38447
  • twi452
    #22843
    http://warthunder.com/en/news/290-SPECIAL-War-Thunder-Fan-Videos-Stigler-and-Surviving-the-Storm-en

    5 nap múlva jelenik meg magyarul a könyv is
    Adam Makos - Felettünk a csillagos ég
  • BaleniX
    #22842
    Áhh, nekem pont ez a tarka skin nem tetszik!
    A hagyományos festés a legszebb szerintem.
  • Susarc
    #22841
    sztem legszebb skin a játékban ez


  • BaleniX
    #22840
    De csak a szárnyak végére lehet ugyanúgy rátenni
  • BaleniX
    #22839
    Meg tudom csinálni mondjuk az E-1-re is az E-2 matricát (sárga)
  • BaleniX
    #22838
    fordulékony, de a fegyverzete nem éppen erős... Húúú ez a dornier, szerelmes lettem
  • BaleniX
    #22837
    Az E-1 szerintem majdnem ugyanaz mint a Spit
  • Susarc
    #22836
    E1 nem tetszett?:P annak szerintebb szebb az alap festése....
  • BaleniX
    #22835
    Végre 6-os vagyok Németben! Ez az E-3 valami csodaszép!
  • bigfootHUN
    #22834
    A ami nap volt a mélypontom, reggel mentem egy-két kört az FRB eventen az FW-190-el, nagy szívás volt. Mitől pörög be ilyen könnyen a masina, manőverezés közben? Ezután sima HB-n próbálkoztam, egy TU-2-t sikerült megkarcolnom, de amúgy simán leszedtek mindig. Az egyik körben csak jet-et láttam a másik oldalról... Ezután váltottam Me-109-re, itt sem volt több szerencsém, a legmegalázóbb az volt amikor egy elhibázott rácsapás után a célpontnak kiszemelt Typhoon szétkapott mint foxi a lábtörlőt. Gondoltam az új eventen jobb lesz. Siege of Malta, azt szeretem. Elsőre kétszer összetörtem a hurrit felszállás közben (a teamchat meg a felszállás egyszerre nem ment), utánna váltottam németre, H-111, szedem szét az AAA-kat, egyszerre előkerül két spit és végem (saját vadászok valahol 0 m-en kergették a Beau-kat meg lőtték a földi célokat), jó akkor megint hurri, ez jobban kezdődött (sikerült felszállni), egy messzert eltaláltam, de gyorsan távolodott úgyhogy visszafordultam, a saját bázis közelében ment a harc, oda próbáltam érni, de most bezzeg voltak messzerek a magasban az elsőt még csak sikerült valahogy kimanőverezni és túlszaladt, de a második nem kegyelmezett. Ezután gondoltam jövök stukával, mivel a messzerek most is a földi célok ellen vitézkedtek inkább, esélyem sem volt. Talán egy kicsit repkednem kéne inkább offline missionban?
  • Sith
    #22833
    párdologtól függ hogy mikorra rak be, pld egyik nap volt angol német event német oldalon vártak vagy 30 an angolon 5-en angollal néhány mp némettel hosszú percek kérdése
  • Djuree
    #22832
    ez az event mikor indulna el? beléptem 2x is, perceket vártam és nem indult. mennyi idő ez még elindul?
    arcade-ot próbáltam.
  • Djuree
    #22831
    tegnap észrevettem mikor elkezdtem a szovjetekkel is, h van nekem egy 9-es gift repcsim a zárt bétából. percet nem játszottam vele, csak akkor regisztráltam asszem. :D megérte....
  • sulouos
    #22830
    Ember, próbáld ki a World of Warplanes egeres irányítását, az után ez egy álom lesz minden hülyeségével együtt :D

    De most tényleg, arcade-ban simán el lehet vele repülni, a manőverek nagy részét is simán meg lehet csinálni ha beállítasz pár gombot is irányításra (nekem A és D van csűrőknek, meg az E a magassági kormány felső helyzetének, és ezzel tökéletesen elvagyok)...

    HB-n még megértem, az instruktor próbál szívatni (billegő Messerek, stb), de még azok is kiküszöbölhetők egy jól időzített korrigálással. Komolyan nem értem, hogy mi ebben olyan nehéz.
  • Amaymon
    #22829
    Ez az Event map RU-val talán La5f-től már élvezhető, de inkább minimum La7 javasolt. A germánok leosztása jobb, de drágább a bulijuk. Lassú Yakokkal nagyon nehéz elkapni ezeket német gépeket, mert mind az FW mind a 109 (majdnem) tökéletesen kilát hátra. Az alacsonyabb tierű meszák nem ilyen szép felépítésűek belülről.
  • lexlutor
    #22828
    Azon meg nem gondolkodtal, hogyha mindenki szerint jo a mouse iranyitas, csak neked nem, akkor nalad lehet a hiba?
  • Coral Springs
    #22827
    Na mi van, nincs jelentkező ?
  • bgabor
    #22826
    Nem csoda, amíg megint csak a lüke Krymsk map van Historicalon és Korea Histo Eventen, addig üresjárat van.
  • bardocz
    #22825
    Én délután néztem,e gyedül a yak-9t-vel mehetnék. De abból egyrészről nem látok ki, másrészről meg nem is tudom mikor mentem utoljára, célozni sem tudnék vele. Úgyhogy mentem kér frb-t, 4db ai kill-t szereztem, és mára ennyi.
  • Torzonborz
    #22824
    " Egérrel ezt nem lehet irányítani."

    AB/HB módban mouse aim totál perfektül működik és pont joy-al nehezebb boldogulni. Esetleg instruktort kapcsold ki .
  • twi452
    #22823
    Na ilyet én se nagyon hallottam még, hogy mouse aim-mal nem megy, inkább a fordítottját, hogy joy-al nehézkesebb :D
  • bgabor
    #22822
    Úgy tűnik Gaijinék nagyon belejöttek a prómóvideó gyártásba. :D



    Tuti ahogy bevágták alá a Churchill pilótás beszédét.
  • bgabor
    #22821
    Az hogy lehet hogy nekünk tökéletesen megy egérrel és billentyűzettel? Hogy lehet hogy a PUMA században, ami az ország legsikeresebb WT klánja, az emberek 90%-a egérrel és billentyűvel játszik?

    Sajnálom hogy ezt kell mondjam, de minden arra mutat, hogy nem a mouse aim-el van a baj, hanem te vagy béna. Azt pedig nem hiszem el, hogy a totál default, teljesen bolondbiztos alap irányítással nem tudsz egy killt se csinálni még arcadeban sem, ahol annyi a teendő hogy ráviszed az egeret a célzókörre és megnyomod a gombot.
  • JethroHUN
    #22820
    Elegem van ebből a játékból. Egérrel ezt nem lehet irányítani. Kibaszott 10 óra játék után killem nincs. Nem fogok 20ezerért joystickot venni...
    Mouse aim módnak értelme nincs... Még megfordulni sem lehet. Az idióta robot pilóta ott korlátoz ahol csak akar. Követek valakit... erre fogja egyenesbe vágja a gépet és persze h be csapódok a földbe miatta. Lehetetlen lerázni bárkit is. Kurvára nem arra megy a gép amerre akarom hogy menjen. Relatív egér irányítás is hasonlóan használhatatlan.
  • twi452
    #22819
    Tud néha furcsákat művelni :)

    Én az előbb felmentem játszottam egy custom csatát botokkal, hogy beállítsam a joy-t picit aztán megnéztem milyen eventek vannak... és kiléptem :D
  • bardocz
    #22818
    Persze. A center gomb nyomkodásával volt gond. Kétszer kell nyomni, hogy kövese a mozgást.
  • twi452
    #22817
    Előbb indítottad a játékot mint a FT-et :) Vagy bármi más baja is lehet :D
  • bardocz
    #22816
    Freetrack el van indítva, de nem követi a mozgást. Mi lehet a baja? Persze már csatában vagyok...Pontot érzékeli, minden jó, de a fej nem mozog.
  • f24sg
    #22815
    A TRIM nagyon fontos frb-n. Mindig elodázom, de amely gépeken van rendesen aileron trim állítási lehetőség is, azokkal nagyon pontosan lehet célozni beállítás után.
    Airacobrából extra jó a kilátás, és a P-38 Lájtningból is.
  • Amaymon
    #22814
    Good Luck, Have Fun
  • robi3
    #22813
    GL and HF. ez mit jelent?
  • sulouos
    #22812
    Azok elvileg stratégiai célpontok, úgy működnek mint a repterek, csak kevesebb bomba kell beléjük (egyhez asszem 4t), és azért lettek berakva, hogy a B-17-eseknek ne mélyrepülésben kelljen tankot vadászni, hanem legyen nekik értelmes célpont.
  • bgabor
    #22811
    Amúgy azt vágod hogy a 'Strabo' kancsalt jelent latinul? A kancsal embereknek adták ezt a cognoment Rómában.
    Ha kancsal vagy, hogy repülsz szimulátorokkal?
  • BaleniX
    #22810
    Akko ami körülötte van Ai azt kell bombázni.
    De havoc-al lebombáztam a sátrakat és semmi...
  • robi3
    #22809
    ha egyre gondolunk akkor az bombázni való terület.
    ez a p-63 37mm nagyon szar, szembe repülünk a p-39-el darabokra szedtem volna, ezzel a géppuskán kívül semmi találatom nem volt.
  • BaleniX
    #22808
    Mostanában, a legutóbbi peccs óta látom a csatákban, hogy jelöl a pálya egy célkeresztet, alatti kis katonai bázissal. Azzal mit kell csinálni?
  • BaleniX
    #22807
    Köszi!
  • Amaymon
    #22806
    "Akit tényleg ennyire mélyen érdekel a téma, és szeretné élethű szimulációban vívni a légicsatákat, javaslok kipróbálásra egy WW2-es repszimet ehelyett, mert azért ég és föld."

    Nem gondolom, hogy egy "valódi" szim több élvezetet nyújtana nekem, mint a WT pörgős RB módja. IL2-n kívül nem tudsz mondani más értelmes repszimet. Megjegyzem itt csücsül a vinyómon a CloD TF peccsel, amivel néha repkedek egyet. Az avionikán túl nem ad semmi plusszt a repülési élményhez és rendkívül kicsi a modell választék. Igazából mind a kettőnek van egy sajátságos feelingje. Amiatt, hogy ez "butább", mint egy szim nem könnyebb. Sőt... Ismertebb IL2 klánok nem funolnának itt, ha annyira rossz lenne. A légiharc, közelharc ad-hoc gyakorlására kiváló, mert gyorsan a harcba sodródsz.
  • bgabor
    #22805
    Helyesbítenék, alapból is magyar festése van, de ez egy második magyar festés rá, 40 HB kill után adja be a gép.
  • bgabor
    #22804
    Van ilyen alapból a játékban, a prémium He-112esnek ez a festése. Nem véletlenül, merthogy a prémváltozat a magyarországra küldött példányokat tükrözi. Ha jól tudom három ilyen gépet vettünk 1939-ben.