38447
  • twi452
    #22523
    van olyan prém gép ami jobb mint a hasonló tier-ű sima?
    a reward mutatótól nem lesz pay to win :) csak pay less to earn more :D
  • Susarc
    #22522
    hátőőőizé azért egy 500%-os reward/xp-s prémium gép ami sokkal jobb mint egy sima azért finoman pay to win ám már most is!
  • vajakos21
    #22521
    Ezért van a sasért gyorsabban fejleszthetö fegyverzet.Ami azért nem gold ammo vagy varázspajzs.Ha nem kerülsz löhejzetbe szart se ér.Vehetsz pluszt de nem tesz csodát.Ahogy a prè gép se szeremcsére
  • bgabor
    #22520
    Persze hogy nem támadásnak, én sem annak száűntam, csak továbbvittem a gondolatmenetedet.
  • bgabor
    #22519
    Free to play lesz, mert a mikrotranzakciós rendszer sokkal jobban megéri mint más üzleti modellek. Manapság ez a jövő, bár egykét MMO továbbra is a PTP modellt követi.
  • Coral Springs
    #22518
    Bizony vannak olyan játékok amik a lehúzást részesítik előnyben, viszont én eddig ilyennel nem játszottam. Amikkel én eddig játszottam az egyéni ügyességet részesítették előnyben, és ilyen a War Thunder is. Hiába perkál valaki prémium repülőre, "god mod" nem jár mellé, ha nem tud játszani lelövik. Ráadásul itt team -ek játszanak egymással, ezért sem tudna érvényesülni a pay to win. Esetleg amiben tudna az az egyéni fejlődés, anyagi háttér biztosítása, de én szerintem vállalható befektetés nélkül is. Amúgy sokan leginkább a repülés élménye miatt játszanak.
  • voros12
    #22517
    Érdekes, viszont remélem hogy ez nem fog arra elmenni, hogy PAY to win.
  • Coral Springs
    #22516
    Jobban megéri ?

    Például a League of Legends évi 200 milliót termel. Pont tegnap olvastam.

    Szerintem a jövőben a trend az ingyenes játékok lesznek, mikro-tranzakciós rendszerrel ellátva.
  • twi452
    #22515
    csak neked :)

    Azzal alá is írnák a halálos ítéletüket :)
    Nem beszélve, hogy az orosz elvtársak azonnal felgyújtanák őket :D
  • voros12
    #22514
    Csak nekem vannak olyan érzéseim, hogy minél jobb lesz a játék annál nagyobb az esélye annak, hogy mikor nem BETA lesz akkor elképzelhető, hogy havidíjas lesz? Vagy a mai piacon jobban megéri a F2P?
  • Amaymon
    #22513
    "jóval több annál. Ez még csak az Arcade mód volt."

    Meglátjuk. Én mindenesetre keményen bírálom őket a hivatalos fórumon :)
    Ne bízzák el magukat, parázzanak, a babszem se férjen be, van a GF-ben potenciális jóság az alapján, amit mutattak. De törekedjenek a tökéletességre, ütni kell a fejüket, hogy hozzák az AF színvonalát. Ha ott is oda figyelnek a közösség reakcióira még lehet belőle valami.

    Kíváncsian várom a HB alfa bemutatót.
  • f24sg
    #22512
    Jólvan, legyen is így!
    Én nem támadásnak írtam az előbbit, hanem hogy az irányítás, célzás alapvetően hasonló. Arra is utaltam, hogy ez valszeg az arcade mód lesz, nemde?

    Na. Inkább azt nem értem, hogy a sokunk által kívánt dolgokat a WG fejlesztőcsapata, években mérhető előnnyel, MIÉRT nem tudta még töredékben sem megvalósítani?
    Persze, ha tényleg minden jól megy, ez hamarosan lényegtelenné válik...
  • bgabor
    #22511
    Dehogy WoT, jóval több annál. Ez még csak az Arcade mód volt.
    Hol van a szutyok WoT-ban Historical meg FRB battle, hol van benne történelemhű járművekkel történő részvételes csatázás(itt event módnak hívják és már most bent van a játékban, a WoT-ban meg három éve megígérték, persze sose lett semmi belőle). Hol van a WoT-ban realsiztikus sebzésrendszer az óvodás életerő csík helyett? Sehol.

    Ha majd felfut és kibővül a ground forces rész, akkor ugyanúgy nevetségesnek fog tűnni mellette a WoT, mint ahogy most a World of Warplanes egy viccnek a War Thunder Air Forces mellé állítva.
    Egyszerűen a munkájuk minőségét tekintve nem ugyanabban a dimenzióban mozog a két fejlesztőcég.

    A Wargaming hosszú éveken át élvezte a monopólium előnyeit és nézte síkhülye birkáknak a játékosközönségét, akiket tényleges, érdemi fejlesztések helyett kutyacsontokkal(újabb és újabb tank ágak) el lehet hallgattatni. Ez a korszak most novemberben örökre véget ér, mert végre van értelmes alternatíva, és lesz választásuk a játékosoknak. És ezt nagyon hamar meg fogják érezni a bevételeiken SerBék, aztán vagy lesz annyi eszük hogy megpróbálnak változtatni, megújulni, innovációt véghezvinni, vagy lassan, de biztosan háttérbe fognak szorulni a FreeToPlayMMOk piacán. Elnézve az eddigi hároméves "teljesítményüket", én az utóbbira fogadnék.


  • Amaymon
    #22510
    "Ez az frb B24 event lett..."

    Nem nagyon találkoztam csak 1-2 Event meccsen Liberatorral. A Japók hajlandóbbak hozni heavy bombert, G4-et (Valószínű amiatt, hogy tudnak landolni). A japán fighterek választható leosztása enyhén erősebb lett az A6M5 miatt. 2-vel több US max létszámmal kompenzáltak. Így elég fair végül az event balansz, csak bitang hosszú egy meccs. Nem egyszer landolnom kellett carrieren Corsairrel, mert 5-6 perc üzemanyagom maradt.
  • Vaktermesz
    #22509
  • f24sg
    #22508
    Hát ja, WoT,
    csak *szájbavert* mértékben jobb graffal, piros sziluettek nélkül.
    Név-kiírások úgyanúgy vannak, de frb-ben (remélem) jelölkés nélkül talán izgi lesz, mert úgy láttam, lehet "one-shotolni" is, ill. alul a lőszerfajtáknál van opció a "close air support" lekérésére, akik term. a figyelmetlen, agyhalott csapattársak lesznek stukákban.
    Sniper reticle-t azért tehetnének bele, és sose céloztam külső nézetből.

  • vajakos21
    #22507
    Ez az frb B24 event lett...
  • twi452
    #22506
    vége van már és ezt nem tudni :)
    yt-on lehet nyálatcsorgatni arra amit voltak kedvesek mutatni :)
  • voros12
    #22505
    Vége van már, vagy lesz még tank?
  • twi452
    #22504
    Küldetéseket, "Dinamikus kampány-t" tudsz botok ellen itt is játszani :)

    Még a botok nehézségi fokát is meg lehet adni :)
  • vadbill
    #22503
    Tud valaki valami hasonló játékot offline? Azért esetleg még fizetnék is :) Annyi idióta van itt hogy képtelenség egy csatát nyerni :( Tiszta wot lett ez a játék is. 20-bol 18 bomber vagy fighter vagyok aztán 19 vereség.
    ennek a játéknak nálam coki :D
  • BaleniX
    #22502
    Már megy, Nagyon jóóóó!!!
  • twi452
    #22501
    aki akar tankos gameplay-t látni 10 percen belül indul itt (hivatalosan bejelentették)
    http://www.twitch.tv/warthunder
  • sulouos
    #22500
    Ha már a tankokat kihozatták a múzeumból...
  • vajakos21
    #22499
    felesleges.amit mutattak az eddig is volt.
  • bgabor
    #22498
    Alapvetően nem értem, hol a fenébe van az agnol nyelvű közvetítés így 2013-ban. Mibe került volna három szinkrontolmácsot felfogadni a rendezvény idejére?
  • twi452
    #22497
    és teljesen érdektelen is :)
  • Paladin
    #22496
    Ez a stream így elég unalmas. Sajnos nem értem az oroszt, mert csak 7 évig tanultam :D
  • gstup
    #22495
  • sulouos
    #22494
    Köszi, mostmár én is menő vagyok :D
  • gstup
    #22493
    Jobb oldalt fórum--->bal oldalt beállítások.Ott találod.
  • sulouos
    #22492
    Tökéletesen nem ide való kérdés, de hol tudom itt az SG-n pl. az aláírásomat megváltoztatni?
  • sulouos
    #22491
    Tegnap is mentem vele, kettőt, ugyanezt művelte. 3 csata nem sok, de valamit jelez.
  • gstup
    #22490
    Ha egy csatából letudsz vonni ilyen következtetést,akkor az. :)
  • sulouos
    #22489
    Valaki mondta, hogy a Fw rossz gép arcade csatára, gondoltam kipróbálom... 8 gép esett áldozatául, időközben egyszer visszamentem a reptérre javítani, utána valaki lerammelt, befeketedett a gép (de még mindig repült) úgyhogy belevezettem egy tankba. Ez egy isten!
  • vajakos21
    #22488
    ui; nem voltam még játékkiállitáson de ha ilyen akkor legközelebb megyek :--)
  • vajakos21
    #22487
    Akinek ezekröl a csajokrol WT jut eszébe az vagy hülye vagy buzi....Persze nökkel mindent el lehet adni....most konkrétan 4 támcost
  • Glo
    #22486
    Valami van :)
  • vajakos21
    #22485
    Majd irjatok ha van valami.A fekete csajon kivül nem sok minden kötött le :-)
  • Glo
    #22484
    Azt mondták 45-kor lesznek tankok. Vagy beengedik a tankos szobába a kamerákat. Vagy valami ilyesmi.