38447
  • gstup
    #36924
    A spitek minden tierben jobbak minden gépnél! :) Azt hittem ehhez már hozzászoktál/tatok?!
  • robi3
    #36923
    Lavochkinokat repülök mostanában, jelenleg a 7b20-nál tarok de ez a probléma már a sima 7-es idejében is jelentkezett, hogy... mi a f***t tudtok csinálni a spitek ellen? minden téren jobbak mint mi :(
  • AIexx
    #36922
    úgy vettem észre, hogy ha bajban voltam, akkor azonnal jött a segítség, 1 fordulás után leszedtétek mögülem.. és Te, még ts nélkül is nagyon jól tudsz kommunikálni, informálni, és kurv*jól átlátod a helyzetet! Ha így hárman összeállunk, jöhetnek akár a FuFu -sok, meg G0D -osok, esélyük sincs.. így verhetetlenek vagyunk, úgy érzem.. egy kicsit még csiszolok a célzáson, oszt ennyi!
    Utoljára szerkesztette: AIexx, 2015.01.20. 15:11:58
  • RAZOR27
    #36921
    Na ez már döfi!
  • Karónvarjú
    #36920
    Bazzeeeeg, ezt nem így akartam, de most nem kezdem el kijavítani.....:-)
  • Karónvarjú
    #36919
    Értem, mit mondasz. Én sem szeretem, ha lelőnek akár egyetlen egy gépemet is, ezért néha nagyon unalmas lehet kívülről, amit csinálok újabban. De célravezető ;-). Ez is egy ilyen:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    http://www.kephost.com/image/Fas6
    http://www.kephost.com/image/FasM
    http://www.kephost.com/image/Fasq
  • Rev Hard
    #36918
    Felvettem egy részét a műsornak de szerintem a replay nem adja át úgy igazán pedig volt matek rendesen. Legalábbis az én szemszögemből biztos nem mert én ritkán repülök be a nagyobb balhékba, külső szemlélőnek unalmas lehet amit csinálok, max tanulhat belőle.

  • SigS
    #36917
    Viccek topicból :)
  • AIexx
    #36916
    elvileg Rev Hard intézi.. ;)
  • Karónvarjú
    #36915
    Na, ezt a műsort szerintem nem csak én nézném meg ;-) ! Replay-t, de izibe ;-) !
  • AIexx
    #36914
    hárman lehoztuk..


    Utoljára szerkesztette: AIexx, 2015.01.19. 19:14:01
  • SigS
    #36913
  • AIexx
    #36912

  • RAZOR27
    #36911
    briteknél szoktam letakarni a felségjelzést egy Hungarian Airforce Roundel matricával :D
  • Rev Hard
    #36910
    Vörös csillag és a magyar zászló két jó barát nem ?

  • AIexx
    #36909
    nem csoda, hogy a végére elfogytak.. :)
  • Rev Hard
    #36908
    Sorry kifagytam, nagyon instabil most a rendszer valamiért, állítgatni kell az órajeleket meg valószínűleg felteszek valami új vga driver -t.
  • AnuluWork #36907
    Ez a BoB minifilm, hogy milyen nagy szar lett!
    Utoljára szerkesztette: AnuluWork, 2015.01.18. 17:36:19
  • AnuluWork #36906
    Megadja.
  • jocking
    #36905
    A gép kettétörést nekem újabban rögtön megadja. Én azt hittem (hiszem), hogy kipeccselték ezt a baromságot.
  • Rev Hard
    #36904
    Engem nem érdekel a változatosság, kizárólag olyan gépekkel repülök amellyek tetszenek, amellyekhez értek. Én nem meguntam a játékot, egyszerűen nem tetszik az irány amerre halad a fejlesztés, összevissza variálnak értelmetlenül. Visszaültem most a Yak 9T -be néhány csata erejéig, olyan gusztustalanul op mint amilyen volt két éve, kérdem én akkor ezidáig mit csináltak ha egy gép megint ott tart ahonnan elkezdték ? A damage model egy rakás szar, szitává lősz valakit és úgy repül tovább mint ha mi se történt volna, két darabban zuhanó gépek de még mindig nem adja meg a kill -t, ami már jó volt azt elbasszák, egyszerűen nem tudom már követni a fonalat és ebből van elegem. A tankos részt is úgy várta mindenki mint a messiást, azt abból is egy jó nagy zakó lett a vége. És minderre még rájön a sok idióta player.
  • AIexx
    #36903
    Erre csak annyit mondok, fő a változatosság! Te a p39 -el lenyomtál 1000 csatát min., mással alig repülsz, és így monotonná válik a játék, ezért nem szabad abbahagyni.. Felejsd el a kobrákat, az összes egy kalap szar, kezd el húzni a német ágat, vagy akármelyiket, és tetszeni fog a játék.. úgy, hogy 1 hónapig 1 repülővel repülsz, az nem pálya..
  • Yserac
    #36902
    Vagy csemegézz itt hátha van kedvedre való.
  • SigS
    #36901
    Az is jó, köszi, kipróbálom!
  • Doma #36900
    Használd a Mission Editor gombot, itt tudsz válogatni küldik között. Azt hiszem nem lesz olyan opció hogy csak földi célok ellen mész és mindig lesznek kísérőid. Vagy mission editorral csinálsz egy custom csatát ahol csak földi célokat raksz be, de azt nem a test flight alatt találod majd hanem custom battle-t kell indítani hozzá.
  • robi3
    #36899
    Igazad van ebben spitfire-ös dologban. 4 napja repülöm az LA7-et, 10-ből 9-szer 3-4 spit van az ellennél és mindig ronggyá vernek minket.
  • SigS
    #36898
    Sziasztok!
    Meg lehet oldani azt hogy a test flight-ban ne csak 1 db szerencsétlen célpontot kelljen lőni? Fórumokon olvasgattam hogy többeknek is ez a gondja, bejelentették, esetleg lépnek rá valamit hivatalosan.
  • Rev Hard
    #36897
    Erőtlennek éreztem a P-39 -et ahhoz képest ami volt, gondoltam ránézek az 1.45 patch notes -re és hát nem csaltak az érzéseim, azt hittem hogy a kihagyás miatt éreztem furának a gépet. Lényeg hogy az orosz szarok meg a Spitfire maradt olyan túlhúzott amilyen volt, ráadásul az utóbbi 0 sec fordulási idővel.

    Ez meg egy pillanatkép az RB -ből, gondoltam fél év szünet után benézek oda is. A Yak-3 meg az I-185 dominált továbbra is, bármelyik hülyegyerek csodákra képes ezzel a két géppel, sok ész nem kell egyikhez sem.


    Egy másik körben meg 10 percig kergettem egy Bf 109 F4 -et de nem tudtam elkapni, úgy ment mint ha valami jet motorja lett volna benne, aztán elindultam vissza a reptérre. Repülök nagy nyugodtan miközben az egyik csapattársam egyre közelebb kerül mögöttem, általában ilyenkor elkezdek manőverezni és én a picsájába kerülni mert nem egyszer lőttek már le ilyen helyzetben, de most úgy voltam vele lehet formációban akar menni, nem csinálok műsort. Tévedtem, elkezdett sorozni, majd a sérült géppel már nem igazán tudtam kimanőverezni és lelőtt. Kezdek kiábrándulni a játékból mert ez így már egyáltalán nem poén, nagyon úgy néz ki hogy 2 év után lassan ennyi volt számomra a műsor.
  • vajakos21
    #36896
    Javaslom a test flightot és a custom battlet gyakorolni.Illetve ha eddig nem volt beállítva akkor a trimeket is a controllsban.Hivatalos fórumon ha rákeresel lehet találsz erre a tipusra beállitásokat.
  • Yserac
    #36895
    Igaza van az előttem szólónak, amióta a világ létezik ez jelen van SB módban. Pár gépet nem is lehet bizonyos axis-ban trimelni.
  • Torzonborz
    #36894
    Szia ! Az hogy a gép húz valamerre valós jelenség, nem hiba. RB-ben azért nem tapasztalod mert a gép ezt automatikusan korrigálja helyetted. Ha van trim a gépen azzal tudod ezt a jelenséget kiküszöbölni.
  • Serinahun
    #36893
    Sziasztok!

    Technikai segítséget szeretnék kérni. Van egy Thrustmaster Strick X botosom. Be van kalibrálva, tökéletesen működik. Gondoltam én. Szimulátor módban felszálláskor tudom, hogy az oldalazó mozdulatokat az "Z" tengellyel kell jobbra vagy ballra finoman korrigálni, hogy egyenesben maradjon a gép és fel tudj emelkedni. Viszont felszállás után sem szűnik meg a balra lefele húzása a gépnek. Ahogy elérek egy magasságot és beállok szintre a joy elengedése után azonnal bukik lefele az orra balra. Mint ha valaki a jobb szárnyát meg a seggét elkezdené egyszerre emelni. A valósághű irányításnál ennek a joynak megfelelőt állítottam be. Próbáltam módosítani is de nem változott. RB-ben ez nem jelentkezik. Pár hónapja játszottam utoljára és akkor nem volt ilyen problémám. A másik dolog,ami érdekelne. Hogyan lehet úgy beállítani a plusz tengelyeket, amikkel nézelődni lehet, hogy ne egyből leghátra mutasson? Azaz, hogy ne egérrel kelljen külön nézelődnöm, de még is úgy tudja nézelődni mint ha az egérrel csinálnám. Tudna valaki ezekben segíteni?
    Előre is köszönöm!
  • robi3
    #36892
    nekem sem jó, de már régóta és annyira nem is zavar
  • jocking
    #36891
    Relog után jó lett... wtf
  • jocking
    #36890
    Lehet valahol állítani a játékban a billentyűzet nyelvét? Most vettem észre, hogy a játék összebaszott valamit, és az y és a z felcserélődött és nincsenek ékezetes betűk (in game).
  • gomeeee
    #36889
    Sziasztok, van egy 36000ft értékű kártyám, játékon belül levásárolható! Kevesebb készpénzért vagy valamiért cserébe megválnék tőle! Érdeklődni a [email protected] címen lehet!
  • vajakos21
    #36888
    Nem cseszték el.Ha első vagy arra is jár.
  • jocking
    #36887
    Ahogy néztem, összesen 300 aranyat lehetett most este gyűjteni. 1. csata után 50-et, 3. után 100-at, 5. után 150-et. Ez összesen 300. Namármost, gazsiék szépek elcseszhettek valamit, mert én a 2. után is kaptam 50-et, így összesen 350-et gyűjtöttem be.
  • Yserac
    #36886
    Másfél óra és a verseny elkezdődik aranyért.
  • twi452
    #36885
    a szerencsétlen játékosokat meg lelövi az ai gunner simán vagy elkergeti :D