38447
  • Glo
    #22883
    Holnap szombat. Mondjuk Ausztráliában már ma is
  • vajakos21
    #22882
    F*sza, én meg azt hittem szombat ..
    Persze jó...csak felesleges vitázásokon kívül semmi értelme. Adták volna egybe ki ,akkor már lehetne benne látni esetleg logikát, hogy mit miért raktak ahova. (Jó,jó..ami orosz az alapból 2 tierrel lejjebb van és igenis voltak t54 esek a háborúban...)
  • robi3
    #22881
    p-63 c-5-el érdemes foglalkozni? többet tud mint az a-10-es?
  • Glo
    #22880
    Itt is elmondom, hátha a GF topicot nem olvassák elegen:

    Holnap tank tech tree :)
  • Glo
    #22879
    Meg az se mindegy mivel mit lősz ki. Bomberrel többet érnek a földi célok, mint vadásszal, hiába ugyanaz a reward.
  • twi452
    #22878
    a gép rewardja és a kapott xp között van összefüggés :)
  • bigfootHUN
    #22877
    A tegnapi után ma végre ismét volt sikerélményem, gondoltam gyűjtögetek egy kicsit, ezért főleg bombázóval és heavy fighterekkel mentem egy kicsit árkádozni, még a messzerek is bombákat kaptak, Me110, H111, Ju87 és aztán a két messzer (E3 és F4). Több gépet lőttem le ma mint tegnap a vadászokkal :), legnagyobb meglepetésemre stukával két hajót is elsüllyesztettem mire az ellen észbekapott, aztán persze vagy hat vadász szinte széttépte a gépemet. A 110-el meg a stukával főleg bunkerre, meg AAA-re mentem. a H111-el pedig alacsonytámadtam a járműveket. Aztán orosz oldalra váltottam, ott csak Lagg a legjobb gépem úgyhogy a BB1 (vagy mi a neve) rata, meg chaika trojkával indultam bombázni meglepően sikeresen.
    Van valami összefüggés a célok megsemmisítéséért kapott xp és a használt gép rangja között?
  • JethroHUN
    #22876
    Ennyire nem játszanak az embere HB-t? Vagy csak alacsony tieren nem? (2-4) Rendszeresen 5 perces a várakozási időm... Inkább AB-ra egyek akkor.
  • twi452
    #22875
    rákeresel pl, hogy pin up girl vagy air force pin up girl
  • Betonfal83
    #22874
    Banner-ban található lánykákat honnan tudnék letölteni?
  • twi452
    #22873
    Elvittem a ki-102est egy körre kipróbálni hb-n.. ez egy igazi állat az 57 milissel meg a két 20assal :) (persze a replay megint szarakodik.. azokat a lövéseket amik találnak azokat nem rögzíti..:S)

  • BaleniX
    #22872
    Örülök hogy kedvet hoztam :-D
  • BaleniX
    #22871
    ez a Vadászrepülők könyv nekem is megvan!
    végül is leírás
  • twi452
    #22870
    TUTORIÁLOK

    GrmlZ tutoriálok - Arcade, Historical
    Talán a legjobb minőségű oktatóanyag kezdőknek, ezenkívül egyes repülőgéptípusok használatának bemutatása.

    SilencerBF tutoriálok - Historical, Full Real
    A komplexebb játékmódokat preferáló fanatikusoknak ajánlom.
    Joystick beállításával kapcsolatos tudnivalók, alapozóvideók FRB -hez, tippek a bombázáshoz, és minden más.

    Bis18marck70 tutoriálok - Arcade, Historical
    Információk néhány gépről és használatuk bemutatása, bár itt van egy kezdőknek szóló sorozat is, a GrmlZ tutoriáljai megfelelőbbek.

    Can Ozkan tutoriálok - Full Real
    A komplexebb játékmódokat preferáló fanatikusoknak ajánlom.
    Ez az eddigieknél valamivel terjedelmesebb anyag, manőverek megnevezése, szöveges értelmezése, és részletes bemutatása.



    Jó tanulást, és sok szerencsét katona !
  • twi452
    #22869
    ó jaj.. grmlz új videójában rögtön az elején p-40ennel úgy megevett egy magasabban lévő lala ötöst, hogy öröm volt nézni..:D
    Félelmetes a csóka :D
  • Susarc
    #22868
    GrimilZ-el össze is veszett mikor együtt játszottak:) azóta nem beszélnek:D
  • Coral Springs
    #22867
    Ránéztem most, viszont ő is egy videó blogger. Random csinál erről-arról videót, meg poénkodik. Viszont ez megy a végére, nagyon jó !
  • Susarc
    #22866
    ezek az orosz ribik aztán nagyon kellettek oda:D


  • Susarc
    #22865
    Krebs kimaradt:P persze mindenki nem fér be és nem is kell,hogy beférjen! nekem ő a fav

    http://www.youtube.com/user/KrebsCOHO
  • Susarc
    #22864
    KIRÁLYSRÁC VAGY!!!
  • Coral Springs
    #22863
    Továbbá mivel ajánlottátok ránéztem az eNtaK nevezetű úriemberre is, viszont ő inkább egy WT videó blogger, ezért kihagytam a sorból.
  • Coral Springs
    #22862
    Na mivel nem volt jelentkező ezért megcsináltam én a Tutorial részt, így néz ki. Viszont nem szeretnék ott fent szerepelni, ezért kérnék valakit aki ezt szívesen megtenné.

    TUTORIÁLOK

    GrmlZ tutoriálok - Arcade, Historical
    Talán a legjobb minőségű oktatóanyag kezdőknek, ezenkívül egyes repülőgéptípusok használatának bemutatása.

    SilencerBF tutoriálok - Historical, Full Real
    A komplexebb játékmódokat preferáló fanatikusoknak ajánlom.
    Joystick beállításával kapcsolatos tudnivalók, alapozóvideók FRB -hez, tippek a bombázáshoz, és minden más.

    Bis18marck70 tutoriálok - Arcade, Historical
    Egyes repülőgépek használatának bemutatása, bár itt van egy kezdőknek szóló rész is, erre a GrmlZ tutoriáljai megfelelőbbek.

    Can Ozkan tutoriálok - Full Real
    A komplexebb játékmódokat preferáló fanatikusoknak ajánlom.
    Ez az eddigieknél valamivel terjedelmesebb anyag, manőverek megnevezése, szöveges értelmezése, és részletes bemutatása.
  • Amaymon
    #22861
    Valamiért külső nézetben kényelmesebb a yak9-el lőni. A kobra jobban bírja vagy tartja tartja a sebességet, de pontosabban kell vele célozni. Olyan 300m-es lőtávval én azt tapasztalom hatékony mind a kettő, ha betalál. Kobrával többször fordul elő, hogy 2 hit ad kritet, yakkal egy pontos találat is simán lerobbant valamit, de azzal nem lehet üldözni hosszasan egy merülő 109-et. Kobrával saját tapasztalat alapján el lehet kapni a meszákat nagyobb magasságból, de ha nem sikerül megsebezni és elértük a talajszintet akkor vége, amennyiben nem veszít szem elől.
  • Karónvarjú
    #22860
    Eszméletlenül jó könyv! Tinédzserkorom egyik nagy kedvence, de már vagy húsz éve volt, hogy utoljára olvastam :-). Elő is kaparom a feledésből...
  • vajakos21
    #22859
    B24
  • vajakos21
    #22858
    B4 csak kicsit erős japó ellen...persze az is leesik:)
  • bgabor
    #22857
    Jobb az ágyúja mint a kingcobráké(ami szerintem bugos), de kevés a lőszer a 37-eshez, így HB-ba csak az amatőrök viszik.
  • robi3
    #22856
    a yak9t 9k is olyan szar mint a kincobrák? mármint ágyúilag.
  • twi452
    #22855
    hmm Iwo Jima van frb eventen... b-24 hm hm...:D
  • vajakos21
    #22854
    Szép film
  • Torzonborz
    #22853
    Nagyon szép fan film. De emberek...el nem hiszem hogy van 18 olyan "ember" akinek ez nem tetszik. Hihetetlen.
  • Her Laca
    #22852
    Na itt bővebben.
  • Her Laca
    #22851
    Mondom miket olvassatok:)
    Ez nagyon jó
    Ez is jó
    És ez az isten! Korrekt mű nincs benne semmi részrehajlás ,legalábbis nem nagyon.
  • Susarc
    #22850
    ", «I didn’t have the heart to finish those brave men. I flew beside them for a long time. They were trying desperately to get home and I was going to let them do that … I could not have shot at them. It would have been the same as shooting at a man in a parachute."


    áhh ez megérintett!!
  • Vaktermesz
    #22849
    Hihetetlen jó videó, egy biztos nagyon jó könyv, de miért ez a címe? Az eredeti címet tökéletesen lehet fordítani magyarra, igaz hosszúnak tűnik, de az pont jó így. Mindegy örülök az ilyen rövidfilmeknek a WT, hogy úgy mondjam elég fotogén :D
  • BaleniX
    #22848
    Kell ez a könyv!
    Most éppen a "Fehér sas Kék mezőben" című könyvet olvasom, régi, de nagyon jó! Lengyel pilóta szemszögéből mutatja be a lengyel megszállást és az azt követő eseményeket, egy P-11-es gépben harcolva.
  • BaleniX
    #22847
    Ez a videó csodálatos, és a vége... Kibírom hogy nem... nem sírok.. hüp...
  • twi452
    #22846
    Amúgy a fan videó is hangulatosra sikerült, mondjuk a zene sokat segít rajta :)
  • gstup
    #22845
    Hihetetlen.Ma eddig 3hb kör.Mind a három vereség.Ami nem érdekelne.DE,rám támad valaki, 1 vs 1 lesz belőle.Erre elkezd menekülni.Amint rám jön más visszajön.Ilyen egy gyáva,tudatlan társaságot.Szánalom.
  • BaleniX
    #22844
    érdekes lesz!