38447
  • Amaymon
    #22643
    Ahogy a spit mögéd kerül, amikor te voltál mögötte az iskolapélda. Majdnem megfogott, de túlkombinálta. Ha jól láttam átesett és bepörgött. Ott úszott el a killjük :)
  • Her Laca
    #22642
    No itt egy mai kis filmecske ,ahol a változatosság kedvéért engem agyusztálnak ,hogy Tomcsi barátomat idézzem "Az anyjuk úr istenit"
  • Coral Springs
    #22641
    Egy egér, és egy billentyűzet segítségével. Őskövület mindkettő. Van egy gamepad is a háznál, de azzal meg nem tudok célozni.
  • Eisenberg
    #22640
    Megtanulsz vigyázni arra az egy gépre, megtanulsz vele játszani. Sokkal másabb/jobb a játékélmény HB-ban. Ki?
  • JethroHUN
    #22639
    Te mivel játszol? Egér, joy, gamepad? Vagy pay2win vagy

    A földi célpontok támadásából mennyire lehet megélni? Baromira nem tudok kilőni senkit. Inkább veszek egy bombázót.
  • Coral Springs
    #22638
  • robi3
    #22637
    szoktam hb-ni de ott csak egy gépet vihetek azért nem szeretem annyira. olyan csatáid nincsenek ahol magasabb szintű géppel vagy, mert a q-5-el én is nagyokat arattam azóta nem jön össze.
  • Eisenberg
    #22636
    Arcade-ban mindig sokan vannak rajtad, ill nincs szinte soha tiszta célpont, ajánlom a HB-t. Engem nagyon felhúzott az arcade folyton 0 killes csatáim voltak... -.-"
  • Coral Springs
    #22635
    #22580
    [URL=http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1307435053&no=21258]#21258[/URL]
    [URL=http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1307435053&no=21199]#21199[/URL]
  • robi3
    #22634
    árkádban amerikával 8-11-es szintig tudtok érdemleges csatátá vívni? mert nekem egyszerűen nem jö össze, nagyritkán becsúszik egy-egy jobb kör de általában 4-0-1 max 4-0-3
  • Her Laca
    #22633
    A fa mióta könnyebb az alluminiumnál?
    Persze gyártástechnológiai különbségek azért akadnak a fa és fa között,de a mossy az csak egy volt amit mint sikeres fa szerkezetű gépről hallani lehet. Ott inkább a két brutális hajtómű volt az oka amiért olyan jó lett. Nem azért csinálták fából,mert az annyira jó volt,hanem mert a briteket is sújtotta a nyersanyag hiány és a fém az kellett a vadászokhoz ,meg a nagy bomberekhez,,a hajókhoz stb.Azért nem véletlen,hogy nem terjedt el ez az építési gyakorlat. Annó a G10 eseket is (ha jól rémlik) fa függőleges vezérsíkkal csinálták,de a pilóták nem szerették őket,erről sokat lehet olvasni.
  • Amaymon
    #22632
    Spit? Milyen spit?
  • f24sg
    #22631
    Na de azért pl. ott van a De Havilland Mosquito, ami ugye totál fa volt, ki is röhögték eleinte, aztán pont a könnyű szerkezet meg az erős motorok miatt az egyik leggyorsabb, legfaszább gép volt, ki is emelik, hogy az egyetlen probléma az volt, hogy "sose volt elég belőle".

    Inkább télleg a megmunkálás volt ott a baj, pufajka + usánkába dolgozni az Ural mögött, Szibériában...
  • Indi69
    #22630
    hello, üdv a klubban:) tiszta il-2, lenne mit írnom, de nyomdafesték leolvad. azért az a q..va spit is megér egy misét. ez már igy lessz mindig, mert oroszok a tervezők
  • Her Laca
    #22629
    Én mindig ezért mondom,hogy ugyanaz a tisztelet megilleti az Orosz pilótákat is mint más nemzetekéit. Azok a srácok (bár irtózatos veszteségeket szenvedtek el) de felszálltak a korszerűtlenebb gépeikkel,az elején jóval kisebb tudással ,mint amivel az ellenfeleik rendelkeztek.
    Aztán náluk is kitermelődött a végére( természetes kiválasztódás) egy kemény mag,akik kaptak jó gépeket és a tudásuk is megvolt már.
  • Her Laca
    #22628
    Háborúban pl a nők munkája az ilyen helyeken alap volt (lévén a férfiak a frontra kellettek) ,még az USA ban és Angliában is. Oroszoknál a gyerekek is dolgoztak.Sajnos ez egy ilyen világ volt.
  • Amaymon
    #22627
    Atyaég, mint vmi nagy repülőgép modellező klub. Ezekbe beültek lol. Nem csoda, ha annyira sztárolják a lala-t.
  • Coral Springs
    #22626
    Aki bemegy mint egy buldog a tömegverekedésbe, az előbb vagy utóbb kapni fog. Ésszel kell játszani, és maximum akinek nem tetszik a neved az fog megtámadni. Kb 10 AB csatából engem 2x lőnek le, de akkor valami k**va nagyot hibázok.
  • Susarc
    #22625
    de kemény ahogy ilyen 12 éves kislányok meg fiucskák szerelik a gépeket télikabátban O_O
  • Susarc
    #22624
    bakki:DD
  • Her Laca
    #22623
    4.30 tól kb. Szegelés nincs ,de egyv ,meg csiszolás az van.
  • Her Laca
    #22622
    Tanuld meg! Az orosz nyír az golyó ,tűz ,és minden álló:) Ez alap.
    Mindamellett van orosz pilcsiktől visszaemlékezés amelyben elmondják,hogy amikor vételezték a gépeket akkor némi ital és cigaretta mennyiségért cserébe elárulták nekik,hogy mely gépek repülnek pl egyenesen ,mert azért vetemedtek rendesen ezen madarak:) Volt olyan ,hogy repülték át a frontra őket ,és szétestek a levegőben,behalt a motorjuk stb:) nem véletlenül szerették az amcsiktól kapott madarakat (vissza se adták őket:XD ) .
    A fának sajnos nem sok keresni valója volt már annak idején a repülésben,vagyis ezen gépek már túlhaladták ezt a technológiát,de a szükség nagy úr volt oroszhonban is. Fa volt ,a muzsik szögelni tudott ,mi kellett több:)
    Mindjárt keresek filmet ahol mutatják a gyártást:)
    Szögelik a madarat rendesen:)
  • Coral Springs
    #22621
    Gondoltam körbenézek a high tier -ben, elő is szedtem a Bearcat -et. Berlin map, már csak egy Fw 190 volt hátra, akit rajta kaptam hogy épp száll fel a bázisáról. Írtam neki hogy szálljon le és lépjen, pár másodperc múlva megismételtem kicsit erélyesebben, az meg csak emelkedett tovább. Mikor rázuhantam még csak ki se tért, ellőttem neki a tail -t, azt így ért véget a műsor. Mire volt ez jó neki ?

    Több lett a lóvém, de jobban örültem volna ha nem így végződik.

  • Susarc
    #22620
    16 hit 4 critet kapott egy Lagg az E1-ből amivel mentem/ stealth azaz full gyújtós beltből/ ki nem gyulladt ,de még nem is én lőttem le ,mert egy 11-es kis csíra az uccsó pillanatban szétlőtte rajtam keresztűl!-ofc assist! ANYÁD assziszt:) eddigre már olyan lelki állapotban voltam,hogy nekivertem a gépemet mire kapott egy jó kis minuszt és mind a ketten szétrobbantunk:P

    a wiki pedig ezt írja a Lag szerkezetéről:

    "A sárkány túlnyomórészt fából készült, a legkritikusabb részeket bakelit lakkal kezelték. Ez az új rétegelt lemez szerkezet a közönséges fánál sokkal tartósabb volt. A teljesen faszerkezetű szárny a Jak–1 vadászgépéhez volt hasonló,"

    és ez nem gyulladt ki bááázeee!! ja elfelejtettem OROSZ gép vs német.....
  • Eisenberg
    #22619
    Attól függ hol játszol, én 7-es vagyok japókkal, és 6-os szintig csak arcade-ban mentem (ez a része a játéknak pedig igenis arcade, belső nézetből, és elvoltam vele. Igaz 4-5 szint környékén nem akartak jönni a killek ezért is mentem át HB-ra, és fényévekkel jobb. Ugyanazzal a beállítással játszom szal nem értem miért lenne sz.r
  • JethroHUN
    #22618
    Próbálgattam egy kicsit az irányítást. A mouse aim amire alapból van állítva egy rakás SZAR. Ez nem egy árkád játék mint az attack on pearl harbor szóval egy az egyben használhatatlan az egér követő irányítás. De a simplified controls ami átalakítja az egered joystick-ká, remekül működik. Kicsit körülményes, de nagyon finom irányítást eredményez.
  • Glo
    #22617
    Vagy simán csak jobban fordul az ő gépe, mint a tied.
  • Amaymon
    #22616
    Nem könnyebb, kivételes képességű ember, aki úgy tudja ott használni. :)
  • Betyar070
    #22615
    Ezt nem tudtam, hogy Joystickkal nem könnyebb az irányítás AB-n. Akkor viszont nem értem.hogy a fenébe tudnak egyesek olyan szűk fordulókat venni. Én mauseal irányítom és egyszerűen képtelen vagyok lekövetni néha az ilyen fordulókat, pedig már megpróbáltam az eddig bevált trükköket. Szerintem is a belső nézet az élvezetesebb még akkor is, ha egy kicsit talán nehezebb. Én pont az általad leírtak miatt nem játszok külső nézetben.
  • Eisenberg
    #22614
    Hol állítom be a tűzerő összpontosítását? Nem találom sehol...
  • Amaymon
    #22613
    Nem mind kifejezetten a manőverekről szól. Elfogulatlanul bemutat később pár gyakran használt géptípust és a képességeit.
  • sulouos
    #22612
    Ha egy kicsit begyakorlod, akkor többé-kevésbé meg lehet, pl. a head-on elkerülő manőver a betanulása óta legalább ezerszer megmentette az irhámat :)
  • Eisenberg
    #22611
    Engem az instructor zavar pedig options-ban kikapcsoltam. Nem tudok fejjel lefelé repülni csak a-d a-d kombóval...
  • JethroHUN
    #22610
    Jó kis videók, csak egérrel egyiket sem lehet megcsinálni.
  • Susarc
    #22609
  • Amaymon
    #22608
    Igazat szólsz a HB-val, de én nem küldeném be a darálóba rögtön. Ismerkedjen kicsit a rendszerrel AB-n pár órát, legalább tier 4-et érjen el néhány nemzettel.
  • Eisenberg
    #22607
    Srác menj HB-ra, arcade-ban nincs se fizika se különbség a gépek közt, vagy legalábbis nem sok. Ott nem számít ki, hogy manőverez úgyis minimum 2-en lesznek rajtad. A kart felejtsd el, joy is csak fullreal modban kell, szokd meg az egeres irányítást HB-n is. Hidd el jobban jársz. Am a cockpit nézet nem azért van, hogy jobb legyen célozni stb. Én pl utálom a külső nézetet mert a valóságban sem úgy repültek az emberkék, hogy látták a gépüket kívülről. Úgy sokkal könnyebb de jobb is? Neked van 200 killed nekem csak 100 de én belső nézetből játszottam egész végig. Akkor ki a jobb? Kinek van könnyebb dolga? Elég gáz egy pilótának ha kiszedi egy olyan aki belső nézetből játszik, és sokszor azt se tudja hol van. Meg én külső nézetben nem tudok célozni, mindig túlfut a célkerszt, nem tudom pontosan hova lövök, és rángat össze vissza. Mégegyszer mondom: Hb, és egér billentyűzet.
  • Amaymon
    #22606
    Kiegészítem, hogy a hamarosan megjelenő WvW módban kiemelt fontossággal bírnak majd.
  • wervos
    #22605
    Az attackerek és heavy fighterek a bombázók és földi célpontok ellen valók. Amúgy még lassabban fordulnak mint a fighterek :) Az amikat csak a bombázók miatt húzom. Mutatóba egy F4F van a garázsban. Én se szeretek annyira vadászkodni. Inkább bombázgatok. Azért próbáld ki a japó vadászokat, azok jól fordulnak.
  • JethroHUN
    #22604
    Ahogy így nézegettem a repülőket. Az amcsi gépek, elég reménytelennek tűnnek nekem. A leglassabb fordulnak az összes gép közül.

    Attacker illetve heavy fighter milyen szerepet tölt be? Mi ellen kell velük támadni? Mert ha nem megy a vadászgépezés akkor inkább vmi mást csinálnék. Úgyis van egy rakás földi célpont.