépszerűbb a változatossága miatt. A régi átlényegül inkább szintezésre, grindelésre, vagy azoknak lesz érdekes akik rajongói valamelyik ágnak (A,G).

    Bár ha azt nézem, hogy gazsiék visszaemelték a community kérésére az event rewardot, lehet szintezni is megéri majd WvW-n.
  • twi452
    #22401
    olyanról volt szó, hogy lesz külön olyan pálya vagy kapcsoló, hogy csak tank vs tank legyen és lesz olyan lehetőség mint amiről gc-on beszélt az ember

  • Amaymon
    #22400
    Jah láttam már azt a videot régebben azért nem reagáltam rá.
  • BaleniX
    #22399
    A legelején nem úgy volt hogy a repcsik és a tankok külön lesznek?
  • twi452
    #22398
    és amit a gc-os összefoglalóban elmondott a srác?

    - azonos térképen a tankos egység és a repülős egység viszont teljesen független küldetéssekkel
    - tankok elfoglalhatnak reptereket amik segítik a repülős részleget
    - kilőnek a tankból ugyanabba a csatába bejöhetsz repülővel
    - külön ilyenre tervezett pályák ahol nehéz lesz megtalálni és kilőni a tankokat repülőből

    érdekesnek hangzik :)
  • Amaymon
    #22397
    "Amennyire ismerem a Wargaminget bahoznak majd egy új tank ágat, náluk minden problémára az a megoldás."

    Na igen, az Event módot most még a béta alatt egy jóval kisebb költségvetéssel dolgozó "garázsteam" 1 hónap alatt összedobta, amit évek alatt nem tudott összehozni a WG. Óriási szerencséje a WT-nek, hogy ha nem is hibamentes, de nagyon innovatív, az új dolgokra nyitott fiatalok hegesztik. Ha nem fulladnak ki töretlen marad a térhódításuk.
  • BaleniX
    #22396
    Igaz, WoT Mmo, de azért sokan szimulátornak nézik :/
  • BaleniX
    #22395
    Köszi
  • bgabor
    #22394
    Fóka, azaz FockeWulf 190.
  • bgabor
    #22393
    Biztosan így volt, én nem olvasom a WoT fórumot, pláne nem írok oda(miről is írnék mikor már egy ideje nem tolom a játékot).

    Gaijinnek meg a tankos résznek pedig adni kell egy esélyt, ha akár fele olyan korrektül megcsinálják mint a repülős részt, már komoly konkurencia lesz a WoTnak. Igazából olyan a titoktartás a cucc körül mint a CIA-nál, hónapokon keresztül nem szivárgott ki semmi amit ők nem akartak. Ez nem rossz teljesítmény annak fényében hogy kevesebb mint két hónap múlva startol. Kíváncsi vagyok hogy a holnapi expo után kikerül e végre valami.

    Azt azért meg kell jegyezni, hogy sokan a WoT közösségből is sokan szerettek volna egy Historical Battle módot abba a játékba(ami meg is lett ígérve két évvel ezelőtt, persze abból az ígéretből sem lett semmi)
    Ha nem is feltételnül realisztikus(távolságbecsléses) célzást a tankal meg realisztikus sebzésrendszert, de legalább olyan csatákat, ahol a csata időszakának megfelelő évjáratú és arányú járművek csapnak össze.
    Ez a két feature a War Thunderban már most is megtalálható, és nyilván a tankos részre is ki lesz terjesztve. Egyszóval nemcsak az arcade tankos játékmód fog játékosokat elszipkázni a World of Tankstől.
  • BaleniX
    #22392
    Bocsi hogy ezt kérdem, de a fóka az melyik gép? :-D
  • sulouos
    #22391
    A spitet tegnap állítólag nerfelték, lehet benne valami, mert azóta kettőt is levert az égről a fókám.
  • twi452
    #22390
    holnap indul az expo úgyhogy még nincs :P

    a gamescomos videóban van 1-2 pillanat de az semmi az igazi majd az lesz amit felvesznek a mostanin..legalábbis remélhetőleg valaki csak felveszi videóra
  • Susarc
    #22389
    van már tankos leak videó? /melóban vagyok nem tudok rendesen netezni/
  • lexlutor
    #22388
    a wot forum nem egy babapiskota. ha annyian irnanak ide, mint oda, ez sem lenne ilyen. sot valoszinuleg ez is valtozni fog, ahogy no a jatekosszam. es noni fog, mert a ganjinak is jatekosokbol van bevetele.

    amugy erdekes arcokat itt is talani. eleg Coralspringel valo baratsagodra gondolni.

    igaz az h a wot forumon az elejen nagyon rosszul reagaltak le paran, a wt hireket, de ez azert valtozott. ma a lenti wt-s beszolasra eleg jol megfogalmaztak az eszreveteleiket, es kozel sme olyan bunko stilusban. es szerintem ertheto az igeny h ott a wt-s hirek ne jelenjenek meg, ugyanugy ahogy itt sem kivancsiak a wotos hirekre. plane hogy volt egy ket igen karakteres lekezelo, elitista beszolas ott, vagy eppen viccbol valo hecceles a wt-vel.. igy azert mar kicsit mas a gyerek fekvese.

    osszehasonlitani a kettot meg ertelmetlen. egyreszt wt gf mint olyan meg nincs. masreszt a wot egy arcad lovoldozos jatek, amiben eppen tankok vannak. es kezdettol fogva ez ki is van mondva. sok rosszat lehet a wg-re mondani, de a jatekosszam megmutatja, h azert valamit jol csinalnak, es mar 3 eve jol csinaljak. a casual gamereket teljesen jol kielegitik. emellett azert nem lesz konnyu labdaba rugni abban a jatekoskorben. marpedig a casual playerek fogjak a penzt hozni, ez gondolom mindenkinek nyilvanvalo. masreszt azert a ganji sem babapiskota, finomabban, ugyesebben csinaljak a dolgokat, de eleg csak a premiumgepeket megnezni, pl spitfier, amit ma is kommentaltal. hat.. azert ez van olyan franko huzas mint a wgsek.
  • BaleniX
    #22387
    Húha... Kárnak hoztam fel a tank témát, már összekapnak rajta. :-P
  • bgabor
    #22386
    Szerintem ezen a két hét vagy négy hét dolgon nem fogunk összeveszni.
  • ladista
    #22385
    Nem naptározok, csak megnéztem a planetwotot, ami nálam es az én ismerőseimnél jól mutatja a dolgokat és láttam, hogy szeptember első felét végigjátszottad.
  • sulouos
    #22384
    Személyeskedés powa, arról lehet megismerni, hogy ki hol van értelmileg.
  • sulouos
    #22383
    Az ilyen ingyévanminden-akcióknak pont az a lényege, hogy aki már elunta a játékot, annak is legyen miért játszani vele egy kicsit. Mondjuk ez kétélű, mert olyankor van a legtöbb gyökér a játékban, és igen, ez igaz a WT-re is (Indian Summer alatt fürtökben kergették a fakezű arcade-császárok a lángoló gépeket, miközben őket is üldözték), csakhogy sokkal kevésbé, és itt van előlük hova menekülni (HB/FRB)...
  • Droughert
    #22382
    Te nem vagy normális.... Hatalmas érvelés tőled ismét, mindenféle háttérinformáció nélkül. Ha játszom a warthunderrel akkor írhatok én is ide?
    Amúgy valószínűleg többet repültem szimulátorkkal mint te, szóval ismét mellé lőttél.
  • bgabor
    #22381
    Nem tudom. De egyszer úgy másfél hónapja a barátaim mondták, hogy a rendszer szerint egész nap online voltam, miközben valójában 300 kilométerre voltam aznap a gépemtől, ami egész nap be sem volt bekapcsolva.
    Szóval vagy a kínaiak játszanak az accountommal, vagy problémák vannak ezzel az online-nem online rendszerrel a WoTban. :) Egyébként 16.-a több mint két hete volt, mit tudom én mikor töröltem pontosan. Vagy te a magad esetében naptárazod az ilyesmit vagy mi?
  • ladista
    #22380
    Akkor ki ment az accoddal 16-ig?
  • bardocz
    #22379
    Igen, zseniális. Meg amikor látod, hogy dől ki a fa, a ház, stb, de a tank még sehol.
  • Vaktermesz
    #22378
    Egyszer bementünk E-100-at tesztelni asszem akkor jött be az E50-M. Bementünk Campinovkára nyílt terepen kellett 90 méter, hogy észrevegyem az E-100-at, 90m se bokor, se fa semmi nem volt köztünk csak a levegő, eléggé realisztikus úgy érzem.... -.-
  • bgabor
    #22377
    Néha a barátaim rávesznek hogy menjünk néhány kört, ennyi. De most például má egy hónapja nincs is a gépemen, és a WT GF novemberi startja után szerintem már nem is lesz.

    Szerintem ha repülőzni nem vagy képes, jobb is hogy nem szólsz hozzá ehhez a topikhoz. De persze itt nem elég rávinni a kurzort az ellenségre és megnyomni a gombot.
  • Droughert
    #22376
    Azért amikor ingyen goldot osztogattak jóvolt visszatérni a "pöcegödörbe" és infot kapni, hogy hogyan lehet többet kihozni a dologból ugye? Az ajándék tank kód is jól jött attól az alja társaságtól? Néha vicces vagy, eddig nem szóltam hozzá ebben a fórumban a wot-os posztjaidhoz mert nem ide való, de kicsit sokat képzelsz magadról és mellé még ontod a hülyeséget is elég sokszor, aki kicsit tájékozatlan a témában még el is hiszi őket. Balenix neked meg annyi tanács, hogy van Warthunder GF topic, pont azért, hogy ne legyenek ilyen nézeteltérések. Ha bemész egy COD topicba BF-et isteníteni még durvábban el fognak küldeni a megfelelő irányba..
  • bgabor
    #22375
    Én azt szeretem amikor a nyílt mezőn átrobogó hatvantonnás ellenséges tank köddé válik. Vagy hogy a páncélátütési érték nagy határok között véletlenszerű(megalol). Vagy hogy azon múlik melyik oldal győz, hogy kit rakott éppen a térkép kedvezőbb oldalára a matchmaker, illetve melyik csapat kapott töb tier 10-es TDt. Egyetlen dolog nem számít már régóta a WoT-ban: hogy mennyire ügyesen játszol.

    Ejj, ne is vesztegessünk több szót rá.
  • bardocz
    #22374
    Amikor megáll a tankom, mert valamibe beleütköztem, és egy fél másodperc múlva meglátom, hogy amúgy egy ellenséges tankba mentem bele, felbecsülhetetlen érzés :DD
  • bgabor
    #22373
    Igen, ez szinte borítékolhatóan így lesz. Amennyire ismerem a Wargaminget bahoznak majd egy új tank ágat, náluk minden problémára az a megoldás.
    A játékuk meg alapvető problémákkal küzködik évek óta. Hát no comment!
  • bgabor
    #22372
    Ne lepődj meg rajta, a World of Tanks fórum az SG.hu pöcegödre.
    Nemhogy próbálni nem próbálták, de még egy ingame videót se láttak a War Thunder tankos részéről, de már szívből gyűlölik és fröcsögnek meg gyalázzák. Már kialakult véleményük van a dologról anélkül hogy valójában bármit is tudnának róla.

    Szerintem az ilyen színvonalú emberek remek helyen vannak a WoT fórumban.
  • Eisenberg
    #22371
    Megnéztem a kommenteket, és az a bajuk, hogy arcade-ban (!) sokat kell lőni a gépekbe. Ezek hüly...jó hagyjuk. A Wotos sirámaik is elég viccsek: Ennek nem is volt ilyen ágyúja, a Tigris túl lassú, a KV (pont most ittam) 1 túl sokat sebez. 1. Honnan tudod? Vezettél már tankot? 2. Ez egy arcade játék nem értem miért sírnak azért mert nem valósághű. A Gf-ban bízom, azt viszont kétlem, hogy a Wot valaha riválisa lesz a játéknak hisz a WG kb lesz*rta eddig, ezután is le fogja konkurenciától függetlenül. Lesz pár játékoscsalogató dolog reagálva a konkurenciára de kutyából nem lesz szalonna. Ebbe az irányba vitték el, ilyenre csinálták mert nem volt ellenfelük. Most majd sírnak ha lecsökken a játékosbázis. Hala WT! :)
  • bardocz
    #22370
    Attól még az átlag sebzés adott tankokkal elárul valamit a játékosról. Meg a pontosság pl. Akinek 10% a találati aránya valszeg vakon játszik, és lövöldöz össze vissza.
  • BaleniX
    #22369
    Jó, értem én. Nem mentem át oda, csak néha benézek hozzájuk, hogy mik vannak, de inkább hagyom. A témát meg csak a GF miatt hoztam fel.
    A Statisztika meg nem minden esetben 1 embertől függ, hanem az egész csapattól, mert 1 ember nem nyerheti meg a háborút!
  • lexlutor
    #22368
    te ment at oda es nem forditva. de javits ki ha tevedtem. lehet sokmindenert szidnia wot kozosseget, de ha ide jonennek at a wotos temakkal, itt sem rajongananak ertuk.
  • lexlutor
    #22367
    a statisztika ebben a jatekban is erosen utal ra megis milyen jatekos vagy. azt nem tudom mennyit jatszottal a wot-al, de ott randomban pont annyi mint ebben az arcadban. zerohoz konvergal. ennyit az eros kozossegben mozgasrol.
  • BaleniX
    #22366
    Normális ember módjára viselkedik ez a közösség, és nem úgy mint az állatok abban a másik nemismondom miben! De inkább lapozzunk, hagyjuk a témát.
  • lexlutor
    #22365
    bemesz egy maisk jatek forumaba h GF mennyivel jobb jatek lesz, mikozben 5 kepet lattunk belole, es azt varod h oruljenek neked? te ugy megis hany eves vagy? :)
  • BaleniX
    #22364
    Hát igen, a WT-s közösség sokkal kulturáltabb mint a WoT-os!
    Annyira fel vannak most akadva a statisztikával, pedig nem az a lényeg, hogy milyen a statja, hanem az hogy hogy tud egy erős közösségben mozogni, szerintem.