38447
  • Paladin
    #22723
    Arckövetéssel gyenge procinál komoly terhelést okoz. Intel G860-asnál pl 15-20% körül is volt (nb: a játék maxon simán fut különben).

    Pontkövetős része nekem nem tűnt olyan jól beállíthatónak, mint a freetrack. Hiv. fórumon van magyar topic pár infóval, és van benne link az angolra topicra is.
  • gstup
    #22722
    Igen.De ezt le is írtam. ;) "Sokkal jobban lehet a gépet irányítani."
  • JethroHUN
    #22721
    Azt tegyük hozzá, hogy mouse aim-módban SEMMILYEN nevesített manővert NEM lehet megcsinálni. Loopon kívül semmi mást nem lehet megcsinálni. Semmit se. Én ma elmegyek venni egy gamepadot. Önmagában nem sokat ér a valamivel pontosabb célzás, ha csak kanyarodni tudsz a géppel.
  • gstup
    #22720
    Szia,

    Csak annyit szólnék hozzá,hogy én webcammal használtam és az arcfelismerő funkciójával.Sajna nekem nem jött be.Amikor nagyon kellett nézelődnöm,akkor volt hogy elveszítette a kapcsolatot és abbahagyta a követést.Eléggé pocsék volt pont fodulózás közben kilépni és visszaállítani :) . Persze nem volt értelme mert 2 mp múlva leszedtek az alt+tab miatt. :) 2 kamerával is kipróbáltam (az egyik ajánlott volt a honlapon és többek álltal is.)De egy próbát érdemes tenned hátha.
  • Lysandus
    #22719
    Sziasztok!

    Halihó!

    Én CloD-hoz használnám a FaceTrackNoIr-t, de érdekelnek a Te tapasztalataid is. (Egyébként kösz hogy szóba hoztad, régóta keresek valami költséghatékony alternatívát a trackIR-rel szemben. Tegnap este átolvastam néhány dolgot vele kapcsolatban.)

    A FaceTrackNoIr mennyire terheli le a CPU-t? Milyen módban használod? Arcfelismerőben, vagy pointtrackerrel?

    Köszönöm!

    1/3_vszd_Tazar
  • Djuree
    #22718
    ezek a gép elleni kampányok hogy érhetőek el?
  • gyeprefos007
    #22717
    az alt gomb lenyomásával.
  • bgabor
    #22716
    Alap 'Shooter' koisztásnál az ellenfél kijelölése az egérgörgővel, követése a kamerával jobb egérgombbal történik.
  • bgabor
    #22715
    FRB módot kivéve szinte mindenki egérrel tolja, mouse aimmel, annyira jól sikerült az az irányításfajta.
  • gstup
    #22714
    Sokkal jobban lehet a gépet irányítani.DE iszonyat nehéz célozni (számomra az).És AB-ben eléggé önsanyargatás joyal menni.
  • Djuree
    #22713
    értem. joy-al mennyivel egyszerűbb játszani? egyenlőre csak arcade-on megyek.
  • vajakos21
    #22712
    Eventre bárki mehet ( hb/frb nél kell elötte tutorialt csinálni) Naponta uj map van.Délben vált.A bevihetö gépek listája is ott van ha rámész az eventre.
  • Adjunktus
    #22711
    A brittek azért jók,mert alacsony szinten a 8 meg 12 géppuskával elég nagyjából az ellen felé tartani az orrukat.:)
    Nem azokkal fogsz megtanulni pontosan célozni!:)
    Viccen kívül.Valóban nem rosszak.Spitekkel viszonylag könnyű repülni.
  • gstup
    #22710
    Nekem tier 14-es gép a max német ágon.Britteknél tier 10 és japóknál tier 13.Nos,nekem a japókkal a legegyszerűbb kill-t összehozzni és utána a britekkel.Spitfire-el repülni mérföldekkel egyszerűbb mint bármelyik német géppel.Nem gondoltam volna...Szóval a kérdésedre a válasz,igen,nagyon jók a brittek.HB-ról beszélek.nem árkádról.
  • Djuree
    #22709
    Ezek az eventek hogy működnek? bárki jelentkezhet? nagyobb érte a jutalom mint egy sima csatáért? ezek hosszabb csaták?
  • Torzonborz
    #22708
    Most próbáltam ki , igaz csak HB-s testflighton de elég jól működik.
    Ja és csak egy szimpla gagyi MS VX2000-es kamera szóval nem is nagy szám.
  • twi452
    #22707
    Mindegyik jó ha sikeresen tudod használni őket :)
  • Djuree
    #22706
    hát srácok nagyon tetszik a gém. wot félretéve.:D
    nem túl sokat toltam még, lvl4 vagyok, britekkel kezdtem. jók a britek amúgy? még majd az amcsikba akarok belevágni kicsit később.
  • vajakos21
    #22705
    Target camera.Hb-n arcadon mükszik.Én joyra raktam mikor hb=ztem
  • twi452
    #22704
    Van rá egy külön gomb talán alapból a jobb egérgombon volt..nem tudom :D
    Tracking Camera:Enemy a becsületes neve, keresd meg :)
  • Her Laca
    #22703
    Ebben neked igazad van.
    No de nézzünk egy kicsit a dolog mögé is.
    Adott egy fából készült szárny vagy törzs szerkezet. Ha sérül akkor az szakaszosan javíthatatlan pusztán a gyártás sajátosságai miatt is ,míg egy fém szerkezet komponenseit könnyedén cserélheted.Az is igaz, hogy az oroszok nem számoltak hosszú szolgálati idővel a gépeik tekintetében ezt pl a fegyvereik megemelt tűzgyorsasága is bizonyítja ami nem tett túl jót a hosszú élettartamnak.
    Hihetetlen veszteségeik voltak a levegőben is, csak abba gondoljunk bele,hogy a topp 5 német pilóta több mint ezer orosz gépet lőtt le. Ez borzasztó nagy szám.
    A veszteség arányok a háború végéig megvoltak amúgy.
  • Armisael
    #22702
    Nézegettem a tegnap valaki által javasolt GrmlZ tutoriálokat amik nagyon jók és hasznosak viszont volna egy kérdésem hogy a srác mivel lockolja a kamerát az ellenséges gépre hogy fordulóharcban is lássa merre van vagy erre csak a numerikus billentyűket tudom használni?
  • bgabor
    #22701
    Szerintem egyértelműen bugos az ütközésvizsgálat az amcsi 37mm-eseknél. Sokszor van olyan hogy betalálok és nem történik semmi. FEl is hagytam emiatt a Cobrákkal.
  • robi3
    #22700
    ez a p-63 valahogy akkor sem olyan mint a 39-es bár az utóbbival régen játszottam de úgy emlékszen hogy az ágyúval nagyobb találati arányom volt mint most az a-5 és a10-el, de lehet hogy csak újra modellezték a 37-es ágyút de valahogy nehezebben találom el a repülőt. sok esetben mikor a célpont fordul olyan 400-500 méterre tőlem mindent ráeresztek és azt látom hogy a géppuska talál az ágyú meg a gép mögé lő, ha előrébb célzok akkor a géppuska elé lő de az ágyú talál. a p-39q-val repültem a legtöbbet de ott nem emlékszek hogy lett volna ilyen, bár az egy hónapja volt azóta lehet hogy peccselték.
  • Amaymon
    #22699
    Ahaha mekkora kill, FW-vel hammerhead-et akart csinálni, de túl későn jutott eszébe trükk, nem lett meg a kellő lendülete. Én jóval hamarabb kezdtem visszahullani a Lala-val (elfogyott az IAS), de a szerencsétlen is visszaesett és pont előttem libegett miközben lassan zuhantunk be mind a ketten irányíthatatlanul :D
  • Kollati
    #22698
    Sokkal egyszerrűbb oka van a fa használatának: Olcsó és gyakorlatilag korlátlan mennyiségben rendelkezésre áll. Valamint ahogy más is említette szakképzetlen munkások is elegendőek a vele való munkához.

    Amúgy ne csak szálfára gondoljatok szilárdság területén, hanem rétegelt lemezre, ami szilárdság területén jobb mint a sima nyers fa.
  • Amaymon
    #22697
    Nagyon kevés lőszer van a legjobb MkII-ben is azon az Event mapon és iszonyat erős a német bomberek védelme, ha játékos lő velük. Emilek gyorsak nagyot ütnek, a másik verziónak pedig sok az ammoja. Olasz gépek gyanítom nem valami jók a külső nézetes harcban. Szvsz az egyik legbalanszosabb Event.
  • voros12
    #22696
    Én annyira nem érzem indokoltnak, ezt a megoldást. Tény hogy ebbe a patchben OP-k a németek, DE mivel az angolok együtt vannak ezért nagyon sokszor van, hogy lemegyek és egyből 4 spit a nyakamba.
  • bardocz
    #22695
    Sűrűség/szakítószilárdság. Ennyi.
  • voros12
    #22694
    Ez csalás :P
  • Her Laca
    #22693
    Ez alapvetően egyszerűen megmagyarázható.
    Ha könnyebb is a fa mint anyag,de egy törzskeretet ,vagy hossztartót vastagabb fából kell csinálniuk,mintha fémből lennének. Sacc / kb minimum 3x os vastagságot igényelnek a fa alkatrészek de lehet keveset mondok,pláne,hogy a fémet ha profilra hajlítják jelentősen megnő a teherbírása. Ez a modern autógyártásban is nyomon követhető,hiszen kisebb az összsúly évről évre,és ez nem csak a műanyagoknak köszönhető.
  • Amaymon
    #22692
    :)
  • Amaymon
    #22691
    Nincs semmi. Nézd meg az engedélyezett max létszámot. Ahhoz arányosít.
  • twi452
    #22690
    Gondolom nem véletlen :) Eventen a játékosok számával is "balancol" :)
  • Amaymon
    #22689
    HB-n squad és teamwork. Egyedül már nem lehet megváltani a világot, mint régebben, amikor "arcról" ismerted a másikat, mint most RB-n.
  • voros12
    #22688
    Mivel az MM-el? az eventen a battle of britan-nál folyamatosan 5v8 van, és kicsit idegesítő.
  • hunsati
    #22687
    Köszönöm, jók a repülőgép összevetések!

    Érdekes, hogy a könnyebb anyagból készült gépek közel azonos tömegűek és közel azonos teljesítményre képesek. Ez alapján a De Havilland Mosquito valamivel jobb emelkedési képessége az valószínűleg a jobb motor miatt lehetett.

    A repülőgépgyártásba még nem ástam bele magam. De érdekes téma, főleg, hogy korábban olvastam működőképes fából készült sugárhajtású gépekről is, amiket bevetésre is küldtek a II. világháborúban.
  • Glo
    #22686
    Igen, aztán megtanultunk repülni :))
  • vajakos21
    #22685
    Tudom hogy nem vígasztal, de valahol egy másik fórum épp ugyanezt írják
  • ladanyi78
    #22684
    Kb. 4-5 naponként fordul elő, hogy folyamatosan béna idióta hülyékkel sorsolnak össze. Ilyen esetekben a fő 3 nemzetemmel sem tudok egyetlen győzelmet se learatni. A többi napon simán megy. Ez valami törvényszerűség? Valaki járt már hasonló cipőben?