38447
  • Paladin
    #23083
    Wow, megtört a jég? Egy hete legalább csak Krymsket kapom ha nem japóval megyek HB-t. Most végre volt egy Málta... el sem hiszem... :)
  • Susarc
    #23082
    beaufighter "albaxta" és befordúlt az R6 elé...kapott 3 critet.....majd mögémjött szarrálőtt egy burstel és mintha misem történt volna végigjátszotta a meccset! direkt nem léptem ki,hogy meglessem "mindjárt leesik2 hát nem bakki......
  • sulouos
    #23081
    Fw-190 A-5-el le lettem csiterezve, mert aki szembe jött, pilóta nélkül távozott, egyedül egy szerencsés Spit úszta meg, ő csak egy csűrőt hagyott el :D

    Kép a végeredményről
  • Amaymon
    #23080
    Szvsz azért lett kevesebb a 109, amiért az airakobra megjelent a tegnapi event mapon. Abszolút domináns volt a Zero, a 109 pedig brit mapon. Még így is oda tudnak csapni rendesen létszám hátrányban, ha koordináltak.
  • Amaymon
    #23079
    Igen, Spit MkIIa. Fura annak ellenére, hogy csak tutoriallal lehet bemenni, még mindig 1-2 ember odaveszik az angoloknál.
  • vajakos21
    #23078
    Angolt mész? Kezd tele lenni a pupom az egy köbméteren lévő spitek számával...És közben egy újabb assist
  • Amaymon
    #23077
    Én egész jól állok, a kedvenc Eventem. Kár hogy ma rakták be és nem tegnap. Bár a du. kicsit érdekesen alakult, ebéd után kevés borral a gyomorban vezetni egy repülőgép féleséget. Habár élvezetes szitukba sodortam magam :)
  • Glo
    #23076
    De, a végén az On-hand achievement az pl 1000 Xp :D
  • vajakos21
    #23075
    ?
  • vajakos21
    #23074
    Jó hogy sorra nyerjük a csatákat...erre egy killem van stukával.Assist verseny nincs,
  • sulouos
    #23073
    "Nincs ABS azért." Az ABS arra való, hogy ne blokkoljon a kerék fékezéskor. Ha blokkol, kisebb lesz a fékhatás, így még az is lehet, hogy visszaejtené a seggét.
  • JethroHUN
    #23072
    A fékre gondoltam...
  • Amaymon
    #23071
    "A gyújtó-jelző lövedékben a gyújtó töltet kisebb, mint egy sima gyújtó lövedékben. "

    Én emiatt rakok stealth-ot a cannonba ahol lehet, abban nincs "üres" töltet. A gun pedig marad nyomjelzőnek.
  • Amaymon
    #23070
    Annyira nem durva, berak egy idai squad ellen azok kiszedik a teljes bandát.
  • sulouos
    #23069
    A gyújtó-jelző lövedékben a gyújtó töltet kisebb, mint egy sima gyújtó lövedékben. Egyébként tényleg nehezen gyulladnak az oroszok.

    700m-ről már mutatja neki a karikát, onnantól csak bele kell céloznia.
  • sulouos
    #23068
    Az ABS-nek a világon semmi köze nincs ehhez. Ha elemelkedik a segge a földtől, el kell engedni egy pillanatra a féket.
  • Amaymon
    #23067
    Ráadásul nagyon érzékenyek a lőtávra, mert a beállított távolságon keresztezi egymást a két szárny lövedékének a nyomvonala.
  • vajakos21
    #23066
    Mondjuk ez a 2vs1 arány kicsit durva.
  • Amaymon
    #23065
    Kis spiteknek gyenge a tűzereje, de cserébe csomót kötnek bármire, ami nem japán.
  • vajakos21
    #23064
    Igen.Véletlen a stukát vittem be...aztán egy spit leesett vele.Leállt fordulózni.Egy raklap lőszer ment bele,mire végre ehalt.
  • JethroHUN
    #23063
    Az orosz gépeket mi hajtja? Víz? Mert Sosem gyulladnak ki, Spitfirebe van full heveder gyűjtő-jelző lövedék. A LagG3 meg elég vicces, hogy az egyetlen géppuskájával szétdarál 1 sorozatból... ágyúval meg ne találjon már el elsőre 700 méterről.
  • BaleniX
    #23062
    Köszi :)
  • Amaymon
    #23061
    Mert mikor lenyomod a gombot akkor 100%-ban befékezi a kereket. Pedállal lehet fokozatosan fékezni.
  • JethroHUN
    #23060
    Nincs ABS azért. Mindegyik gépnél ez történik ha ráfekszel a fékre.
  • twi452
    #23059
    kevés a sebesség így minimális a hatása kormányfelületeknek a fék meg erős mivel gombbal csak tökig lehet nyomni úgyhogy a 109est könnyen orra lehet buktatni :)
  • Sith
    #23058
    Óvatosan kell fékezni.
  • Amaymon
    #23057
    RB Event? Mocskos módon megkergetett ott engem is az előbb 2 db squados 109E :)
  • BaleniX
    #23056
    Miért van az, hogy E-3-al landolásnál az utolsó pár méteren fejre állok?
    Pedig lenyomom a farkát...
  • BaleniX
    #23055
    :D hát már késő volt.. most meg leszálltam vele, erre bukfenc az utolsó pár méteren
  • bgabor
    #23054
    Remegés és spéci hang is jelentkezik a szétszakadás előtt, na akkor kell azonnal lekapni a gázt és vízszintbe hozni a gépet. :D
  • BaleniX
    #23053
    Na, mondom kipróbálom az E-3-al a HB-t, de jó béna vagyok, mondom rárepülök fentről az enemy-re... 650-nél már éreztem hogy remeg a gép, na mondom még egy kicsit bírj ki, hát nem szét szakadt?
  • twi452
    #23052
    Nincs rá szabály, hogy hova mik ellen rakhat csak be.

    kb a legmagasabb aktív repülőd szintje +2 szint, ha sokkal kisebbeket látsz ennél akkor jött be olyan csóka is aki behozta a nagy gépét meg egy rakás kicsit akár reserve-t is :)

  • vajakos21
    #23051
    http://hu.twitch.tv/154_wolf

    Ha valaki nézné. Látható volt ahogy kiszed a stukámból :)
  • gyeprefos007
    #23050
    Igen azt sejtettem hogy a legnagyobbat veszi alapul. de pl ha van egy 11-es gépem akkor amellé 10-es 9-es még elfér. 6-7es már neméppen. gondolom mert jóval alsóbb osztályba tenné őket.és engem az intervallum érdekelne ha tudja valaki. nemtudom érthetően írtam e xD
  • BaleniX
    #23049
    Na ez a csatám is jó volt...Felmegyek 5000-ig E-3-al, sehol semmi...
    Lemegyek, és csak Pilot Knocked Out-okat kapok.
  • Coral Springs
    #23048
    Érdekes is lenne, ha például egy reserve felállásba betennél egy jetet, és a reserve gépek közé rakna be. Igen, a legmagasabbat veszi alapul.
  • Sith
    #23047
    HA arcade ra gondolsz ott aszem a legnagyobbat veszi alapul
  • BaleniX
    #23046
    Havoc-al a mai napi első köröm 15 Ground Kill lett
  • gyeprefos007
    #23045
    Srácok hogyan érdemes beosztani a tiereket. a játék mi alapján rak össze másokkal? úgyértem mondjuk 0-1-ig aztán 2-5-ig stb vagy hogyan? mert nekem van egy 11-es gépem 1 10-es minden más 10 alatti. alig tudok ölni azért lehet mert 11-es a legnagyobb gépem, ezért erősebbekhez rak be?
  • twi452
    #23044
    Ezt most találtam, tisztességes szép kis földközeli dogfight :)