38447
  • Vaktermesz
    #22483
    Nah visszajött, nem tudom mennyire frissül a nézőszám, de mikor befagyott 12k-t írt most meg 19k, not bad :D
  • Vaktermesz
    #22482
    Próbálom frissíteni ezerrel :D
  • sulouos
    #22481
    A War Thunder oldalasat nézem, linkeld be a jót :D
  • Glo
    #22480
    Az olasz havernál is behalt, de már megjavult. Szal türelem :)
  • Vaktermesz
    #22479
    Mindig ez van, a lényegnél valami behal, ezt hívom magyar faktornak, ez előjöhet software-esen és hardware-esen is, óvakodjatok tőle, mert ragályos.
  • Glo
    #22478
    Rossz stream-et nézel.
  • Glo
    #22477
    Jah, mondták már. De most semmi érdekes nincs, csak miniszoknyás hosztesszek magassarkúban táncolnak..
  • sulouos
    #22476
    Nem, de ki nem találnád mi megy a kivetítőn (igen, a Heroes, és most még csajok sincsenek).
  • Vaktermesz
    #22475
    Neeeee, véletlen bezártam és nem tölti vissza, nektek is behalt az oldal?
  • twi452
    #22474
    akkor valami zavar van az erőben :)

    épp azt mutatják egy nagy kivetítőn, hogyan lövöldöznek egymásra a gyerekek lalákkal :)
  • vajakos21
    #22473
    Ebből az oldalból megtudtam hogy én vagyok az egymilliomodik látogató,és hogy hogyan fogyjak gyorsan...ennyi :)
  • Glo
    #22472
    http://warthunder.ru/ru/news/483-igromir-2013-zhivaya-translyaciya-ru
  • Glo
    #22471


    Igirmur. Jetzt :)
  • bgabor
    #22470
    Nincs jelentősége, mert ki lehet kapcsolni a menüben, és minden értelmes ember kikapcsolja, mert zavarja a helyzetfelismerést a sok lényegtelen infó.
  • Glo
    #22469
    Lennének felvetéseim, de a videó amúgy valóban jó :)
  • twi452
    #22468
    arra azért jó, hogy tudd mit is lehet/kellene csinálni a gépben ülve :)

    szeretem az ilyen "szemfelnyitós" videókat :) legalábbis nekem sokszor azok :D

    grmlz legutóbbi la-5ös videója is ilyen volt számomra
    azzal sem szabad fordulóharcba nagyon belekeveredni mert nem annyira jó benne, viszont energia megtartásban nagyon jó gépek és szépen lehet velük vertikális manőverekkel dolgozni

    nem repültem sokat la-val még de mindig úgy gondoltam, hogy fordulózgatni kellene velük, most már nem fogok olyat erőltetni ezek után :)
  • Glo
    #22467
    Nem, ez jó lecke, hogy hogyan harcoljunk CSPATBAN. Az első 2 követelménynél elbukik minden:

    1, A bomberek nem mennek zárt kötelékben.
    2, A társak szinte sose emelkednek.

    Lehetsz Te a legmagasabban, ha egyedül vagy megesznek.
  • twi452
    #22466
    Jó kis lecke, hogyan harcoljunk p-51el a németek ellen, lehet belőle tanulni :)

  • Glo
    #22465
    Titulus, amit a Logbook-on tudsz beállítani. Kell hozzá némi eredmény, hogy betehess valamit.
  • jocking
    #22464
    Utolsó frissítés óta mi az a sok sületlenség, amit a játék csata közben más playerek neve alá ír? "Rammer, Nine-lived, Pilot", meg hasonlók? Mi akar ez lenni?
  • Amaymon
    #22463
    Bombáznak az ai-k is szorgalmasan mi simán vesztettünk. Végig néztem ahogy porig rombolják a repteret, de szerintem olyankor van 1-2 sunnyogó real játékos is, aki bedob egy-egy 10 pontost.

    HB messziről rikítana az ikon, nédda ki megy ott :))))))
  • vajakos21
    #22462
    Nem nagyon értem ezt.Most meg fogta magát az ai csapat és kibombázta a repteret.Eddig egyszer láttam ilyet (aztán azt hittem rosszul emlékszem)azóta mindig csak körözni tudtak rendkívül hasznosan
  • Amaymon
    #22461
    Nem azt a vírusirtót használom, nálam ok. Tedd be a kivételek közé a file-t vagy a könyvtárat, hogy ne riasszon.
  • Amaymon
    #22460
    "Mennyi bomba kéne hogy ki legyen ütve a reptér?"

    Nem tudom, a britekkel voltam mikor elvesztettünk egy meccset azzal, hogy kidobták a repteret.
  • Adjunktus
    #22459
    AVG anti virus szart használok és a legutóbbi patch óta állandóan beriaszt a WT/aces exe. fájl-ra.
    Ez másnál is előfordult?
  • vajakos21
    #22458
    Mennyi bomba kéne hogy ki legyen ütve a reptér?Eddig még olyat nem láttam ezen se most se régebben
  • Amaymon
    #22457
    Ha vki inkább klikkelni szeret a képen.

    [spoiler]

    [/spolier]
  • Amaymon
    #22456
    Ez Hardest Day mekkora fun map :)))

    Eddig angol spitekkel fighterkedtem, de láttam azt a bomber köteléket, 5letet adott mi lenne ha bevegyülnék közéjük? RB-n nincs ikon nem tudják ki az ai és ki a játékos! :)

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    http://www.sg.hu/galeria/1343056549/13430565491380832325.jpg

    Nem voltam egyedül :DDDD

    1 spit bánta, 1 hurri critet kapott, a bombázás nem sikerült jól, mert bezavartak, de így is adott ~25k lion-t.

  • vajakos21
    #22455
    Sikerült a bizonyosnak a rossz végére állni megint.Az egy dolog hogy a ger csapat állt. kevesebb létszámmal startol eventen(ahogy japó is).Megláttam a másik oldal listáját. Drone,Wolf-13 Crimson....8 an az NM teamből...és nem a kezdők.Az vígasztal hogy egy spit leeset nekem is..igaz nem közülük....aztán eljött az igaszság pillanata...
  • Amaymon
    #22454
    Most nézem a gépek maximális száma aszimmetrikus az eventen.
  • BaleniX
    #22453
    Idióta csapatot!
    kiszedtem csak géppuskával 10 Ground unit-et és maradt 1 tankunk, az ellennek meg 6, gépük egy se... Az ilyen csapat hova képzeli magát?
  • BaleniX
    #22452
    arra sajna nincs gépem :/
  • robi3
    #22451
    menj eventes hb-ra, kevesen vannak a japánok, de eddig még 2 perc volt a legtöbb várakozási időm
  • Sith
    #22450
    aracade szinten csak egérre ajánlom, HB esetleg lehet joy de még ott is jobban jársz az egérrel, full realban kötelező a joy
  • Karónvarjú
    #22449
    Üdv mindenkinek!
    Egyelőre még nem tudtam kipróbálni a játékot (időhiány), ezért nem tudom, hogy lehet-e játszani vele egér+billentyű kombóval, vagy be kell szerezni valami kontrollert vagy joystick-et?
  • BaleniX
    #22448
    HB-ra csak én várok fél órákat???
    Egyszerűen semmivel sem akar betenni...
  • Torzonborz
    #22447
    HB-n játszom vele , gyakorlatilag ez az amcsi bomberek igazi rémálma mert egy rövid sorozattól is szépen leesnek. Mondjuk vadászokat is jól meg lehet vele lepni ha nem figyelnek és rájuk tudsz esni magassági előnyt kihasználva.
    Óvatosan kell vele játszani , mindenképpen emelkedni kell vele az elején és hagyni hogy a többiek menjenek előre.
  • Her Laca
    #22446
    Mondjuk ez a B17 egy istentelen egy kibaxott erős szerkezet volt.
  • f24sg
    #22445
    JA és tegnap meg beszéltük a különböző várakozó playerekkel az event chatben, hogy a "klaszik" HB gyakorlatilag megszűnt...
  • Her Laca
    #22444
    Ki szereti az USA gépeket?:)
    Ez neki való.