38447
  • bgabor
    #22803
    A stealth. Ha mellé a kisgéppuskákba teszel universalt vagy tracert, akkor még azt is látod, hová fog menni a következő sorozat.
  • BaleniX
    #22802
    A Bf-110 C4 Offensive 20mm-be milyen tipusú lőszert érdemes tenni? Melyik a legjobban romboló hatású?
  • csaba90
    #22801
    hoppá!
    Magyar felségjel meg még zászló is a farkán?
    Ezt most te trükközted össze, vagy lesz is ilyen gép? vagy "matricák"?
  • BaleniX
    #22800
    Spitfire II, általában az ezen szintel lévőkkel
  • BaleniX
    #22799
    Mikor hogy...
  • BaleniX
    #22798
    AB-zni szoktam.
  • gstup
    #22797
    AB?HB?FRB?Milyen géppel mész ellene?
  • BaleniX
    #22796
    *Velem* azt akartam írni
  • BaleniX
    #22795
    Az Aircobra mindig kitol belem... Nekem elég OP-nak tűnik, bár még nincs olyan gépem
  • Cimbi
    #22794
    Ez az "event" balance óriási:én+ 5x ai 6x ruszki lavor ellen:DDD
  • twi452
    #22793
    mondjuk aki rákeres yt-on, hogy war thunder tutorial és az első oldalon ott van ezekből legalább 3-4 név :)
  • Coral Springs
    #22792
    Srácok, ha mindenkit kiemelünk akkor fullon lesz a fejléc. Össze kéne írni egy hozzászólásba amit fontosnak tartotok, és azt a hozzászólást linkelni a fejlécbe mint Tutoriálok. A készítő neve, link, és egy rövid magyarázat hogy ő miért jó.
  • Paladin
    #22791
    Bizony, SilencerBF cuccai is jók.
    Tudom ajánlani még Bis18marck70 típus-guide-jait. Igaz, h ő egérrel tolja, de ez mellékes, rengeteg infót mond el a gépekről, és hogy hogy célszerű használni. (Mellesleg ékes példa azoknak, akik szerint egérrel nem lehet jól manőverezni ;) ).
  • twi452
    #22790
    Nem azzal csak a hb-s repülésmodellt fikázza ahogy korábban is :D

    Arcade-ra állítja be a joy-t mert ott mindegy mennyire húzod viszont arcade-ot senki nem játszik szinte joy-al úgyhogy majdnem felesleges :)

    Én akkor már inkább SilencerBF angol tutorial sorozatát linkelném ha ki kellene emelni valakit, esetleg Entak dolgait mert ott meg tényleg rengeteg minden van :)
  • bgabor
    #22789
    Fogaj meg egy tanácsot és tedd félre az amerikai gépeket egyelőre. Húzz ki egy tier8-as japán Zerot(Reisen) vagy angol Spitfiret, azokkal mellényúlni nem lehet, tökéletesek HB tanulásra. A nehezebb ágakat (amcsi, német) hagyd későbbre, amikor már lesz tapasztalatod.
  • Susarc
    #22788
    degonosz vagy! sztem poénból hagyta bennt....,hogy nagy szakiként elmondja majd bekap egy STALL-t:))

    naszóval ne ilyedjen meg senki kurva jól elmondja a beállításokat!!
  • twi452
    #22787
    elég az utolsó percet megnézni, hogy ne kerüljön be külön kiemelve :D
  • Susarc
    #22786
    bannerba vele!:P


  • Torzonborz
    #22785
    Köszi de Mi itt jól érezzük magunkat ;)
    Egyébként meg páran azért is játszunk ezzel a játékkal mert a repülőkön kívül hajók és harckocsik is lesznek benne. :P
  • Her Laca
    #22784
    Mi a mosolyod tárgya?
    Azok a srácok akik ezt a játékot játsszák szeretik ezt ,lévén nem idióták és tisztában vannak az általad megemlítettel. De mivel valamelyest ebben a játékban is érvényesülnek ezen dolgok, így persze, hogy foglalkoznak vele, mondom ezt úgy, hogy magam egy percet sem játszottam a játékkal érdemlegesen .
    Te milyen szimulátorral játszól?
  • vajakos21
    #22783
    Természetesem én se gondoltam,hogy teleszorjuk a fejlécet,hanem az egy gyüjtöhelyes megoldásban.
  • strabo1515
    #22782
    Kicsit beleolvastam a topikba, lévén jómagam is játszom a játékkal, de őszintén szólva megmosolyogtató ahogy többen ennyire megszakértitek a játékot, belemászva a repülési fizikába, "energiatartás", joystick, rudder pedál meg kutyafüle, aztán ez csak egy csihipuhi arcade játék, nem szimulátor. :) Akit tényleg ennyire mélyen érdekel a téma, és szeretné élethű szimulációban vívni a légicsatákat, javaslok kipróbálásra egy WW2-es repszimet ehelyett, mert azért ég és föld.
  • Coral Springs
    #22781
    Azt mondjuk érdemesebb lenne megcsinálni, hogy egy hozzászólásba összeírni az összes jobb tutoriál bajnokot, és azt linkelni a fejlécbe.
  • Coral Springs
    #22780
    Én a GrmlZ -t tartottam fontosnak külön feltüntetni, ugyan is őt istenítette itt szinte mindenki. Rajta kívül viszont további tutoriálok vannak a FAQ -ban, szerintem felesleges xy -nak az egyéni kedvenceit is kiemelni. Persze ez magánvélemény, ha bármi van jelezzétek a moderátorok felé, én a tőlem telhetőt már megtettem.
  • Coral Springs
    #22779
    Közel 10 percig kergettem egy mo***os b**it Koreán, aki a légvédelemmel próbált megszopatni. Írtam neki hogy jöjjön harcolni, vagy szálljon le és lépjen, de inkább a szopatást választotta. Végül megérkezett egy társam, azt ketten kihalásztuk az enemy base légteréből. Rohadna meg az ilyen !
  • Amaymon
    #22778
    Huh ez a srác eszement jól nyomja eddig még nem tudtam kilőni, amikor egy gamebe kerültünk. Beszél angolul, azt mondja azért olyan felkészült, mert sokat gyakorol rövid gyors 1v1-eket.
  • vajakos21
    #22777
    Jól látod.:-)Egyszerű és érthető videók jó minőségben. (Még Te adtad a linket mikor kerestem mert elfelejtettem ki csinálta őket)
  • Amaymon
    #22776
    US fighter ág elég nehéz. Azért mert a teamet kb. azonos tier sávon belül rendkívül vegyes karakterisztikájú gépekből rakja össze. Nem ugyanazt a stílust repülik a játékosok ösztönből, mint pl. a germán vagy japán nemzetnél, később még szembetűnőbb az eltérés. Szerintem vidd el minimum tier 5-ig, ha az sem jön be akkor próbálj ki más nemzetet is. Keresd meg a metagame-ben, hogy melyik illik hozzád legjobban. Akárhogy is én legalább egy másik nemzetet még letesztelnék a helyedben, mielőtt nekiállnék kimaxolni.
  • Paladin
    #22775
    Ha a usernévböl jól látom (most nem tudom megnézni a linket), akkor abszolút támogatom az ötletet. Esetleg lehetne inkább a hozzá tartozó fórum topicot linkelni, úgy talán áttekinthetőbb.
  • vajakos21
    #22774
    Azt az ágat vidd ahol van cél géped. (F4 vagy P63..stb)Mindenhol vannak jó-rossz gépek,de ezeken túl kell esni..
  • JethroHUN
    #22773
    Tudnátok nekem is adni néhány tipped, hogy milyen gép felé kéne elindulni? USA lv4 vagyok. Most mouse relative irányítással próbálkozok. Az amcsi Tier3-as Hawk szerintem egy rakás szar. Hihetetlen nehéz vele bármit elérni... Gondolom az a sor mind hasonlóan szarfos gépekből áll... nem is vettem meg a tier4.eset. Viszont a tier2-es buffalo nem is rossz. Vagy inkább hagyjam a fenébe az amerikai gépeket?
  • vajakos21
    #22772
    Ide a FAQ és videók mellé én még javasolnám:http://www.youtube.com/user/galahadgawain?feature=watch
    Manőverek érthetően...meg ilyenek
  • Amaymon
    #22771
    Erre nem tudok válaszolni, mert HB-n még nem volt Mustang-om. RB-mikor próbáltam free run-on, ott volt idő emelkedni. Event-en még nem adták eddig be nekünk. (A peccs óta kizárólag azt játszom, mert nincs AI.) Szerintem a legjobb yoyo-ra alkalmas gép, az energiatároló képessége miatt. Nem jó a climbje, de a érzésre a német BnZ gépek energiája hamarabb elfogy. Kicsit ellentmondásos a szerepe, mert akkor teljesít jól ha támadási felületet adnak neki és ő kontrollálja a harci helyzetet. A fölényt elérni viszont elég nehéz vele, ha látják messziről visionnal milyen típusú gép.
  • sulouos
    #22770
    Én eddig csak a sima A-5-öt próbáltam, kicsit pontatlan az MG FF/M-ek miatt, de jó gép. Az A-5/U2 most lett meg, azon (ha egyszer ki lesz fejlesztve), gondolákkal együtt összesen 6 MG 151/20 és a két géppuska lesz a fegyverzet, ami enyhén szólva elsöprő :)
  • voros12
    #22769
    Melyik Fw-vel érdemes HB-ra menni?
  • sulouos
    #22768
    Nem is az a legszebb :(

    A csillagmotoros Fw-k meg a MiG-15 szebb :D
  • plu604
    #22767
    Tetszik a zászló a farkán
  • bgabor
    #22766
    Mustangal hogyan kéne játszani? Ki van fullozva már a D-30, mégsem érzem a gépet. Se nem fordul megfelelően, se nem lehet vele rendesen elmenekülni nagy sebsséggel mint egy FW-vel. A legszebb propelleres gép a játékban, de nem tudom mit kéne vele kezdeni.

    Kinek mi a tapasztalata?
  • Paladin
    #22765
    Én is ellentmondanék. FacetrackNOIR pointtrackerét nem tudom, milyen, de freetrack tökéletesen működik (akár kamera modolás és infrás ledek nélkül is, fillérekért)
  • Paladin
    #22764
    Sőt, gamesconnon is ott volt két hd-s prototípus a WT standon :)