38447
  • Susarc
    #22963
    BATTLESHIP
  • Glo
    #22962
    Most is van pár gép, ami ilyen Redtails-es FM-el repül
  • Susarc
    #22961
    miből van az a lánc?:P:DDDDD
  • Indi69
    #22960
    szia. ez mi?
  • Coral Springs
    #22959
    Én van mikor 35K-40K -t bukok 1 meccs alatt, az a 20K 6 meccs alatt nem olyan vészes hidd el.
  • JethroHUN
    #22958
    Kibaszott vicc ez a HB matchmake... Tier4-es gépket újon c játékosokkal, beteszclV40-50-es klántagok és a T8-as gépeik ellen. Csupán 20k creditet buktam ma 6 meccs alatt... Kibaszott Mk1 spitfire javítás miért kerül ilyen sokba...
  • Coral Springs
    #22957
    Jó az, meg ez is jó.

  • Amaymon
    #22956
    A CGI-ken kívül nem egy nagy film, de legalább azok látványosan meg vannak csinálva.
  • Coral Springs
    #22955
  • darki81
    #22954
    a régebbit láttam már, de ez is érdekel :P
  • twi452
    #22953
    ne aggódj pár hét múlva vezetheted a saját német vasdarabjaidat és gyönyörködhetsz bennük :D

    ez azért csak felvidít :)

    ja és halomra lőheted vele a vörösöket :)
  • robi3
    #22952
    nem hívjátok fel rá a figyelmemet én észre sem vettem volna hogy nem eredetiek. mindig azt gondoltam hogy a kötény miatt olyan furák. de köszi most elrontottátok a kedvemet :(
  • twi452
    #22951
    ha összehasonlítjuk ezeket a lapos ufó pz4eket azzal akkor az inkább kinéz tigrisnek mint ezek pz4nek :D
  • sulouos
    #22950
    Dehogy néznek ki Tigrisnek :D

    Olyanok, mintha nekimentek volna valaminek, és a tornyuk előrecsúszott volna, vagy levágta volna a kombájn a tank orrát :D

    Amúgy ezek szerintem Pz IV-nek akarnak kinézni (kötényezés, a tornyon is látszik a kötény szemből, stb)
  • twi452
    #22949
    De a kelly hőseiben azért tényleg tigrisnek néznek ki a tigrisek hiába ha jól emlékszem t-34re lettek építve.

    Ezek a lapos izék meg nagyon furák ezt lássuk be :)
  • sulouos
    #22948
    Végül is építhettek volna német tankot a film teljes költségvetéséből, de csak egyszerűbb úgy, ha abból dolgoznak, amijük van. Ettől A halál 50 órája, a Kelly hősei, ás a Belyy Tigr se lettek rosszabb filmek.
  • twi452
    #22947
    Elég érdekesek igen :D

    A négy páncélos és a kutyában is érdekesek a német tankok de azért ennyire nem tré mint itt pedig az nem mai sorozat ugye :D
  • Kollati
    #22946
    Az átépített T-55 azért elég nyomorékul néz ki benne, nem hiszem el, hogy ne tudtak volna jobbat...
  • Susarc
    #22945
    nagyon is!
  • robi3
    #22944
    http://www.youtube.com/watch?v=wekmV8W0bik
    nem war thunder meg nem is repülős de gondoltam hátha érdekli a társaságot.
  • Susarc
    #22943
    arcadeban ez nehezebb,mert szinte bármilyen manővert meglehet csinálni....és egy 6-700al lecsapó BNZ is betudja húzni a "kéziféket" anélül,hogy szanaszét szakadna.....HB ban ilyen nincs
  • Susarc
    #22942
    bemész alá....2.-3. után nem lesz energiája utánna fordúlsz és lelövöd:P
  • schossow
    #22941
    Sziasztok!

    Tegnap próbálkoztam HB-val, ezen az angliai csatás eventen. Spittel repültem. Lövöldöztem le bombázókat, néha Messzereket is. Amelyik messzer belement a dogfightba annak vége is volt mint a botnak, viszont az "energiaharcos" pilótákkal nem tudtam semmit sem kezdeni. Van ellenük valami jó kis taktika? Meg észrevettem, hogy a Spit lomhábban fordul HB-ban, mint Arcade-ben. Ez természetes vagy csak az én gépemmel/stílusommal van a baj.(egérrel nyomtam)
    Köszi!
  • sulouos
    #22940
    Ja, van itthon egy 1:35-ös Panther ausf. D-m, szegény alapszínre festve, futómű nélkül áll kompresszor hiányában :(
  • bgabor
    #22939
    Hú de nem csíptem az 1:72-őt, semmit se mutat és nagyon nehéz vele dolgozni, annyira kicsi. Az 1:35, az már jó. :D

    Kár hogy manapság egy átlagos 1:35 makett 6000+ pénz. Minőségi gyártótól meg húsz.
  • twi452
    #22938
    Én is próbálom belőni és pont jól jött az a rész, amikor az elején ráközelítettem az első 109esre.

    A nyers videón tű éles, konvertálom aztán felnyomtam tube-ra és nagy pacnikból áll a gép..xD

    De ez a mostani már egész jó lett úgyhogy így marad. :)
  • Amaymon
    #22937
    1.Ez se idegbeteg, kisebb, mint 2 centi :)

    2. Nálam így jó, tökéletes a minőség, nem kockáz. 20-30 FPS közötti szabványos videokat érdemes feltölteni, azt nem cseszi annyira szét a tube. Azt írják tutorialokban 40-el kell felvenni, és az már a video milyenségétől függ, mekkora legyen a végleges FPS. A WT replay külső nézete problémás, blur-os kontúrt rajzol, nagyon zavarú tud lenni. Nemrég a WT főoldalra kirakott srácnak a fan videoján is látszik, amit külső nézetben vett fel, hogy helyenként "szellemképes".
  • twi452
    #22936
    a fórumjukon vannak szép számmal ilyen építő naplók.. elég magas szinten űzik ott páran ezt a dolgot..





    Közben próbálkozgatok értelmes videóminőség generálással.. nez már így egész rendben van nem? :)
  • f24sg
    #22935
    meg azért itt is van mindenféle kieg., amikre otthagyhatod az összes pénzed:
    "öngyógyuló" vágóalátét, x féle szike, körvágó, stb.

    De majd utánanézek egyszer.

    Egyszer volt papírból pécsi székesegyházam, aztán jött a regular műanyag 1:72 időszak.
  • twi452
    #22934
    Jah már látom miről beszélsz hm érdekes, nem tudom sajnos ilyet még sosem építettem :D (tudom akkor minek pofázok xD)
  • twi452
    #22933
    Vázszerkezet szerintem mindegyikben van, hiszen valamire fel kell rakni a borítást :) ha csak egy "henger" lenne az semmit nem tartana ugye :)

    Ahogy a képeken látszódott ott is szépen kartonból fel kell építeni a vázát is :)

    1-2 makettnél oda van írva hány daraból van és láttam ott ilyen 270 darabszámot :)
  • f24sg
    #22932
    na úgy látom, hogy a papírmakettes oldalon pl. P-38-hoz lehet külön rendelni karton vázszerkezetet, ami gondolom pont a formára hajtást könnyíti. De közben más gépeknél meg nem látom...
    lehet telefonálgatni, hogy most hogy van ez...
  • twi452
    #22931
    Kb ennyi igen :)
    Olló, szike a finomabb íves vágásokhoz, vonalzó, ragasztó, sok türelem és némi kézügyesség mert az íves alkatrészeket neked kell formára hajtanod :)

    Az a gond, hogy nem sok helyen kapni, legalábbis én nem nagyon találtam csak ezt a rendelgetőst ahol a postaköltségből majdnem lehetne venni mégegy makettet ami így kicsit erős..:D
  • Amaymon
    #22930
    Képen kegyetlen jól néz ki.

    Én is el tudnék egy ilyet képzelni az asztalomon. Kár, hogy papír és egy idő múlva elficeredik.
  • f24sg
    #22929
    Ezt ki kell próbálnom!
    Nem 2 fillér ez sem, de ha jól látom, nem kell festeni.

    Kartonowe, lol

    Mi kell hozzá? Olló, csipesz, Technokol?
  • twi452
    #22928
    Szép :)

    Sajnos én általában ezekből a genyókból csak annyit szoktam látni, hogy repülnek a nyomjelzők körülöttem és csapódnak be a golyók :D

    Tegnap is ahogy meséltem 4500-on leskelődtem, hogy hol lehet valaki és egyszer csak a nyakamba kaptam egy sorozatot :D
    Szerencsére zuhanásban már nem jött utánam és haza tudtam vinni a tájfunt :)
  • Amaymon
    #22927
    Tegnap lőttem egyet a butább spittel úgy hogy pontosan a célkereszten volt az FW.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    [flash]
    Ha nem kivehető a kép érdemes FullHD-a kapcsolni, felére lassítottam a replayt.


    FW-kre jellemző felhőkbe meneküléssel, nagy sebességgel társult erős emelkedéssel, akart a srác meglógni, hogy elveszítsem. Szerencsére vékony volt a felhőréteg és még mielőtt elszelelt volna kapott egy találatot és lassan kifordult. A mostanában annyira kedvelt helyzetem állt elő se én se ő nem tudta kormányozni a gépet számottevően.

    Lala-val van egy nagyon király replayom, ahol egy =irons= klántag izzasztott meg. Egy tökéletes hammert akart. Hasonlóan halt meg csak jóval magasabbról esett lassan vissza a kitárt kezekbe :) Túl hosszú arról nem csinálok vidit, mert kívülről is fel kéne venni, hogy pontosan látszódjon mi zajlott.
  • Coral Springs
    #22926
    Éjjel-nappal megfeszített tempóban. Próbáltam felkutatni a banner készítőjét, ezért visszanéztem pár oldalt.
  • V43 1105
    #22925
    Nem hiszem el, hogy visszaolvastál 22920 hozzászólást
  • Coral Springs
    #22924