38447
  • Vincenzo91
    #36964
    Ilyenkor mindíg elképzelek egy 12 éves taknyost, aki ordítva rázza az egeret, ahogy éri ... :D A fizikának való ellentmondás a ,,gazsi'' sara :D
    Pár hónapja kerülöm ezt a kupac *****-t de látom van, ami nem változik... :D
  • GálTomi
    #36963
    Köszönöm megpróbálom!
  • StrikeFor
    #36962
    46x-ra is megkérdezem: milyen kiqrt szájbatekert rohadványos csicska módszert alkalmaznak azok a playerek akiket ha kitargetelsz elkezdik rángatni a gépet,ide oda ugrál!! előtted , a fizikának totálisan ellentmondó módon?!?!?!?! Mi ez?? valami lag cheat vagy mi a tököm? mert kibaxottul idegesítő
  • vajakos21
    #36961
    A controls menüben a controlls setup wizardban be tudod állítani.Először a különböző irányitásokat dobjacfel.Azt esc- el át tudod ugrani.Majd rákérdez hogy van e track ir.Leokézod majd a végén mentés.
  • GálTomi
    #36960
    Sziasztok! Használ valamelyikőtök freetracket? Tudnátok segíteni lehet-e ha igen hogyan aktiválni a war thunderben? Más programoknál teljesen jól működik és szeretném itt is használni.
  • AIexx
    #36959
    meg kell szokni, és sokat kell vele játszani, mert egy modification 27k, de ha fullos, AB -ban az egyik legjobb gép, RB -ben meg nagyot ütnek azok a 23 -asok.. csak érezz rá, onnantól már nemlesz gond.. :)
  • Rev Hard
    #36958
    Research pilot Bill Dana takes a moment to watch NASA's NB-52B cruise overhead.

  • robi3
    #36957
    La 9 játszható gép? Ezekből a 7 és 7b20-akból már nagyon elegem van, konkrétan semmire sem jók, ha nincs mögötted senki és nem figyeli minden mozdulatodat az első gép úgy fog leszedni, hogy reagálni nem tudsz rá. Az ellen túlnyomó többsége mindenben jobb, bizonyítja a mai 10 felszállás 4 killes eredményem.
  • Rev Hard
    #36956
    Már-már olyan komolyan lett megfogalmazva hogy azt hittem valami irl drónpilóta képzésről van szó. Arra még jelentkeztem is volna, bár oda nyilván nem itt fognak toborozni.
  • DARK_HUN
    #36955
    Egy megkeresést intéztek felém, gondoltam megosztom itt is, hátha valaki ráharap :)

    --------------------------------------------------
    Sziasztok!

    A =HFHT= pilóta posztra keres megbízható, ügyes játékosokat.
    A újonnan érkező pilótának realisztikus század eseményekben (heti 2-3 alkalom, 19:00-22:00-ig) lenne döntő szerepe, ott aknáznánk ki a megszerzett tudását. Alapvetően tankos klán vagyunk, de az eventeken nagy szükség van a jó pilótákra is. Meglévő pilóták mellé keresünk társakat.
    Elvárásaink nem túl magasak, cserébe a jó hangulat, és a baráti légkör garantált!

    Elvárásaink:
    - betöltött 18. életév,
    - F8F-1B Bearcat,
    - F8F-1B sloton maxos legénység,
    - minimum 200 óra RB repülési idő.

    Egy rövid teszt után, pozitív elbírálás esetén azonnali tagfelvétel.
    Amennyiben felkeltettük érdeklődésedet, a játékon belül keresd HKSDAVID vagy KAPITANY_ICEMAN leadereket.
    --------------------------------------------------
  • robi3
    #36954
    5 csatából 1 gépet le is hoztam vele...pfff. Jelenleg 30 csatából 20 gépet szedtem le vele... gyönyörű stat, az elmúlt napokban 15-ször repültem vele mindez 5 killt eredményezett XD gyorsan abba is hagyom ezt a gépet, pedig régebben még tetszett is. Ti mit repültetek ezzel a géppel?
    Utoljára szerkesztette: robi3, 2015.01.24. 00:37:00
  • robi3
    #36953
    f8f-1 -el nem csesztek el valamit? ugyanis első találatra széttörik
  • vajakos21
    #36952
    Két évvel fiatalabb ellen megy simben..mint állt a ruszkik, ez is kiválóan van br- ezve.Persze ha rust szeretsz akkor jó.
  • Cobra.
    #36951
    Mondjuk emelkedéssel azért vannak gondja, mert még arcadeben is felforr, ha sokat mész felfelé. De ettől függetlenül OP a BR-jében.
  • FoldiPaliBacsi
    #36950
    És ami a legfontosabb hogy nagyon jól néz ki *.*
  • Karónvarjú
    #36949
    Nagy tűzerő, kiválóan fordul, emelkedik, mint az angyal. OP? :-) Nem, csak szovjet :-). Ja, ha szimulátorban is tolod, akkor még egy plusz a jó kilátás a kabinból. ;-)
  • FoldiPaliBacsi
    #36948
    Yak-3P-ről vélemények?
  • RAZOR27
    #36947
    jelentsétek azt kész....
  • Sherman0070
    #36946
    Ilyennel én is találkoztam. Erre a kérdésre nekem azt válaszolta hogy: "Fun"
  • Rev Hard
    #36945
    Ebben a játékban ne keressél értelmet mert nincs. Ha valaki a saját csapattársát lövi az engem kegyetlenül felszokott baszni és általában csatlakozok a történethez, pont tegnap lőttem le egy buzit aki random megtámadta csata elején az egyik csapattársam.
  • AIexx
    #36944
    belépek eventbe (rb) ki 84 -el, miután felszálltam, látom hogy baloldalt a csapattársat lövi a csapattárs a 30 millisével (ki 84 hei), le is lőtte, gondolom nem direkt csinálta, hátranézek, és elkezd engem is lőni, mire fölhúztam, kilőtte a pilótámat, utána meg a csávó kiugrott.. akkor most ez mi a nagy büdös kurva élet faszának volt jó neki?
  • AnuluWork #36943
    He-162, Kitsuka (ha megvan a másik harmincasod), Yak-15 (sima), ill. bámelyik Meteor amire nem lehet bombát v. rakétát tenni.

    Arcadeban pedig a Komet és a Ki-200 marha nagy fun.
  • gstup
    #36942
    Nos,ellenfélként a meteorokat rühellem a legjobban.A régi br-el még mondtam volna az f80c-t is.De az már feljebb van.Viszont (nem tudom miért) az első meteor az 6.7-es br-el rendelkezik.Szerintem veri az összes jetet azon a szinten és sokszor megy propelleresek ellen.Is-3 nem nagy szám.Sokszor megy ferdik és jagdtigerek ellen.Azért az nem mókás.Nekem az is-2 ami nagyon bejött.Orosz jetek nem nagy számok (5-7 br.).Ez az én véleményem.Másokétól eltérhet. :)
  • JethroHUN
    #36941
    Bármelyik. Azt kérdezem melyikre érdemes rá menni. Német az gondolom nem. Meg ott vagyok a legmesszebb tőle. Britteknél a legközelebb. Oroszba meg ott a prémium repülő.( ha aktiválom a prémiumot akkor ott érném el a leggyorsabban. (de MIGbe ammo sincs kb...) illetve IS-3-mat fejlesztem. Meg ugye itt vannak már az amerikai tankok is
    Utoljára szerkesztette: JethroHUN, 2015.01.23. 12:40:21
  • gstup
    #36940
    Melyik nemzetre vagy kíváncsi?
    Utoljára szerkesztette: gstup, 2015.01.23. 11:54:25
  • JethroHUN
    #36939
    Melyik jet ami jó és a T5 elején van? Erősen kétlem, hogy végig fogom görcsölni a legjobbig.
  • Rev Hard
    #36938
    Pár remekmű. Készül az enyém is, egy éve.



  • AIexx
    #36937
    Record.
  • Sherman0070
    #36936
    Na ha itt lenne a gépnek ilyen törésmodellje... :D
  • AIexx
    #36935
    azért én sem vagyok egy mesterlövész, általában 10-ből 8x bejön a célzás, a maradék 2 -be meg egymást lőjjük ki.. és én sem megyek minden típussal szembe, amiken a szárnyán van a gépágyú azokkal nem ajánlatos, mert nagy az oldalra szórása.. ezért a la-9, la-15 a legjobb választás erre a célra, azokkal darálok szemből.. ilyen hogy n1k2, spitfire mk 9, ezek csak fordulóharcozni valók.. a fókák meg na.. a lényeg hogy szeretek szembe menni, és ha nincs más választás akkor? pl.: egy F8F-1 az ellen, te meg vagy egy Yak-9UT -val.. akkor mit tudsz csinálni?! na ugye..
  • Rev Hard
    #36934
    Egy rühes kutya valamiért a csata elejétől engem támadott, az elején még megvolt a magassági fölény azt legyalultam a faszba, majd közbe le kellett jöjjek bázist védeni, betalált a rohadék másodszorra is. Fordulóharcba keveredtem vele azt lerammolt a köcsög. Ezért üldözött engem egész végig ? Mi a kúrva élet tetves faszát éreznek ezek, vagy mi a fasz baj van az agyukkal ? Az ilyenek ám képesek elvenni a kedvem napokig-hetekig a játéktól, mert próbálom megérteni de nem tudom. 1970 volt a nick vége, minden tiszteletem annak aki még 45 évesen is ekkora retardált.
    Utoljára szerkesztette: Rev Hard, 2015.01.22. 00:32:18
  • robi3
    #36933
    Nincs ötletem, hogy mivel repüljek, ezek a q*va angolok tönkreteszik az egész játékot: ha velünk vannak az a baj, mert rohanni kell az összes killért illetve minden izgalom elvész a csatából mert szinte lehetetlen legyőzni egy spit+tempest párost, ha ellenünk akkor meg ugyanaz van amit mondtam, németeket, japánokat nem is nagyon láttam mostanában, legalábbis t4-ben nem, a maradék 3 nemzetnek meg már pálya betöltésekor megmondom a csata végkimenetelét.
    Ennyire rossznak kiegyenlítetlennek még nem éreztem a játékot, mai 7 csatámból lett 2 kill az egyik németek a másik oroszok ellen a maradék 5 csatát... na találjátok ki, ki ellen játszottam!
  • Rev Hard
    #36932
    Nálam sem, akárhányszor belemegyek ott hagyom a fogam, de minimum benyelek valami critical -t vagy kigyulladok. Ő viszont tényleg jól csinálja ez akár a videómból is kiderül, ha valaki 100% -osan tud célozni miért ne. Az a gáz ha valaki célozni se tud és úgy megy szembe valakivel, ettől függetlenül a head on -t még mindig felelőtlen döntésnek tartom.
  • gstup
    #36931
    Nálam nem játszik a head on.Utolsó utáni opció csak.De az már nagyon a véglet....
    Utoljára szerkesztette: gstup, 2015.01.21. 21:40:36
  • AnuluWork #36930
    Ha régebbi, 1.45 előtti, nem fogod tudni. :(
  • Califa
    #36929
    Sziasztok
    Kis segítség kellene....nem tudom a lementett videóimat sehogy sem lejátszani.Hogyan lehet őket?
  • Rev Hard
    #36928
    Engem anno nem akartak bevenni a PUMA klánba, azt mondták hogy ha nincs Ts-em akkor felejtsem el. Persze azóta 2-3 nagyobb külföldi klánt is megjártam, de a lényeget azért gondolom érted. Nekem nem kell valakinek a pofázását hallgatnom ahhoz hogy tudjam mikor mit kell csinálnom, helyette inkább hallgatok valami jó zenét. Minden esetre én nem preferálom a squad -ot, vagy olyan jön velem aki érti a dolgát és nem hal meg, vagy megyek egyedül, nekem az nem fun ha valakire folyton figyelnem kell, rám se figyel senki, ha egyedül vagyok akkor egyedül oldom meg a problémámat legyen bármekkora is az. Ha viszont több "pro" összeáll akkor ott az eredmény a képen, nekem ez a fun, kivéve ha én állok a fasz rossz oldalán.
    Utoljára szerkesztette: Rev Hard, 2015.01.21. 18:21:27
  • AIexx
    #36927
    gstup -nak válaszoltam, a la7-b20 meg jó head on-ra, pontos, és nem is fordul rosszul..
  • robi3
    #36926
    de mit csinálsz akkor ha még csak la7-nél vagy és griffonok jönnek ellened?


    Más kérdés, ez mit jelent: "attack is fumbled" ?
  • AIexx
    #36925
    azért ez túlzás, a tempest mk 2 leemelkedi mint a szart az összes spitit, a lavocskin la-9 szintén, és ha ráérzel, egy brutális fegyver lesz belőle.. de ott van a D12 fóka, n1k2, szóval a spitek jók, de ki lehet őket lőnni.. főleg szemből, na arra például semmit nem érnek..
    Utoljára szerkesztette: AIexx, 2015.01.21. 16:01:13