38447
  • twi452
    #22563
    Lehet :) Meg talán a csapattársai sem voltak toppon egy ideje aztán most felrobbant a bomba :DD

    Legalábbis saját tapasztalataimból kiindulva simán el tudom képzelni :D
  • f24sg
    #22562
    Úgy tűnik, azért nála is elszakad a cérna olykor, szvsz a sok prem spit mk IX-el lejhetett baja?
  • Amaymon
    #22561
    RB is meg lehet menekülni néha, a nine lived-et már megadta. Pedál nélkül esélytelen lett volna. Túl érzékeny a stick-ek 3D tengelye. Természetesen minden esetben elvesztettek szem elől és nyugodt landolás volt.
  • Coral Springs
    #22560
    Nomeg nem árt pontosan érkezni a reptérre, ha elvéted nincs mégegyszer.
  • Amaymon
    #22559
    Annó HB-n én is 1x letettem a 109-et vezérsík nélkül. Nagyon kemény volt. A throttle-el játszottam, hogy az orra épp emelkedjen vagy essen. :)
  • Coral Springs
    #22558
    Na az már más kérdés ha manőverezni is kell. De a kolléga elvileg futni hagyta az enemy -t.
  • Coral Springs
    #22557
    A felsoroltak közül egyik sem életveszélyes. Én például hátsóvezérsík nélkül is tettem már le gépet, pedig ez instant kill lett volna.
  • Coral Springs
    #22556
    Arról nem is beszélve, hogy én például a bomber -eknél általában a pilótára megyek rá, így eleve kizárom a lövészeket a játékból.
  • Amaymon
    #22555
    Az instruktor sokat segít AB-HB-n, RB-n egy krit után szinte biztos hogy leesik, ha elkezd bármi erőteljesebbet csinálni. Pláne amikor a seggébe ragadnak elég egy meggondolatlan fordulóba bele hajszolni. Egy lyuk a csűrőn krit nélkül is ki tudja csinálni, mert enyhén félre húz utána a gépe és már nem tudja precízen úgy kezelni ahogy megszokta.
  • sulouos
    #22554
    Igazából ha nem kell belemennie komolyabb manőverekbe, és "szerencsésen" oszlanak el a sérült alkatrészek a gépen, akkor simán visszaérhet a bázisra.
  • Susarc
    #22553
    ja és már az első crit után elakartam engedni,mert tutinak éreztem a killt,de csak nem akart lezuhanni ezért mentem rá újfennt és tárat ürítettem a gyereken:P
  • Susarc
    #22552
    sok hónapnyi játék után és hasonló helyzetek számatalanjai ellenére/ pár napja pl. 5 db critet kapott egy MkIX a 3x 20 milisből f4/ kerék+olaj+aileorn,szárnyvég meg még vmi hagytam elmenni a gyereket mondván úgyis leesik,de baszki visszament a repterükre és javított:P

    szóval az ilyen helyzetek ellenére is a világért se legyen HP csík!,mert az a fullbaromság! jó ez így! igaz kell még finomhangolni,de összeségében OK
  • Amaymon
    #22551
    "Szét is basznám a klaviatúrát, mikor rálőnék a Yak-9K 45mm -es ágyújával egy bombázóra, és nem szakadna egyből százfelé."

    Azzal a gépel ez teljesen rendben van. De pl. Spit MkII-vel a Hardest Day Eventen csak úgy tudtál leszedni egy bombert, ha kiiktattad a motort egyenként vagy a szárnyát minimum lekritelted. Ez a viszonylag fejlett DM-nek köszönhető. Ha lammaer féle HP bar kiszámíthatóbb szisztémát csinálnának na az gáz lenne.
  • Coral Springs
    #22550
    Valószínűleg a fő játékmód a tank vs tank lesz, viszont a World War -ban lesz majd olyan player által irányított légvédelem, hogy leszarjuk a bokánk.
  • Coral Springs
    #22549
    Nincs utálat, csak van a topikban 1-2 benitrózott gyerek.
  • Glo
    #22548
    Hát ja, ott a rakéta beüthetett volna a sajátba is :))
  • Amaymon
    #22547
    A tegnapi "fikázásnak" köszönhetően nem mernek szerintem több GF-t mutatni. :)
  • Amaymon
    #22546
    Mikor kiszúrta a tankot és oda lőtt elég neccesnek tűnt kit fog eltalálni :)
  • twi452
    #22545
    Ott legalább nem lesznek vegyes csapatok és ha felismered akkor tudod első áthúzás után, hogy na az ott rosszfiú :)

    árkádban meg volt itt német-orosz összefogás egy csapatban, bárki lehet ellenség :D
  • Glo
    #22544
    FRB-n valszeg nem lesznek ikonok. Ott érdekes lesz majd repkedni, 3x rácsapva tüzelés előtt, hogy tuti ellenség legyen amit letarolsz :))
  • twi452
    #22543
    Ez már tegnap is látszódott :)
    Az kéne, hogy baráti egységeken is csak mondjuk közelről jelenjen meg vagy egyáltalán nem :D
    Na az már rákényszerítené az embereket csapatmunkára így az autoban systemmel karöltve :D
  • Amaymon
    #22542
    Lehet mégis lesz bomba fotód, vagy raksis :)

    Nem látszik az ikon az enemy-n, ez elég pozitív.
  • twi452
    #22541
    Squier streamel újra :)
  • Vaktermesz
    #22540
    WT:GF Live Stream 3-kor
  • twi452
    #22539
    Mondjuk amit ő dobott le maga elé és áthajtott rajta az nem ölte meg :)
    És biztos ugyanúgy át lehet paraméterezni ahogy az AAA védelmet is piszkálgatják olykor úgyhogy annyira nem félek a dologtól :)
  • Amaymon
    #22538
    "Majd néha betolok pár képet meg videót ahogy a kedvenc tankjukat kinyitjuk bombákkal stb :D"

    Ha oda érsz addig. Eddig úgy néz ki, hogy a saját bombák hatásosabbak. Majdnem garantált killel :)
  • sulouos
    #22537
    Meglett az öröme a tankkal repülőt sniperkedőknek is tegnap, a streamen a Stuka szárnyát egy tank tépte le, amelyikre rárepült lapos szögben :D
  • twi452
    #22536
    Azt már tegnap leszűrtem, hogy a GF topicot csak mérsékeltem fogom látogatni, beírni oda bármit is meg még inkább visszafogottan..ott lesz ám a keménymag :D

    Majd néha betolok pár képet meg videót ahogy a kedvenc tankjukat kinyitjuk bombákkal stb :D
  • twi452
    #22535
    Nem mondanám, hogy ez az általános de van azért olyan is itt szerintem :D
  • Paladin
    #22534
    Hát, van olyan akinek elgurul a gyógyszere, ha meglátja a három betűt, de általában azért nem ez a jellemző. ;)
  • Djuree
    #22533
    hú itt ennyire utáljátok a wot-ot?:D sztem felesleges utálni egyiket vagy a másikat. amelyik jobb azzal kell játszani. én rengeteg időt meg pénzt beleöltem már a wot-ba, de drukkolok a thundernek hogy legyen jobb, hisz az nekünk csak jobb lesz, tegnap néztem gameplay vidit, az tetszett.
    ha jobb lesz a thunder fokozatosan át fogok térni. azzal játszok amelyik jobban tetszik, legyen bármi is a játék címe.
  • twi452
    #22532
    Szerintem nem negatív értelmű volt ez a hozzászólása csak sajátságos módon adta tudomásul, hogy elkezd játszani :D Nem kell mindenkinek leharapni a fejét aki kimondja itt azt, hogy wot :D
  • BaleniX
    #22531
    Mit vársz? Ez nem WoT! Itt nincs kezdésnek prém tank, sem prémium fiók, ha veszel akkor lesz! Tutorialt elkezded és nem vakul mész bele a csatába, ráadásul pénzt is kapsz!
  • Djuree
    #22530
    oks, akkor nekimegyek mint bolond tehén a fiának.
  • Adjunktus
    #22529
    Nincs.De ha megcsinálod a tutorial küldiket,akkor kapsz golden szarokat.
  • Djuree
    #22528
    hali!

    wot-os vagyok, el akarom kezdeni a war thundert, a repcsis rész is érdekel, a world of warplanes szar.
    van ehhez vmi kód amivel kaphatok vmi kezdő bónuszt ahogy wot-ban is van új accountokhoz ilyesmi?
  • BaleniX
    #22527
    A WT vs WoT helyzete olyan mint a CoD vs CS helyzete!
    A WoT és a Cs hamarabb kezdett, de mára kevesebbet nyújtott mint a később készült WT és CoD, amik rövidebb idő alatt többet hoztak ki magukból!
    bocsi a hülye hasonlatért
  • bgabor
    #22526
    Nana, kérem, értelmezzük már a 'Pay to win' kifejezést.

    Pay to Win = ha fizetsz győzöl. Magyarán behozhatatlan előnyre teszel szert a harcban ha fizetsz.
    A prémium gépeknek csak a pénz és XP szorzójuk nagy, de nem lesz több esélyed a csatában nyerni ha azokat repülöd. Ez tehát nem pay to win.
    Pay to win az, amikor egyes MMO FPS-ekben megveszed a legjobb fegyvert és páncélt a játékban azonnal, pénzért, míg a nem fizető páncél és sisak nélkül, valami gagyi fegyverrel jön szembe veled.

    A War Thunderben azért ez nincs így. Csúsznak be hibák, mint a most éppen túl erős prém Spitfire, de ezek ideiglenesek. És hát a prém Spitfires csávót is simán le lehet nyomni ha nem repül jól vele.

    A WT tehát NEM Pay to win játék. Ja és megjegyezném, hogy míg a legnagyobb tierű prémgépek 500%-os reward szorzóval dolgoznak, a magas tierű nem prémiumgépek is 360%-ossal, tehát nem ég és föld a különbség. Prém géppel csak az XP jön kétszer gyorsabban, de az pedig ugye csak addig tart amíg a gép XP csíkja be nem telik.
  • Amaymon
    #22525
    "hátőőőizé azért egy 500%-os reward/xp-s prémium gép ami sokkal jobb mint egy sima azért finoman pay to win ám már most is!"

    Mondj egyet megveszem :)
  • Amaymon
    #22524
    "Vagy a mai piacon jobban megéri a F2P?"

    Szvsz mikrotranzakcióban van a jövő.