38447
  • Amaymon
    #23123
    Ruszkiknál 3-4 jó gép van LA5(f)-LA7B. Van még 1-2 ami elmegy, de konstans szvsz az LA sorozat teljesít stabilan, ha valaki megszokja az alacsony burst-öt lövéskor.
  • robi3
    #23122
    ez a ölj ennyit meg annyit p40 és hayabusával az meddig tart?
  • sulouos
    #23121
    Az Il-2 olyan vicces gép mint a D-5-ös Stuka, eldobálod a bombákat, aztán amíg tölt, leszedsz pár bambább vadászt. Egyébként a ruszkiknak sincs olyan égbekiáltóan jó vadászuk tier 8-9-ig, míg pl. a németek vagy a britek rogyásig vannak Messerrel meg Spitfire-el. Ami nagyon bejött a ruszkiknál, azok az SB-2-esek. Tier 3-ban 1,5t bombateher, brutális védelmi fegyverzet, botrányosan jó manőverezhetőség (egy időben azzal szórakoztam, hogy beültem vele az amúgy jól forduló Beaufighter seggébe, és megvártam, amíg az első ikergéppuska lövésze leszedi nekem :D)
  • Amaymon
    #23120
    Van értelme HB-n egérrel nyomatni, a 99% egérrel megy ott ellened.
  • twi452
    #23119
    Azért az enyémen duplázó is van rajtuk úgyhogy "picit" csaltam :D

    Viszont az tény, hogy már a ki-49ekkel is rengetegszer lehet hozni 100k xp-s köröket azon a japó-orosz pályán és azt még most is szereti beadogatni :)

    És ugye azzal a bombázóval az orosz vadászokat is jól meg lehet kergetni xD
  • JethroHUN
    #23118
    Azt az időt amit elvertem az USA lv5, német lv4, Brit lv6 nemzetekre... mint az oroszokba kellett volna fektetni. IL-2-re 2x annyi cuccot lehet rakni mint egy Beaufighterre... Baromi erős gép lesz az tankok ellen, össze vont játék módban. 8 rakéta + 4 100Kg-s bomb, és még 2 ágyú is van rajta (meg 2 géppuska is) Mig-ek meg nagyon jól repülnek, sokat kibírnak Alig bírom kilőni Spitfireből. HBn meg egyszerűen lehagy a francba De nekem valahogy az az érzésem nem nagyon van értelmi HB-zni egérrel. Pedig jóval jobban jön ott az Xp meg a pénz.
  • Amaymon
    #23117
    Ugh ... ennyi lion mellet is csak a ~fele XP-t adta, mint neked:


    Igaz a tétel, hogy Bomber XP-re Fighter lionra.
  • twi452
    #23116
    Jólvanna megyek is... :( :D

    HB természetesen :) Azok a szerencsés jó időszakok amikor jól jöttek ki a térképleosztások :D
    Azt hiszem elég jól kihasználtam az alkalmat :)
  • robi3
    #23115
    ne válaszolj rájöttem! :)
  • robi3
    #23114
    ez most árkád volt? vagy hb?
  • sulouos
    #23113
    Menj innen, elrontod a dicsőségemet :D
  • twi452
    #23112
    bombázókkal lehet xp-t meríteni :)

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    amcsi a-26


    japo g5n :D

  • darki81
    #23111
    akkor az zsíros kör volt rendesen :D
    nekem a legtöbb kb. 30k volt prém nélkül 10-es gépekkel :)
    (árkádos egeres noob vagyok :D)
  • sulouos
    #23110
    5x kör volt, anélkül kb. 40000 lett volna.
  • twi452
    #23109
    De, ha megjavítják a géped a kifutón és utána elhagyod akkor csak valami jelképes ilyen 1-200 lion-ba kerül a javítás ha jól emlékszem.
  • BaleniX
    #23108
    Ami volt a játékban éjszakai AB pálya, azt kivették? Elég hangulatos volt Anno...
  • JethroHUN
    #23107
    A német tracer az kombinált AP is egyben. Az angol meg gyújtó is. De elég gyenge. Viszont a német az elég jól sebez.

    HB csatából nem lehet valahogy kilépni, anélkül hogy javítási költséget kelljen fizetni? Pl ha a repülő téren kiszállok a gépből?
  • Animefox
    #23106
    Akkor Universal mert jobban csípem ha látom a kis csíkokat...
  • darki81
    #23105
    te milyen játékkal játszol hogy 77k xp-t kaptál?
  • bgabor
    #23104
    Hatékonyságban a stealth a legjobb, ha pedig szeretnél bele nyomjelzőt is, akkor air targetes(mémeteknél és japánoknál van ilyen), ha ilyen nincs akkor universal.
  • robi3
    #23103
    tracer semmiképp, én omni purpose-t használok vagy ha a 12,7-es mellé van még 20-as is akkor az előbbi omni a 20mm pedig stealth. am a stealth-nek van a legnagyobb sebzése de én azért szeretem látni is hogy hova lövök
  • Animefox
    #23102
    Légi csatára akkor most melyik lőszer a legjobb? Tracers? Stealth? Vagy melyik? Csak mert a csíkos szárnyú Thunderbolton Default-on maradt és sokkal hatásosabban lő mint a másik ezüst Thunderbolt sőt még nyomjelzője is van és mégis hatásosabban gyilkol az a lőszer.... mint az ezüstön lévő stelth golyó... érdekes.
  • Paladin
    #23101
    Mondták, h lesznek ilyen kísérleti eventek, hogy pl arcade pályán HB meccs. Nekem nem jött be, az biztos.
  • schossow
    #23100
    Mármint a 7. tiert.
  • schossow
    #23099
    A japántól nekem is elment a kedvem hamar. Viszont pofátlan voltam és kaptam az alkalmon: az amcsi tier kb 3/4-t ezzel az eventel húztam ki. Kellett az a P-47. Igaz, többé már látni se akarom a rizs teraszos pályát meg a P-40-est :D
  • vajakos21
    #23098
    Okosan xsinálták az eventet megint.RB m 5 öt kellet volna kiszedni....csak japó nem volt játszható/..Rendszeresem ez van.Ott az a p40 se lett volna vidám
  • Torzonborz
    #23097
    Naja nem igazán értem hogy gondolták ezt. Szerencsétlen Hayabusákkal nem sok esély volt itt.
  • Susarc
    #23096
    mi is mentünk barátommal 2 kört,de olyan szinten alázás volt,hogy elment a a kedvünk az egyoldalu mészárlástól....
  • schossow
    #23095
    P-40 vs. Ki-43 event volt, ami elég egy oldalúra sikeredet. Szerencsétlen császári öngyújtóknak nem sok esélyük volt az agyon páncélozott P-40-esek ellen. Viszont az élelmesebb japánok már Ki-45-t hoztak ami már képes volt kellemetlen pillanatokat okozni.
  • schossow
    #23094
    Hát igen. A valóságban sem a semmiért hívták a fókákat mészáros madaraknak a szövetséges pilóták :D
  • Kollati
    #23093
    Event van azért van 5x.

    Itt értesülhetsz az éppen aktuális eventekről:

    http://forum.warthunder.com/index.php?/forum/265-h%C3%ADrek/
  • Djuree
    #23092
    ilyen 5x xp mikor van? minden hétvégén? mert még ma reggel 6:30 körül is az volt.
  • Paladin
    #23091
    Korábban engem is frusztrált, hogy amikor fw190-esek rámcsaptak, mindig pilot kill volt. Egészen addig, amíg rá nem jöttem, hogy bár csak a pilot killt írta ki, attól még az egész gépem fekete-piros lett attól a sorozattól.
    Szóval amikor az egész masinából tésztaszűrőt csinál a fóka, nem meglepő, ha a pilótába is kerül 1-2 lyuk :)
  • Djuree
    #23090
    ez a mission reward ez mi? mitől ilyen sok? hogy lehet ilyen missiont csinálni?
  • Glo
    #23089
    BH: Historical battle

    Broken: Pl rossz az FM-je (Flight model), nem úgy repül ahogy kellene. Sajna van pár ilyen gép.
  • robi3
    #23088
    bocs a hülye kérdésért de mi az hogy "HB-n broken az a gép". ezekkel a szlengekkel sosem voltam jóban.
  • Amaymon
    #23087
    Coral: GrmlZ a legjúabb videojában ugyanazt mondja a P40-ről, amit én írtam nemrég, hogy könnyen stall-ba megy. Profin csináltad a 109 kivégzést, de igaza volt a gyereknek még ha kifogásból is mondta, hogy HB-n broken az a gép :)
  • Susarc
    #23086
    német jettekkel értelmetlen játszani amíg 20 évvel korszerűbb ellenfelekkel szemben lehet csak menni......:S
  • sulouos
    #23085
    Várjál, bejött az instant karma. Bevittem a zsír új Hellcicát egy körre hogy mit tud, lelőttem egy Ki-61-et, miközben lőttem, egy P-63-asunk beesett elém, bekapott 2 golyót, crit, átesett, -21000 oroszlán. :D
  • Amaymon
    #23084
    Nem értem miért csítereznek pilot killre, RB-n is lazán pofán lőnek pedig ott nem lát meg messziről.