38447
  • f24sg
    #22443
    Látom, hogy szereted a 240 db 30mm lőszert, de megkérdem, Te mely játékmódban tudsz jól érvényesülni a géppel? Mer HB-n akkor igazán jó nálam, ha vannak bomberek is, frb-n meg nemrég írtam, hogy frankó, de ott ritkán vagyok.
  • darki81
    #22442
    sziasztok!
    egy olyan kérdésem lenne, hogy ha kilépünk a csatából mennyivel kapunk kevesebb pontot
  • twi452
    #22441
    Nálam orsózni nem akart csak nagyon nyögvenyelősen néha, alig bírtam lekövetni a 109est :D
  • Amaymon
    #22440
    Engine Carburator Died ennyit ír. Üldöztem egy 109 E-t és sokat borított, én meg mentem utána, be is döglött a motor. A WEP-re nem érzékeny max túlmelegszik az olaj.
  • Volfram42
    #22439
    Én múlt héten vettem emg az összeset egyben. Nem baj. :)
  • bardocz
    #22438
    Azt hogy ettől miért megy tönkre nem értem. Felmegy az olaj a tartályból, be az égéstérbe, elfogy, és szétkopik, vagy m?
  • Amaymon
    #22437
    Hmm a múltkori kis patch-el finomhangolták az új Spit Mk IIa-t. Az event bekerülésének napján Dover-en olyan volt, mint egy UFO. Most a legkisebb negatív G-re köhög a motor. Sok negatív G-re megdöglik.
  • Torzonborz
    #22436
    410 R3

  • ladanyi78
    #22435
    Időként a játékosok bugosak. Nem ritkán annyi idiótát sodor a szél egy csapatba, hogy az már a nevetségessé válás határát súrolja.
  • Amaymon
    #22434
    Jó ez a 30%-os akció megvettem a komplett germán heavy ágat, eddig csak a bf 110c-vel vigéckedtem :)

    Nem fogok velük menni, de eljön az idő mikor szükség lesz rájuk.
  • darkwraith
    #22433
    sziasztok, feltettem a játékot, és indításnál ezt írja ki:
    connection error: 80130183
    authorization error. please try again

    köszi a segítséget
  • Susarc
    #22432
    most csináltam vele olyan EASY 3 killt meg 90000 liont miután felbasztam magam,hogy 2 mocsok kanyar nélkül leszedte a yakomat:D
  • bgabor
    #22431
    Sosem a fordulásával volt a baj, a Zero után a háború legjobban foduló gépe volt. Az emelkedése miatt volt OP, amit nerfeltek az utóbbi napokban. Egyrészt a 22 fokos emelékedést csak úgy 4000 méterig tudja tartani(utána már csak kb 14 fokot), másrészt gyorsanfelforr a hűtővize, így nem lehet folyton WEP elni vele.
  • Susarc
    #22430
    a SPIT IX-en mégis mit nerfeltek? egyhelyben megfordul baszki:S
  • twi452
    #22429
    Akkor szoktak furcsa dolgok lenni amikor több gépet is lepakol a hajó végébe. Olyankor csúszkál összevissza amíg fel nem szállnak előled :)
  • Amaymon
    #22428
    Szerintem bugos volt a tegnapi map kissé, az is közre játszhatott a leesésekben. Nekem időnként azt csinálta, hogy spawnoltam a hajó jobb szélén, hirtelen átrántott a bal oldalára és a gépem rázkódott, mintha nem lenne szinkronban a hajóval. Mikor elindultam abba maradt, de lehet valakinél ok volt egy crash-re.
  • Susarc
    #22427
    50kg-t dobj be a hajó kéményén majd felrobbantva a gépházat úgyis vége lesz:D
  • BaleniX
    #22426
    ja, értem
  • sulouos
    #22425
    Én csak 4000 fontost láttam, az "csak" 2000 kg, de például egy csatahajónak abból is 2 kell.
  • BaleniX
    #22424
    A 4000kg-os bomba a legnagyobb? Néztem róla egy videót, körülötte nem sok minden maradt, de gondolom csak hajóra lenne jó, másra már pocsékolás...
  • Torzonborz
    #22423
    Szerintem a kerék fékre gondolt ami a B-n van.
  • plu604
    #22422
    hogyan lehet egyszerre befogni a féket és pörgetni a motort? Nekem a fék akkor kapcsol amikor a motor 0-n van és a kerék a földet éri (S). Ha pörgetem a motort (W) akkor nem tudom nyomni a féket mert akkor leállítja a motort.
  • Torzonborz
    #22421
    Oké de itt nem tudom mi volt a gikszer , sokszor szálltam már fel carrier-ről de ilyen még nem volt , mintha egy kraken rántott volna le a vízbe. :D
    Az az érdekes hogy nem a végén pottyantam le hanem a torony mellett estem be jobbra , nem tudom van e ott vmi ojjektum ami beakadhat a gépbe.
  • Volfram42
    #22420
    A BTD is trükkös. Emlékszem mennyire örültem amikor először fel tudtam szállni vele a hordozóról a két torpedóval.
  • sulouos
    #22419
    Mondjuk a TBF-nek, a hasában az 1 tonnás torpedóval kicsit trükkös is a felszállása... Ha csak simán elindul, a fedélzet végén beesik a vízbe mint egy darab kő :D

    Fék befog, motor felpörget, fék kienged, és akkor már felszáll.
  • Torzonborz
    #22418
    "Sokaknak a felszállás se ment"

    Mondjuk ezen nem csodálkozom , ma én zéróval a vízben kötöttem ki felszállásnál úgy hogy semmit sem csináltam másképp mint máskor.
    Egyszer csak jobbra elrántott valami és már pancsikoltam is.
    Nagyon örültem ám.
  • vajakos21
    #22417
    Leszállni?Sokaknak a felszállás se ment :-)
    Ami azért volt zavaró mert japó majd mindig emberhátrányban kezdett
  • Amaymon
    #22416
    *bomberrel
  • Amaymon
    #22415
    Viszont nagyon nehéz vele carri landolni, a dive bombrerrel könnyebb.
  • Amaymon
    #22414
    Jó ez a TBF-1c, több japót lekaptam tailgunnerrel, mint ahány torpedó betalált :)
  • Sith
    #22413
    Azért elég szép kis cég hogy ennyi állami támogatás beleférjen :)
  • bgabor
    #22412
    Áhá, szóval eredeti, orosz állami tulajdon Kubinkából. Nem semmi hogy ki lehet bérelni rendezvényekre.

    Elképzelem kis túlzással ahogy a kedves vevő besétál Kubinkába: "Jó napot, szeretném kibérelni az önöknél lévő Maust két hétre!" "Készpénz vagy bankkártya lesz uram?"
  • twi452
    #22411
    gondolom amikor kitelepültek hangokat felvenni meg infókért -volt róla valami hírmorzsa is anno, akkor lezsírozták, hogy kölcsönkérik :)
  • twi452
    #22410
    http://www.com-central.net/index.php?name=Forums&file=viewtopic&p=89667

    :)
  • bgabor
    #22409
    T-34/85öt szerezni mondjuk nem annyira nehéz, de az viszont érdekelne hogy a PzIV honnan van. Vélhetően csak replika.
  • bgabor
    #22408
    Nem lepne meg ha kiderülne hogy ez ugyanaz a kiállításhoz használt T-34/85 amit annó a Wargaming használt valamelyik nagy rendezvényén. Hát úgy tűnik a T-34/85 is oda megy ahol munka van éppen.

    WoT 2011 E3:
  • twi452
    #22407
    hmm nem is rossz ötlet :D
    de akkor az egyik kezem nagyon elzsibbadna a genius "izomrúdon" :D

    és hogy halnának meg az egeresek rögtön a startnál? vagy csak körbe körbe mennének egy egérrel? :D
  • SitatiS
    #22406
  • Amaymon
    #22405
    Tankhoz FRB módban vajh 2 joy kell? :DD
  • twi452
    #22404
    úgy látszik ők is kezdik odatenni magukat ha kiállításról van szó :))

    érdemes lesz majd nézegetni a hivatalos fórumon a topicját, tuti benyomják egyből majd a srácok a felvételeket amint találnak valamit a neten :D